REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

eksploatacja alkomatu

# marioss

18.01.2017 00:47

mam problem, usłyszałem własnie że alkomat którego jeszcze nie kupiłem wymaga kalibracji. pomyślałem że wolę wcześniej się zorientować na czym polega problem ( a może to nie problem ) z tym i czy jednak to w ogóle dobry pomysł? zastanawiam się czy dużo kosztuje taki alkomat w utrzymaniu bo szukałem już w google ale rozbieżności są ogromne i tak naprawdę niczego się nie dowieziałem

 Mantyna

18.01.2017 20:15

są i będą rozbieżności bo niestety ale każdy sensor wymaga innego traktowania. wejdź na spy shop w zakładkę kalibracja alkomatów - spyshop pl/content/kalibracja-alkomatow-22 oni mają to w usługach i jest tam tabelka gdzie możesz różne modele porównać. wybacz ale mi się nie chce tego szczegółowo opisywać, na pewno znajdziesz

# dorota

19.01.2017 19:14

w spy miałam przyjemność już zakupy nawet robić i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z kompetencji obsługi. zostało mi wszystko od A do Z wytłumaczone i roztłumaczone jeszcze dokładniej jak nie rozumiałam czegoś. obsługa na medal :) ale o zakupie się nie wypowiem bo na prezent był :)

REKLAMA

# Kola

16.03.2017 19:01

Bardzo dobra decyzja smile.gif Na pewno nie zaszkodzi, a przy okazji polecam też jazdy doszkalające z bezpiecznej jazdy , są też takie ofert specjalne dla firm np. w http://sjmk.pl/ . Wiadomo, każdemu z nas się wydaje, że jest mistrzem kierownicy, ale w praktyce niestety mamy tyle wypadków ile mamy, więc chyba warto poświęcić jeden dzień od czasu do czasu by się podszkolić

 Jan Z

09.08.2017 06:07

Każdy alkomat policyjny, ale też zwykły wymaga tego, żeby o niego zadbać. Warto się tym zainteresować bo potem może rzeczywiście podawać niemiarodajne wyniki, taka kalibracja nie zajmuje dużo czasu, a jest niezbędna. Co do samego sprzętu, to ja się zastanawiam nad którymś z tych: http://euroalkomat.pl/alkomaty-alcoblow - słyszałem, że te alkomaty alcoblow są niezłej jakości..
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy