REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Dziewulska w SDPL...

# cżłonek PiS

07.01.2005 18:14

Czy to prawda, że nasza kochana Pani Radna, dzielnie walcząca o poziom edukacji i sportu w naszej dzielnicy, po raz już chyba 4 (nie wiem, przestałem liczyć) wycofała się na zgóry upatrzone pozycje polityczne, i do swojego samorządowego CV może obok przynależności do UW, SLD, (nie)Gospodarności, dopisać także SDPL Panów Nałęcza i Borowskiego?
Jeśli to prawda to mam jeszcze jedno pytanie: kiedy możemy oczekiwać rozbrzmiewania serenad Radia Maryja na Erazma i plakatów wyborczych Pani D. obściskującej Wnuka Macieja a syna Romana?

# Nauczycielka SP344

07.01.2005 18:24

Znam dobrze rzeczoną panią, każdego umie wystawić do wiatru, zależnie od jej własnych potrzeb i chorych ambicji. Wydaje się, że rządza władzy, zaszczytów i stanowisk przyćmiewa tej pani idee samorządności.
Od wielu znam panią D. co innego mówi, co innego robi, a jako radna właściwie to nic nie robi, poza tym, że dba o własny szeroko rozumiany osobisty interes.

# Andrzej

07.01.2005 21:04

Co wy chcecie od tej Pani??? Uwzięliście się akurat na nią czy co??? Osobiście jej nie znam ani jej działalności ale z opisu to widzę że jest po prostu typowym polskim politykiem. Przecież taka jest zdecydowana większość naszych rządzących czy to w sejmie czy w samorządzie. Doprawdy nie wiem czego wy oczekujecie. Że oni tam się dostali żeby zmienić coś na lepsze, usprawnić nam życie??? No nie bądźmy śmieszni i naiwni... Może za jakieś 20 lat jak już wszyscy się nakradną... Wiem że to tragiczne ale niestety prawdziwe.

REKLAMA

# byly pracownik

07.01.2005 21:12

Jest to osoba zalosnie prymitywna... poza wszystkim.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

08.01.2005 00:03

Bracia i Siostry Odrzucie nienawisc. Zgascie ogien niezgody, ktory niszczy wasze serca . Radujcie sie Wielkoscia Pana i jego Oblubienicy !
Spiewajcie Psalmy a muzyka niech jednoczy Was w wysilku, w wysilku tej Niewiasty, ktora po asfalcie boiska szkolnego posuwa na kolanach w strone oltarza ...
"Kim jest Ta"
Kim jest ta?
Kim jest ta, kim jest ta
Kim jest ta co wyłania się z pustyni
Idzie wsparta na swoim oblubieńcu
Pod jabłonią obudziłem cię
Gdzie poczęła cię twoja matka
Tam gdzie twa matka urodziła cię
Gdzie zrodziła cię twoja matka
Kim jest ta, kim jest ta co wyłania się z pustyni
Idzie wsparta na swym oblubieńcu
Połóż mnie jak pieczęć na twym sercu
Jak tatuaż na swym ramieniu
Bowiem miłość jest mocna jak śmierć
Tak jak płomien co przychodzi od Pana
połóż mnie jak pieczęć na twym sercu
Jak tatuaż na swym ramieniu
Bowiem miłość jest mocna jak śmierć
Tak jak płomień co przychodzi od Pana
I choćbyś chciał oddać za miłość wszystkie swoje bogactwa
To znalazłbyś tylko pogardę, znalazłbyś tylko pogardę.

(Pnp 8,5-7)

# Członek SLD

08.01.2005 03:33

Tej pani już podziękujemy

REKLAMA

# aa

08.01.2005 09:26

Do wyborów jeszcze 2 lata.
Poczekamy - zobaczymy.
Pewne jest jedno. Pani Radna jest naszą, białołęcką rekordzistką w zmianach partii i ugrupowań.
Myślę, że to jest zwykła plota !!!

# ALDONA

08.01.2005 10:05

Akurat dobrze znam p. Anię i z całą pewnościa wiem, że nie weszła w skład zaplutej komuny SDPL lub innego g....wna pod nazwa SLD. Jest z dala od wszelkiej polityki i ma racje, gdyz patrząc na naszą polityke rzygać się chce. Czytając wasze rację zadaję sobie pytanie co wyscie dobrego zrobili dla Białołęki? Chyba nic. A tak na marginesie jedynym wiarygodnym i uczciwym ugrupowaniem w naszym szmbie jest tylko UPR a reszta to wielkie śmierdzące g..wno.

# clcx

08.01.2005 19:24

Aldona - wiemy że jesteś wielkim śmierdzącym g..wnem.

REKLAMA

# karol.

09.01.2005 19:11

Tak ,tak Aldona najbardziej pachnąca to jesteś Ty.Co do Pani Dziwulskiej .Myślę sobie że kobitka ma problemy z sobą .Obserwuje tą Białołekę i z jednej strony to się nie dziwię gdyby nawet tak sobie kluczyła.Przeszła do Gospodarności po co ?po swoje .Myślała bowiem że tam jest ten matecznik.Co zobaczyła ?Zobaczyła Smoczyńskiego który dla swych celów wykorzystuje ludków.Kogo ? Fronczaka,Młodkowskiego ,Majertową (chyba tak sie nazywa)i naszego Zawadzkiego.Wspaniała potrawa intelektualna .Papka bogów .Zaczyn drożdżowy myślenia naszej dzielnicy.Co Ty zrobiłbyś przyjacielu na jej miejscu? Gdybyś miał to w głowie co ona? Jest doktorem!!! Zaczął bys kombinować.Może olej w glowie też ruszyłby Twój mózg.Zatem (pisze w duchu słów które używa Matka Sławka ) nie bądż obojętny .Miej serce dobre choć na początku roku.

# ojciec slawka

09.01.2005 19:40

Dziewulska hanba tej dzielnicy!

# Członek LPR

09.01.2005 21:58

Hańbą tej dzielnicy jest Sojusz Lewicowych Debili (SLD).
Sojusz Lewicowych Debili zycie wam umili,
aferami, przekretami co dzień będzie z wami.
Matko komunistyczna zmiłuj sie nad nami komunistycznymi debilami.
Leninie kochany ma dla ciebie gramy
stalinowska kapelą ludzie sie weselą.
Na nas głosujcie i sił nie żałujcie
Apetyt mamy niewąski
Chcemy ciągłe kasy jesteśmy czerwone ..... lampasy.
Ujta ujta pocałujta w lewicowy tyłek wujta.
Prosiaczek prosiaczek czewony ma fraczek.
Na tym koniec wierszyka co szybciutko umyka.
DOOOBRANNOC

REKLAMA

# ciulacz

10.01.2005 08:12

Członku LPR-mało żeś głupi to w zaciętości ułomny.Tys winien byc prezesem NBP.

# Apolityczna

11.01.2005 20:10

Dla mnie p. Dziewulska jest wspaniałym człowiekiem. Zostałam przyjęta do pracy kiedy była dyrektorem szkoły. Dzięki jej cierpliwości, wyrozumiałości i wielkiemu sercu szybko odnalazłam się w szkolnej rzeczywistości i zrozumiałam, że grunt to DOBRY przełożony!!!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy