REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

dzień dziecka Pod Dębami - zaśmiecona Białołęka

# różowy plakat

01.06.2005 13:15

wielkie różowe plakaty informujące o fantastycznym wydarzeniu jakie dziś właśnie odbędzie się pod dębami nie trafiły do zbyt wielu odbiorców, po dwóch dniach od rozwieszenia ich na słupach w choszczówce spadły i zalegają wzdłuż ulic; krajobraz równie piękny jak w lesie gdzie leżą lodówki i porozrywane worki pełne śmieci, reakcja służb które miały to sprzątnąć błyskawiczna - od poniedziałku nic się nie zmieniło :-), dziś zadzwoniłem jeszcze raz i poinformowano mnie, że plakaty z jezdni i chodników znikną... pojutrze (?) mimo, że od prawie tygodnia nie informują już o niczym no może po za tym, że ci co je porozwieszali mają to głęboko gdzieś...

# pmk

01.06.2005 14:52

No właśnie, te obrzydliwe śmiecie porozrzucane są po całej naszej dzielnicy (Modlińska, Tarchomin, Nowodwory), a tym leniom z naszego Ratusza ,to jak zwykle nie przeszkadza, tak jak smród Polfy pół kilometra od nich.

# ekolog

01.06.2005 15:05

To wszystko wina warszawiaków z krwi i kości przywyczajonych do zycia w brudzie i smrodzie.

REKLAMA

# Annia

01.06.2005 15:13

teee, ekolog, chcesz w ryja ?

# ekolog

01.06.2005 16:07

a tak nie jest?
Powszechny syf w Warszawie a na Białołęce szczególnie, wynika z akceptacji tego stanu rzeczy przez przeważającą ciągle ludność miejscową.

# black

01.06.2005 18:32

A jednak chce w ryja....

REKLAMA

# Yogi

01.06.2005 19:28

Ty ekolog to dawno u siebie w remizie na zadnej zadymie nie byles i szukasz wrazen tam gdzie nie powinienes. Ja jestem przyjaznie nastawiony do mieszkancow calej Polski, ale zapamietaj jak mama nie nauczyla: "ja sie wejdzie miedzy wrony, trzeba krakac jak i one". Z ta przewazajaca ludnoscia miejscowa (warszawska) na Bialolece to kolega mocno nie doinformowany.

# ekolog

01.06.2005 22:16

Miśku Yogi, jakieś statystyki?
Chyba nie masz żadnych sensownych danych w ręku, ja zresztą też przyznam...
Ale syf jest, był i pewnie będzie, bo to takie brzydkie miasto, pełne smutnych ludzi, którzy tak łatwo akceptują brzydkie otoczenie.

# Annia

02.06.2005 08:44

tee, ekolog, kto jest smutny ?
smutny to ty będziesz bez zębów, jak na wiochę wrócisz, to cię nawet wójt wysmieje ;)
... a syf to pewnie sam wokół siebie robisz, już ja znam takich wieśniaków, co wszystko za siebie albo za okno !!

REKLAMA

# ekolog

02.06.2005 21:56

Droga Annia,
W przeciwieństwie do Ciebie na wsi to ja bywam wyłącznie przejazdem (min. 60km/h) lub incydentalnie podczas wakacji.
Ale doceniam Twoją dogłębną znajomość tematyki wiejskiej, o których świadczy język i używana terminologia - to można wyssać wyłącznie z mlekiem matki.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe