REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Firma od projektowania i zakładania ogrodów

25.11.2016 18:13 #tymoteuż
Witam. Czy taką z Warszawy lub okolic znacie? Chciałbym skorzystać takich usług. Dom mam w Łomiankach, do ogarnięcia jest dość spory teren więc trzeba to jakoś mądrze zagospodarować.
04.12.2016 16:23 #Hoimi
No najgorzej jest mieć duży teren moim zdaniem, bo trzeba wszystko łądnie zaplanować, żeby było i ładnie i praktycznie. Czyli musisz mieć i miejsce do odpoczynku/grillowania, może jakieś oczko, no sporo pomysłów od razu mam :) Zerknij sobie na A-J Ogrody, mają siedzibę na Płochocińskiej. U nas przed urzędem robili pielęgancję terenu kiedyś z nimi pogadałem to się tym zajmują.
05.12.2016 12:12 #Bellea
#Hoimi napisał(a) 04.12.2016 16:23

No najgorzej jest mieć duży teren moim zdaniem, bo trzeba wszystko łądnie zaplanować, żeby było i ładnie i praktycznie. Czyli musisz mieć i miejsce do odpoczynku/grillowania, może jakieś oczko, no sporo pomysłów od razu mam :) Zerknij sobie na A-J Ogrody, mają siedzibę na Płochocińskiej. U nas przed urzędem robili pielęgancję terenu kiedyś z nimi pogadałem to się tym zajmują.
NAjlepej właśnie taka firma, która projektuje ogrody i jej zakłada. Najgorzej jak ma firma obcy projekt do zrobienia. Ps. Ta firma ogrody A&J ma bardzo ładne realizacje.

3464/4294 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dam pracę
 Masz problem ze znalezieniem pracy w Polsce? Mamy dla Ciebie propozycję. Praca w Holandii przy zbiorach szparagów. Stanowisko: pracownik fizyczny Lokalizacja: Holandia Start: 28 marca 2020 Obowiązki: wykonywanie zadań związanych z uprawą oraz zbiorem szparagów pracownik będzie się zajmował także sortowaniem szparagów praca w polu Wymagania: zaangażowanie mile widziane doświadczenie w pracy przy zbieraniu szparagów własne konto bankowe Nie wymagamy znajomości języka angielskiego. Pracodawca oferuje: stabilne i legalne zatrudnienie; wsparcie polskiego koordynatora Holenderska umowę o pracę, ciągłość ubezpieczenia, zakwaterowanie na czas pracy oraz dodatki. Aplikacja: Zgłoszenia prosimy kierować na e-mail work@klaverteam.com lub pod numer tel.: +48 570 901 414 lub +48 570 901 033 Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver (KRAZ 18450)

GIEŁDA SĄSIADÓW - TANIO KUPIĘ
 Masz projekt, dla którego szukali finansowania, masz niestety odmówiono kredytu z banków z różnych powodów. Jesteś wyjątkowy, uczciwy i dobry charakter. Masz dochód, który pozwala na dokonywanie miesięcznych płatności. Nie martw się jestem osobą fizyczną z kapitałem, chcę udostępnić Państwu w formie pożyczki spłacanej w ciągu maksymalnie 20 lat w tempie od 3 do 5% w zależności od żądanej kwoty i czasu trwania spłat. Nie wahaj się przez chwilę, ponieważ nie będzie rozczarowany. Twoje propozycje i sugestie będą analizowane i brane pod uwagę w możliwie największym stopniu. W przypadku wszystkich Twoich próśb o nasze usługi prosimy o kontakt w skrzynce odbiorczej: leszekadam.spiewak@gmail.com

Zdrowie i Uroda
 Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek. Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi "tak", radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie. Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych.

GIEŁDA SĄSIADÓW - PILNIE POSZUKUJĘ
 Wyjątkowa oferta pożyczki Pożyczki udzielamy od 2 000 do 12 000 000 EUR bez protokołu jakiejkolwiek osobie fizycznej lub prawnej; osoby fizyczne lub właściciele firm. Jeśli chcesz skorzystać z kredytu lub finansowania na realizację swoich projektów, nie martw się! Udzielimy Ci pożyczki maksymalnie po 48 godzinach. Kontakt: laurabettery@gmail.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA