REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

drzwi na wymiar - z drewna

# WeronikaK

11.10.2022 16:24

Witajcie :) zamierzam niebawem zrobić remont w domu i wymienić wszystkie drzwi, zarówno te wewnętrzne jak i wejściowe. tym razem, chcę zamówić takie wykonane z dobrego gatunkowo drewna. Jakich producentów polecacie ?

# oleksandra

11.10.2022 21:35

O jeśli pozwoilisz to na chwilę przycupnę i też poczytam. Byłam ostatnio w markecie budowlanym i oglądałam rózne drzwi ale żadne jakoś specjalnie mnie nie zainteresowały więc zamówienie ich bezpośrednio u producenta to chyba najlepszy pomysł.

# ilona

13.10.2022 13:12

Ja polecam firmę Kris Drzwi. Realizują tu zamówienia indywidualne, tworzą drzwi na konkretny wymiar. solidna jakość, rozsądne ceny, terminowa dostawa.

REKLAMA

# WeronikaK

17.10.2022 15:29

wielkie dzięki za namiar. a powiedz mi, czy ta firma zajmuje się też montażem tych drzwi?

# ilona

19.10.2022 08:42

jasne, nie musisz się o nic martwić. Montaż też idzie sprawnie, ekipa po sobie sprząta itd także pełen profesjonalizm.

# maaciej

15.11.2022 09:44

Ja dodam tylko od siebie, ze poza tym,że Kris Drzwi realizuje zamówienia indywodualne to mają jeszcze w swojej ofercie drzwi gotowe, dostępne od ręki. będe w przyszłym sezonie wymieniać drzwi w domku letniskowytm to też pewnie skorzystam z ich oferty.

REKLAMA

# ilona

17.11.2022 08:52

a tak, to prawda, sprzedają je na różnych serwisach ogłoszeniowych takich jak np sprzedajemy.pl.

# Annawota

28.11.2022 12:43

Zewnętrzne jednak polecałabym stalowe, np. Supertherm 90. Są grube, szczelne, dobrze izolują przed wilgocią, hałasem, zimnem, ograniczymy więc straty ciepła i to znacząco. Jako pani domu oceniam, że warto za nie zapłacić, bo wreszcie w domu jest odczuwalnie cieplej, a do tego te drzwi (w naszym przypadku dąb turner) po prostu są przepiękne

# gajan

03.01.2023 11:28

a orientuje się ktoś czy ta firma Kris Drzwi podejmie się też realizacji wiekśzego zamówienia? chodzi o kilkanaście par drzwi wewnętrznych do biura.

REKLAMA

# ilona

04.01.2023 08:48

@gajan tak, bez problemu, z tego co wiem to zajmują sie też takimi pracami. na ich stronie internetowej znajdziesz szczegóły takiej współpracy, zresztą zakupy tez mozna zrobić online.

# gajan

06.02.2023 10:52

dzięki, rzeczywiście bez problemu są w stanie przyjąć zamówienie nawet na kilkanaście par drzwi wewnętrznych do biura, super!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA