REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Gady

# czarek

04.11.2004 15:59

Witam! czy ktoś z was posiada hodowle jakichkolwiek gadów w domu? interesuje mnei szczególnie źródło pożywienia - kupowaniew w sklepie jest nieco zbyt drogie:( a hodowla no coż uciążliwa w mieszkaniu:|
jak wy rozwiązaliście ten problem? głównie inetresują mnie świerszcze lub karaczany. Bardzo był bym wdzięczny za kontakt do kogoś kto hoduje te owady i jest chętjy do regularnego odsprzedawania ich:)
Proszę o kontakt tu lub na maila theczarek@tlen.pl pozdrawiam :)

# bobo

04.11.2004 19:55

Polecam sie przejechac w poniedzialek na Bronisze. Jest tam gielda zwierzat i wszystkiego dla nich. Niby jest to tylko dla sklepow ale klienci indywidualni tez moga robic zakupy. Ceny sa baaardzo atrakcyjne - kilka krotnie nizsze niz w sklapach.

# Ssak

08.11.2004 12:52

Współczuję waszym sąsiadom !!!!

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

08.11.2004 20:33

"Jedzcie gowno - Miliardy much nie moga sie mylic !"
Chinskie ...

# werdyktwinny

08.11.2004 21:32

wez mojego męża gada nic nie robi dopłacę
UWAGA OFERTA BARDZO PILNA

# żenia

27.11.2022 13:55

Tak się składa, że ja również od już jakiegoś czasu zastanawiam się nad posiadaniem gada u siebie w domu i na ten moment przede wszystkim chcę wiedzieć na ich temat jak najwięcej. Bardzo ciekawie na pewno w artykule https://poluje.pl/artykul/jak-dobrac-owady-karmowe/917549 napisano o tym jak dobrać owady karmowe dla gadów.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe