REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Znudzony

21.07.2016 20:46

Mam prośbę do redakcji.
Przestańcie już opisywać budżet obywatelski. Wiem, że jest sezon ogórkowy, ale naprawdę jest sporo innych ciekawych rzeczy, a nie tylko nudne, kobylaste teksty z tym na co zagłosowało każde osiedle. I to dzień w dzień. Wierzę w moc i siłę, a przede wszystkim w kreatywność Pana Redaktura Histuryka Dominika Gadomskiego. Na pewno jest gdzieś jakaś ścieżka rowerowa do zbudowania albo ulica do zwężenia.

# Racjonalny

23.08.2016 15:33

Szanowna Redakcjo, świetnie, że zajmujecie się pisaniem o budżecie partycypacyjnym zwłaszcza w sytuacji kiedy spora część mieszkańców głosuje w nim bez najmniejszego zastanowienia. Może warto byłoby zrobić artykuł o projektach z poprzednich lat ? Jak je zrealizowano? Co było zamieszczone w opisie a co powstało? Takim przykładem jest projekt "domki dla skrzydlatych przyjaciół" zakładał on zbudowanie schronień dla trzmieli, os itp. wydawał się dobrym pomysłem i był dedykowany dla kilku dzielnic. A okazało się że wspomniane "domki" bardzo fajnie sprzedane w projekcie i z ładnym tytułem są nawierconymi pieńkami drewna. W jaki sposób ma to służyć mieszkańcom? Czy nie mogły tego zrobić dzieci warszawskich szkół na zajęciach techniki? Uczniowie by się czegoś dowiedzieli o zapylających owadach i zrobiły by to za ułamek ceny wydanej w budżecie.
Życzliwość wobec kobiet w ciąży dla mieszkanek Bielan - projekt zakłada rozdysponowanie w urzędach znaczków bądź życzliwy dla kobiet w ciąży. Jaki ma to wpływ na zmianę zachowania mieszkańców? Czy nie jest to sposób "zrobienia pieniędzy" przez pomysłodawcę??
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy