REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dobry psychoterapeuta w Warszawie

29.09.2015 22:44 ijacek
Czy ktoś może polecić doświadczonego psychoterapeutę, który specjalizuje się w leczeniu depresji? Szukam kogoś z Warszawy. Znacie może tych psychoterapeutów? jakieś opinie?
06.10.2015 09:29 #Kama
Ja leczyłam się z depresji w Psychomedic u dr Krzysztofa Staniszewskiego. Bardzo fajny dojazd do nich miałam po są w samym centrum na filtrowej. Lekarz genialny. Umie sobie radzić z pacjentami, rozumie co im dolega i indywidualnie dobiera skuteczną terapię. Depresja wyleczona w 100%.
07.10.2015 09:20 #jagoda
#Kama napisał(a) 06.10.2015 09:29

Ja leczyłam się z depresji w Psychomedic u dr Krzysztofa Staniszewskiego. Bardzo fajny dojazd do nich miałam po są w samym centrum na filtrowej. Lekarz genialny. Umie sobie radzić z pacjentami, rozumie co im dolega i indywidualnie dobiera skuteczną terapię. Depresja wyleczona w 100%.
Również chodziłam na terapię do tego specjalisty. Bardzo rozumny, cierpliwy i wyrozumiały człowiek.
08.10.2015 10:39 #Jacenty
A ja byłem u doktor Katarzyny Wakuły. Uważam psychomedic na filtrowej w centrum za jedną z najlepszych takich klinik w stolicy. To numer 22 299 11 22 zawsze można zadzwonić i się dowiedzieć kiedy najbliższa wizyta. A doktor Wakuła jest bardzo fajną lekarz. Wiele rozumie, szybko diagnozuje. Pozdrawiam Jacek.
20.10.2015 11:24 #Justyna
Dr Wakuła jest najlepsza ! Przemiła i bardzo profesjonalna. Nie spodziewałam się, że można trafić na takiego lekarza z powołania. Na pewno to jest rzadkością. Chociaż z drugiej strony Psychomedic to naprawdę fajna poradnia. Mi pani doktor pomogła poradzić sobie z problemem ze snem. Okazało się, że problem można było szybko załagodzić, a teraz pracujemy dalej i jestem coraz bardziej zadowolona z życia.
REKLAMA
21.10.2015 10:13 #Iga
Ja z całego serca polecam Panią Annę Kanię-Żak z Przystani Psychologicznej. Pokazała mi jak sobie radzić z moimi problemami i dzięki niej wygrałam walkę z depresją!
23.12.2015 14:15 #Plamka
Ja mogę wypowiedzieć się o Psychomedic.pl Uważam, że bardzo przyjazna atmosfera tam panuje, ale przede wszystkim też wielki profesjonalizm. Pani doktor umiała mnie wysłuchać, a ja umiałam Jej powiedzieć, co mi tam gdzieś siedzi w głowie. I co jeszcze ważne, to to, że po wizytach czuję się lepiej!
12.04.2016 17:47 #AlkaWawa
Ja chodzę na terapię grupową do dr. Hanny Sokolnickiej na Chmielnej. Bardzo fajna sprawa taka terapia grupowa. Człowiek przekonuje się do innych ludzi, poznaje ich problemy i w swoim problemie nie jest sam. Sama Pani Doktor bardzo sympatyczna, chętna na rozmowy i pomoc. Moje problemy tyczą się zaburzeń nastrojów, o dziwo w mojej grupie jest większość takich osób. Czasem umawiamy się na indywidualne spotkania, bo czasem są jednak sprawy o których nie chce się mówić w obecności innych. Bardzo polubiłam Dr. Hannę. Jej sposoby terapii trafiają do każdego z naszej grupy i widzę poprawę i u siebie i u innych.
12.04.2016 20:28 #anulkawawa
Polecam bardzo dobrą psychoterapeutkę Małgorzatę Wudarczyk, przyjmuje w Warszawie niedaleko Placu Wilsona.
tu jest stronka psychologwarszawa.pl
09.05.2016 09:02 #bajola
Jakiś czas temu szukałam pomocy u psychoterapeuty i natrafiłam na p. Krzysztofa Dziewulaka z psychologgia-plus.pl Bardzo dobry specjalista, pomógł mi bardzo swoim podejściem. Cieszę się, że trafiłam na Chmielną.
REKLAMA
10.05.2016 13:29 #Ratatujj
W Psychomedic.pl jest wielu doświadczonych specjalistów, nie tylko z zakresu Psychologii, ale i Psychiaptri, Seksuologi, Neurologi etc. Więc jeśli szukacie kompleksowej diagnozy, to warto zacząć od tego miejsca.
30.05.2016 13:40 #Wuja
Najlepszy psychoterapeuta to Maciej Żurek. Pracuje w Psychologgia. Bardzo spokojny, wyrozumiały i zawsze sympatyczny psychoterapeuta. Jestem bardzo zadowolona że akurat do tego specjalisty trafiłam bo inaczej bym sobie nie poradziła sama. Depresja to coś strasznego. www.psychologgia.pl
31.05.2016 11:08 Regina33
A może psychoterapeuta warszawa Wydaje mi się, że to będzie dobry wybór.
31.05.2016 15:10 #Lopez
Leczyłam się z depresji w Psychologgia u Pana Krzysztofa Wierzbickiego. Bardzo fajny psychoterapeuta. Terapię miałam konsekwentnie co około tydzień, leków nie potrzebowałam. Dawałam radę bez, więc nie było sensu brać coś bez potrzeby. Sesje przebiegały bardzo przyjemnie, bez żadnego zbędnego skrępowania, spokojnie rozmawialiśmy, a ja w końcu zaczęłam rozumieć swoje problemy i je rozwiązywać. Pomoc Pana Krzysztofa była bardzo dobra. nieoceniona. www.psychologgia-plus.pl
REKLAMA
06.06.2016 10:08 #Tośka
Ja również byłam w Psychologgia. Ale moją terapię prowadził Pan Maciej Żurek. Mogę powiedzieć złoty człowiek, bardzo przyjazny. Nie czułam się jakoś niekomfortowo opowiadając mu o swoich problemach. Pomógł mi postanowić się na nogi, zaczęłam radzić sobie z problemami i nerwice z depresją już sobie "poszły" ;) Dalej chodzę profilaktycznie ale już coraz rzadziej bo już ze mną ok. www.psychologgia-plus.pl
07.06.2016 09:53 #Irys
U Pana Macieja Żurka również byłam. Fantastyczny człowiek i psychoterapeuta. Niezwykle wyrozumiały i wspierający. Jeśli można tak mówić o terapii to była przyjemna. Zero skrępowania, wszystko fajnie przebiega w normalnej i zdrowej atmosferze. Mnie depresja porwała po rozwodzie, więc nie było tak łatwo, miałam też zaniżoną pewność siebie i ciężko było mi stanąć na nogi. Ale wraz z panem Maćkiem się udało. Przede wszystkim zrozumiałam, że mogę żyć sama, nie jestem od nikogo uzależniona. www.psychologgia-plus.pl
07.06.2016 13:58 #aljonka
Ktoś tu wspominał o PsychoMEDIC na Filtrowej, również mogę polecić. Uczęszczałam tam na psychoterapię i było to pierwsze miejsce i pierwszy w zasadzie fachowiec, przed którym nie krępowałam się całkiem otworzyć. A to - jak wiadomo - ważne, żeby móc pracować nad problemem i nad sobą. Zadzwoń, dowiedz się, co i jak, bo nie wiem, jak tam teraz z terminami ;). Numer telefonu do kliniki - 22 254 88 88.

No i sprawdź http://psychomedic.pl/
07.06.2016 14:00 #aljonka
Źle wkleił się link :/

TU zerknij
09.06.2016 12:40 #Maciejka
W Psychologgia pracuje Pani Lidia Krotoszyńska - świetny psycholog i terapeuta. Jest specjalistką od problemów w pracy i mobbingu. Niestety spotkałam się z tym w pracy. Pani Lidia Bardzo mi pomogła, byłam na skraju załamania. Nie radziłam sobie zupełnie z tą sytuacją. Poszłam za radami, muszę powiedzieć dobrymi radami i w końcu po długim okresie wyszłam na prostą. Ale to był ciężki okres. Teraz mam normalną pracę, choć nadal się boje że mnie to ponownie spotka. Moja terapia jeszcze trwa ale Panią Lidię Krotoszyńską z Psychologgia polecam gorąco! http://www.psychologgia-plus.pl
REKLAMA
17.06.2016 10:17 #Bartek Wolski
Specjalista w swojej branży p. Ewa Guzowska - prowadzi ośrodek MY MIND w Warszawie.
Miałem problemy z wiarą w siebie i długi czas byłem zamknięty w sobie. Nawiązywanie relacji było dla mnie koszmarem, uwielbiałem siedzieć sam. Zdecydowałem się na terapię i dziś wiem, by się uśmiechać i że dobro, które dajemy wraca do nas po stokroć :) Zajrzyjcie do pani Ewy jeśli szukacie pomocy.
My Mind - Ewa Guzowska
27.06.2016 21:50 #Jocko
Jeśli masz depresję i jesteś tego pewny to zdecydowanie polecam psychoterapeutę Pana Krzysztofa Wierzbickiego. Wspaniały człowiek, wspaniały terapeuta. To był 3 psychoterapeuta u którego byłem i ostatni. Dopiero u niego poczułem że to jest ten terapeuta, że ten ktoś mi pomoże. I to dopiero u niego otworzyłem się na dobre, powiedziałem wszystko co mi leżało na sercu. Dzięki temu mi pomógł i przeprowadził bardzo dobrą terapię. www.psychologgia-plus.pl
27.06.2016 22:47 #Maryna
Depresja jest bardzo podstępną chorobą ponieważ dotyczy obniżonego nastroju, który w różnych momentach życia dotyka każdego człowieka. Początkowo objawy przypominać mogą zwykłe rozdrażnienie i niechęć do wykonywania różnych czynności spowodowanych niepowodzeniami, aktualnie trudną sytuacją czy najzupełniej nienajlepszą ogólną kondycją organizmu (np. przeziębieniem). Objawy te stosunkowo szybko przemijają i osoba taka jest w stanie funkcjonować we wcześniejszy podobny dla siebie sposób, odczuwając zadowolenie i satysfakcję z podejmowanych działań. W przypadku osób cierpiących z powodu depresji stan taki utrzymuje się i pogłębia z czasem, wpływa również na sposób spostrzegania i odbierania samego siebie jak i świata zewnętrznego prowadząc tym samym do negatywnych konsekwencji w życiu prywatnym, zawodowym i społecznym tej osoby. Niezwykle ważnym jest więc możliwie szybkie zdiagnozowanie choroby aby zminimalizować negatywne skutki jej oddziaływania. Tak o depresji pisze moja mentorka z http://mind-spa.waw.pl/depresja/ Warto umówić choćby na jedną rozmowę.
28.07.2016 16:56 #Rolecka
Bardzo dobry psychoterapeuta pracuje na Chmielnej - Lidia Krotoszyńska. Genialna do problemów własnych, rozwojowych itd. Jak dla mnie lepszej nie znajdziesz. Po za tym bardzo mądra kobieta, która wie jak sobie radzić z wypaleniem i problemami z karierą. Bardzo miło mi się z nią rozmawiało, skuteczne podejście i skuteczna terapia. www.psychologgia-plus.pl
03.08.2016 12:40 #Hinecka
Ja również byłam w Psychologgia ale z owszechną depresją. Zdiagnozowana przez Krzysztofa Wierzbickiego - psychoterapeutę u nich. Bardzo dokładny człowiek, wyrozumiały i spokojny. Terapia skuteczna. Cała klinika sprawia wrażenie bardzo dobrej. Muszą skupiać samych dobrych psychoterapeutów. www.psychologgia-plus.pl
05.08.2016 17:12 #GrzegorzS
Byłem właśnie u tego psychoterapeuty, tzn. Krzysztofa Wierzbickiego w Psychologgia. Nie wiem co miałbym dodać jeszcze. Psychoterapeuta wart polecenia każdemu, na nfz nie znalazłem tak fajnego i dobrego psychoterapeuty.... Szybko zorientował się w czym problem i szybko reagował. Terapie w spokojnej normalnej atmosferze. Temu człowiekowi poczułem że mogę zaufać.
01.09.2016 00:16 #lucka
Najlepiej udać się do Psychomedic. Teraz już można się u nich umawiać na wizytę online 24h 7 dni w tygodniu. Jest to ogromny plus. Oczywiście można również do nich zadzwonić pod nr 22 253 88 88. Mają wielu świetnych specjalistów.
05.09.2016 14:17 #korter
Trzymajcie namiary, ale na Kraków - http://www.psychoterapia-wollek.pl Kawał specjalisty, ale to już musicie rozmawiać bezpośrednio z nim, dopytajcie o możliwości. Być może ma też kogoś sprawdzonego w Wawie? A prawda jest taka, ze trudno w tym temacie znaleźć kogoś rzetelnego.
05.09.2016 18:14 #Derda
W Psychologgia bardzo dobry psychoterapeuta przyjmuje. Ja osobiście u niego byłam. Pan Krzysztof Wierzbicki. Bardzo porządny i konsekwentny. Szybko zdiagnozował moje problemy oraz szybko podjął leczenie. Już po paru spotkaniach terapia zaczęła działać a ja czułam się lepiej. Mogę z całą pewnością polecić, szczególnie jeśli chodzi o porównanie z psychoterapeutami na nfz. www.psychologgia-plus.pl
08.09.2016 16:11 #Amandzik
Wiele dobrego słyszałam o klinice Psychologgia. Są na Chmielnej. Sama się tam wybrałam jak potrzebowałam pomocy. Siostra mi dużo o nich opowiadała. Trafiłam do Pana Krzysztofa Wierzbickiego. Fajny spokojny i cierpliwy psychoterapeuta. Jestem bardzo zadowolona z jego terapii. www.psychologgia-plus.pl
REKLAMA
08.09.2016 19:56 #Jac
Warto zajrzeć tutaj: Centrum probalans Warszawa Dużo polecanych psychologów, psychoterapeutów w Warszawie. Co ważne duża dostępność to szybkie terminy.
24.09.2016 19:47 #Junka
Mój psychoterapeuta Maciej Żurek jest bardzo konkretnym terapeutą. Wie co robić jak leczyć. Na samym początku nie mogłam się otworzyć by jakoś tak o wszystkich problemach mówić, o przyczynach mych problemów, ale w końcu mu zaufałam. Od tego momentu terapia poszła bardzo szybko. Przyjmuje w Psychologgia. www.psychologgia-plus.pl
26.09.2016 19:48 #Seluska
Również polecam psychoterapeutę Macieja Żurka. Byłam z problemami współuzależnienia u niego. Jeśli chodzi o uzależnienia w jakiejkolwiek formie to jest od tego specjalistą i zawsze będę to powtarzać. Człowiek złota dusza. www.psychologgia-plus.pl ciężko być współuzależnionym. Ciężko zacząć myśleć o sobie, ale dzięki terapii Pana Macieja w końcu się uwolniłam od tego koszmaru.
30.09.2016 11:48 #onna
Zdecydowałam się na wizyty u p. Krzysztofa Wierzbickiego przyjmującego na Chmielnej, genialny człowiek i jeszcze lepszy terapeuta.
24.10.2016 23:48 #Marian
Jeżeli szukacie dobrego psychologa bądź psychiatry, sprawdźcie sobie klinikę http://psychomedic.pl, mają dobrych specjalistów, gabinety (Ursynów, Centrum, Ochota, Praga Płn.) są czynne 7 dni w tygodniu. Można dokonać rejestracji online.
03.11.2016 08:32 wisenka6
Może tutaj? http://cbtporadnia.eu/ To rozbudowana placówka, sąsiadka chodzi na szkolenie z terapii schematu do ich Szkoły Psychoterapii (jest psychologiem i poszerza wiedzę) ale wiem, że nie zajmują się tylko szkoleniami. Pod tym względem to najlepsze miejsce w mieście, sama mówi, że jak gdzieś można iść w tym zawodzie na warsztat czy szkolenie to właśnie tam. Dlatego poradnię też pewnie mają na podobnym poziomie.
03.11.2016 10:48 #jacka
Ja mogę ze swojej strony gorąco polecić mojego psychoterapeutę p. Krzysztofa Dziewulaka z psychologgia-plus.pl
09.11.2016 12:44 #Magus
Chyba najlepszy jest Maciej Żurek z Psychologgia. Muszę przyznać że chodziłem do niego ze stanami lękowymi i nerwicowymi. Bardzo solidny terapeuta. Dba aby pacjent nie czuł się niekomfortowo w gabinecie. Rozmowa luźna ale na poważnie. Naprawdę fajny psychoterapeuta. www.psychologgia-plus.pl
22.11.2016 10:29 #cxsds
Szeroki zakres usług jeśli chodzi terapię realizują w Sensorium- tomatis.warszawa.pl. Polecam to miejsce. Ja tutaj korzystałem z bio feedbacku i efekty są rewelacyjne. Duży profesjonalizm, odpowiednio dostosowana przestrzeń, nowoczesny sprzęt.
23.11.2016 21:37 #wipr
znam taką jedną terapeutkę ona pomoże Ci

________________
odbojnice.html
szlabany.htmlzapory.html
01.12.2016 12:04 #Elżbietta
Psychoterapia zmieniła moje życie na lepsze, więc sądzę, że takie rozwiązanie jest skuteczną metodą na rozwiązanie swoich problemów, a przynajmniej p. Bożena Szczęsna z psychologgi-plus potrafi to osiągnąć. Kiedy do niej poszłam po raz pierwszy byłam zagubiona, przestraszona, znerwicowana. Dopadały mnie ataki lękowe, zupełnie bez powodu, żyłam w nieustannym napięciu. To się odbiło na moim związku, partner się ze mną rozstał, powiedział, że nie wyobraża sobie życia z wariatką. Teraz wiem, że nie był mnie wart, skoro zostawił mnie w tak trudnym dla mnie okresie. To też pomogła mi zrozumieć pani Bożena. Znalazłam się wtedy w odpowiednim czasie i w odpowiednim miejscu. Dziś moje życie wygląda inaczej, lepiej, spokojniej.
26.01.2017 12:13 #MokkaK
Ja natomiast polecam panią Elżbietę Grabarczyk. Ma gabinet na Ochocie. Swego czasu bardzo mi pomogła poukładac sobie w głowie na temat samooceny. Byłam niesmiała, wystraszona i nie wierzyłam w siebie w ogóle. Terapia pomogla mi wreszcie poczuć się sobą i w siebie uwierzyć.
15.02.2017 18:45 #Marlennna
Polecam firmę uptrans. Panowie szybko przewiezli rzeczy z mojego starego mieszkania do nowego. Wszystko bylo dobrze zabezpieczone. Maja swoja strone jedt to tania firma przepro... i okolice w porownaniu do innych firm do ktorych dzwonilam.
15.02.2017 22:27 #Hania37
Z dobrych psychoterapeutów to mogę polecić Cezarego Jaszkowskiego. Pomógł mi się ogarnąć w relacji z partnerem. Chodziłam do niego do gabinetu w Centrum na Powiślu ale z tego co wiem, to przyjmuje też na Żoliborzu.
Psychoterapia-Jaszkowski.pl
17.02.2017 12:35 vega195
Moim zdaniem zamiast do psychoterapeuty lepiej udać się do psychologa - ma on większe doświadczenie i lepsze wykształcenie od psychoterapeuty. W W-wie psychologów jest wielu, pozytywne opinie słyszałem jednak o klinice PsychoMedic, mają bodajże kilka placówek w mieście, można się do nich zapisać dzwoniąc pod numer 22 253 88 88.
21.02.2017 13:59 #Vien
Jeśli chodzi o dobrego psychoterapeutę w Warszawie, to zdecydowanie klinika na Chmielnej. Swego czasu potrzebowałem terapii dla siebie i małżonki. Nie układało nam się już w ogóle, ale uczuciem nadal się darzyliśmy. Wiele pięknych chwil za nami i wiele jeszcze możliwych. Szkoda było to utracić, więc najpierw postanowiliśmy spróbować to naprawić zamiast się rozchodzić. Wiele nam pomógł Sebastian Sadowski z tej kliniki. Wiele zrozumieliśmy, wiele się nauczyliśmy po paru latach małżeństwa jeszcze o sobie. Teraz mam wrażenie, że nasze życie wraca szczęśliwie, nie dawno nawet wróciliśmy ze wspaniałych wakacji. Jesteśmy temu psychoterapeucie wdzięczni za udzieloną nam pomoc, bo pomógł nam się znowu połączyć!
04.03.2017 11:22 #Crewi
Tego typu specjalistów nie brak w Warszawie. Jeśli wpiszesz w wyszukiwarce odpowiednią frazę, wyszukasz ich całą masę. Sam, mogę polecić Ci tą klinikę: https://psychomedic.pl/
17.03.2017 18:53 #Tomika
Jak szukasz psychologów i psychoterapeutów to w probalans na Woli czy Mokotowie jest duży wybór osób, którzy są polecani przez swoich klientów w necie. To ich strona: CENTRUM PROBALANS Mają komfortowe warunki i nie ma kolejek dużych oraz otwarte w soboty.
03.04.2017 15:57 #kingasss
Jest dobry gabinet w Warszawie na Mrówczej, to jest już dokładnie Wa-wa Radość, chodzi mi o Sensorium ( tomatis.warszawa.pl). Pomagają dzieciom z różnymi przypadłościami. Moja córka miała duże problemy adaptacyjne po przeprowadzce. W zasadzie to już były jakieś stany lękowe. Na pewno nie bez wpływu na jej stan też miał rozwód, który akurat przechodziłam z mężem. W gabinecie zastosowali metodę Tomatisa i efekty są rewelacyjne. Polecam to miejsce.
04.04.2017 13:24 #arnela
Nie jestem Wam w stanie polecić nikogo na fundusz. Byłam na dwóch funduszowych wizytach ale nie mogę tutaj napisać,ze byłam z nich zadowolona. Niestety ale czeka sie na nie bardoz długo. Poza tym podejście lekarzy do pacjenta w wielu przypadkach jest nie do przyjęcia....

Aktualnie leczę się prywatnie ( nerwica) w tej poradni: http://strefamysli.pl/ . Aktualnie wystarcza mi jedynie psychoterapia. Wcześniej jeszcze chodziłam do psychiatry ale obecnie juz nie potrzebuje leków.
Jestem zadowolona. Konkretne podejscie i naprawdę mi pomaga.
04.04.2017 15:38 #trash
spam, spam, spam
10.04.2017 09:23 #renatka34
Mnie zachęciły dobre opinie o metodzie Tomatisa, które słyszałam od znajomej, więc z tego typu pomocy skorzystałam ze swoim synem. W Warszawie prowadzi taką terapię na pewno Sensorium i chyba nikt poza nimi. Na Mrówczej w Radości mają jedną z placówek. U nas to problem był natury logopedycznej, chodziło o wadę wymowy i w ogóle problemy z komunikacją. Terapia daje efekty, jest prowadzona profesjonalnie i z takim życzliwym, wyrozumiałym podejściem do dziecka.
09.05.2017 15:42 #Arturro
Mogę polecić gabinet Liberi na Mokotowie, chodziłem tam do Joanny Robaczewskiej na terapię i szczerze polecam, widzę konkretne efekty, pani psycholog sympatyczna i konkrettna, mi takie podejście pomaga
30.05.2017 10:03 #Ancia
Gdyby ktoś chciał skorzystać z terapii par, to z czystym sumieniem mogę polecić Panią Ewę z Gabinetu Bez Iluzji w Warszawie - beziluzji.pl. To psychoterapeutka, która uratowała mój związek w sytuacji, gdy sama już przestałam wierzyć, że jest to możliwe.
07.06.2017 23:43 #Zoffijka
A próbowaliście w http://www.centrum-psych.pl ?? Słyszałam właśnie o nich sporo pozytywnych informacji. Szukam osoby, która pomogłaby mi poradzić sobie ze stanami lękowymi, nagłą zmianą nastrojów itd.
08.06.2017 14:14 #OlaMaczik
#Zoffijka napisał(a) 07.06.2017 23:43

A próbowaliście w http://www.centrum-psych.pl ?? Słyszałam właśnie o nich sporo pozytywnych informacji. Szukam osoby, która pomogłaby mi poradzić sobie ze stanami lękowymi, nagłą zmianą nastrojów itd.
Kochana faktycznie takie zaburzenia potrafią zrujnować życie człowiekowi. Zerknij sobie na ich stronę tam pracuje Pani Urszula Cieślak. Ona się specjalizuje właśnie w diagnostyce i leczeniu tego rodzaju zaburzeń.
20.06.2017 13:26 #darikss
Jakiś czas temu wyjeżdżałam do pracy na Wyspy i początkowo było okej ale z czasem stres w pracy zaczął mnie przerastać. Mam dość odpowiedzialne stanowisko i nie sądziłam, że aż tak ciężko będzie mi sobie z tymi obciążeniami poradzić. Zaczęłam od miesiąca współpracę z psychologiem i już widzę pierwsze efekty. Psychologa znalazłam online na stronie poradni e-poradnia.com. Dla mnie to najwygodniejsza opcja. Na dojazdy gdzieś do gabinetu nie miałabym czasu to raz, a dwa, trudno byłoby mi w ogóle polskiego psychologa w mojej okolicy znaleźć.
26.06.2017 10:24 #ulakua
Do leczenia depresji to tylko i wyłącznie Tomasz Mieszkowski z Psychologgia. Moja znajoma tam chodziła, po paru latach ja tez byłam w potrzebie i skorzystałam i polecam z czystym sercem. Pan psycholog bardzo doswiadczony, kompetentny i przede wszystkim miły - taki, do ktorego chce sie chodzic. A terapia daje bardzo dobre efekty i moim zdaniem rowniez bardzo szybkie, wiec polecam
27.06.2017 14:15 #Kamilxxx
Ja skorzystałem z usług tego psychoterapeuty PSYCHOTERAPEUTA. Bardzo on mi pomógł mi i mojej koleżance. Mogę go polecić z całego serca.
04.07.2017 12:56 #Agata
Witaj,
ja polecam panią Annę Szapert. Przyjmuje w Kolektywie Terapeutycznym PSYCHOLOGGIA na Chmielnej, więc łatwo dojechać. Mi pomogła uporać się ze stanem depresyjnym.
06.07.2017 14:01 #malwina87
ja polecam Centrum INDYGO, mają bardzo dobrych specjalistów. Trafiłam tam w kiepskim stanie, a teraz czuję się znacznie lepiej. Miła atmosfera, dobre traktowanie, profesjonalne podejście do problemu i przede wszystkim empatia terapeutki. Mieszczą się na Gocławiu, całkiem dobry dojazd. www.centrumindygo.pl
06.07.2017 14:03 #malwina87
#malwina87 napisał(a) 06.07.2017 14:01

ja polecam Centrum INDYGO, mają bardzo dobrych specjalistów. Trafiłam tam w kiepskim stanie, a teraz czuję się znacznie lepiej. Miła atmosfera, dobre traktowanie, profesjonalne podejście do problemu i przede wszystkim empatia terapeutki. Mieszczą się na Gocławiu, całkiem dobry dojazd. www.centrumindygo.pl
Też polecam :) Nie ma się co zastanawiać, warto! To ich strona: http://www.centrumindygo.pl
25.07.2017 20:45 #monika_ch
Czy kiedykolwiek rozważałaś psychoterapię grupową, oferowaną przez psychomedic.pl/psychoterapia-grupowa? Jeśli nie, zrób to - mi bardzo pomogła!
07.08.2017 21:30 #Bernadettta
Czy ktoś może był na terapii u p. Agnieszki Mioduchowskiej (Centrum Zdrowia i Psychoterapii w Al. Wilanowskiej)? Szukam kogoś, kto się specjalizuje w leczeniu zaburzeń u dorosłych.
09.08.2017 14:22 #Julitna
#Bernadettta napisał(a) 07.08.2017 21:30

Czy ktoś może był na terapii u p. Agnieszki Mioduchowskiej (Centrum Zdrowia i Psychoterapii w Al. Wilanowskiej)? Szukam kogoś, kto się specjalizuje w leczeniu zaburzeń u dorosłych.
Mój brat po wypadku samochodowym się trochę załamał, chodził właśnie do dr Mioduchowskiej na terapię. Nie pamiętam ile trwała dokładnie, ale pomogła. Nie byłam przekonana nigdy do pomocy tego rodzaju specjalistów, ale teraz posypałam głowę popiołem.
28.08.2017 06:44 #Kornelia
Pani Ślepowrońska jest okej. Pomogła mojej znajomej jakiś czas temu uporać się z kłopotami po stracie męża. Jak wiadomo prosta sprawa to nie jest, wymaga czasu i umiejętności od psychoterapeuty, a ta Pani takie umiejętności ma, co mogę potwierdzić widząc moją koleżankę.
28.08.2017 10:23 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.
27.09.2017 19:27 #sonia89
Jak dla mnie Psychomedic jest ok. Nr telefonu do rejestracji to 22 253 88 88 . Warto się do nich zarejestrować na wizytę. Mają tam świetne podejście do pacjentów. Poza tym można szybko do nich zarejestrować się na wizytę.
28.09.2017 11:53 #syfffiasta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom.....
10.10.2017 10:12 #dixie
Jakby ktoś szukał naprawdę dobrego psychoterapeuty, to ja trafiłam do p. Pauliny Senator. Wyjątkowo życzliwa i zaangażowana pani. Gorąco polecam. Wyciągnęła mnie z depresji, też dużo podpowiedziała jak poprawić sytuację w domu. Jakby ktoś chciał bez problemu można dzwonić bezpośrednio 501 076 759 do niej
10.10.2017 10:26 #bluszcz
idź precz z tym syfem
18.10.2017 10:43 #Olga11
Mając depresję chodziłam na terapię do pani Jolanty Szczepaniak! :) Świetna psychoterapeutka!
18.10.2017 10:49 #syfiassta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom..... ..
08.11.2017 17:09 #werk
Polecam psychoterapeutę z Bydgoszczy: www.psychoterapia.top :-)
08.11.2017 17:10 #werkyz
Polecam psychoterapeutę z Bydgoszczy: www.psychoterapia.top :-)
08.11.2017 19:08 #Ytorekmanovernight
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
10.11.2017 23:28 #roman bratny
Zależy jakie stadium ale ogólnie psychoterapeuta to wyrzucanie kasy w błoto, moja żona władowała juz kolka tysięcy i co -żadnych efektów Paulina Senator psychoterapeutka od nabijania swojego konta. Nie wmawiajcie mi ,że na efekty trzeba czekać ,tylko ile 3lata a może 5. Depresja to leki ,leki i jeszcze raz leki.
13.11.2017 08:44 #won tumany od reklamy
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom .
28.11.2017 11:11 michalstarski
moja żona leczyła się z depresji w ośrodku WGP - Psycholog Warszawa Mokotów. Polecaliśmy tę placówkę wielu znajomym, sam też tam chodziłem z żoną właśnie. bardzo dobre podejście do klienta.
28.11.2017 11:53 #syf.reklamaa
Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.
20.12.2017 11:58 #tomtam
Też

#Olga11 napisał(a) 18.10.2017 10:43

Mając depresję chodziłam na terapię do pani Jolanty Szczepaniak! :) Świetna psychoterapeutka!
Też polecam Panią Psycholog Szczepaniak. Znaleźliśmy ją tutaj www.terapiauzaleznien.waw.pl
20.12.2017 12:08 #przykre to.
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..
29.12.2017 13:18 #Mak
Polecam Pracownię Rozwiązań - psycholog, psychoterapeuta, terapeuta par - Anna Grabowska.
www.pracowniarozwiazan.pl, tel. 510186557. Przyjmuje w Śródmieściu ale też w Rembertowie, dla tych, którzy nie są z centrum jest to dobre rozwiązanie. Nie trzeba podróżować i tracić czasu, żeby skorzystać z pomocy specjalisty.Dobry psychoterapeuta w Warszawie
29.12.2017 21:07 #Syf sssyf
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
08.01.2018 20:16 #Bogna
Dzień dobry,
polecam panią Jankowską psychologa w Warszawie. Pracuje w śródmieściu w Warszawie, ale i na Bemowie z tego co wiem.
www.kj-psycholog.pl
10.01.2018 09:53 #bbardzo przykre
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..
10.01.2018 17:21 #ky777
hej, ja osobiście polecam www.psychoterapia.top :)))
11.01.2018 11:04 #przyykre to
super, korzystaj i innym doooopy tym nie zawracaj pajacu
11.01.2018 15:08 medycznyrzeszow
Sporo osób myśli, że poradzi sobie sama z problemem, jednak to wymaga wielu zmian o których nawet nie myślimy. Zapraszam do kontaktu, z przyjemnością pomogę w takich sytuacjach jak: leczenie lęków, leczenie zahamowań, leczenie objawów depresji, leczenie problemów psychosomatycznych, trudności w budowaniu relacji, kryzysy, stres - http://psychoterapeutawpoznaniu.pl/
05.03.2018 21:41 #ik86
ja mogę polecić dobrą psychoterapię www.psychoterapia-indywidualna.pl
07.03.2018 17:04 #Hanka
Można jeszcze zerknąć tutaj:
Jak na moje oko - najlepsi specjaliści w Warszawie. Kadra doświadczona i kompetentna, potrafią wysłuchać, doradzić, nastawieni na konkretną pomoc i rozwiązanie problemu. Miałem tam akurat zwykłe konsultacje psychologiczne, ale koleżanka korzystała z psychoterapii i też była zadowolona.
07.03.2018 17:05 #Hanka
Można jeszcze zerknąć tutaj:https://psychomedic.pl/
Jak na moje oko - najlepsi specjaliści w Warszawie. Kadra doświadczona i kompetentna, potrafią wysłuchać, doradzić, nastawieni na konkretną pomoc i rozwiązanie problemu. Miałem tam akurat zwykłe konsultacje psychologiczne, ale koleżanka korzystała z psychoterapii i też była zadowolona.
05.04.2018 10:27 #Monia 43
Osobiście polecam Fundacje Pomocy Psychologicznej i Edukacji RAZEM, od 8 miesięcy chodzę na grupę DDA i uważam że jest to świetne miejsce z duszą. Grupę prowadzi Tomasz Rejent-bardzo polecam i Dorota . Sceptycznie podchodziłam do terapii i psychologów, bycie na grupie u Tomka zmieniło moje podejście i teraz namawiam swoich bliskich by przynajmniej spróbowali , nieważne chyba gdzie ale ważne jest by dawać sobie szanse na pomoc ja nie dawałam przez 10 lat, nie warto czekać

pozdrawiam
05.04.2018 10:30 #Sasza.Koroliov
Współczuję metody zarobkowania, być takim pachołem do reklamowania, uczyć się nie chciało....
07.05.2018 08:54 #Sami
Leczę się na depresję już 8 lat i przerobiłam i wspomnianą wiele razy wyżej klinikę, i paru indywidualnych terapeutów z NFZ. Było lepiej i gorzej, ale to prawda, że psycholog i nurt terapii musi być do nas dopasowany jak druga połówka. Ja swoją znalazłam w gabinecie psychoterapii Co Tam na Bemowie i też poprzez polecenie z internetu. Czasami przypadek sprawia, że znajdujemy się we właściwym miejscu :) Pozdrawiam wszystkich!
18.05.2018 23:45 #mczay
Niestety, z Warszawy nikogo nie jestem w stanie Wam polecić. Jeśli natomiast poszukiwalibyście dobrego specjalisty na terenie Krakowa, zgłoście się do Centrum Dobrej Terapii świadczącego pomoc zarówno osobom uzależnionym, jak i tym cierpiącym na zaburzenia psychiczne. Z jego pełną ofertą można zapoznać się pod adresem http://ograniczpicie.pl/
21.05.2018 09:27 #syffff reklamaaa
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ...
23.05.2018 15:21 #Hubert
Ja byłam u pana Marcina Króla na jego zajęciach z panowania nad agresją - bardzo dobry specjalista. Gorąco polecam. Zajęcia są bardzo wartościowe, a pan Marcin jest fantastycznym człowiekiem z indywidualnym podejściem do klienta.
23.05.2018 15:42 #syfff reklama
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ...
08.06.2018 13:40 #Paweł
Trudno powiedzieć, by jakiś psychoterapeuta specjalizował się w jednym, konkretnym rodzaju zaburzenia, może co najwyżej mieć wielu takich pacjentów (chyba, że to taka forma reklamy dla kogoś). Szkolenia przygotowują do pracy z różnymi pacjentami. O podejściu do depresji decyduje nurt, w jakim ktoś pracuje, jednak wedle badań leczące, także w depresji, jest przede wszystkim to, jakim kto jest fachowcem: czy jest miły, życzliwy, komunikatywny, empatyczny, inteligentny i czy przeszedł dogłębną terapię własną.
Co do ogólnej zasady - zazwyczaj depresja oznacza złość, niewyrażoną i duszoną, jak marchewka pod przykrywką, złość, którą trzeba zobaczyć i mądrze (bezpiecznie) wyrazić. Pytanie najważniejsze więc - co jest tej złości przyczyną?
A gdyby ktoś miał dość tej duszonej marchewki, to zapraszam: pawelboleslawfranczak.pl
08.06.2018 13:51 #anty spoamer
To forum już dawno przestało służyć do dzielenia się opiniami i doświadczeniem, stało się bezpłatnym słupem ogłoszeniowym do promowania szpetnego marketingu i kryptoreklamy
Co post to reklama czegoś tam
13.06.2018 20:05 #ak7
Witam. Ja osobiście mogę polecić terapię w osrodku www.edu-kreacja.pl.
05.07.2018 23:53 #sowa78
Psychomedic to dobre rozwiązanie. W Warszawie jest 6 klinik. Przede wszystkim plusem jest to, że mają tam krótkie terminy oczekiwania na wizytę. Można się tam zarejestrować online oraz telefonicznie pod nr 22 253 88 88 .
06.07.2018 12:54 #syyfiasta rekklama
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
09.07.2018 13:30 #Aneta Wilk
Jeśli problem jest natury psychicznej i nie możemy sobie z nim poradzić przez dłuższy czas to warto skorzystać z porady specjalisty. Dobrym wyjściem jest skorzystanie z usług psychologa lub lekarza psychiatry - nie należy się wstydzić czy obawiać wizyty w gabinecie lekarskim. Psycholog czy psychiatra to lekarz, który pomaga ludziom.
10.07.2018 19:09 Paulossek
Możecie zerknąć też tutaj https://ranking.abczdrowie.pl/ Tutaj znajdziecie ranking psychoterapeutów z Warszawy, także polecam ;)
11.07.2018 09:05 #syfffiasta reklama
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona..
30.07.2018 00:13 #zizinka
Najlepsze opinie maja u nichhttp://www.centrumdobrejterapii.pl/ . Psycholog i psychiatra w jednym miejscu. Nie tylko dla dorosłych, mają tez mniejszych pacjentów.
30.07.2018 08:42 #ssyff reklama
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.

mam jeszcze cymbałki po 9

ktoś cos ? ? ?? ,
01.08.2018 10:40 #maria44
Jak psycholog to tylko u nichhttps://www.centrum-psych.pl/ . Najlepszy warszawie. Uzyskasz pomoc na pewno.
04.08.2018 16:31 #Warszawa
http://certyfikowani-psychoterapeuci.pl/
04.08.2018 23:44 #Ssyf reklama
Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy
27.08.2018 16:44 JacekKindyk
A co powiecie na przychodnię https://psychomedic.pl/ ? Mam ostatnio problemy w pracy oraz w domu i zastanawiam się nad pójściem do psychologa, samemu już niestety nie mogę sobie poradzić z kłopotami. Prosiłbym o opinie na temat tej przychodni lub jeżeli macie inną ciekawą alternatywę to o wrzucenie linka. Pozdrawiam :)
16.11.2018 17:51 #Reni
z doświadczenia mojej znajomej mogę polecić Mind Story, gdzie zajmują się pomocą w przypadkach depresji, nerwicy i innych przypadłości. Ania opowiadała, że psychoterapeutka okazała jej mnóstwo zrozumienia, co jest bardzo ważne w takiej sytuacji i pomaga wyjść z tego bagna
25.01.2019 19:36 #klaraaa
Hanka, ja również mogę polecić specjalistów z tej klinki bo są świetni w tym co robią i przede wszystkim dbają o dobro pacjenta. Wiedzą jak do niego dotrzeć, jak z nim rozmawiać i jak mu pomóc. Z tego co wiem, można się do nich nawet umówić na wizytę online - to dość wygodne rozwiązanie.
25.01.2019 19:37 #trocekkk
spam

spam
spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam
11.02.2019 13:05 #Alinka
#klaraaa napisał(a) 25.01.2019 19:36

Hanka, ja również mogę polecić specjalistów z tej klinki bo są świetni w tym co robią i przede wszystkim dbają o dobro pacjenta. Wiedzą jak do niego dotrzeć, jak z nim rozmawiać i jak mu pomóc. Z tego co wiem, można się do nich nawet umówić na wizytę online - to dość wygodne rozwiązanie.
A nie lepsze są jak tutaj wizyty domowe Solec Kujawski? Moim zdaniem o wiele lepsze takie rozwiązanie, dla osób starszych lub różnymi lękami.
24.02.2019 19:00 #dorka
Bardzo dobrych psychoterapeutówmw majaa w Medox w Nowym Modlinie. Faktycznie potrafią człowieka wyleczyć z uzależnienia czy depresji. Znam kogoś kto tam przebywał i naprawde mu pomogli.
05.03.2019 17:14 #Małgorzata
Polecam psychoterapie u Pani Doroty Babrzymąki. Dobry diagnosta i terapeuta. Bardzo mi pomogła wyjść z depresji i leków, które miałam. Przyjmuje na w centrum. Oto kontakt 788701562
05.03.2019 22:42 Tola22
Polecam DoktorA - centrym medyczne dla wszystki, a z idealnym podejściem do pacjenta - https://www.doktora.pl/.
23.03.2019 13:33 #Kuba k.
Cześć, ja już "zwiedziłem" kilka miejsc i w sumie od siebie nie wiem kogo polecić, bo okazało się, że wystarczy mi dobrze ustawione leczenie lekami i nie muszę chodzić na terapię, żeby się dobrze czuć. Ale - ostatnio szukałem terapeuty dla mojej dziewczyny i znaleźliśmy centrum kontakt w którym mówią, że dobiorą terapeutę do potrzeb pacjenta. Jeszcze nie spotkałem się z takim podejściem. Dziewczyna była na jednej konsultacji u psychiatry i na jednej u seksuologa, a potem faktycznie znaleźli jej terapeutę, pana Szymona i jak na razie jest zadowolona. Mogę więc polecić, choć tak, jak pisałem, nie z bezpośredniego doświadczenia. Spodobało mi się to podejście do pacjentów - po prostu mili ludzie, bez zadęcia. Tutaj macie ich zespół: psychoterapeuci powodzenia
12.04.2019 09:16 #Kamill
Byłem przez lata lektorem języka angielskiego, ale wypaliłem się zawodowo. Nawet nie wiedziałem do końca, że to jest wypalenie. Uświadomiła mi to dopiero psychoterapia, na którą chodziłem regularnie. Tutaj konkretnie Psyche Gabinet Psychoterapii w Szczecinie. Musiałem zmienić nawyki, zająłem się w końcu czymś innym i teraz czerpię normalną satysfakcję w życiu. Bez psychoterapii prawdopodobnie bym cierpiał dalej na śmieciowym stanowisku szczerze mówiąc. Pracowałem z mocno toksycznymi ludźmi. Ciężko czasami podjąć decyzję, a psychoterapia w tym zdecydowanie pomaga.
17.04.2019 13:53 #anna123
Dobry psycholog Kraków - http://gabinetyszansa.pl/
29.04.2019 09:18 #alinanova
Jak Warszawa to kolektyw terapeutyczny Psychologgia-plus na Chmielnej. Jest tam wielu psychologów z różna specjalizacją.
11.06.2019 13:34 #Diana1111
A ja zdecydowałam się w końcu na terapie online ponieważ jest mi tak zdecydowanie wygodniej i mniej się stresuje. Dodatkowo znalazłam namiary na super psychoterapeutę pana Michała Matyjaszkiewicza. Rozmowa z nim plus trening relaksacyjny i od razu czuje się lepiej. Naprawdę polecam.
19.06.2019 23:52 #Maciek124
Polecam Przystanek Empatia, bardzo mi pomogli, gdy zmagałem się z ciężką depresją. Świetni specjaliści.
28.06.2019 14:56 #kasia231
Polecam ten gabinet jeśli chodzi o Kraków http://psychoterapiagrzegorzki.pl
07.07.2019 01:01 #HannaF
Jak chodzi o dzieci, to myślę, że nie trzeba od razu szukać na na mieście prywatnie psychologa, co trochę kosztuje. Szkoła jest powołana do niesienia pomocy w także psychologiczno pedagogicznej. Można o tym poczytać na portalu branżowym http://epedagogika.pl
24.07.2019 22:55 #anita
Z własnego doświadczenia polecam bardzo popularny gabinet dla par https://www.kochamzabardzo.pl/. Miałam okazję tam przebywać razem z moim partnerem. Nie układało nam się w związku ale dzieki pomocy psychologów udało nam się wszystko pokłądać także za miesiąc ślub.
28.07.2019 10:52 #Jacenta
Zajrzyjcie tutaj. Duży wybór rożnych psychoterapeutów pracujących w róznych nurtach i o szerokiej specjalizacji: https://centrum-probalans.pl/
18.08.2019 10:56 #Hubert
Ja przez wiele lat zmagałem się z lękiem. W zasadzie teraz żyję normalnie dzięki terapii.
Polecam Tomasza Folusz- to certyfikowany terapeuta poznawczo-behawioralny. Pracuje na Imielinie tuż przy stacji metra oraz w Legionowie.
psycho-terapeuta.warszawa.pl
22.09.2019 08:39 #Wilga
Pani Lidia Długoszewska z MediLife - wspaniała psychoterapeutka, doświadczona i po prostu wspaniała, ciepła osoba. Świetne podejście, które motywuje do pracy nad sobą, przepracowywania problemów z pomocą sztuki i muzyki. Dzięki Pani Lidii uporałam się z moimi demonami.
04.12.2019 09:46 #Andreas
Polecam gabinet U terapeutów, profesjonalni specjaliści ja korzystam z usług p.Agnieszki i jestem zadowolony. Znajomi mi polecili. http://uterapeutow.pl/
16.12.2019 16:48 #Paweł
Ja ze swojej strony polecałbym się skontaktować z Panem Maciejem Rutkowskim z Białegostoku: https://abovo.bialystok.pl/, myślę, że warto nawet wybrać się specjalnie tam dla skorzystania z jego pomocy.
16.12.2019 16:50 #Pawel
Ja ze swojej strony polecałbym się skontaktować z Panem Maciejem Rutkowskim z Białegostoku: abovo.bialystok.pl, myślę, że warto nawet wybrać się specjalnie tam dla skorzystania z jego pomocy.
31.12.2019 14:09 #Niezmordowany
Jeśli chodzi o psychologa dla młodzieży - polecam Panią Katarzynę Kordulewską z Gabinetu Razem: Psychoterapia Warszawa

Pomogła w trudnościach z dziećmi w wieku dojrzewania.
18.01.2020 18:30 #Zosia
Polecam http://www.sferapsyche.eu/ a tam panią Ilonę lub panią Dorotę, bardzo dobre psychoterapeutki.
29.01.2020 12:51 #Dorota99
Ja polecam skontaktować się online z panem Michałem Matyjaszkiewiczem pscyhoterapeuta-online.pl. Jest niesamowity. Potrafi super dotrzeć do człowieka. Jestem jego pacjentką od kilku miesięcy i nie zamieniłabym go na nikogo innego
07.04.2020 12:54 #Emmea
Mi terapia zdecydowanie pomogła. Chodziłam przez dwa miesiące przed kryzysem i teraz kontynuuję spotkania z Kingą Brendler online. Psychologgia bardzo szybko się uporała z umożliwieniem odbywania terapii online. To super, że chociaż jakaś część usługodawców zaadaptowała się do dzisiejszej, skomplikowanej sytuacji. Szczerze - mi samotność i lęk doskwierają bardziej niż kiedykolwiek. Boję się o przyszłość naszego kraju, a przez to już nie jestem pewna, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. Te lęki bardzo mocno dają się we znaki, kiedy człowiek jest zamknięty sam w swoich czterech ścianach. Dzięki terapii trzymam jakiś kontakt z rzeczywistością. Terapia mnie uspokaja.
14.04.2020 10:16 #Michalina77
Pan Dawid Kremer.
23.04.2020 03:00 #Demor
W warszawie to polecam Gabinet Bezpieczna Przestrzen
28.04.2020 12:21 HaniaB
Polecam specjalistów z Fundacji Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej Razemhttp://razem-fundacja.org/
25.05.2020 14:17 #AgataR
https://psychoterapeuta-online.pl/ najlepszy psychoterapeuta z jakim miałam do czynienia a kilku ich było
25.05.2020 14:19 #AgataR
https://psychoterapeuta-online.pl
30.06.2020 16:50 #andre
www.uterapeutow.pl kilku specjalistów i fachowe podejście.
30.06.2020 16:57 #dr mlk2
tez polecam "U Terapeutów| na warszawskich Bielanach w szczególności p.Kaźmirowicz Aleksandrę. potrafi zrozumieć i naprowadzić, nie ocenia, empatyczna i wyrozumiała.
01.07.2020 20:44 #renata33
Według mnie najlepsi specjaliści są w tym miejscu www.tamar.clinic
A mówię to dlatego, że przechodziłam przez wiele placówek i tutaj udało mi się trafić na naprawdę super ludzi.
14.07.2020 00:27 #KarolinaK
Na pewno nie polecam ośrodka Psychologgia na Chmielnej i terapeutki Hanny Sokolnickiej. To była moja pierwsza terapeutka w życiu i na kilka lat zraziła mnie do terapii.

Polecam P. Agatę Groszek, ma gabinet na Puławskiej. Terapia poznawczo-beh.
14.07.2020 00:28 #KarolinaK
#Emmea napisał(a) 07.04.2020 12:54

Mi terapia zdecydowanie pomogła. Chodziłam przez dwa miesiące przed kryzysem i teraz kontynuuję spotkania z Kingą Brendler online. Psychologgia bardzo szybko się uporała z umożliwieniem odbywania terapii online. To super, że chociaż jakaś część usługodawców zaadaptowała się do dzisiejszej, skomplikowanej sytuacji. Szczerze - mi samotność i lęk doskwierają bardziej niż kiedykolwiek. Boję się o przyszłość naszego kraju, a przez to już nie jestem pewna, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. Te lęki bardzo mocno dają się we znaki, kiedy człowiek jest zamknięty sam w swoich czterech ścianach. Dzięki terapii trzymam jakiś kontakt z rzeczywistością. Terapia mnie uspokaja.
Przestańcie nachalnie promować Psychologgię, co drugi wpis od Właściciela. Macie ludzi za idiotów? :)
18.07.2020 08:33 #Agi
Warszawa Ursynów p. Raczkiewicz Anna pełna zrozumienia, nie ocenia, a tego bardzo się bałam. http://gajterapii.pl
28.07.2020 11:15 #szczur66
Ja polecam Panią Halinę Lenartowicz bardzo fajna Pani, bardzo dobrze się z nią rozmawia, chodze do niej raz w tygodniu od olk ponad roku. polecam kazdemu https://halinalenartowicz.pl/

 135/4565 


  • Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 


Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
płeć: 
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

 
 
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA