REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Dupa Maryni

# yyy

30.11.2005 00:07

A możeby tak podyskutować o tej przysłowiowej dupie Maryni, odpuścić chwilowo PiSowi, radnym wszelkich opcji, buspasowi, a nawet tej jedynej w swoim macierzyństwie oddanej Sławkomi matce,
co Wy na to ?

# siekierka kurpiowska

30.11.2005 07:20

Nawet taki niewinny komentarz drogi yyy może spowodować, że ktoś zada pytanie, czy ta Marynia to nie jest przypadkiem Marian i zacznie się ...
A swoją drogą może by tak w pierwszą niedzielę ( po sprawdzeniu rozkładu mszy w kościele), po pierwszym wielkim opadzie śniegu spotkać się za wałem nad Wisłą ( tam gdzie dzieci zjeżdżają najczęściej na sankach) i wybudować wspólnymi siłami wielkiego bałwana ( tylko prosiłbym żeby mnie tak nie nazywać).
W oczekiwaniu na duuuuży ( nie mylić z du....ą) śnieg
Nie zjadać marchewek nosowych !

 Mieszkaniec

30.11.2005 09:46

Zgodnie z sugestią w temacie: co z psimi kupami? Nie ma lepszego parametru fizycznego do oceny rozwoju kulturalnego społeczności miejskiej niż grubość pokładu odchodów zwierząt domowych w miejscu bytowania ludzi. A warunki nadarzają się znakomite! Temperatura poniżej zera zatrzymuje procesy erozyjne, co zwiększa komfort obserwacji i wydłuża czas rozważań.

REKLAMA

# Robert Kubica

30.11.2005 10:50

ja się na tego bałwana piszę
to jaki termin?
wpadnę ze swoją pięcioletnią córką :-)
ktoś jeszcze?

 Matka_Sławka_z_Gdańska

30.11.2005 11:05

Czyli nie brac marchewek nosowych do ust... hyhm !
To ''to'' sie teraz nazywa marchewka nosowa !?
Niezle, Chlopcy, niezle. Ledwie nastal 30 dzien katolickiej okupacji, a tu prosze, jaka konspiracyjna nomenklatura zaczyna obowiazywac... ! Malo, ktory parafialny konfident sie polapie, ze chodzi...he, he....o zupelnie inna, wystajaca czesc ciala.
I miejsce wybrane chyba nie przypadkowo. Za walem.
Intymnie. Ty z nosem przy mnie...

# Wiesie z Mezem

30.11.2005 11:16

Uwaga Sluzby Porzadkowe Forum ! Uwaga Kobiety !
Jakis zboczeniec zamierza zaprowadzic piecioletnia dziewczynke za wal, nad rzeke ! Na impreze organizowana przez niezrownowazonych psychiczne mezczyzn, ktorzy najpierw beda lepic ( niepodmyci lubieznicy ! ), a potem doloza staran zeby tego co ulepia, nie pomylic z ... ooouuuhhhh, Zgroza !
Boze, za to tylko ze pomyslalam, zasluguje na potepienie !

REKLAMA

 Panorama_W-wy_w_Metaloplastyce

30.11.2005 11:20

Tedek ! Ty faszystowska sabako ! Do nogi.
Bieeeerz Pederaste... :-)]

# Robert Kubica

30.11.2005 13:43

czy podpisując się jako Robert Kubica jednoznacznie określiłAm swoją płeć?????? to zakrawa na dyskryminację płci? po za tym to jest dziecko adoptowane przez nas dwie. Sama tego nie wymyśliłam tylko z moją Marysią

# yyy

30.11.2005 23:12

Świetny pomysł z tym bałwanem - Siekierko, oby śnieg dopisał,
już widzę jak idzie Matka z Wiesią i jej Mężem (Matka bliżej Męża oczywiście nie Wiesi) oraz Robert (???) za Panoramą. Tylko skąd Wiesia wie, że niedomyci ?!

REKLAMA

# siekierka kurpiowska

03.12.2005 09:31

Prognoza pogodyi raport ze stanu wód:
w PO ubyło 1, na Tarchominie brak śniegu. Bałwan musi poczekać.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break