REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Dobry catering

 Kaśka15

21.08.2021 18:56

Cześć, planuję małe przyjęcie w domu i szukam cateringu, który dostarczy jedzenie i obsłuży imprezę. Koleżanka poleciła mi catering Smaki Miasta, mówiła, że była kiedyś na urodzinach które obsługiwał ten catering i była zadowolona. Miła obsługa, smaczne jedzenie i jakość usług na wysokim poziomie.

# Bobby

27.08.2021 10:36

Ja korzystałem z cateringblue. Bardzo smaczne jedzenie i wszystko pięknie zostało obsłużone. Za dwa miesiące robię kolejne małe przyjęcie i również z nich skorzystam bo jestem bardzo zadowolony z ich roboty.

# Malinka

24.01.2022 15:36

Polecam catering Caterino.pl każdy znajdzie coś dla siebie. Ja korzystam od miesiąca i jestem zadowolona

REKLAMA

# Reńka

27.01.2022 18:41

Od kilku dni korzystam z cateringu Catrino.pl i uważam że spoko jedzonko. Dietetyczne ale bardzo fajne smakowo i pożywne także dla mnie idealne

# AnkaEs

08.04.2022 14:08

#Reńka napisał(a) 27.01.2022 18:41
Od kilku dni korzystam z cateringu Catrino.pl i uważam że spoko jedzonko. Dietetyczne ale bardzo fajne smakowo i pożywne także dla mnie idealne
Polecono mi ten catering na fejsie i stwierdziłam, że zamówię na próbę. Właśnie przyszedł. Zapowiada się fajnie :)

# Przemek23

20.04.2022 17:49

Bardzo fajny i nie drogi w porównaniu do innych jest catering Caterino.pl . Korzystam z niego 3 tydzień. Posiłki są syte, urozmaicone i smaczne

REKLAMA

# Anitkaa

27.04.2022 20:01

Jednak catering dietetyczny to coś innego niż obsługa cateringowa przyjęcia :) Jak chodzi o diety pudełkowe, to ja mam swojego ulubionego dostawcę - Burak Dieta https://burakdieta.pl/. Odkąd jestem na diecie wege z nimi, to schudłam już kilka ładnych kilogramów :)

# OliwiaG.

27.04.2022 22:59

Catering to spore ułatwienie, jeśli ktoś ma spory budżet. Testowałam kilka lokalnych marek i byłam bardzo zadowolona, jednak nie stać mnie na to, aby non stop kupować "gotowce". Myślę, że większość osób ma podobnie. To opcja, która sprawdza się raz na jakiś czas, kiedy np. planujemy urlop lub jesteśmy w trakcie redukcji/budowania masy mięśniowej. Nie lubiłam gotować, bo wydawało mi się to nudne i czasochłonne, ale na szczęście nabrałam wprawy. Nie warto poddawać się już na starcie :) Jeśli ktoś poszukuje przepisów do pracy, to też jest ich całkiem sporo na przykład https://fajnegotowanie.pl/przepisy/.
Zdziwiłam się, że w ostatnich latach tak to urosło, a dobra wiadomość jest taka, że strony z przepisami zawierające tego typu odżywcze posiłki cały czas rosną.

# Jania

28.04.2022 15:05

Ja polecam catering z Caterino.pl -bardzo smaczny

REKLAMA

# damian

11.05.2022 17:40

W tym temacie polecam catering od Medi Dieta. Mają wiele świetnych pozycji w menu, opracowanych przez osoby powiązane z medycyną, pod konkretne schorzenia. Ja mam konkretnie na nadciśnienie, gdzie miesiąc po regularnych posiłkach czuję się dobrze, a same dania mi również smakują.

# Patrycja Gie

13.06.2022 12:36

Jeśli szukacie smacznego cateringu codziennego w przystępnej cenie to polecam Caterino.pl jest to już 4 catering dietetyczny z którego korzystm i przy nim zostaję bo posiłki bardzo mi smakują. Jestem na diecie standard ale w ofercie mają jeszcze inne diety

# Milusia

01.07.2022 00:45

Jak na impreze , święta checie pyszne jedzenie zamówic polecam z restauracji Ogród Smaku , nawet jak pandemia była od nich zamawialiśmy na Święta czy niedawno na urodziny syna https://ogrod-smaku.pl/

REKLAMA

# majewscy

03.07.2022 22:28

Ostatnio jak wyprawialiśmy córce urodziny to zamawialiśmy przekąski na roomservice. Mają fajne pakiety z najlepszych warszawskich restauracji i dowożą wszystko na czas, oczywiście świeże i ładnie podane.

# Dina

20.07.2022 23:52

Polecam zamówić catering z restauracji Ogród Smaku , wspaniałe miejsce ze smacznym jedzeniem i fajną obsługą. https://ogrod-smaku.pl/
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break