REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# fikus

30.12.2015 13:02

Ale dlaczego tak późno. Wypadałoby chociaż o tej 21-22. Ludzie przyzwyczaili się i lubią przychodzić pod ratusz w Sylwestra.

# rychu

30.12.2015 22:54

Wieś tańczy i śpiewa.

# Zdzich

31.12.2015 07:19

Disco Polo z lubelszczyzny i fajerweki-Janusz i Grażyna już się szykują.

REKLAMA

# opr

31.12.2015 11:55

Słoje będą się bawić i udawać Europejczyków. Wiocha . Wstyd!

# Wahacz

01.01.2016 15:38

Zabrakło mi tańców aparatczyków HGW dwóch Grzegorzy. Powinni pląsać jak im HGW przygrała. Niech tańczą bo już im niedługo czasu na funkcji zostało

# zjelonek

01.01.2016 22:42

#opr napisał(a) 31.12.2015 11:55
Słoje będą się bawić i udawać Europejczyków. Wiocha . Wstyd!
Prawdziwi europejczycy odwolali imprezę - Unia Europejska podobnie jak kiedyś władza socjlistyczna walczy z problemami które sama stworzyła
A to chyba dobrze że gorzej sytuowani mieszkańcy naszego miasta maja po co wyjść z domu i nie muszą jechać na spęd pod Narodowym

REKLAMA

# fikus

04.01.2016 14:05

Ludzie jestem zszokowany waszymi wpisami. Nie ma nic złego w imprezach plenerowych. Jestem z urodzenia Warszawiakiem, kilka razy z braku laku bawiłem się pod ratuszem Bemowa i było w porządku więc co to za głupie komentarze o wsi, słoikach i disco polo. Tym razem ze względów rodzinnych pozostałem w domu a i zapowiedź też nie była porywająca (bo od paru lat ta impreza niestety traci) ale to nie powód żeby obrażać ludzi, którzy chcą w ten sposób się bawić. Prawda jest taka, że większość Warszawy teraz albo jest przyjezdna albo ma korzenie z prowincji więc panie panowie nie ma się co wywyższać bo to klasyczny objaw odcinania się od swoich korzeni poprzez obrażanie ich. Polubmy się zamiast się obrażać i wyzywać.

# Abc

30.12.2017 07:10

Widać prawdziwi warszawiacy zawitali. Miłej zabawy życzę w domu bez znajomych ale oczywiście z kulturą bez wieśniackich tańców.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA