REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# mama

18.03.2012 23:51

Radny Marcin Korowaj jako jedne z nielicznych zabiega o interesy młodzieży w naszej dzielnicy. Inni widzą tylko chodniki i drogi (co jest ważne), a na tym życie na Białołęce się nie kończy! Bardzo dziękuję z tego miejsca radnemu za przygarnięcie chłopców, mego syna.

# kokos

18.03.2012 23:53

To się chwali, dobra robota!!! :D

# hubert

19.03.2012 00:08

Bardzo sie ciesze z tegi powodu. osobiscie bralem udzial w zbieraniu podpisow , dlatego jestem zadowolony , ze xos sie nam udalo zrobic.

REKLAMA

# Bolek

19.03.2012 00:09

Znowu Korowaj co to idą wybory czy co? :) A tak poważnie to tak trzymać! Fajna muza super inicjatywa.

# reggaeboy

19.03.2012 08:12

Takie małe sprostowanie, chodzi o SPOKOARMIĘ, nie wiem nawet czy spokobanda istnieje ;) a co do inicjatywy, całym sobą jestem za i na koncercie będę na 100% przy okazji zapraszam na fanpage ReggaeFest na Białołęce http://www.facebook.com/ ReggaeFestBialoleka

# hmm

19.03.2012 10:43

A czego tyczy się zdjęcie parkoura?

REKLAMA

# reggaeboy

19.03.2012 22:28

Wiem że się czepiam ale nie zauważyłem, że zamiast Natural Dread Killaz jest dred
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA