REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# ktos

01.02.2021 19:33

"Głównym atutem będzie dojazd..." jasne. Zapchanym tramwajem o ile uda się do niego wsiąść a później równie zapchanym metrem.
Ja do atutów dodałbym jeszcze pobliską linię wysokiego napięcia oraz przepompownię ścieków Nowodwory. Efekty dźwiękowe a w czasie burzy również wizualne połączone z nutą ściekowego aromatu.
Natomiast w czasie letnich nocy uroczy hałas przejeżdżających "szlifierek" tudzież ścigaczy czy inne atrakcje dźwiękowe.
Jednym słowem Panie, brać, nie wybrzydzać, kupować, spłacać całe życie, nie żałować ;)

# grzesiek

02.02.2021 11:49

Tia,, dojazd po prostu super. Jak uruchomią tramwaj na Winnice, to na Mehoffera nikt już nie wsiądzie, zwłaszcza w 2kę w godzinach szczytu. 35 minut do centrum, a z centrum jeszcze kolejne 10-15 minut żeby dojść czy dojechać do pracy i wychodzi blisko godzinka. Cudowna przepompownia ścieków za oknem, a z balkonu można złapać się za kabel wysokiego napięcia i zjechać do pobliskiej Żabki, niczym Tango i Cash uciekający z więzienia :) A że Światowida będzie za niedługo 4-ro pasmowa, odpoczynek w tych ogrodach będzie wprost powiewem błogiego zapachu spalin i ryku silników z całych powracających z roboty Nowodworów. No i ta pętla tramwajowa pod oknem, na której można posłuchać cudownych dźwięków zawijających tramwajów. Rozmarzyłem się do tego stopnia, że nie wiem, czy jak najszybciej wykupić cały parter czy jednak ostatnie piętro.

# mmmieszkaniec

02.02.2021 16:35

...obok jest osiedle Tulipany. Zapach jest, ale inny. Plus to bliskość górki...Jak spadnie śnieg można zdążyć kilka razy zjechać;)

REKLAMA

# Werka29

02.02.2021 17:59

Cała ta okolica jest spowita ciężkim, piżmowym zapachem z przepompowni ścieków Nowodwory.

# lutek

02.02.2021 18:22

szkoda ze nie napisali ze metrem dojazd do centrum szybciej a wogóle to powinno być przy metrze zgodnie z obietnicami Pani i Pana byłych i obecnych PREZYDENTOW warszawy

# Ortografia

02.02.2021 22:10

W OGÓLE słoik ortografia!!! Tłuk!

REKLAMA

# Ortografia

02.02.2021 22:13

No jestem zmuszony dodać, że to do #lutka tłuka! Uwielbiam "wogóle" mam nadzieję, że zapamiętasz do końca życia!!!

# Pol

03.02.2021 02:07

Artykuł sponsorowany? Czyżby apartmęts obok linii wysokiego napięcia i przepompowni ścieków się nie sprzedawały?

# Werka29

03.02.2021 17:53

Potencjalni klienci odwiedzający inwestycję wpadają w działającą jak sole trzeźwiące chmurę ożywczej bryzy z Czajki albo przepompowni ścieków i zaraz ich nie ma.

REKLAMA

# Adam222222

03.02.2021 20:29

Mieszkam prz Erazma od 20 ponad lat i kiedyś tak były uciążliwe zapachy z przepompowni, ale obecnie jest ok to nie te czasy że śmierdziało. Chyba jakiś zmasowany nalot malkontentów aby obniżyć wysokie ceny za m2. Hehe

# B.Zubrzycka

04.02.2021 07:39

Blok stoi przy bardzo ruchliwym skrzyżowaniu, obok pętli tramwajowej, przy linii wysokiego napięcia i obok przepompowni ścieków. Kumulacja jak w totka.

# LUZU

04.02.2021 12:03

#ktos napisał(a) 01.02.2021 19:33
"Głównym atutem będzie dojazd..." jasne. Zapchanym tramwajem o ile uda się do niego wsiąść a później równie zapchanym metrem.
Ja do atutów dodałbym jeszcze pobliską linię wysokiego napięcia oraz przepompownię ścieków Nowodwory. Efekty dźwiękowe a w czasie burzy również wizualne połączone z nutą ściekowego aromatu.
Natomiast w czasie letnich nocy uroczy hałas przejeżdżających "szlifierek" tudzież ścigaczy czy inne atrakcje dźwiękowe.
Jednym słowem Panie, brać, nie wybrzydzać, kupować, spłacać całe życie, nie żałować ;)

Słuchaj Cieciu... Ogólnie masz rację, ale od szlifierek się odp. Widać, że jesteś nieudacznikiem buszkraftowym, co ani na ścigu nie pojeździ ani z klamki nie postrzela. Na osiedlu na przeciwko tego amabudu taki sam malkontencik mieszka rudy mecenasik. Wszystko mu przeszkadza.

REKLAMA

# B.Zubrzycka

04.02.2021 13:11

#LUZU napisał(a) 04.02.2021 12:03
Słuchaj Cieciu... Ogólnie masz rację, ale od szlifierek się odp. Widać, że jesteś nieudacznikiem buszkraftowym, co ani na ścigu nie pojeździ ani z klamki nie postrzela. Na osiedlu na przeciwko tego amabudu taki sam malkontencik mieszka rudy mecenasik. Wszystko mu przeszkadza.

Mam nadzieję, że twoja bezwartościowa egzystencja zakończy się na którymś drzewie.

# LUZU

04.02.2021 13:36

#B.Zubrzycka napisał(a) 04.02.2021 13:11

Mam nadzieję, że twoja bezwartościowa egzystencja zakończy się na którymś drzewie.

Zanim to nastąpi masz jak w banku w nocy pod oknami łututututu z moto z dedykacją ode mnie. Na wieś wracaj, skoro motocykle ci przeszkadzają w dzielnicy, w której mieszka już więcej osób niż w śródmieściu.

# B.Zubrzycka

04.02.2021 13:40

#LUZU napisał(a) 04.02.2021 13:36
Zanim to nastąpi masz jak w banku w nocy pod oknami łututututu z moto z dedykacją ode mnie. Na wieś wracaj, skoro motocykle ci przeszkadzają w dzielnicy, w której mieszka już więcej osób niż w śródmieściu.

Zanim to nastąpi, to dbaj o zdrowie, są ludzie potrzebujący twoich narządów. Oby jak najszybciej.

REKLAMA

# LUZU

04.02.2021 14:59

#B.Zubrzycka napisał(a) 04.02.2021 13:40

Zanim to nastąpi, to dbaj o zdrowie, są ludzie potrzebujący twoich narządów. Oby jak najszybciej.

Ty też, np. zrób waginoplastyke, bo zanim tu przyjechałaś, to było tam pół lubelskiego.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024