REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dobry salon fryzjerski

20.09.2016 14:56 Kasiunia
Który salon loreal warszawa jest naprawdę dobry? I do, którego uczęszczacie? Potrzebuję ściąć włosy i nałożyć na nie jakiś kolorek a słyszałam, że właśnie te loreala są dobre.
23.09.2016 13:26 gruppa
Byłam w kilku w Polsce i każdy jest dobry, nie widzę różnicy w usługach. Produkty używają te same, kadra jest widać wyszkolona.. Najlepiej poszukaj takiego, który jest najbliżej twojego domu :) Tutaj masz lokalizator http://www.lorealprofessionnel.pl/ .
21.10.2016 23:12 #adka
A jakiś niekoniecznie loreal ?
21.10.2016 23:13 #adka
A jakiś niekoniecznie loreal ?. Gdzieś gdzie potrafią dobrać kolor farby do włosów.
23.10.2016 01:43 #Poziomka12
Takiego "niekoniecznie loreal" możesz poszukać na wyszukiwarce zabiegów fryzjerskich i kosmetycznych http://lavito.pl Sprawdzisz gabinety blisko Twojego domu, poczytasz o zabiegach i opiniach. Jak zdecydujesz się na konkretny zabieg, to zamów go przez Lavito, żeby mieć szanse na zniżkę.
23.10.2016 19:33 #hanka
Bardzo polecam salon Corte Del Sole na Al. Komisji Edukacji Narodowej. Moja fryzjerka dobrała mi tam piękny kolor blondu podczas kiedy poprzedni fryzjerzy chcieli ze mnie zrobić tlenioną lalę albo zbyt ciemną blondynkę. Teraz mam dokładnie taki jak zawsze chciałam czyli coś w rodzaju jak ma Aneta Kręglicka.
09.12.2016 00:24 #inka7
Jeśli chcecie znaleźć naprawdę dobry salon fryzjerski w Warszawie, to koniecznie zerknijcie sobie tutaj https://www.moment.pl . Są tam oferty tylko zaufanych miejsc, co potwierdzają opinie setek zweryfikowanych użytkowników. Rezerwacji wizyty wraz z wyborem usługi dokonuje się online.
10.12.2016 21:16 ewkaa
Na Litewskiej 10/14 jest dobry salon fryzjersko-kosmetyczny, sprawdźcie sobie stronę www.beautypartners.pl. Mają bogaty wybór usług, pracują przy użyciu bardzo dobrych, markowych kosmetyków. Salon ma bogatą ofertę, wykonują zabieg wygładzające włosy Anti Frizz japońskiej marki YUKO, intensywnie regenerujące itp.
11.12.2016 16:36 niewczas
Polecić mogę na warszawskim Ursynowie salon Gnatyshyn. Świetnie wyszkolona kadra, salon i usługi na wysokim poziomie. Mają dwa salony, jeden przy al.KEN 36a, a drugi przy Pasażu Ursynowkim 9. Ze szczegółami możecie się zapoznać odwiedzając ich ich stronę internetową http://gnatyshyn.pl/pl/ , gdzie możecie nawet zarezerwować online termin wizyty .
10.02.2017 09:45 #papilotka
Zdecydowanie daję wielki + dla wszystkich salonów i gabinetów kosmetycznych, w których można zarezerwować wizytę online! Jak ja mogłam kilka lat temu bez tego ułatwienia żyć - nie wiem ;) kilka kliknięć i wizyta zaklepana, mogę sobie swobodnie i na spokojnie termin dogodny wybrać (nic mnie bardziej nie złości jak rozmowa przez telefon w stylu "to może wtedy...?" - "nie, wtedy nie mogę, a wtedy?" - "nie, nie ma miejsc") i zrobić to o każdej porze dnia czy nocy. A co do fryzjera - ja mam swojego ulubionego w JLD i nie oddam go nikomu, bo jest prawdziwym mistrzem w swoim fachu ;) Niedługo się przeprowadzam do Wrocka, więc chyba będę regularnie przyjeżdżać do niego na usługi :D :D
REKLAMA
22.08.2017 14:48 #Krystyna85
Zdecydowanie polecam salon na bemowie http://salon-shine.pl, mają najniższe ceny w okolicy i dobrze układają fryzury. Co miesiąc chodzę do nich i zawsze coś ciekawego mi zaproponują:)
24.08.2017 09:17 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,..
15.11.2017 15:17 #Edyta77
Polecam Gnatyshyn na Ursynowie. Chodzę tam do Pani Natalii. Mam krótkie włosy a ona zawsze wie, co z nimi zrobić. Byłam już chyba trzy razy i zawsze wychodziłam zadowolona.
16.11.2017 08:49 #bonanza_zielona
Słoiki zatrudnione w corp. dostają małpiego rozumu będąc w hotelu i widząc szwedzki stół. W szklanych biurach czują się jak w chmurach i odlatują. Pracuje od 10 lat w corpo z normalnymi ludźmi z miasta i nie ma takich ekscesów.
22.01.2018 15:44 #magdasarwa
Polecam nowo otwarty salon - Magia Blondu na Wilanowie. Właścicielka specjalizuje się w koloryzacji, głównie blond, ma dobrą rękę do klientów, zawsze doradzi.
22.01.2018 19:24 #xxiuhg
www.google.pl
22.01.2018 19:24 #xxiuhg
https://www.google.pl/
22.01.2018 19:25 Mantyna
https://www.google.pl/
17.02.2018 04:20 #Milena
Polecam Panie z Salonu Shine na Bemowie, wiedzą co robią !
17.02.2018 12:16 #syf
słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah
REKLAMA
24.04.2018 15:19 #zazuza
Weźcie coś polećcie, bo już mi ręce opadają. Trzeci polecany salon, a moje włosy wciąż są żółtawe, czy naprawdę nie da się uzyskać chłodnego blondu bez prześwitów? Widzę w tv i necie, ze się da, więc czemu nikomu na moich włosach nie wychodzi? Znacie kogoś, kto się specjalizuje w koloryzacji i podoła?
24.04.2018 15:34 #anty spam
Szukam szm.at szepta.nych do marketingu sz.eptanego.
Czujesz, że jesteś szm.atą szep.taną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla sz.mat sz.eptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..
24.04.2018 21:08 #farena
#zazuza ja chodzę do Magii Blondu na wilanowie, pani Danusia się specjalizuje w koloryzacjach i nie takie tragiczne włosy wyciągnęła z opresji ;)
25.04.2018 10:02 #anty spam..
Szukam szm.at szepta.nych do marketingu sz.eptanego.
Czujesz, że jesteś szm.atą szep.taną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla sz.mat sz.eptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..
28.06.2018 09:51 #znajoma fryzjera
Ja podcinam włosy i farbuję u Patryka Zawadzkiego na ul. Waliców , można się bezpośrednio do niego zapisać , kontakt na stronie patrykzawadzki.com - Warsza...ry fryzjer , ze znalezieniem dobrego fryzjera czasem naprawdę jest kłopot, sama miałam taki czas , że nie wiedziałam komu zaufać.
28.06.2018 09:53 #znajoma fryzjera
Ja podcinam włosy i farbuję u Patryka Zawadzkiego na ul. Waliców , można się bezpośrednio do niego zapisać , kontakt na stronie patrykzawadzki.com - dobry fryzjer , ze znalezieniem dobrego fryzjera czasem naprawdę jest kłopot, sama miałam taki czas , że nie wiedziałam komu zaufać.
05.07.2018 12:00 #agnieszka bartuszczyk
Ja nie farbuje włosów, ale na zwykłe podcięcie końcówek i pielęgnację chodzę do Estetyka day Spa w Piasecznie. Mają świetnych fryzjerów, którzy potrafią dobrać idealne cięcie do naszych rysów twarzy
05.07.2018 12:24 #syyfiasta rekklama
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
01.10.2018 09:53 #luizapol
ja polecam inharmony w warszawie! :) Są tez tam przeprowadzane metamorfozy na bardzo dobrym poziomie;)
08.10.2018 17:09 #nitko
Ja dobrego fryzjera znalazłam przez portal kuuma.pl Znajdziesz tam obszerną bazę fryzjerów (i nie tylko - również kosmetyczki itd.) z Twojego miasta wraz z możliwością rezerwacji wizyty online.
31.10.2018 08:52 #oleandra
Ja InHarmony w Warszawie też uwielbiam, super farbują ;) Ostatnio zrobiłam tam konturowanie, dzięki czemu optycznie fryzura wyszczupliła mi twarz;)
05.11.2018 20:50 #kwi7262
najlepszy salon ze wszystkich możliwych to www.trendylegnica.pl, polecam!
07.11.2018 21:48 zosienka
Salon Urody Figaro :) bardzo dobrze obcinaja, co do farbowania tez nie mam zastrzezen, zawsze po wyjsciu stamtad jestem zadowolona. nie boja sie wyzwan, widac ze pelen profesjonalizm. mozna ich znalezc w 3 lokalizacjach. polecam zajrzec na strone https://www.salonyfryzjerskiefigaro.pl/ ceny bardzo przystepne a wykonanie usługi napawde na wysokim poziomie, polecam
26.11.2018 16:32 #Luizka
Na Hożej jest salon fryzjerski. Moja koleżanka ostatnio robiła regeneracje i efekt na prawdę jest super. Znalazłam ich stronę, to chyba ta https://www.1909fryzjerzy.pl, więc można zobaczyć opinie.
30.11.2018 08:57 #majkaa
Ja też robiłam w InHarmony kiedyś sombre i bardzo długo kolor się utrzymywał, bardzo ładne przejścia wyszły:) Ogólnie polecam, potwierdzam, co wyżej koleżanki mówią:)
08.12.2018 22:34 #Gość
Witam,
zdecydowanie NIE POLECAM salonu AUROOM na Łopuszańskiej 95 w Warszawie (znanym jako ellen.keratin.warszawa na instagramie, podają tam inny adres niż w rzeczywistości..).Miałam przyjemność zapisać się na zabieg keratynowego prostowania włosów i na samym zapisie się zakończyło. Pomijam już cenę, którą mi zaproponowano (oczywiście sporo wyższa niż reklamowana), bo to zależy od długości i gęstości włosów. Dzień przed wizytą salon pytał, czy potwierdzam wizytę - potwierdziłam. Umówiona byłam na godz. 17, przyjechałam przed czasem. W drzwiach dwie Panie Ukrainki stwierdziły, że "przecież zabieg jest odwołany, nikt Pani nie informował?" i patrzyły na mnie jak na wariatkę. Po wyjściu napisałam wiadomość do firmy z opisem sytuacji i z pytaniem, co zamierzają zrobić. Nie dostałam żadnej odpowiedzi przez ponad 48h! Moje zapytanie zostało zignorowane. Po czym zostałam bezczelnie zapytana o opinię: "Witam! Była Pani u nas na zabiegu i chciałabym zapytać czy wszystko Pani się spodobało?". Oczywiście wszystko odbywało się za pośrednictwem wiadomości prywatnych, bo firma taki kontakt preferuje. SKANDALICZNE podejście do klienta, lepiej dopłacić i skorzystać z usług innych firm, w tradycyjny sposób..
25.01.2019 15:01 #Marlena78
Ja polecam InHarmony, znają się na koloryzacji, ostatnio chciałam uzyskać chłodny jasny blond, co wcale nie jest łatwe, a wyszło idealnie :)
25.01.2019 19:39 #trocekkk
spam

spam
spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam
05.03.2019 03:30 #nicto 1
Witam,
zdecydowanie NIE POLECAM salonu AUROOM na Łopuszańskiej 95
06.12.2019 10:04 #LilaJ
Jeśli chodzi o kwestie z przedłużaniem włosów to mogę polecic sprawdzony i najlepszy w stolicy salon Hollywood Hair - mnie zaskoczył efekt końcowy, włosy odmłodziły mnie o 10 lat, wygladam super i wam tez polecam.
02.01.2020 14:03 #MartaQ
Bardzo polecam salon hollywood hair - w Warszawie. W kwestii przedłużania i zagęszczania włosów nie mają sobie równych. Pracę wykonują estetycznie i z dbałością o każdy szczegół, Polecam.
03.01.2020 14:50 #JoannaMala
Pani wyzej wie co dobre :) Równiez natrafiłam na ten salon- mianowicie hollywood hair i przyznam, ze bezkonkurencyjny salon w stolicy.
05.02.2020 10:10 #tojakicia
W kwestii koloryzacji i farbowania najlepszy pod słońcem salon to hollywood hair:)
31.03.2020 19:18 #Nadi
Ja testowałam już kilka salonów w Warszawie i żaden sieciówkowy się nie sprawdził, pozytywne wrażenia z wizyty wyniosłam jedynie z Magii Blondu i od tamtej pory wracam regularnie.
31.03.2020 20:31 #wikii
Magia Blondu, od roku chodzę regularnie i kolor zawsze jest idealny. Jak tylko to wszystko się skończy to od razu się umawiam na farbowanie :)
29.04.2020 11:54 #MagdaK
Co do przedłużania to na pewno salon Hollywood Hair. Mam nadzieję że jak sytuacja się tylko troszkę uspokoi to będę mogła dziewczyny odwiedzić, hmmm, może już w maju :)
06.05.2020 19:47 #ait151
ja duzo dobrych opinii słyszałam o www.mlsalon.pl
02.06.2020 18:56 #panibalbina
Witam forumowiczów.
Zapraszam serdecznie wszystkich do nowopowstałego salonu fryzjerskiego,
który mieści się w centrum Warszawy na ul.Lwowska 10
Pozdrawiam i zapraszam, będą Państwo zadowoleni.
02.06.2020 21:47 #panibalbina
Polecam Panią Natalie Kołodziejczyk z Cut&Colour Art na Warszawskim Śródmieściu.
Salon mieści się na ul.Lwowska 10 lok.32
Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do klienta.
04.06.2020 17:55 #panibalbina
Polecam Panią Natalie Kołodziejczyk z Cu&Colour Art na Warszawskim Śródmieściu.
Salon mieści się na ul.Lwowska 10 lok.32
Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do klienta.
19.08.2020 22:25 #adwqea
Ja znalazłem ostatnio dobrego fryzjera poprzez platformę http://zaufanystylista.pl
15.09.2020 15:34 #luska234
#Nadi napisał(a) 31.03.2020 19:18

Ja testowałam już kilka salonów w Warszawie i żaden sieciówkowy się nie sprawdził, pozytywne wrażenia z wizyty wyniosłam jedynie z Magii Blondu i od tamtej pory wracam regularnie.
Magia Blondu otwiera teraz drugi salon, na Sarmackiej, w środę bedzie event u nich z poczęstunkiem, winem i upominkami :)
28.09.2020 13:51 #gagatta
Umówiłam się tam właśnie na brwi i rzęsy, mają zniżkę 15%. Widziałam info na instagramie, byłam ciekawa czy wciąż są miejsca, ale udało się :)
29.10.2020 08:57 #nuda
Na koloryzację i cięcie chodzę do MO's Beauty Academy. Mają bardzo dobrych stylistów u siebie i potrafią dobrać idealną fryzruę do kształtu twarzy i typu urody. Poza tym u nich czujesz się mega komfortowo, jak na kawie u koleżanki :) Mega pozytywni ludzie tam pracują.
17.12.2020 13:18 #Olciak88
Obcinam włosy w salonie https://wellmetime.com i zawsze wychodzę zadowolona. Świetnie strzygą i pomagają dobrać fryzurę.
03.02.2021 07:09 #dekson
Komplet rozwiązań - https://www.sprzet-fryzjerski.pl/
Nie da się inaczej. Jeśli nie będziecie mieć wszystkiego, co niezbędne, to nie oczekujcie cudów. Jednak znaczenie ma wiele kwestii i wszystkie te rozwiązania muszą być jakoś z głową dopasowane. Inaczej nic z tego nie wyjdzie.
24.02.2021 19:35 #Halina
Świetny salon mieści się przy Kasprzaka. Pan Vova i Pani Patrycja są niesamowicie kreatywnymi stylistami. Super podejście do klienta, pełne zawodowstwo, polecam.
06.04.2021 13:56 Zola
Dla mnie numerem jeden wśród Warszawskich salonów fryzjerskich jest Gnatyshyn. Teraz najczęściej chodzę do tego na Kasprzaka do Pani Ireny.
07.04.2021 10:59 #erty674
ja od siebie polecam www.mlsalon.pl
28.04.2021 11:51 #Beata87
Jeśli chodzi o włosy to kompleksowe usługi możesz mieć w salonie Nika na Poznańskiej Osiedle KABEL (nika-barber-shop.business.site/). Korzystam z fryzjera jestem zadowolony. Bardzo dobrze wykonana praca. Ogólnie także bardzo przyjemna atmosfera w trakcie wizyty więc za to dla nich dodatkowy plus. Profesjonaliści w każdym calu.
05.05.2021 11:31 Kamila333
Polecam darmowy, funkcjonalny kalendarz online dla salonów kosmetycznych, fryzjerskich, klubów fitness https://wpadaj.pl/. Jest to niezwykle prosty w obsłudze system do zapisów i rezerwacji miejsc w różnego typu gabinetach związanych branżą piękności. Ten bezpłatny, wirtualny pomocnik do obsługi branży beauty ułatwi zarządzanie państwa salonem i sprawi, że praca w nim stanie się przyjemniejsza i dużo prostsza.
05.05.2021 14:53 #Emma
Dla pan (i nie tylko) to polecam się umówić na wizytę w http://www.cortedelsole.pl/, kompleksowe usługi fryzjerskie, zawsze zgodne z tym, co chce klientka i przede wszystkim czego oczekuje. Obsługa naprawdę na poziomie, słucha tego, co życzy sobie klient, doradza, co wybrać, aby był najlepszy i trwały efekt. Z tego powodu jestem bardzo zadowolona
12.05.2021 10:29 #Justa
Zamawiam fryzjera z dojazdem do domu z Wellmetime i jestem bardzo zadowolona, zawsze coś mi doradzi. Dodatkowo nie tracę czasu na dojazd i żadne obostrzenia nie zamkną salonu.
15.05.2021 12:27 #Olka
Ja bardzo lubię chodzić do Pani Joli z salonu Gnatyshyn mieszczącego się przy Pasażu Ursynowskim 9. Bardzo kreatywna i pomysłowa fryzjerka świetnie też potrafi doradzić.
28.05.2021 08:19 #Agnieszka11
Ja w Ożarowie Mazowieckim jeśli chodzi o stylizację paznokci to korzystam z usług salonu Nika, w osiedlu KABEL (nika-barber-shop.business.site/). Przyjemne miejsce, bardzo miła obsługa, a poza tym jeśli chodzi o wykonanie paznokci to zdecydowanie na plus, zawsze ten pomysł manicurzystki na paznokcie wypada super i doskonale się prezentują.
31.05.2021 10:16 #Izakaka
Ja najbardziej lubię chodzić do Secret by Damian Pająk. Super salon z profesjonalna obsługą. Korzystają z dobrej jakości kosmetyków. Są na bieżąco z trendami i mają świetne podejście do klientów. Dodatkowo można u nich wypić pyszną kawę w salonowym ogródku. {o wizycie u nich włoski mam zawsze świetnie zrobione.
11.06.2021 15:18 #ankajablonska
Hollywood hair to zdecydowanie najlepszy salon w stolicy! https://hollywoodhair.pl/
18.06.2021 19:28 #MIchasia
A ja korzystałam z wpadaj.pl tam rezerwowałam wizyty u fryzjera i jestem mega ale to mega zadowolona.
09.07.2021 19:51 #gosc9312
Polecam www.mlsalon.pl
19.07.2021 17:08 #Kinga
Fajny jest ten salon -Secret By Damian Pająk . Potrafią świetnie zrobić włosy. Jestem wyczulona na punkcie swoich długich włosów i nie raz już się przejechałam na marnych salonach fryzjerskich. W Secret potrafią mi świetnie zregenerować włoski położyć farbę i zrobić fajnie włosy.
09.09.2021 09:18 #Aneta24
Tylko hollywood hair. Panie to prawdziwe profesjonalistki, przedłużyły mi włosy metodą mini bondes i wygląda to fantastycznie !!!
10.10.2021 14:14 #Oliwiaaa
Od ponad roku mój fryzjer w Warszawie to Tallulah - chodzę do Malwiny, ale byłam też u Kasi, mają piękne miejsce i super klimat. Moje włosy wreszcie odżyły po różnych eksperymentach (to akurat moja wina), mają piękny kolor i układają się lepiej niż kiedykolwiek. Salon jest w samym centrum, naprawdę polecam ;)
13.10.2021 08:30 #KingaO
Mój ulubiony salon to hollywood hair, zdecydowanie! Panie zawsze są zaangażowane w metamorfozę,idealnie dobierają fryzurę i zawsze wychodzę stamtąd zadowolona :)
15.10.2021 13:43 #MartaZX
Salon Gnatyshyn od lat cieszy się w Warszawie wysoką renomą. Ja często zapisuję się do Pani Alony na Kasprzaka. Zawsze jestem bardzo zadowolona z jej usług.
16.11.2021 15:12 #martusia895
Jedyny niepowtarzalny i ulubiony od lat - Hollywood Hair :) Mega polecam to miejsce zwłaszcza do przedłużania, zagęszczania lub keratyny! :)
14.12.2021 15:55 #lolka1
Jak w Warszawie to tylko Hollywood Hair! Byłam tam na przedłużaniu i jestem zakochana totalnie. Jakość, profesjonalizm i cudowna, niespotykana atmosfera!!!
16.12.2021 20:49 #jerona
od dłuższego czasu chodzę do Magii Blondu, zawsze wychodzę zadowolona, można się do nich umówić online przez stronkę do konkretnej osoby i na usługę
20.12.2021 16:52 #Annka
#jerona napisał(a) 16.12.2021 20:49

od dłuższego czasu chodzę do Magii Blondu, zawsze wychodzę zadowolona, można się do nich umówić online przez stronkę do konkretnej osoby i na usługę
Ja też jestem klientką Magii Blondu i jestem mega zadowolona, pracują tam bardzo sympatyczni i profesjonalni ludzie :-)
22.12.2021 01:07 #rajanka
#Annka napisał(a) 20.12.2021 16:52

Ja też jestem klientką Magii Blondu i jestem mega zadowolona, pracują tam bardzo sympatyczni i profesjonalni ludzie :-)
A kogo najbardziej polecacie? do kogo się umówić?
25.12.2021 14:10 #sroka
Ja wolę fryzjerów z m1, od jakiegoś czas tam chodze i jestem zadowolona zwłaszcza z farbowania bo w salonie Jean Louis David mają świetne farby, nie niszczą włosów i naturalnie wyglądają
28.12.2021 14:38 #liliana
#Annka napisał(a) 20.12.2021 16:52

A kogo najbardziej polecacie? do kogo się umówić?
Ja polecam Panią Danusie, jestem od lat na jej fotelu :-) Zresztą w Magii Blondu każdy jest profesjonalistą ;-)
13.01.2022 16:26 #Ewaddd
Najlepszy salon fryzjerski w Warszawie, to Magia Blondu. Oczywiście niech nazwa nie będzie zmyłką, usługi nie ograniczają sie do samych blondów ;-) Poza tym można sie tam umawiać na panokcie i brwi :-) Bardzo polecam ten salon <3
14.01.2022 11:50 #BlackWoman
Zdecydowanie hollywood hair, profesjonalizm i cudowne, najwyższej jakości włosy!

69/5950 

• Poleć
  • Polub Tu Stolica
  • Udostępnij

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA