REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Drzwi aluminiowe - producent Warszawa

 lizawietta

15.03.2020 12:14

Zamierzam zamówić drzwi zewnętrzne. Szukam producenta/salonu w Warszawie. Możliwie najbliżej Wilanowa.

# olo90

24.03.2020 22:19

Hej. Chyba najbliżej masz do salonu IMMER BESSER widziałem, że mają tam drzwi z Aluhaus my zamawialiśmy od tego producenta wiosną zeszłego roku ale w salonie Dawix na Tarchominie tam Ci trochę z Wilanowa daleko. Byliśmy ze znajomymi w IMMER BESSER na Bartyckiej 26. Tam jest stała wystawa budownictwa. Myślę, że pomogą Ci tak jak nam w Dawixie. Doradzili wszystko elegancko wytłumaczyli, językiem jak do laików, a nie specjalistów. Aluhaus to producent drzwi zewnętrznych z aluminium, już wcześniej ktoś mi mówił o tej firmie ale wtedy jeszcze nie planowaliśmy wymiany drzwi. Solidnie wykonana stolarka, bedziesz zadowolona.

 lizawietta

11.05.2020 18:28

Olo dzięki za radę właśnie tam się udałam z męzem. W salonie Immer Besser zamówiliśmy drzwi z firmy Aluhaus model PAULUS + jedno naświetle boczne oraz aluminiowe elementy, jak pochwyt oraz numer domu. Zamontowano nam drzwi w piątek, wyglądają świetnie. Jeszcze raz dziękuję za namiar na ten salon.

REKLAMA

 gynia

30.07.2020 09:12

Będziecie na pewno zadowoleni. Też mam drzwi tego producenta i świetnie się sprawują.

# martin89

07.08.2020 10:43

Ja mam ich drzwi i mogę ręczyć za jakość juz 5 lat je mamy. Do tego bardzo ładnie wyglądają, oczywiście jak dbasz :D

# sebastian_mucha

12.09.2020 17:49

Dobrze wiedzieć :) My czekamy na realizację zamówienia. Wybraliśmy drzwi LAR z linii Inox w odcieniu dąb bagienny. Będą nam pasować do okien i do dachu. Znajomy polecał mi firmę Aluhaus i mu zawierzyłem, co najlepsze dopiero po zamówieniu drzwi zacząłem szukać opinii o firmie, ale uspokoiłem się tylko bo znalazłem dużo pozytywnych opinii oraz zdjęcia innych realizacji. Żona znalazła nawet na Instagramie jakieś osoby co mają drzwi tej firmy i zapytała o wrażenia. Też wszyscy zadowoleni więc jesteśmy dobrej myśli.

REKLAMA

# arsien

22.09.2020 17:28

Te drzwi LAR z Aluhaus mamy w pracy u nas przy wejściu do biura. Faktycznie ładne, szczelne i co najważniejsze ciepłe drzwi. Jak kiedyś będę wymieniał to wezmę pod uwagę tego producenta.

# kamileq

02.11.2020 12:48

Byłem ostatnio na ich stronie, mają fajny wybór. Kolega mi polecał też, żebym sobie zobaczył ofertę Aluhaus. Czy mają dobry stosunek ceny do jakości?

# gucci

09.11.2020 22:03

Kamileq ja mega polecam. Nie znałem się za bardzo i nie byłem przekonany do drzwi aluminiowych, ale poczytałem sobie trochę artykułów na ten temat, sąsiad też doradzał bo sam ma i też mam z Aluhaus. Ja bylem pewien, że przy tak wysokiej jakości to te drzwi będą bardzo drogie, a tu miła niespodzianka. Jeszcze nam na porządny daszek zostało ;)

REKLAMA

# kamileq

11.11.2020 17:10

To dzięki za info. Chyba można im zaufać z tego co piszecie ;) Zamówię, będzie na Was :D

# gucci

08.12.2020 21:16

No i jak Kamileq? Masz już drzwi Aluhaus? Jak wrażenia? :)

# kamileq

10.12.2020 12:52

O widzisz! Zapomniałem żeby się Wam pochwalić :D Zamowiłem te drzwi Aluhaus konkretnie model Publius w odcieniu winchester + aluminiowe dodatki. Mają być montowane lada dzień. Super bo na Święta akurat będziemy mieć zamknięty temat.

REKLAMA

# pinkie

18.02.2021 11:13

Ciekawe opinie o tym Aluhaus, nie słyszałem o nich. Muszę sobie sprawdzić ofertę na necie.

# gosc0

10.03.2021 11:52

ciekawą ofertę ma firma gerde.pl

# mouva

16.04.2021 12:11

Wiecie co, dla mnie to się w głowie nie mieści, że wcześniej nie było wyboru - było źle, a dziś mamy go, a i tak nie wiemy, co kupić. To niesamowite. A ja uważam, że powinniście sprawdzić, co https://mikea.eu/ ma do zaoferowania. Moim zdaniem to będzie dla Was dobra możliwość.

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy