REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# kris

30.08.2013 06:49

To prawda na calej Struzanskiej nie ma przejsc dla pieszych, ale urzednik potrafi zwalac wine na innych i sie tylko bronic ze to nie ich sprawa. Wstyd zeby w miescie przy ruchliwej drodze krajowej nie bylo przejscia dla pieszych, a my od tylu lat o to zabiegamy.

# Zyga

30.08.2013 11:03

Prawda po stronie "piaskowej" normalnie jak by się cofnął czas...niestety! Nawet droga się kończy na wiadukcie. Syfiaste resztki chodników i ogryzki dróg. Dodatkowo martwy teren dawnej jednostki wojskowej i obrzydliwe witryny sklepów! Nie wiem czy kiedykolwiek zniknie podział na Legionowo i Piaski.

# Pit

30.08.2013 13:10

to prawda jak na wsi ( ale takiej zabitej dechami) bo nawet na wsi sa chodniki i przejscia dla pieszych. Wstyd dla miasta w wlasciwie dla naszych wladz. Kolejnym przekladem na tycvh gorszych jest to ze nam wylaczali sygnalizacje swietlna na Zegrzynskiej po to aby sie nie korkowala tamta strona miasta bo my to i tak wies (zabita dechami) wiec po co nam swiatla. Wstyd wladze mam, nadzieje ze wyborcy pokarza to w przyszlych wyborach.

REKLAMA

# Kamil

30.08.2013 20:44

NIE prawda, jest przejście przez Strużańską przy Zegrzyńskiej
#kris napisał(a) 30.08.2013 06:49
To prawda na calej Struzanskiej nie ma przejsc dla pieszych, ale urzednik potrafi zwalac wine na innych i sie tylko bronic ze to nie ich sprawa.

# Kamil

30.08.2013 20:46

JA mieszkam na Piaskach i nie widzę tych syfiastych resztek chodników itd... Chodniki równe, ładne, drogi (no może poda Buka) równe, plac zabaw miejskie fajne, park przy Kauflandzie też... wiele się dzieje tylko maruderzy jak zwykle nic nie widzą.
#Zyga napisał(a) 30.08.2013 11:03
Prawda po stronie "piaskowej" normalnie jak by się cofnął czas...niestety! Nawet droga się kończy na wiadukcie. Syfiaste resztki chodników i ogryzki dróg. Dodatkowo martwy teren dawnej jednostki wojskowej i obrzydliwe witryny sklepów! Nie wiem czy kiedykolwiek zniknie podział na Legionowo i Piaski.

# Zyga

02.09.2013 09:33

#Kamil napisał(a) 30.08.2013 20:46
JA mieszkam na Piaskach i nie widzę tych syfiastych resztek chodników itd... Chodniki równe, ładne, drogi (no może poda Buka) równe, plac zabaw miejskie fajne, park przy Kauflandzie też... wiele się dzieje tylko maruderzy jak zwykle nic nie widzą.
...
To się przejdź zegrzyńską od w wiaduktu do piekarni ;)

REKLAMA

# Kamil

03.09.2013 12:28

A ten chodnik jaki ma zawiązek z miastem??? Właściwy adresat skarg to GDDKiA, ale przecież Smogorzewski to już niedługo za burze i opady będzie odpowiedzialny
#Zyga napisał(a) 02.09.2013 09:33
...
To się przejdź zegrzyńską od w wiaduktu do piekarni ;)

# Zyga

04.09.2013 11:44

#Kamil napisał(a) 03.09.2013 12:28
A ten chodnik jaki ma zawiązek z miastem??? Właściwy adresat skarg to GDDKiA, ale przecież Smogorzewski to już niedługo za burze i opady będzie odpowiedzialny

To jeden z przykładów...sam wspomniałeś o Buka (koszarowej), kolejna równoległa do niej po lewo, patrząc od wiaduktu - także badziew... A nawet jeśli chodnikami nie zarządza miasto, jak piszesz... To tak się jakoś "dziwnie" składa, że korzystają z niej głównie mieszkańcy Legionowa...
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy