REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Drzwi do domu

 moderamonia

28.03.2022 21:05

Szukam pięknie wykończonych drzwi zewnętrznych. Znalazłam ofertę firmy www.veyna.pl, która oferuje panele drzwiowe o wyjątkowym wzornictwie. Czy ktoś z Was korzystał z usług z tej firmy?

# Unna

30.03.2022 15:21

KMT Supertherm 90 robi robotę. Drzwi bardzo dobrej jakości, skutecznie izolują od hałasu, wiatru i zimna. Mieszkam przy ruchliwej trasie, więc zależało mi na tym, aby drzwi pod tym względem były maksymalnie dobre. 90mm grubości skrzydła, wypełnienie pianą pur, dobre uszczelki, do tego Ud=0,78, więc po prostu mamy spokój na lata

# MajkaKo

19.08.2022 16:04

#Unna napisał(a) 30.03.2022 15:21
KMT Supertherm 90 robi robotę. Drzwi bardzo dobrej jakości, skutecznie izolują od hałasu, wiatru i zimna. Mieszkam przy ruchliwej trasie, więc zależało mi na tym, aby drzwi pod tym względem były maksymalnie dobre. 90mm grubości skrzydła, wypełnienie pianą pur, dobre uszczelki, do tego Ud=0,78, więc po prostu mamy spokój na lata
Również mam ten model u siebie. Potwierdzam, drzwi bardzo dobrze izolują ciepło. Porządnie wykonane. U nas już prawie dwa lata. Jestem bardzo zadowolona

REKLAMA

# Agniesia

26.08.2022 14:01

Mam z www.veyna.pl i jestem bardzo zadowolona z jakości wykonania oraz wyglądu. Wyjatkowe wzornictwo moim zdaniem ich wyróżnia.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024