REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Dr Anna Dziewulska w SDPL

# nauczycielka SP 344

31.05.2005 10:39

Z dużym zaskoczeniem usłyszałam, że nasz kochany geograf z SP 344 jest członkiem czwartej już z kolei partii politycznej. Nie wiem co o tym sądzić. Ta kobieta - radna jest osobą bardzo ambitną dbającą szczególnie o własne interesy. Ciekawi mnie czym ją kupił marszałek Borowski. Może ktoś na ten temat wie więcej?

# Mieszkaniec

31.05.2005 14:54

Ja wiem na ten temat bardzo dużo! Dzięki temu forum.
Przecież "chodzi" o dostatek i wszelakie szczęście społeczności okolicznej, w oparciu o wspólną tradycję i rozwój relacji społecznych, na bazie wzajemnego poszanowania, w klimacie ogólnego zrozumienia, na płaszczyźnie ekonomicznej, kształtowanej przez nawarstwione wielorakie struktury.
Protestuję, zarzuty wobec Pani Geograf są strasznie krzywdzące! I dodatkowo zdradzają "niedouczenie", "zazdrość" oraz "kontestatorstwo" Nauczycielki 344, która nie dorosła do demokracji.

# wiesz kto

31.05.2005 15:36

Ależ Mieszkańcu w pełni się z Tobą zgadzam i cieszę się, Że Ty się cieszysz, iż nasza Pani Doktor z takim pietyzm wciela w czyn bliskie Ci wartości życia społecznego.

REKLAMA

# przewodnicząca IIIkl

31.05.2005 21:30

Bardzo się dziwię niedouczeniu "mieszkańca" oraz "wiesz kto", gdyż Pani Dziewulska jest tak mądrą kobietą jak jej fizyczna aparycja.

# Rodzicl

31.05.2005 21:51

Arku Przybylski gratulujemy Ci nowej silnej, przebojowej osobowości w Twojej partii - SdPL. Ciekawy jestem kiedy ta pani Ciebie zdradzi. W takim przypadku niestety nie ma miejsca dla mnie w naszej partii. Przyszedłem do SdPL tylko dlatego, że to Ty go zakładałeś na Białołęce, tak bliskiej mojemu sercu. Nie lubię dwulicowców i fałszywych koniunkturalistów. SdPL od chwili powstania traktowałem jako partię prawych i uczciwych ludzi lewicy. Wybacz Arku, ale mnie jest nie po drodze z tą osobą, gdyz nie mogę doszukać się w niej nawet namiastki ideowości. Z drugiej strony jest mi strasznie przykro, że takie osoby uczą nasze dzieci.( całe szczęście, że tylko geografii) Mam cichą nadzieję, że informacja o kolejnej zmianie barw partyjnych p. Dziewulskiej jest kaczką dziennikarską. Pozostaję do Ciebie zawsze z szacunkiem.

# Zdenerwowana

31.05.2005 22:06

Dziewulska jeśli masz doktorat, to czy on jest z makiawelizmu.

REKLAMA

# biolog z SP 344

31.05.2005 22:23

Nasza radna Ania funkcjonuje jak haempois sanquisuqa (dla bardziej biegłych w naukach biologicznych niż geograficznych) czyli pijawka końska. Krew wypije, śladu nie pozostawi. Przestrzegam liderów pozostałych partii i stowarzyszeń lokalnych, gdyż na transfuzje moze być zbyt późno.

# Andrzej Waliński z ul. Odkytej

31.05.2005 22:51

Wszystkie te wasze partie tj. SLD, SDPL, PIS, PO, LPR - o dupę rozstrzaskać. W Polsce potrzeba nowej siły i taka z całą pewnościa wykrystalizuję się. A propos p. Dziewulskiej - to nie nalezy ona do żadnej partii i przestańcie wreszcie swoje geby tą kobietą wycierać.
Na marginesie - ja osobiście należę do UPR i tą partię popieram

# Zdegustowana

31.05.2005 23:18

Znam p. Dziewulską od kilkunastu lat. Jest wspaniałym pedagogiem i wybitna osobowością, która z pewnością posiada wszelkie kwalifikacje i predyspozycje do bycia nie tylko dyretorem szkoły ale i burmistrzem naszej pięknej Białołęki. Jednak po przeczytaniu dyskusji na forum zrodziły się we mnie poważne wątpliwości. Nie jestem sympatyczką UW, SLD, SdPL, ani zadnej innej partii lewicowej. Jestem przeciętną normalną kobietą. Szanuję ludzi, którzy chcą coś zrobić. W moich oczach tracą szacunek ludzie tacy jak pani szukający dla siebie synekur poprzez układ polityczny.

REKLAMA

# W. Kwiatkowski

31.05.2005 23:26

wy hamy, zastawcie Aneczke w spokoju. Wy sie nie znacie. Ona wie co robi.

# gospodarni

01.06.2005 00:54

dziewulska koalicjanka smoczyńskiego ty masz tupet.

# gostefan

01.06.2005 01:00

Dziewulska jest w porzadku bo nie jest jeszcze LPR.

REKLAMA

# refleksja

01.06.2005 01:59

Panie , kuratorze! , alboo merytoryka , albo Dziewulska. Jestem rodziciecem dzi8ecka która ucza ta baba i sadze że nie ma kwalifikacjoi pedagoga.

# Andrzej Witkowski

01.06.2005 08:16

Pani Ania nie jest w SDPL, pogloski na ten temat rozpuszcza PIS, który nie może jej darować, ze blokowała przeniesienie do nowej szkoły liceum z Fleminga. Ona chciała zrobić nowe dobre liceum, niestety PIS ma swoje wredne, paskudne i śmierdzące układy. Ona ma rację - dlaczego Tarchomin ma być gorszy od Sródmieścia

# Ramzes

01.06.2005 08:49

... i po co robicie jej publicity, po co pytam ?

REKLAMA

# Piter

01.06.2005 09:13

Czy człowiek lewicy może być prawy i uczciwy ???
Jeśli tak to proszę o przykład.

# Niezrzeszony

01.06.2005 09:40

Cimoszewicz

# Ramzes

01.06.2005 10:04

Gonzo ;)

REKLAMA

# Dorota

01.06.2005 10:08

Robuś z Danielem i Jaśkiem

# Ola

01.06.2005 12:26

Krzaklewski

 

01.06.2005 13:37

Na prośbę radnej Dziewulskiej dementujemy informację jakoby była członkiem SdPL lub jakiejkolwiek partii politycznej. - Radna Dziewulska nie jest członkiem SdPL - potwierdził "Echu" Arkadiusz Przybylski.
Z powyższego wątku usunięto kilka postów zawierających treści obraźliwe. Prosimy politycznych adwersarzy radnej o pohamowanie emocji.
Anna Dziewulska w rozmowie z "Echem" stwierdziła, że od dawna nie jest członkiem żadnej partii. Należy jedynie do stowarzyszenia "Gospodarność", które - zdaniem radnej - ugrupowaniem politycznym nie jest.

# Krystyna Jaźwińska

01.06.2005 14:45

Metody zastosowane przez PIS-uar w sprawie p. ANI przypominają czasy komunizmu, kłamstwo, oczernienie itp. WSTYDŹCIE SIĘ-jeżeli stosujecie je teraz to co będzie dalej

 Matka_Sławka_z_Gdańska

01.06.2005 15:22

A widzicie ! A widziecie !
Pisala do Was o tej dzialaczce Matka_Sławka_z_Gdańska w dniu 8 stycznia 2005 roku, o godzinie 00:03. Pamietacie ? Jezeli nie, to Wam teraz przypominamy.
"Bracia i Siostry.
Odrzuccie nienawisc.
Zgascie ogien niezgody, ktory niszczy wasze serca .
Radujcie sie Wielkoscia Pana i jego Oblubienicy !
Spiewajcie Psalmy a muzyka niech jednoczy Was w wysilku, w wysilku tej Niewiasty, ktora po asfalcie boiska szkolnego posuwa na kolanach w strone oltarza ... ''
Kim jest ta Pani , zarejestrowana pod numerem rekordu 12356, autorka naukowej rozprawki o wdziecznym tytule:
'' Przemiany struktury przestrzennej chowu zwierząt gospodarskich w Polsce w latach 1970-1988 '' ?
W tym kraju...w tym naszym kraju, ech... Matka brala Antosia za ... i w zoologu ukradkiem wskazywala na pekari mowiac szeptem :
Antosiu. Synku. Popatrz. Tak mniej wiecej wygladala swinia... widzisz. Bardzo podobna, bardzo...
Tak bylo w 1970... jedna swinia, co sie gdziec moze uchowala i ta ogromna przestrzen, nic tylko obracac szynka i podwawelska.
No i teraz popatrzcie sobie, Towarzyszu Galazka, to bylo juz piec lat po tym , jak ostatnia kropla szczyn spadla do kuwety ustawionej pod powieszonym Bohaterze i Wybitnym Zlodzieju Towarzyszu Dyrektorze Stasku Wawrzyszczykiewiczu, no...co sie jopisz badylarzu, dobrze czytasz, ha, ha...
Gdybys byl aktorem i odtwarzal dajmy na to essesmana, to za chinskie dudu .. he, he... bys tego nazwiska nie zapisal w kajecie.
A kim ty jestes ?
No dobrze. Zaspiewajmy sobie:
A kim jest ta ?
''Kim jest ta?
Kim jest ta, kim jest ta
Kim jest ta co wyłania się z pustyni
Idzie wsparta na swoim oblubieńcu
Pod jabłonią obudziłem cię
Gdzie poczęła cię twoja matka
Tam gdzie twa matka urodziła cię
Gdzie zrodziła cię twoja matka
Kim jest ta, kim jest ta co wyłania się z pustyni
Idzie wsparta na swym oblubieńcu
Połóż mnie jak pieczęć na twym sercu
Jak tatuaż na swym ramieniu
Bowiem miłość jest mocna jak śmierć
Tak jak płomien co przychodzi od Pana
połóż mnie jak pieczęć na twym sercu
Jak tatuaż na swym ramieniu
Bowiem miłość jest mocna jak śmierć
Tak jak płomień co przychodzi od Pana
I choćbyś chciał oddać za miłość wszystkie swoje bogactwa
To znalazłbyś tylko pogardę, znalazłbyś tylko pogardę.
(Pnp 8,5-7) ''
A Wy co ? Az Krzys sie zdenerwowal !
I ciach, i ciach...jednego posta za drugim... he, he, he.... he, he, he... rznie.

# Niezrzeszony

01.06.2005 17:28

Niestety forumowicze tacy jak "Gonzo", "Marginalia filozoficzne" i "Matka Sławka z Gdańska" przepłoszyli z forum Piotrka z Odkrytej, Historyków, Duśkę, Agnieszkę i wiele innych ciekawych osób, dzięki którym to forum było na wysokim poziomie (Vladymira nie wymieniam, bo się przeprowadził i z tego powodu przestał odwiedzać forum Białołęki). Tęsknię za tamtym poziomem. Apeluję o powrót intelektualistów z klasą! "Matce...." zdecydowanie dziękujemy!

# Dorota

01.06.2005 23:02

widze, ze ty tez sie prosisz w ryja dostac !!!

 Matka_Sławka_z_Gdańska

02.06.2005 09:15

Rozczarowani poziomem ?
W takim razie ... na naszym forum pojawi sie zupelenie nowa postac, majaca tym razem troche wiecej poziomu i bardziej lokalne znaczenie:
Panorama_Warszawy_w_Metaloplastyce
Przyjmijcie ja z szeroko rozwartymi oczami ... i nie tylko

# Mieszkaniec

02.06.2005 09:31

Jako tuman bez klasy mam obawy, że ostatni bardzo ciekawy Niezrzeszony też pójdzie w ślady "innych ciekawych osób".
Ciemność zapanuje tutaj potworna! Apeluję! Nie opuszczaj nas!

# olo

10.06.2005 12:09

Znam męża P. Dziewulskiej. To taki porządny człowiek.

# samorządowiec

10.06.2005 12:17

Wszyscy, którzy na łamach powyższej dyskusji mają pretensje do PIS jako inspiratora prawdziwych tekstów o Dziwulskiej są w błędzie. Jestem przekonana, że w przyszłej kampanii samorządowej na Białołęce, Dziewulska wystartuje w barwach PIS. Zakład ?

# Rysiek z "Klanu"

10.06.2005 13:41

Sądząc po ostatnich sondażach to chyba jednak w barwach PO.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe