REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Ekologiczna oczyszczalnia ścieków

# balinski

27.12.2021 11:38

Hej,
Czy ktoś ma u siebie może ekologiczną oczyszczalnię ścieków i może mi polecić jakiś konkretny model?

# rajmund

27.12.2021 12:12

My szukaliśmy bezprądowej, biologicznej oczyszczalni ścieków w wersji przydomowej. Znajomy polecił nam ten model https://ekodren.pl/p/monoblock-2/. Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. MonoBlock 2 jest idealna dla gospodarstwa domowego do 6 osób, a dobowa przepustowość jej to aż 900l. Według mnie cenowo, jak i efektownie super sprzęt.

# karolak758

18.01.2022 21:33

Jeśli chodzi o przydomowe oczyszczalnie to temat jest szeroki jak rzeka, ale na stronie biozym.pl jest wszystko przystępnie opisane. Mnie to info pomogło podjąć decyzję i wiem, jak eksploatować taki system, żeby służył bez usterek.

REKLAMA

# adikk

05.09.2022 11:18

Zobacz sobie ogólnie jak takie instalacje wyglądają, jak zadzwonisz pod 697 032 232 albo zajrzysz na stronę www.cisowa.com to też więcej będzie się można bezpośrednio dowiedzieć od firmy, która robi te instalacje i podpowiadają też jakie wybrać, gdzie walczyć o pieniądze.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024