REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

dzień z mamą i teściową

# ewela

12.10.2016 14:06

cześć, szukam pomysłu na umilenie spotakania mojej mamy i teścowej (pomimo tego, że jestesmy małżeństwem od 3 lat to mamuśki spotkały się tylko na weseleu, bo mama męża na stałe mieszka w kanadzie). tesciowa przylatuje do warszawy za dwa tygodnie, chcialabym zebysmy we trzy spedzily fajnie weekend, może macie pomysl na jakies ciekawe miejsce? takie babskie? bo juz kolacja i zakupy sa zaplanowane :)

# emeryt

12.10.2016 14:43

Proponuje rozmowy o emeryturach w Polsce i Kanadzie. Napewno będzie miło !!!

# majka1

13.10.2016 17:16

@emeryt no na pewno, jak baby chcą się poznac to gadają o kasie i o tym, którą na co stać. Dobra z ciebie córka i synowa tak swoją drogą, że planujesz taki babski wypad, kolacja jest, zakupy są, to jeszcze może jakies spa, masaże? grota solna? albo hmm cos w tym kierunku, zeby mozna bylo razem przeżywać spotkanie i żeby można było gadać :D

REKLAMA

# martynaaa

15.10.2016 23:18

spa to dobry pomysł, w wawie tego bez liku, albo moze jakies pakiety np masaż i odnowa biologiczna?

# berta1

17.10.2016 13:56

masaz to świetny pomsył, ja z moją mamunią jak wpada na weekend do wawy chodzimy na Poznańską na masaż filipiński, kobitki które to robią są cudowne i kochane, ceny przystępne więc możesz spokojnie zadzwonić i zrobić rezerwację dla 3 pań :)

# mira

18.10.2016 10:13

a może teatr, albo kino?

REKLAMA

# paula

18.10.2016 10:23

w kinie nie da sie pogadac, a jeszcxze teraz na tapecie albo bajki albo filmy o umieraniu, wiec zupelnie nie w klimacie szalonego weekendu teatr jak najbardziej może byc ciekawym rozwiazaniem, moze roma? to zawsze warto zobaczyc, aczkolwiek z masazu bym nie zerygnowala, jasne, ze koszty rosną z kazdym pomyslem, no aleeee jak tesciowa w kanadzie to mozna raz na jakis czas zaszalec. A z masazy polecam filipinski, ja ostatnio trafilam do takiego miejsca w wawie, z ktorego nie mialam ochoty wyjsc :) poszukaj! powodzenia i milego weekendu :)

# ewela

21.10.2016 20:25

masaż i spa to świetny pomysł, że tez sama na to nie wpadłam.. przecież to coś co wszystkie kobitki lubią najbardziej :D Dzięki wam! tak chwalicie filipiński to może, może warto spróbować ;)

# berta1

22.10.2016 14:09

oczywiście, że masaż to świetny pomysł, mówiłam o tym miejscu: http://paradizzo.pl/ Dobrej zabawy!

REKLAMA

# ewela

29.10.2016 19:54

rezerwacja zrobiona, zobaczymy jak się panie sprawdzą, ale kobitka na recepcji była przeurocza, czysto, pachnąco, odpreżąjąco, mało co nie zasnęłam jak czekałam chwilę na panią.. tak mi było błogo tam :D

# uiu8

19.11.2017 17:21

ja poznałam je w domu. Kupiłam piękne filiżanki porcelanowe i zrobiłam dobrą herbatkę, kawkę i https://www.duo-gift.pl i to tak dodało elegancji. Koniec końców wyszło super. Upieklam jeszcze szarlotkę no i klimat spotkania elegancko-na luzie sie udał

# jiui9

19.11.2017 17:22

ja poznałam je w domu. Kupiłam piękne filiżanki porcelanowe i zrobiłam dobrą herbatkę, kawkę i https://www.duo-gift.pl no i to tak dodało elegancji. Koniec końców wyszło super. Upieklam jeszcze szarlotkę no i klimat spotkania elegancko-na luzie sie udał

REKLAMA

# juiu8

19.11.2017 17:23

ja poznałam je w domu. Kupiłam piękne filiżanki porcelanowe i zrobiłam dobrą herbatkę, kawkę i https://www.duo-gift.pl/ no i to tak dodało elegancji. Koniec końców wyszło super. Upieklam jeszcze szarlotkę no i klimat spotkania elegancko-na luzie sie udał

# Tkaczykoverman

19.11.2017 22:10

Nie polecam nikomu to syf najgorszy
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe