REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

Erecepta na tabletki antykoncepcyjna gdzie?

# calabria

03.04.2023 09:17

Potrzebuje przedłużyć receptę na tabletki. Zazwyczaj przepisuje je mi mój lekarz, gdzie chodzę prywatnie jednak zdarzało mi się, że albo go nie było albo nie miałam czasu do niego jechać. Jak to wygląda przy wizytach online u specjalistów, jest taniej? Czy mogą również wystawić receptę?

# banjo

04.04.2023 08:57

Taniej rzeczywiście może być. Ponieważ wizyty online zazwyczaj są tańsze. Oczywiście warto mieć przygotowane ostatnie wyniki badań i dokumenty związane z choroba. Wtedy lekarz raczej nie bezie miał obiekcji, żeby przedłużyć receptę.

# marylonia

05.04.2023 09:46

Mnie zdarzało się przedłużać receptę na tabletki anty. Wizyta u ginekologa nie jest już wcale taka tania. Badania profilaktyczne wykonuję na bieżąco, ale po samą receptę to nie bardzo chce mi się jechać. Korzystałam z med 24 i rzeczywiście wyszło mi taniej niż wizyta u mojego lekarza.

REKLAMA

# anja87

06.04.2023 09:31

Podczas prywatnej wizyty online lkarzz jeśli uzna za konieczne, przepisze ci tabletki. Teraz recepty są elektroniczne także jest to dużo łatwiejsze. Ostatnio korzystałam z med24 ponieważ potrzebowałam antybiotyku. Po przeprowadzeniu rozmowy lekarz uznał za konieczne wystawienie recepty także kilka minut po wizycie dostałam kod recepty.

# meandry

19.04.2023 13:49

Med24 jest bardzo ok, nie miałam z nimi problemów a z aplki wynika że korzystałam już jakies 6 razy :) zarówno z pediatrów, laryngologa jak i lekarza ogólnego :)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break