REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

dom opieki jaśmin

22.06.2015 13:49 #aula345
Witam, w zakładzie opiekuńczo leczniczym w Starym Goździe znajduje się moja mama. Ja sama pracuję w Anglii, również w ZOLu. Gdy weszłam do domu opieki Jaśmin byłam mile zaskoczona. Nowy budynek, bez barier architektonicznych. Pokoje jasne, każdy pokój z łazienką, pokój dzienny, winda, ogrodzony teren z własnym lasem. Personel świetny. Panie pielęgniarki i opiekunki to pracownice szpitali. Opieke medyczną sprawuje też Pani doktor - współwłaściciel zakładu. Mama jest zadowolona. Polecam z całego serca. Dojazd od Warszawy około 30 minut drogą E7. Cena bardzo konkurencyjna jak na takie warunki.
05.08.2015 09:50 EwelinaBudzynska
Jeżeli rozglądacie się za domami opieki mogę również polecić zakład leczniczy "Pałac" w Markach, blisko Warszawy. Placówka jest dosyć duża, a na jej terenie są dwa przepiękne ogrody. Na miejscu jest opieka lekarzy: internistów, psychiatrów, neurologów i rehabilitantów. Nad wszystkimi czuwają też pielęgniarki, które pensjonariuszom dają tyle pomocy i wsparcia jak mało kto. Znam ten zakład, bo przebywa tam mój tata. Zawsze widzę go uśmiechniętego. Zawsze opowiada mi co zjadł dobrego do jedzenia i o rozrywkach w pokoju wspólnym. Odwiedzam go często, nigdy na nic nie narzekał. Jeżeli chcecie się dowiedzieć więcej o zakładzie zajrzyjcie na http://www.domopiekipalac.pl/
wpis modyfikowany 1 raz, 05.08.2015 09:50 
11.08.2015 12:03 #opieka
Natomiast jeśli nie wyobrażacie sobie oddać Waszych najbliższych do domu opieki to polecam Wam skorzystanie z usług GoldCare. Bardzo profesjonalna pomoc, personalnie podchodzą do każdego pacjenta. Dobierają odpowiednio opiekuna do potrzeb staruszka. Opiekun przychodzi do domu na kilka godzin lub na całe dnie. Może pełnić również funkcję pomocy domowej. Uważam, że to ciekawa inicjatywa, która z pewnością rozwiąże problem niejednej warszawskiej rodziny.
12.08.2015 11:30 #Dagmara
Też polecam Gold Care z racji, że mają tych opcji opieki całkiem sporo..i system monitorowania funkcji życiowych na bieżąco z możliwością powiadomienia lekarza rodzinnego czy pogotowia w razie pogorszenia stanu zdrowia. Jestem spokojniejsza jak wyjeżdżam - dostaję raport zawsze co i jak.
21.08.2015 09:25 #DorotaL
Całkiem dobry pomysł z taką opiekunką. Zawsze jak już jakaś firma zatrudnia opiekunkę to dba o to, żeby była profesjonalistką, bo przecież tworzy też wizerunek firmy. Takie rozwiązanie zdecydowanie zmniejsza ryzyko.
REKLAMA
29.08.2015 13:19 gruppa
W tym domu opieku są uchwyty dla osób starszych. Można porównać jakość usług na podstawie wyposażenia
22.09.2015 15:49 #Paweł
#Dagmara napisał(a) 12.08.2015 11:30

Też polecam Gold Care z racji, że mają tych opcji opieki całkiem sporo..i system monitorowania funkcji życiowych na bieżąco z możliwością powiadomienia lekarza rodzinnego czy pogotowia w razie pogorszenia stanu zdrowia. Jestem spokojniejsza jak wyjeżdżam - dostaję raport zawsze co i jak.
Bardzo dobry ten system! Korzystamy z niego i wszystko sprawdza się bardzo dobrze! Już raz udało nam się uniknąć nieszczęścia dzięki niemu.
17.12.2015 15:42 #tunaktU
Polecam dom seniora, który wybrał sobie mój ojciec - tutaj, skoro sam sobie go wybrał, więc chyba musi być o ;)
21.12.2015 14:09 #Mariola48544899
Ja tez polecam Gold Care. Mama nie czuje się samotna, wiem że jest bezpieczna i ma zapewnioną rozrywkę, a przy okazji jest w domu, razem z nami :)
25.01.2016 14:01 #żaneta
ja też sobie chwalę bardzo gold care. gdyby nie pani, która opiekuje się dziadkiem w ciągu dnia w tygodniu, musiałabym oddać go do domu opieki, a tak mam pewność, że dziadek ma w domu dobre warunki no i przede wszystkim towarzystwo i fachową opiekę
REKLAMA
16.02.2016 11:22 #Mariola78
Ja mogę polecić Gold Care. Opiekunka przychodzi do mojej babci na kilka godzin dziennie, bo babcia już niestety nie jest tak mobilna, jak kiedyś. Jesteśmy zadowoleni z Gold Care, babuszka też. :)
16.03.2016 11:48 #Karina Jankowska
Taka opiekunka nie zastąpi opieki całodobowej. Dlatego dobrym wyjściem jest zapewnienie osobie starszej pobytu w domu opieki. Pod Warszawą jest placówka Dom Seniora Anna w Załuskach http://domseniora24.pl/. Na miejscu mają wszystko co potrzeba - komfortowe warunki, lekarza, kuchnię, kaplicę.
25.03.2016 09:25 #Ela B.
Ale opiekunka + teleopieka to już opieka całodobowa. Firma Elderia oferuje nie tylko opiekę domową, ale również teleopiekę. Tutaj http://www.elderia.pl/oferta/teleopieka/ można przeczytać na czym to polega. W dużym skrócie osoba starsza dostaje nadajnik, za pomocą którego przez całą dobę może skontaktować się z centrum interwencyjnym. Gdy coś się dzieje pracownik centrum interweniuje w odpowiedni sposób.
11.04.2016 00:48 annaHI
Cześć, czy ktoś może wie jakie i czy w ogóle są jakieś kwalifikacje do przyjęcia pacjenta do domu opieki? Mój dziadek leczy się na przewlekłe zapalenie trzustki i zastanawiam się czy ta choroba nie zdyskwalifikuje go do przyjęcia.
22.04.2016 21:28 nefryt
Nie zdyskwalifikuje, sprawdź ośrodki prowadzone przez Zapiecek http://www.zapiecek.biz/ w kilku miejscach Polski.
Domy opieki są właśnie po to by przyjąć osoby schorowane i takie, które już są mało samodzielne.
REKLAMA
03.07.2016 19:20 Jarpen
Ja też długo nie wyobrażałem sobie oddania rodziny do domu opieki. Mamy dalekiego wujka, którym na początku zajmowała się rodzina. W pewnym momencie przestał brać leki, wychodził gdzieś sam. Wymagał opieki przez całą dobę a nikt nie był w stanie mu tego zapewnić. W końcu oddaliśmy go do domu opieki w Sulejówku z tej firmy http://www.domyopiekiolimp.pl/ Taki dom to dobra opcja, bo zawsze jest pod okiem lekarza, opiekunek, ma tam też rówieśników. Wybraliśmy akurat ten dom, bo ma ładną okolicę, dużo spokoju.
07.07.2016 10:44 #oriana83
Czasami wystarczą odpowiednie pobyty rehabilitacyjne takie jak tutaj https://constancecare.pl/ , by pomóc osobie starszej wrócić do sprawności. Warto pomyśleć czy nie będzie to lepszą opcją. Tym bardziej, że podczas takich pobytów rehabilitacja jest kompleksowa.
07.07.2016 13:14 Wsaejpytuy
mam nadzieje, ze nigdy nie bede musial byc w takim domu opieki starosci ... na szczescie mam jeszcze dobry kontakt z dziecmi i mnie o dbaja. Ale mam tez znajomego. Dziecy wyjechaly, robia kariery za granicami kraju i sie kompletnie wypiely na ojcow. Dla mnie to niedopuszczalna historia i mam nadzieje, ze ja nie bede jej musial przezywac na wlasnej skorze. Nawet najlepszy dom opieki nie zastapi prawdziwego domu i rodzicielskiej opieki
14.07.2016 18:13 #Zappa
Ja też nie chciałbym, taka samotność jest okropna, bardzo ciężko ją znieść. Trochę może pomóc terapia np. w klinice Psychomedic. Ale nie każdy senior ma siły na to by mierzyć się ze swoimi demonami, niektórzy chcieliby po prostu odejść w spokojnym rodzinnym gronie, ale niestety mało komu jest to dane...
03.11.2016 15:26 #hodajs
Tutaj macie namiary - http://www.opiekadomowa.pl
Najlepszym rozwiązaniem jest indywidualny opiekun, pewnie że to kosztowne, ale to jedyne rozwiązanie, jakie przychodzi mi na myśl. Bo jak? Ośrodek?
REKLAMA
05.11.2016 16:58 #WoodenPL
test
23.11.2016 20:20 wisenka6
Nie jest łatwo wybrać dom opieki dla najbliżej osoby, ja coś o tym wiem. Trzeba patrzeć na wiele rzeczy, szczególnie opiekę, same warunki na najwyższym poziomie mogą niestety nie wystarczyć. Moją babcię umieściliśmy w Domu Rodzinnym w Nowym Dworze Mazowieckim, siostra sąsiadki tam też jest. Bardzo dobrze się tam nimi zajmują, babcia ma sporo zajęć, nie nudzi się nie tęskni za domem. Udało nam się dostać na skierowanie z NFZ.
08.12.2016 14:07 #Maciek.
witam , ośrodek w starym gozdzie jest ok. Sprawą z którą się nigdzie indziej nie spotkałem ( a dziadka miałam w ośrodku w nowym dworze ) to to że w ośrodku Jasmin w starym goździe jest 6 lekarzy przez 6 dni w tygodniu . Babcią zajmuje się neurolog , jest 3 internistów , dwóch psychiatrów i onkolog . w porównaniu z ośrodkiem w nowym dworze to w jaśminie jest super - nowiutki , czysty budynek . Moi rodzicie długo szukali odpowiedniego ośrodka dla Babci i wybór padł własnie na jaśmin w starym goździe . Widzę że mama jest teraz spokojna i może zajać się własnym zdrowiem bo swoich schorzeń też juz trochę ma .
pozdrawiam
Maciek
22.01.2017 15:44 Milka
Taki monitoring funkcji życiowych to ciekawe rozwiązanie, nigdy o tym nie słyszałam, a rzeczywiście czasami może być wystarczający. Ja jednak miałam taką sytuację, że mój krewny był osobą nie tylko starszą, wymagającą opieki już ze względu na wiek, ale również niepełnosprawną. Nie każdy dom opieki zajmie się prawidłowo takim pacjentem, a samodzielnie nie byłam w stanie zapewnić dobrej opieki. Na szczęście w okolicach Warszawy domy opieki dla niepełnosprawnych można wybierać spośród bardzo wielu. Polecam przede wszystkim przejść się do kilku, które wydają się nam najodpowiedniejsze, zapoznać się z personelem, to naprawdę pozwoli wybrać najlepszą placówkę.
04.02.2017 12:59 malvinka_
Ja się waham między domem opieki a zatrudnieniem po prostu osoby, która by się zajmowała dziadkiem. Które rozwiązanie byłoby lepsze? Widziałam, że na portalu https://www.kochajidbaj.pl/ ogłaszają się osoby oferujące taką opiekę. Myślałam, że na początek spróbować i zobaczyć, jak to będzie wyglądać.
wpis modyfikowany 1 raz, 10.02.2017 16:44 
09.02.2017 17:58 #monikkaOr
Dobre, sprawdzone miejsce to http://pomorska.domyopieki.pl/ Bardzo dbają o pensjonariuszy, jest tu całodobowa opieka, dom jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, pensjonariuszy z chorobą Alzheimera oraz demencją starczą są zabiegi z zakresu laseroterapii, muzykoterapii i terapii światłem. Dom otoczony jest starym sadem, jest ogród, mozna w nim wypocząć.
19.03.2017 20:00 #ubek
Znajoma polecała mi też to miejsce: http://www.domopiekigeravita.pl/ - dom opieki Geravita w Wiązownej, około 20 km od Warszawy, czyli odległość wystarczająca nawet do tego, żeby jeździć tam codziennie na początku. Dla mnie decyzja o oddaniu rodzica do domu opieki była bardzo trudna, ale jeżeli ktoś potrzebuje codziennej opieki w zakresie na przykład rehabilitacji, to bardzo trudno mu takie warunki zapewnić w domu. Plusem domu opieki jest też na pewno towarzystwo innych seniorów, to dla starszych ludzi też jest bardzo istotne.
27.03.2017 21:19 #opiekunka
Polecam opiekunki z Gold Care, ale nie polecam pracy w tejże firmie. Chaos w administracji, niemiłe koordynatorki, ciągle jakieś pomyłki i system pracy nie wygląda tak, jak to było ustalone.
29.03.2017 10:10 #weronika_72
Dla zainteresowanych to w tym kierunku, na wysokości Łomianek jest nowy dom opieki Sielankahttp://dom-opieki-sielanka.pl/ Oglądaliśmy z mężem w tej okolicy większość miejsc oferujących opiekę i po przeczytaniu kilku opinii i ocenie dobrego standardu budynku - ten jest z 2013 roku, zdecydowaliśmy się na oddanie babci tutaj. Muszę przyznać, że obawiałam się jak babcia się dostosuje do nieplanowanych zmian, ale okazało się, że pobyt w domu opieki może być naprawdę udany, wszystko nowe, czyste, pielęgniarki dbają i biegają i towarzystwo innych osób w podobnym wieku i szybki dojazd z miasta.
29.03.2017 10:12 #weronika_72
Dla zainteresowanych to w tym kierunku, na wysokości Łomianek jest nowy dom opieki Sielanka http://dom-opieki-sielanka.pl/ Oglądaliśmy z mężem w tej okolicy większość miejsc oferujących opiekę i po przeczytaniu kilku opinii i ocenie dobrego standardu budynku - ten jest z 2013 roku, zdecydowaliśmy się na oddanie babci tutaj. Muszę przyznać, że obawiałam się jak babcia się dostosuje do nieplanowanych zmian, ale okazało się, że pobyt w domu opieki może być naprawdę udany, wszystko nowe, czyste, pielęgniarki dbają i biegają i towarzystwo innych osób w podobnym wieku i szybki dojazd z miasta.
29.03.2017 10:18 #weronika_72
W tym kierunku, na wysokości Łomianek jest nowy http://dom-opieki-sielanka.pl/[/link]
Oglądaliśmy z mężem w tej okolicy większość miejsc oferujących opiekę i po przeczytaniu kilku opinii i ocenie dobrego standardu budynku - ten jest z 2013 roku, zdecydowaliśmy się na oddanie babci tutaj. Muszę przyznać, że obawiałam się jak babcia się dostosuje do nieplanowanych zmian, ale okazało się, że pobyt w domu opieki może być naprawdę udany, wszystko nowe, czyste, pielęgniarki dbają i biegają i towarzystwo innych osób w podobnym wieku i szybki dojazd.
29.03.2017 10:27 #weronika_72
W tym kierunku, niedaleko Łomianek jest nowy dom opieki http://dom-opieki-sielanka.pl/ Oglądaliśmy z mężem w tej okolicy większość miejsc oferujących opiekę i po przeczytaniu kilku opinii i ocenie dobrego standardu budynku - ten jest z 2013 roku, zdecydowaliśmy się na oddanie babci tutaj. Muszę przyznać, że obawiałam się jak babcia się dostosuje do nieplanowanych zmian, ale okazało się, że pobyt w domu opieki może być naprawdę udany, wszystko nowe, czyste, pielęgniarki dbają i biegają i towarzystwo innych osób w podobnym wieku i szybki dojazd z miasta.
26.04.2017 22:02 blazejTR
Siostra mojej mamy jest w takim domu opieki i bardzo sobie chwali tam pobyt. Jest osobą sprawną intelektualnie ale postępujący Parkinson nie pozwalał na to, żeby mieszkała sama. Dostała namiary od rehabilitantki na dom http://www.domyopiekiolimp.pl w Majdanie. Byłem tam kilka razy i pozytywnie mnie to miejsce zaskoczyło. Dom schludny, pokoje na wysokim poziomie, wszędzie czysto, dookoła zieleń. Wcześniej takie domy nie kojarzyły mi się dobrze, a tu miłe zaskoczenie.
19.05.2017 13:24 #Anet
Nie polecam ośrodka "Jaśmin" znajdującego się w Starym Gózdzie.
Pozostawiona osoba starsza u nich po okresie 2,5 roku była nie do poznania : wychudzona, zaniedbana. Nie raz trzeba było upomnieć się by przyniesiono kolację. We wtorek dostaliśmy informacje, że babcia jest po rehabilitacji jest w stanie bardzo dobrym i trzeba ją zabrać po domu, bo już nie potrzebuję pobytu w ośrodku. W czwartek otrzymujemy telefon z informacją, że w stanie KRYTYCZNYM trafiła do szpitala, w piątek po wizycie dowiadujemy się, że nerki nie pracowały już od co najmniej kilku dni o czym nie było mowy w ośrodku. Niestety w sobotę dotarła do nas najgorsza wiadomość o śmierci naszej babci. Jeśli wcześniej byłby odpowiedni lekarz w ośrodku a nie tylko przemądrzała Pani Psychiatra, która ma gdzieś stan pacjenta to zapewne jeszcze by trochę pożyła. Niestety nie mieliśmy świadomości, że oddając babcie do ich ośrodka pozwolimy, aby tak bardzo ją zaniedbali...
Pieniądze, pieniądze i jeszcze raz pieniądze tylko to się liczy dla Państwa Grzybowskich nie interesuje ich zdrowie pacjentów.
08.06.2017 11:44 OnaOna
Moja babcia od roku przebywa w Nowym Dworze Mazowieckim w Domu Rodzinnym http://domrodzinny.pl/ i im nie mogę nic zarzucić. Babcia jest pod stała opieką lekarzy oraz pielęgniarek, widać po niej, ze czuje się coraz lepiej niż przed zamieszkaniem w tym ośrodku. Jeśli dzieje się coś niedobrego od razu jesteśmy o tym informowani. Nie wyobrażam sobie lepszego miejsca niż to.
22.06.2017 14:09 #monikaOk
Mój dziadek przebywa w Dwa Serca Przystań Seniora przy Zręby i opieka jest tam dobra. Bardzo miła jest tam okolica, bo cisza, spokój, mają własny ogród i sad. Co do opieki to zarzutów nie mamy, jest naprawdę dobrze, i lekarze i opiekunki są mili i pomocni. Plus za zdrowe żywienie i ciekawe zabiegi np. laseroterapia czy terapia światłem.
26.08.2017 13:28 #Dagmara
Dobre opinie ma dom seniora Anna, on znajduje się w miejscowości Załuski, to 45 km od Warszawy. Właścicielem obiektu jest lekarz, który sam dogląda mieszkańców ośrodka, poza tym mają wysoko wykwalifikowane pielęgniarki, rehabilitantów. Można sobie zobaczyć galerię zdjęć na ich stronie http://domseniora24.pl/.
18.09.2017 21:54 Rynver
Moja babcia aktualnie przebywa w domu opieki, który nazywa się "DOM RODZINNY" mieście się w Nowym Dworze Mazowieckim i babcia na prawdę jest zadowolona z pobytu tam. Standard bardzo fajny i jak widziałem to nie ma rzeczywiście na co narzekać. Koszt ze skierowania z NFZ to 70% emerytury, więc też chyba nie jest źle :)
21.10.2017 17:36 #karusia
Jednak w prywatnym ośrodku opieka jest lepsza i warunki tez. Zerknij na http://domseniora24.pl/ - opinie o nim są ok, jeśli nie ma wyjścia to stawiaj na takie ośrodki.
24.10.2017 18:23 #dianape
Można też zdecydować się na zatrudnienie opiekuna, który będzie przychodzić do domu? czy to nie jest lepsze rozwiązanie? Jest dużo firm, które oferują takie usługi np. http://goldcare.pl ma wysoko wykwalifikowany personel, można zdecydować się na opiekę dzienną, całodobową albo tylko weekendową, każdy opiekun jest po kursie, nie zatrudniają tam przypadkowych osób. Osoba starsza na pewno lepiej będzie czuć się u siebie w domu, niż w obcym miejscu. Jeżeli nie potrzebna jest całodobowa opieka lekarska, to jest to lepsze rozwiązaniem, niż oddanie bliskiej osoby do domu spokojnej starości.
24.10.2017 20:16 #Maspert
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
28.10.2017 18:01 #maderka
Słyszałam, jakie dobre warunki i lokalowe i względem opieki maja w domu seniora Anna http://domseniora24.pl/ - ponadto zapewniają wymagana opiekę i rehabilitacje, stały nadzór nad zdrowiem podopiecznych, rozwijają ich pasje, zapełniają czas. To takie miejsca warto wybierać, by zapewnić pomoc bliskim.
28.10.2017 19:47 #Volturi
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
15.11.2017 13:36 Asdernis
Myślę, że taki dom opieki nad osobami starszymi to całkiem dobre rozwiązanie. Nie zawsze mamy przecież możliwość podjąć się opieki nad osobą, która potrzebuje jej stale.
16.11.2017 08:50 #bonanza_zielona
Słoiki zatrudnione w corp. dostają małpiego rozumu będąc w hotelu i widząc szwedzki stół. W szklanych biurach czują się jak w chmurach i odlatują. Pracuje od 10 lat w corpo z normalnymi ludźmi z miasta i nie ma takich ekscesów.
16.11.2017 10:21 millionreasons
Szkoda tylko, że nie mówi się o kosztach opieki w takich domach.
16.11.2017 12:52 #bonanza_zielona
Słoiki zatrudnione w corp. dostają małpiego rozumu będąc w hotelu i widząc szwedzki stół. W szklanych biurach czują się jak w chmurach i odlatują. Pracuje od 10 lat w corpo z normalnymi ludźmi z miasta i nie ma takich ekscesów. ,
19.01.2018 12:45 #854t
A w jakiejś spokojniejszej części Warszawy. Możecie polecić jakiś dom opieki?
23.01.2018 11:47 #annatkl
#854t napisał(a) 19.01.2018 12:45

A w jakiejś spokojniejszej części Warszawy. Możecie polecić jakiś dom opieki?
Przy Sągi 1 w okolicach Kępy Okrzewskiej w południowej części Warszawy masz dom weselny Opoka. Dużo zieleni wokół. Jest gdzie wyjść, pospacerować, spędzić czas na świeżym powietrzu.
Poza tym mają tam też całodobowe, zbilansowane wyżywienie czy opiekę medyczną.
http://domopieki-info.pl/ - znajdziesz tam więcej informacji, galerię zdjęć oraz kontakt.
31.03.2018 17:12 #klodu3
Mogę polecić ośrodek "Finezja". Jest on trochę w odległości od Warszawy bo w Dąbrówce, ale latwo da się dojechać. Położony w super miejscu, w otoczeniu lasów, jest czyste powietrze, można pospacerować jak pacjent jest na tyle sprawy. Opieka na wysokim poziomie, pielęgniarki, fizjoterapeuci i lekarze specjaliści. Dodatkowo w ośrodku stawiają na to, żeby pacjent czuł się jak u siebie w domu i wracał do pełnej sprawności (o ile to oczywiście możliwe).
31.03.2018 17:55 #Anabelle xx
Nie ma co liczyć na pomoc, nie polecam nikomu to jest syf najgorszy
23.04.2018 21:38 #martynka8922
Ja chciałabym poznać opinie na temat http://domseniora24.pl/ Myślicie, że to odpowiednie miejsce, aby umieścić tam swoją bliską osobę? Muszę się z nimi skontaktować i sprawdzić, jaka to wszystko wygląda, bo widzę, że miejsce jest godne polecenia.
23.04.2018 21:51 #Syf reklama
Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy
23.05.2018 15:50 #Derdemona
Jeśli realizacja usług opiekuńczych i specjalistycznych usług opiekuńczych, cateringu, to tylko z Agencją Opieki Społecznej z Warszawy.
24.05.2018 09:15 #amii9999
A nie lepiej właśnie sprawdzić sobie dom opieki http://domseniora24.pl/ Wydaje mi się, że również jest wart uwagi. Jest tam miejsce do rehabilitacji, miejsce do spędzania czasu i miejsce do modlenia się, co dla osób starszych jest czasami podstawą.
25.05.2018 08:59 #syf rekklama
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ...
06.08.2018 15:15 #senio2
możecie mi polecić jakiś profesjonalny Dom seniora Warszawa ? Szukam dla mojego taty miejsca, gdzie będzie miał opiekę na najwyższym poziomie. Będę wdzięczny za wszelkie sugestię.
06.08.2018 23:29 #Iiilarya
Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy
17.01.2019 12:47 JacekKindyk
Domów opieki jest wiele, gorzej jednak z wyborem odpowiedniego domu seniora. Jeżeli nas stać to warto prywatnie zgłosić się do https://www.domsenioraczestochowa.pl/, w innym wypadku pozostają nam publiczne domu seniora. Wielu ludzi nie ma niestety czasu ani środków do opieki najbliższymi, którym w takim domu może być o wiele lepiej...
15.12.2019 15:14 #Inka33
Ja mogę zdecydowanie polecić dom opieki otwock - https://originpolska.com - bardzo dobrą ofertę mieli, zdecydowanie najlepszy wybór z tych które w ogóle braliśmy pod uwagę, świetna kadra, do opieki nad seniorem polecam jak najbardziej.
20.01.2020 19:07 #Nikolka456
Mój dziadek przebywa w domu Złota Ostoja w Czosnowie pod Warszawą i bez dwóch zdań możemy placówkę polecić z całego serca!
09.03.2020 20:03 #jula25
Złota Ostoja to zdecydowanie dobry wybór, mają niesamowity personel, fajne warunki i przyjazny klimat wokół. Miejsce w Czosnowie też bajeczne.
16.03.2020 17:12 #so%u0144ka77
Też znam Złota Ostoję - była tam moja Ciocia i naprawdę jest to miejsce idealne dla osób starszych. Warto rozważyć
07.04.2020 22:00 #robert
witam, a moze ktos mi cos powie o domu opieki we Wrzosowie kolo Radomia
14.04.2020 15:19 #Juli23
Znam Złotą Ostoję gdzie przebywa teściowa mojego brata i przyznajm, że warunki i personel są tam wspaniałe.

 434/4445 


  • Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 


Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
płeć: 
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA