REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# Matiq

07.03.2017 18:29

Myślę ze jednak się rozsypię jak wszystko niszczeje na Targówku. Władze dzielnicy nie dbają o stare kamienice i domy.

# Tar go wek

08.03.2017 13:45

Lubię stare budowle, rzeczy i nie jestem za burzeniem wszystkiego jednak ten budynek to katastrofa nie ma się czym ekscytować. Bieda straszna przy wjeździe na Targówek. Odbudowa czegoś takiego to finansowa katastrofa. Stoi pewnie do dziś bo nikt nie zaproponował mieszkającym w nim osobom nowych mieszkań.

# jankaas

09.03.2017 08:03

na całej ulicy Biruty stały tylko drewniaki, poza jednym domem.

REKLAMA

# RTOIP

09.03.2017 13:15

Teraz to przejęła Wspólnota "ŻYDOWSKA" robili oględziny>pomiary i cisza>a czynsz podwyższyli.

# Małgorzata

15.03.2017 01:54

Czy jest tam centralne ogrzewanie i ciepła woda? Czy ludzie palą w piecach, a ciepłą wodę mają z piecyków gazowych? Tak czy inaczej, każdy z lokatorów na pewno ucieszyłby się z przeprowadzki do bloku, a w budynku może jakieś muzeum Targówka zrobić? Tak luźno rzuciłam pomysł, może powstać coś innego pożytecznego...

# Marcin .

06.09.2017 18:36

Tak niestety jest zawsze
Narobić nadzieji i nic więcej do pupy do Kad sprawa jest jeszcze ciepła to wszyscy się wypowiadają i nic więcej .... ZŁUDNE NADZIEJE.......

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024