REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# mama

18.03.2012 23:51

Radny Marcin Korowaj jako jedne z nielicznych zabiega o interesy młodzieży w naszej dzielnicy. Inni widzą tylko chodniki i drogi (co jest ważne), a na tym życie na Białołęce się nie kończy! Bardzo dziękuję z tego miejsca radnemu za przygarnięcie chłopców, mego syna.

# kokos

18.03.2012 23:53

To się chwali, dobra robota!!! :D

# hubert

19.03.2012 00:08

Bardzo sie ciesze z tegi powodu. osobiscie bralem udzial w zbieraniu podpisow , dlatego jestem zadowolony , ze xos sie nam udalo zrobic.

REKLAMA

# Bolek

19.03.2012 00:09

Znowu Korowaj co to idą wybory czy co? :) A tak poważnie to tak trzymać! Fajna muza super inicjatywa.

# reggaeboy

19.03.2012 08:12

Takie małe sprostowanie, chodzi o SPOKOARMIĘ, nie wiem nawet czy spokobanda istnieje ;) a co do inicjatywy, całym sobą jestem za i na koncercie będę na 100% przy okazji zapraszam na fanpage ReggaeFest na Białołęce http://www.facebook.com/ ReggaeFestBialoleka

# hmm

19.03.2012 10:43

A czego tyczy się zdjęcie parkoura?

REKLAMA

# reggaeboy

19.03.2012 22:28

Wiem że się czepiam ale nie zauważyłem, że zamiast Natural Dread Killaz jest dred
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe