REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Ekran ledowy do kantoru

 aleksandra

20.12.2016 21:31

Co do kosztów, to musisz chyba zwrócić się bezpośrednio do firmy i wypytać o takie rzeczy. Jeśli chodzi o reklamę zewnętrzną to ja polecam firmę o nazwie Fabryka Reklamy Łódź Co prawda interesowało mnie zupełnie coś innego, ale on mają bardzo szeroką paletę swoich usług i myślę, że chętnie Ci doradzą w takiej kwestii. Moim zdaniem, prywatnym, taki ekran to fajna sprawa, widziałam kilka (akurat nie wiem czy to były kantory) i wyglądały całkiem okej (w sensie, że czytelne).

 bieluń

03.06.2017 20:42

Do kantoru najważniejszy jest monitoring i system zabezpieczeń. Oczywiście najlepiej gdy cały system będzie bezprzewodowy. Kamery IP, rejestrator monitoringu, sygnalizator wejść to wszystko dostaniecie w sklepie http://www.eltrox.pl/systemy-alarmowe/systemy-bezprzewodowe.html . Eltrox to nie tylko sklep internetowych. Mają oni ponad 40 punktów stacjonarnych w całej Polsce oferujących również sprzedaż ratalną w nieoprocentowanych ratach.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break