REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Znudzony

21.07.2016 20:46

Mam prośbę do redakcji.
Przestańcie już opisywać budżet obywatelski. Wiem, że jest sezon ogórkowy, ale naprawdę jest sporo innych ciekawych rzeczy, a nie tylko nudne, kobylaste teksty z tym na co zagłosowało każde osiedle. I to dzień w dzień. Wierzę w moc i siłę, a przede wszystkim w kreatywność Pana Redaktura Histuryka Dominika Gadomskiego. Na pewno jest gdzieś jakaś ścieżka rowerowa do zbudowania albo ulica do zwężenia.

# Racjonalny

23.08.2016 15:33

Szanowna Redakcjo, świetnie, że zajmujecie się pisaniem o budżecie partycypacyjnym zwłaszcza w sytuacji kiedy spora część mieszkańców głosuje w nim bez najmniejszego zastanowienia. Może warto byłoby zrobić artykuł o projektach z poprzednich lat ? Jak je zrealizowano? Co było zamieszczone w opisie a co powstało? Takim przykładem jest projekt "domki dla skrzydlatych przyjaciół" zakładał on zbudowanie schronień dla trzmieli, os itp. wydawał się dobrym pomysłem i był dedykowany dla kilku dzielnic. A okazało się że wspomniane "domki" bardzo fajnie sprzedane w projekcie i z ładnym tytułem są nawierconymi pieńkami drewna. W jaki sposób ma to służyć mieszkańcom? Czy nie mogły tego zrobić dzieci warszawskich szkół na zajęciach techniki? Uczniowie by się czegoś dowiedzieli o zapylających owadach i zrobiły by to za ułamek ceny wydanej w budżecie.
Życzliwość wobec kobiet w ciąży dla mieszkanek Bielan - projekt zakłada rozdysponowanie w urzędach znaczków bądź życzliwy dla kobiet w ciąży. Jaki ma to wpływ na zmianę zachowania mieszkańców? Czy nie jest to sposób "zrobienia pieniędzy" przez pomysłodawcę??
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA