REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Drzwi drewniane na wymiar

# Celia

04.07.2022 11:29

Witajcie! niebawem będziemy rozpoczynac remont w mieszkaniu i planujemy między innymi wymienić wszystkie drzwi i te wewnętrzne i zewnętrzne. Zależy mi na dobrej jakości i porządnym gatunkowo drewnie. Gdzie szukać fajnych ofert?

# olina

04.07.2022 12:38

jeśli nie znajdziesz nic ciekawego w marketach budowlanych to szukaj bezpośrednio u producentów. Tu można zamówić takie drzwi na konkretny wymiar i pod indywidualne zamówienie. Myśle, ze warto.

# madzialena

05.07.2022 11:48

koleżanka wyżej ma rację. zerknij sobie na ofertę producenta Kris Drzwi. Realizują tu zamówienia indywidualne. Mozna liczyć na profesjonalną obługę, terminową dotawę i szybki montaż.

REKLAMA

# Celia

05.07.2022 14:08

wielkie dzięki za pomoc. nie chce już drzwi z marketów więc namiar na producenta na pewno zapiszę i być może skorzystam :)

# madzialena

14.07.2022 11:22

koniecznie :) to jak się już zdecydujesz to daj znać co konkretnie zamówiłaś :) nie wiem jak teraz z czasem oczekiwania bo jest jednak sezon urlopowy ale myślę, ze to kwestia 1,5-2 miesiecy maks.

# Celia

01.08.2022 10:14

na pewno dam znać :) ale do tematu wrócę pewnie we wrześniu,. dzieci pójdą do szkoły i będzie nieco więcej wolnego czasu na takie decyzje i remonty :) namiar na firmę zapisałam, wymiary też będą zdejmowane niebawem :)

REKLAMA

# madzialena

30.08.2022 12:45

znam ten ból, u nas teraz przełom sierpnia i wrzesnia bardzo pracowity, ta cała organizacja wymaga jednak sporo energii :) no nic, najważniejsze żeby się przed świętami wyrobić :)

# hanna_00

26.05.2024 16:12

DLa mnie rozwiązanie jest jedno- polecam w 100% własnie tą firmę https://quercus.co

 zem

12.06.2024 14:18

Zobacz https://budiro.pl/inwestycja-w-pieknie-wygladajace-drzwi/ polecam.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break