REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Gdzie dostanę olej z konopii siewnych

# karmon

19.04.2016 15:07

Witam. Moze ktos orientuje się gdzie mogę w Warszawie kupić olej z polskich konopii siewnych? Ewentualnie suplementy na bazie tego oleju?
Czy ktoś przyjmował moze ten suplement i może mi napisać jak przedstawiało się po nim Wasze samopoczucie ?

# berr

21.04.2016 11:29

Zależy jeszcze jaki olej. Osobiście znam jedynie Hemp Element - który dostępny jest w aptekach.
Jego właściwości zostały dobrze opisane na stronie http://hempelement.eu/.
Ma bardzo szerokie zastosowanie. Tam masz to w miarę dobrze opisane.

# marinea

22.04.2016 12:37

Ja aktualnie jestem w trakcie przyjmowania tych kropelekk Hemp element. Trzeb wiedzieć,że wystarczy jednie kilka kropli z rana. NIe powinno się brać więcej.opakowanie jest niewielkie ale bardzo wydajne ( ja przynajmniej w ciągu miesiąca zuzyłam mnie niż połowę tak wiec jest to całkiem wydajne). Czuje się znacznie lepiej Jestm chora na cukrzycę. mam problemy z alerginą i astmą ale od czasu brania tego suplementu moj stan jest o wiele lepszy. Polecił m to diabetolog na uregulowanie poziomu cholesterolu . Przyjęłam to z pewną dozą sceptycyzmu ale obecnie jestem orędowniczką konopii siewnych.

REKLAMA

# merneee

25.04.2016 08:06

To mnie zaciekawiliście. Sama spróbuję. Czytałam o oleju , czytałam również o tych suplementach. Coś w tym jest. Ogólnie w ostatnim czasie sporo mówi się o tych kwasach tłuszczowych. Że powinno się przyjmować po to aby niwelować szkodliwe działanie substancji zawartych w produktach żywieniowych , które przyjmujemy obecnie ;/

# Jowita

21.08.2018 17:55

Ja kupuję na konopieizdrowie marki Medihemp. Moim zdaniem są najlepsze. Ale jeśli to twój "pierwszy raz" to polecam kupić na początek jeden olejek;) Ja stosuję je od jakiegoś czasu i nie mam zastrzeżeń

# mass

29.03.2021 20:02

Ja to wam powiem, że w temat dopiero wchodzę, ale wydaje mi się, że nie ma to jak produkty cbd https://cannabilove.pl/ są pomocne na zdrowie i przy zachowaniu ładnego wyglądu. Wydaje mi się, że wiele osób ma podobne zdanie.

REKLAMA

# Nataliami

25.10.2022 08:26

Olejki konopne już dawno zostały potwierdzone jako pomoc w radzeniu sobie z chorobami, zaburzeniami i problemami ze zdrowiem fizycznym i psychicznym. Olejki oferowane przez https://cannaqueencbd.pl to bardzo dobre produkty do pomocy przy problemach waszego organizmu.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy