REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Dobry adwokat od prawa rodzinnego

# Anka Kosińska

10.12.2013 23:42

Szukam jakiegoś dobrego adwokata od prawa rodzinnego (czeka mnie rozwód i trudny podział majątku). Słyszałam, że bardzo dobry jest mec. Przemysław Sokołowski. Ponoć ma dobry kontakt z klientami, szybko udziela porad, a do tego jest skuteczny. Koleżanka mi go poleciła, ale ja chciałabym jeszcze zapoznać się z jakimiś opiniami, może jest tu na forum ktoś, kto zaangażował go w swoją sprawę? Chętnie wysłucham opinii na temat tego adwokata.
Pozdrawiam!

# Marzena

21.03.2014 11:19

Sokołowski ma wiele dobrych opinii w internecie. Podobnie jak mecenas Laskowska i chyba między nimi oparłabym swój wybór. Specjalizują się w prawie rodzinnym, przeprowadzali wiele spraw dotyczacych rozwodów. Laskowska ma chyba większe doświadczenie i głośniejsze sprawy, ktore wygrała - trudne rozwody z cudzoziemcami, walka o opiekę nad dzieckiem itp. Zadzwoń, umów się na spotkanie i zastanów się kto Ci bardzie odpowiada. Od siebie mogę tylko powiedzieć, abyś wybrała tego adwokata, który znajdzie dla Ciebie więcej czasu. To naprawdę ważne.

# karrinna33

12.05.2014 11:55

Dokładnie dziewczyny, tak jak mówią koleżanki, ja jestem po rozwodzie to nie koniec świata ! Znajdźcie dobrego adwokata od prawa rodzinnego, ja znalazłam adwokata Bedełek z Warszawy http://bedelek.pl i wygrał dla mnie sprawę rozwodową, dzięki niemu mam swoje dzieci przy sobie !

REKLAMA

# karrinna33

12.05.2014 11:56

Rozwód to dziewczyny naprawdę nie taka tragedia, wystarczy znaleźć dobrego adwokata od prawa rodzinnego i wszystko się ułoży, ja trafiłam na genialnego jakim jest adwokat Bedełek http://bedelek.pl niesamowity adwokat od prawa rodzinnego !

# ytrewq

12.05.2014 12:27

Ach, jakie szczęśliwe są te rozwódki. I zadowolone. Nareszcie wolne.

# marquezzz

11.08.2014 01:10

www.wybierzpawnika.com - najlepszy i największy ranking praWNIKÓW

REKLAMA

# marquezzz

11.08.2014 01:11

http://WWW.WYBIERZPRAWNIKA.COM

# Janusz

16.08.2014 22:37

Z Panem Przemysławem Sokołowskim ja również miałem do czynienia. Czy polecam... hmm... wydaje mi się, że to adwokat godny zaufania - mogę polecić. Czas zawsze mógł dla mnie znaleźć.= i co najważniejsze - był przygotowany. Niestety nie wiem jak jest z Panią Laskowską.

# Mirka

26.08.2014 15:13

Mogę polecić adw. Michała Krawczyka. W moim przypadku sprawa została poprowadzona sprawie i profesjonalnie. Zawsze był na terminach rozpraw osobiście i kontaktował się przed terminami aby ustalić informować o tym co może się zdarzyć. Prowadził moje dwie sprawy - rozwód i podział majątku. Kontakt pod nr 509952452, www.kancelariakp.com

REKLAMA

# tomi99

08.09.2014 15:45

http://www.opinieoprawnikach.pl - polecam przeczytać przed zleceniem sprawy

# Anna N

01.10.2014 12:13

Polecam Michała Modrzejewskiego. Profesjonalny i skuteczny, niestety drogi, ale warto!!!!! Dzięki niemu moje życie nabrało sensu. Jeszcze raz polecam.

# Anka84

01.10.2014 15:06

Byłam u Mec. Michała Krawczyka ze sprawą o rozwód i podział majątku. Ogólnie nic dodać nic ująć, bardzo fajnie się z nim współpracowało bo miał dobre (profesjonalne) podejście do tematu. Najpierw mnie wysłuchał, dopytał o parę rzeczy które jak się później okazało były dość istotne i poszło! Jestem bardzo zadowolona więc mogę go polecić dalej. Kontakt - kancelariakp.com, telefon też powinien odebrać - 509952452

REKLAMA

 magggda26

01.10.2014 23:33

Ja również mogę polecić pana Przemysława Sokołowskiego. Jest rzetelny i ma doświadczenie. Czułam się komfortowo rozmawiając z nim o swoich sprawach. Cenię u niego dyskrecję i szybkość działania

# Magdaa

27.11.2014 07:51

Po kilku opiniach zdecydowałam się na wizytę u mec. Michała Krawczyka i jestem zadowolona. Konkretna i uczciwa osoba, potrafił mnie wysłuchać i rozsądnie podejść do tematu. Czekam na rozwój sytuacji w sądzie ale na chwilę obecną zdaje się, że dobrze trafiłam!

# nickuś

19.12.2014 20:45

Witam
Niewidoczniiiii - co masz na myśli?
Przez to, że Pan Sokołowski ma wiele pozytywnych opinii w internecie zdecydowałam się na współpracę z nim i teraz wcale nie żałuję.
Jego usługi wcale nie są żenujące, a wręcz przeciwnie. Zaskoczył mnie stu-procentową znajomością prawa rodzinnego i tym, że poświęcał mi tyle czasu.
Pozdrawiam

REKLAMA

# Zuzusia

23.12.2014 13:33

ja polecam adwokata Janusza Cichonia, jest rewelacyjny 668 899 666

# qwerty

26.12.2014 15:40

Ten Cichon to naprawde taki dobry jest? Moglby ktos potwierdzic?

# kinia

31.12.2014 00:07

#Anka Kosińska napisał(a) 10.12.2013 23:42
Szukam jakiegoś dobrego adwokata od prawa rodzinnego (czeka mnie rozwód i trudny podział majątku). Słyszałam, że bardzo dobry jest mec. Przemysław Sokołowski. Ponoć ma dobry kontakt z klientami, szybko udziela porad, a do tego jest skuteczny. Koleżanka mi go poleciła, ale ja chciałabym jeszcze zapoznać się z jakimiś opiniami, może jest tu na forum ktoś, kto zaangażował go w swoją sprawę? Chętnie wysłucham opinii na temat tego adwokata.
Pozdrawiam!

ja polecam adwokat Małgorzatę Woźniak, z którą współpracuję od dwóch lat i właśnie zakończyłyśmy ostatnią sprawę. Prowadziła mi sprawy o rozwód, podział majątku, a wcześniej o alimenty, kontakty, rozdzielność. Cenię Panią mecenas na rzeczowy, bezproblemowy kontakt czy telefoniczny , czy mailowy. Kancelarie ma w Warszawie w al. Jerozolimskich, tel 503 662 367.

REKLAMA

# EwelinaO

03.02.2015 18:23

#Mirka napisał(a) 26.08.2014 15:13
Mogę polecić adw. Michała Krawczyka. W moim przypadku sprawa została poprowadzona sprawie i profesjonalnie. Zawsze był na terminach rozpraw osobiście i kontaktował się przed terminami aby ustalić informować o tym co może się zdarzyć. Prowadził moje dwie sprawy - rozwód i podział majątku. Kontakt pod nr 509952452, www.kancelariakp.com

Zgadzam się w pełni, trafiłam do niego w tym tygodniu z uwagi na dość pilną sprawę i jestem bardzo zadowolona. No i co ważne, przestałam się stresować całą sytuacją z dzieckiem. Polecam

# Joletta

05.02.2015 11:33

Dużo dobrego słyszałam o Kancelarii Kazus http://dobryadwokat.eu Mają biuro na Komorskiej 48a (Praga Południe, tuż przy Pl. Szembeka) Specjalizują się też w prawie rodzinnym. Pomogli mi, kiedy miałam problemy z szefem. Tutaj numer 602322618

# Sylwia33

06.02.2015 13:52

Chciałam zabrać (nie wstydzę się tego) mężowi wszystko. Wielu prawników mnie oceniało, itp. Mówili "nie rób tego, czy tamtego". Dopiero mec. Paweł Budrewicz podszedł do sprawy merytorycznie, empatycznie i wykazał lojalność. Miałam mnóstwo dowodów i świadków rozwiązłego życia mojego mężusia. Profil rozliczenia został dobrany zadaniowo i godzinowo w zależności od moich potrzeb.

REKLAMA

# anna kaliska

20.02.2015 17:02

Inna okolica, ale akurat ten zawód nakazuje pracę w całej Polsce - http://boleklegal.pl/kancelaria Specjalista świetny, przynajmniej z zakresu prawa podatkowego. Wyszliśmy rzeczywiście z dużych problemów.

# oilem

09.03.2015 12:14

Podobno mec. Karolina Górska bardzo profesjonalnie podchodzi do sprawy. Tutaj adres jej strony www http://karolinagorska.pl/

# matrii

22.05.2015 15:19

Polecam kancelarię Praską - www.kancelariapraska.pl. Byłam tu ostatnio z związku z alimentami. Staram się o wyższą stawkę, bo to co sąd zasądził na ten moment to jest jakaś kpina a nie alimenty...

REKLAMA

# edek

28.05.2015 18:26

Niech sobie każdy załatwi takiego adwokata na jakiego go stać a najlepiej to tak żyć w zgodzie z innymi aby się odbyło bez adwokatów.

# ricki21

22.06.2015 12:46

Sensownie prowadzi sprawy podziału majątku Paweł Budrewicz. Nie prze na siłę do sądu, tylko stara się negocjować ze stronami, żeby załatwić sprawę polubownie. W naszym wypadku się udało. Dobrze jak ktoś bez emocji spojrzy z boku na te kwestie, od razu łatwiej jest się dogadać, nawet jeśli rozstanie jest bolesne i trudne, tak jak było w moim przypadku.

# BarbaraJanska

01.07.2015 12:54

Ja korzystałam ostatnio z usług http://www.adwokatchojka.pl/ i muszę przyznać, że było warto. Pan Jerzy jest specjalistą ds. prawa. Podczas rozprawy emanował spokojem, pewnością siebie, wiedzą. Widać, że zna się na rzeczy. Sprawa oczywiście wygrana ;)

# Onabez

05.07.2015 22:03

Polecam mecenasa Janusza Cichonia, ma kancelarie przy Wroniej, juz wczesniej był polecany na tym forum. Jego numer telefonu 795282262

# luka

18.07.2015 21:23

A [url=http://www.adw]ta[/url] kancelaria?

# Agnieszka

27.07.2015 11:25

Najlepszy jest Łukasz Domański, prowadził sprawę mojej siostry i była bardzo zadowolona z tego jak profesjonalnie podszedł do sprawy i jak świetnie był przygotowany. Jeśli ktoś potrzebuje, podaję jego numer: 501 725 641.

# Agnieszka25

27.07.2015 11:25

Najlepszy jest Łukasz Domański, prowadził sprawę mojej siostry i była bardzo zadowolona z tego jak profesjonalnie podszedł do sprawy i jak świetnie był przygotowany. Jeśli ktoś potrzebuje, podaję jego numer: 501 725 641.

# Agnieszka252

27.07.2015 11:25

Najlepszy jest Łukasz Domański, prowadził sprawę mojej siostry i była bardzo zadowolona z tego jak profesjonalnie podszedł do sprawy i jak świetnie był przygotowany. Jeśli ktoś potrzebuje, podaję jego numer: 501 725 641.

# Agnieszka252

27.07.2015 11:25

Najlepszy jest Łukasz Domański, prowadził sprawę mojej siostry i była bardzo zadowolona z tego jak profesjonalnie podszedł do sprawy i jak świetnie był przygotowany.

# Agnieszka252

27.07.2015 11:26

Łukasz Domański, prowadził sprawę mojej siostry i była bardzo zadowolona z tego jak profesjonalnie podszedł do sprawy i jak świetnie był przygotowany.

# Agnieszka252

27.07.2015 11:26

Łukasz Domański, prowadził sprawę mojej siostry i była bardzo zadowolona z tego jak profesjonalnie podszedł do sprawy i jak świetnie był przygotowany. Jeśli ktoś potrzebuje, podaję jego numer: 501 725 641.

# asika

29.07.2015 01:06

boże, co za spam. mam za sobą rozwód i pomagała mi pani adwokat Magdalena Grześkowiak, jak ktoś chce to namiary w internecie mozna znaleźć, bardzo uprzejma kobieta względem swoich klientów, ale jak trzeba przejść do konkretów szczerze daje radę

# marta73

10.08.2015 03:27

mój rozwód a wcześniej alimenty prowadziła adwokat Joanna Łapińska i jestem super zadowolona z jej usług (miałam ją z polecenia koleżanki z pracy którą też rozwodziła), jest skuteczna twarda i zawsze miała czas na moje sprawy, przez wszystko mnie przeprowadziła bez żadnej wpadki. do spraw trudnych i przeciwników bezczelnych jak mój mąż polecam tylko ją! komórka adwokat 601 955 555

# Krasnykarolka

15.08.2015 12:44

Wybrałam sobie 4 adwokatów, do których poszłam z moja sprawa - rozwód, podział majątku. I po 4 rożnych konsultacjach polecam Ci Michala Krawczyka 509952452 - więcej szukaj w necie. Ma fajne podejście do Klienta i jakikolwiek pomysł jak prowadzić moja sprawę a nie tylko szablonowe podejście. Od razu zaproponował mi konkretne kroki , ktoś o tym wspominał ale faktycznie ma doswiadcZenie duże

 Arkadiusz

19.08.2015 10:21

Zrób sama dokładny research, bo te wpisy z internetu niekiedy nie do końca są prawdziwe.. Ja mogę Ci polecić adwokat Magdalenę Grześkowiak, bo prowadziła moją sprawę (o władzę rodzicielską) i wszystko poszło po mojej myśli. Jest bardzo rzeczowa i dokładna, ale najlepiej jak sama sprawdzisz :) Pozdrawiam.

# Nikola

25.08.2015 13:27

Dokładnie, lepiej nie powierzać całego swojego losu internetowi :) lepiej też samej poszukać i podowiadywać się na własną rękę lub wypytać najbliższych. Z własnego doświadcznia mogę polecić Ci Pana Łukasza Domańskiego, który zajmował się moją sprawą rozwodową. Dzięki niemu mam już ją z głowy, dzięki niemu wygrałam sprawę. Powodzenia!

# pawel

26.08.2015 18:47

Arkadiusz, ja też kojarzę panią Grześkowiak, z tym, że ona akurat reprezentowała moją byłą żonę. Trzeba przyznać że się nie patyczkuje z przeciwnikiem, czego jestem niestety przykładem. Rozwód z orzeczeniem o winie.... oczywiście o mojej winie. Ja nie miałem szczęścia do adwokatów.

# suplesaa

29.08.2015 10:19

Ta oferta jest bardzo ciekawa

# gerrt

03.09.2015 08:51

Nie znajdziesz na rynku lepszej oferty niż ta: www.kplm-medica.pl Naprawdę świetni prawnicy i rzeczywista pomoc ze strony usługodawcy. Czytałem o tej firmie sporo i wszyscy bardzo chwalą Panów Huberta Łuczyńskiego oraz Marcina Szabłowskiego.

# Bożena

10.09.2015 22:30

Mecenas Jerzy Bedełek z Warszawy - odradzamy kategorycznie. Powierzyłyśmy naszą prostą sprawę spadkową wydawałoby się profesjonalnemu adwokatowi. Nic bardziej mylnego. Przed przyjęciem pokaźnej sumy 5000zł, pan adwokat był miły i uśmiechnięty. Po otrzymaniu od nas pieniędzy kontakt zamarł. Adwokat był ciągle zajęty, ale nie naszą sprawą. Telefonów nie odbierał, nie kontaktował się z nami na tyle, ile oczekiwałyśmy. W sądzie pan adwokat był nieprzygotowany do sprawy. Sprawę przegrałyśmy. Nie mamy ani spadku ani wydanych pieniędzy. Odrazamy, ja i moja schrowana matka.

# NataliaA

15.09.2015 13:21

ja bardzo polecam adwokat z Warszawy Joannę Łapińską, skuteczny prawnik, super kobitka, waleczna w sądzie dała mojemu ,eks' w kość, wygrałyśmy moją sprawę rozwodową i alimenty, i zawsze była dla mnie wsparciem w trudnych chwilach, bardzo mi pomogła, teraz prowadzi mi podział majątku po rozwodzie i jestem zadowolona z mojej pani mecenas tak, że chętnie polecę każdemu kto ma kłopoty

# zaqwsx

18.09.2015 09:08

Nie ma się tutaj do czego przyczepić. Kancelaria KPW jest najlepsza: www.kancelariakpw.pl . Zajmują się prawem gospodarczym i są świetni w sprawach odszkodowawczych.

# zaqwsx

18.09.2015 09:09

Nie ma się tutaj do czego przyczepić. Kancelaria KPW jest najlepsza: http://www.kancelariakpw.pl . Zajmują się prawem gospodarczym i są świetni w sprawach odszkodowawczych.

# zzee

23.09.2015 09:33

Zdobyłem kilkunastu klientów poprzez publikowanie artykułów sponsorowanych i przez pozytywnie opiniowaną wizytówkę na http://prawnicywregionie.pl. Mam tam konto premium, które daje mocnego kopa, jeżeli chodzi o pozycjonowanie standardowej strony internetowej. Opinii prawnych udzielam głównie drogą online, więc portal spełnia moje założenia marketingowe. Współpracuję z nimi mniej więcej od pięciu lat z dobrymi rezultatami w zakresie oglądalności.

# zsse

23.09.2015 14:19

Ja znalazłam ciekawą ofertę tutaj kancelaria-praga.pl. Kancelaria Budziak zatrudnia adwokatów, którzy specjalizują się w prawach rozwodowych więc chyba warto skorzystać. Po za tym słyszałam bardzo pozytywne opinie o ich usługach więc chyba warto spróbować.

# gosia

26.09.2015 20:07

prawo rodzinne - alimenty, opieka załatwiałam z panią adwokat M.Grześkowiak, bardzo rzeczowa kobieta, dokładna. udało sie załatwić sprawy po mojej myśli, pani adwokat dużo pomogła

# Ewelina_K

28.09.2015 18:38

ja też jestem zadowolona z usług p. Adwokat Grześkowiak - poprowadziła całą sprawę rozwodową jak i alimentacyjną wspaniale. wszystko szybko i sprawnie załatwione tak byśmy nie byli poszkodowani. najbardziej spodobał mi sie jej stały kontakt z klientem i szybkie odpowiadanie na pytania - to cos czego wielu osobom brakuje

# Kali

29.09.2015 11:37

#Anka Kosińska napisał(a) 10.12.2013 23:42
Szukam jakiegoś dobrego adwokata od prawa rodzinnego (czeka mnie rozwód i trudny podział majątku). Słyszałam, że bardzo dobry jest mec. Przemysław Sokołowski. Ponoć ma dobry kontakt z klientami, szybko udziela porad, a do tego jest skuteczny. Koleżanka mi go poleciła, ale ja chciałabym jeszcze zapoznać się z jakimiś opiniami, może jest tu na forum ktoś, kto zaangażował go w swoją sprawę? Chętnie wysłucham opinii na temat tego adwokata.
Pozdrawiam!
Polecam adw. Katarzyne Plutę. DObry fachowiec od rozwodów i spraw cywilnych. Ma kancelarię w Warszawie

# mmn

19.10.2015 15:57

Jeśli zależy Ci na rzetelnej kancelarii prawnej, która zapewnia jasną sytuację finansową, możesz skorzystać z oferty Nihil Obstat z Warszawy

# miki

04.11.2015 11:05

Bardzo wysoki poziom obsługi zapewnia Kancelaria Adwokacka zlokalizowana przy Al. Solidarności 119 w Warszawie

# NibyOdeta

07.11.2015 20:10

#Anka Kosińska napisał(a) 10.12.2013 23:42
Szukam jakiegoś dobrego adwokata od prawa rodzinnego (czeka mnie rozwód i trudny podział majątku). Słyszałam, że bardzo dobry jest mec. Przemysław Sokołowski. Ponoć ma dobry kontakt z klientami, szybko udziela porad, a do tego jest skuteczny. Koleżanka mi go poleciła, ale ja chciałabym jeszcze zapoznać się z jakimiś opiniami, może jest tu na forum ktoś, kto zaangażował go w swoją sprawę? Chętnie wysłucham opinii na temat tego adwokata.
Pozdrawiam!

4 lata temu mój los powierzyłam adwokatce Małgorzacie Woźniak, która podjeła się prowadzić mój rozwód. Sprawy jeszcze nie zakończyłyśmy, powoli zmierzamy do końca, jednak to nie jest ważne. Najważniejsze jest to, że zawsze od początku czuje ze jestem dobrze reprezentowana. NIezależnie od wyniku sprawy będę tę Panią polecać, bo sie stara, jest dostępna w kontakcie. Polecam.

# NibyOdeta

07.11.2015 20:11

4 lata temu mój los powierzyłam adwokatce Małgorzacie Woźniak, która podjeła się prowadzić mój rozwód. Sprawy jeszcze nie zakończyłyśmy, powoli zmierzamy do końca, jednak to nie jest ważne. Najważniejsze jest to, że zawsze od początku czuje ze jestem dobrze reprezentowana. NIezależnie od wyniku sprawy będę tę Panią polecać, bo sie stara, jest dostępna w kontakcie. Polecam.

# det

15.11.2015 21:42

W Warszawie polecam Panią Mecenas Irenę Bulińską z Kancelarii na Mokotowie. Rzetelna i doświadczona. Współpracuje z biurem detektywistycznym.

# Leonzawodowiec

19.11.2015 14:29

#Anka Kosińska napisał(a) 10.12.2013 23:42
Szukam jakiegoś dobrego adwokata od prawa rodzinnego (czeka mnie rozwód i trudny podział majątku). Słyszałam, że bardzo dobry jest mec. Przemysław Sokołowski. Ponoć ma dobry kontakt z klientami, szybko udziela porad, a do tego jest skuteczny. Koleżanka mi go poleciła, ale ja chciałabym jeszcze zapoznać się z jakimiś opiniami, może jest tu na forum ktoś, kto zaangażował go w swoją sprawę? Chętnie wysłucham opinii na temat tego adwokata.
Pozdrawiam!

Polecam adwokat Małgorzatę Woźniak, prowadzi sprawy rozwodowe, alimnetacyjne i inne z tym związane. Zawsze dostepna, zawsze miła, szybko reaguje, odpowiada na pytania. Cenowo przystepna. Kancelaria w Warszawie w centrum. tel. 503 662 367.

# Bella

21.11.2015 10:55

Ze swoja sprawa trafilam do adwokata Michala Krawczyka kancelariakp.com prowadzil rozwod mojej kolezanki i to ona mnie przekonala. Nie zaluje. Jest dobry i skuteczny. Bardzo otwarty na wspolprace z klientem. Wzbudza szacunek - to chyba to mnie najbardziej przekonalo.

# Grażyna77

26.11.2015 19:11

Ja mogę polecić panią Magdalenę Grześkowiak - dla mnie numer 1 wśród adwokatów a z kilkoma już miałam do czynienia. Prawo rodzinne to trudny temat o którym przekonałam się na własnej skórze. Niestety nie jest łatwo i łatwo nie będzie. Ale jest to osoba wspierająca i naprawdę pomagająca - kontakt jest z nią tak dobry, że z nikim takiego nie miałam

# kirke

29.11.2015 19:52

podejscia pani Grześkowiak nie można odmówić, rzadko sie to spotyka ze strony prawników jak zuważyłam. kompetencji też jej nie brak, wiec chyba warto ją polecić

# miki

09.12.2015 10:27

Moją sprawę rozwodową prowadził adwokat Mariusz Bartosiak z kancelarii mieszczącej się przy ul. Solidarności 119/125 w Warszawie (kancelariadwokacka.pl) i naprawdę jestem zadowolona z usługi. Mąż robił duże problemy (z kwestią kontaktów z dziećmi, alimentami) i pozytywnie zaskoczyła mnie skuteczność mojego adwokata. Do tego kontakt był wyśmienity

# renia8

21.12.2015 21:10

Osobiście mam dobre doświadczenia z mecenas Pauliną Wolną. Naprawdę interesuje ją los swojego klienta. Zawsze przychodzi przygotowana na sprawę i nie improwizuje. Tutaj http://www.adwokat-pw.pl są na nią namiary.

# Ada

23.12.2015 18:09

Magdalena Grześkowiak to bardzo dobry adwokat. Pomogła mi uzyskać alimenty od mojego ex. Chciał zostawić mnie z 3 dzieci bez mieszkania bez pieniędzy bez alimentów z niczym. Jednak dzięki pani mecenas dostałam mieszkanie plus alimenty

# Ada

23.12.2015 18:09

Magdalena Grześkowiak to bardzo dobry adwokat. Pomogła mi uzyskać alimenty od mojego ex. Chciał zostawić mnie z 3 dzieci bez mieszkania bez pieniędzy bez alimentów z niczym. Jednak dzięki pani mecenas dostałam mieszkanie plus alimenty.

# Konna

27.12.2015 23:38

potwierdzam, wywalczyła u mnie rozwód z winy byłego męża....bałam się orzeczenia o winie ale udało się bezboleśnie - ona już zadbała o to!

# NinaH

28.12.2015 11:51

Jeśli chodzi o rozwody to bardzo dobry jest http://Kancelaria Adwokacka Roman

 marekgrzybak

28.12.2015 13:10

Dobrze przeczytać waszą listę polecanych adwokatów, kiedyś to może się przydać.

# Kamika

30.12.2015 17:08

lepiej było by chyba nie polecać adwokatów od rozwodów i innych problemów rodzinnych ale rzeczywiście, dobrze, ze sa takie miejsca. mi pomogła p. Grześkowiak i jestem bardzo zadowolona z niej jako z adwokata. pomogła i dzięki niej sytuacja jest dobrze załatwiona

# dominik

06.01.2016 16:56

Również polecam adwokat Małgorzatę Woźniak. Ma kancelarię w centrum Warszawy, zajmuje się sprawami cywilnymi, przede wszystkim jest kontaktowa.

# EmiliaWalczak

08.01.2016 18:11

Ja akurat nie słyszałam o pani Małgorzacie Woźniak , ale wiem ,ze bardzo dobrym adwokatem do rozwodów , zwłaszcza tych trudnych bardzo dobra jest Magdalena Grześkowiak -sprawy które prowadzi są zakończone po myśli klienta czyli wyroki sądu orzekane są na korzyść reprezentowanego klienta.Poza tym kobieta ma empatyczne podejście i szacunek do klienta. Nie mysli sobie ,ze jest niewiadomo kim .

# WaldemarKosik

18.01.2016 10:42

W sprawach rozwodowych sugeruję skontaktować się z ta kancelarią http://www.siciarz.pl w moim przypadku sprawa została rozwiązana szybko i sprawnie, a nie ukrywam że zależało mi na czasie wtedy.

# McHammer

22.01.2016 22:49

do prawa rodzinnego moim zdaniem najlepsza w Warszawie jest Magdalena Grześkowiak .Jest terminowa , dokładna i rzeczowa nad daną sprawą którą akurat prowadzi.Poza tym ma bardzo dobry kontakt z klientem .

# mariusz

23.01.2016 09:46

Korzystałem z usług Pani Magdaleny Grześkowiak. Pani mecenas przygotowała dokumentację pozwu i pokierowała moimi działaniami, co pozwoliło mi na uzyskanie tego o co walczyłem

# emi

26.01.2016 09:26

Szukam odpornego na supermanipulacje prawnika. Pozwany to bardzo inteligentna "bestia w białym kołnierzyku" Przy pomocy prawnikow zniszczył wiele osób nawet własne pełnoletnie dziecko. Bestia ma własna wersję czyli kłamstwa i nie zgadza sie na nic co wychodzi poza jego korzysci. Nie chce rozwodu, podziału, ma pieniądze, władzę i swietnie w kazdej sytuacji udaje empatycznego i charyzmatycznego.
Chociaż mam sporo dowodów to od lat usiłuję uwolnić sie od typa.
Czy ktos wie o DOBRYM PRAWNIKU do rozwodu i podziału majątku z takim bezwzględnym typem?????!!!

 Kacper1976

26.01.2016 13:06

W sprawach rodzinnych najlepiej wybrać kobietę - Pani adwokat Anna Błach z kancelarii na ul. Mokotowskiej 5 w Warszawie. Na wielki plus na pewno oceniam dobry, szybki kontakt, ogromne doświadczenie i rzetelne doradztwo.

# Aneta_Kam

28.01.2016 11:18

już na kilku forach widzę, ze polecana jest p. Grześkowiak. akurat jej kancelaria jest niedaleko mojego miejsca zamieszkania więc pewnie się tam wybiorę do niej i mam nadzieję, że pomoze w sprawie rozwodowej. niby nic trudnego ale pewnie walka o alimenty i podział majątku łatwa nie będzie więc lepiej skorzystać chyba z pomocy specjalisty

# Dddddd

01.02.2016 22:28

Polecam Panią Mecenas Irenę Bulińską - Kancelaria Adwokacka w Warszawie (Mokotów0http://www.adwokat-bulinska.pl

# Dawid2

08.02.2016 17:24

Też mogę polecić panią Grześkowiak. Adwokatem jest dobrym a co też ważne bezstronniczym bo byłem u innej pani adwokat i odrazu z góry założyła że to mężczyzna jest winny wszystkiemu w związku i rozwód to moja wina :O Wracając jednak do p. Grześkowiak to serdecznie polecam, energiczna i doświadczona pani adwokat ;)

# Irwina

10.02.2016 13:44

Dobry adwokat do prawa rodzinnego to wspomniana tutaj pani Magdalena Grzeskowiak z Warszawy . wsyztskie sprawy , które prowadzi kończą się pomyślnie dla jej klienta , a to jest bardzo ważne i co oczywiście oznacza iż jest kompetentna w tym co robi , zna się na rzeczy oraz ,ze jest adwokatem z powołania , a nie dla tylko dla pieniędzy . Dlatego Polecam tą panią ;)

# natalia2

13.02.2016 23:33

Znam dobrego prawnika od rozwodów, ale niestety jego kancelaria znajduje się we Wrocławiu. Tutaj http://adwokat-lukowicz.pl są na nią namiary, gdyby ktoś potrzebował. Różne to w życiu bywa. Czasem, gdy druga strona mieszka we Wrocławiu, to sprawa musi się odbyć właśnie tam.

# Thomas

18.02.2016 08:54

Z naszego kochanego miasta stołecznego Warszawa , uważam iż najlepszym adwokatem do prawa rodzinnego jest Magdalena Grześkowiak . Kobieta ma na prawdę doświadczenie . Poza tym jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie. Ja tą panią polecam ponieważ miałem ją na rozprawie , ex żona chciała odebrac mi prawa rodzicielskie na córeczką , na szczescie dzieki pani adwokat się to nie udało

# Darkin

28.02.2016 13:49

Jeśli chodzi stricte o rozwody to odsyłam http://www.rozwod-warszawa.pl/ mecenas Budrewicz jeśli posiłkować się na wynikach jakie osiąga oraz opiniach klientów jeden z najlepszych prawników zajmujących się rozwodami w Warszawie.

# JJ1992

29.02.2016 16:25

Polecam wszystkim potrzebującym dobrego i skutecznego adwokata - www.adwokat-aks.pl. Warszawska kancelaria Adwokacka adw. Anety Kowalczuk-Stogniew.

# Saba81

13.03.2016 14:17

Owszem mecenas Krawczyk. Adwokat dla ludzi wg mnie. Nie jakas tam bezosobowa sieciowa, tylko madry trzezwo myslacy czlowiek. Prowadzil moj rozwod, podzial i opieke nad coreczkami. Jestem bardzo zadowolona bo mial szersze spojrzenie i nie zalowal czasu na moje sprawy. Po pierwszej wizycie nakreslil mi swoje propozycje i mozliwosci. Sprobuj!

# Eliza

17.03.2016 20:55

ja jestem po wstępnej rozmowie z panią mec. Magdaleną Grześkowiak i chyba na nią się zdecyduję. sprawia wrażenie bardzo profesjonalnej pani adwokat, czy czym słucha klienta i wczuwa się bardzo w sytuację, którą jej się opowiada

# ricki21

23.03.2016 09:11

Może zainteresuje cię oferta kancelarii adwokackiej, którą znajdziesz pod adresem kancelariAdwokacka.pl. Ja zleciłam jej przeprowadzenie podziału majątku i efekt końcowy przerósł moje oczekiwania! Teraz walczymy o podwyższenie alimentów i mam nadzieję, że z takim samym skutkiem jak w poprzedniej sprawie!

# MoJe

13.04.2016 10:01

Byłem klientem Pani mecenas dr.Joanny Domimowskiej i nie polecam ! Omijajcie Państwo szerokim łukiem ta kancelarie bo tam głównie liczy się KASA - 2 TYS (bez faktury ) z góry przed sprawą a w tym pismo do Sadu + 2 obecnosci na rozprawie a za każdą konsultację + 300 zł. Przed rozprawą zero kontaktu a na rozprawę Sz.P.mecenas przyszła na 5 min.przed rozmawiając przez telefon a nie z klientem żeby go przygotować mentalnie . itd...itd... wszystko na NIE bo zamiast zgodnie z procedura doprowadzić do akceptacji ugody przez Sąd Sz.P. zaproponowała wycofanie pozwu .
Zdecydowanie NIE POLECAM

# Fred

14.04.2016 09:28

ja na szczęście nie miałam takich przeżyć jak osoba powyżej. Może MoJe warto by było skontakwowac się z panią adwokat Magdaleną Grześkowiak ? Jeżeli chciałbys jeszcze raz założyć sprawę to ja bym radziła Ci z nią się skontaktować . specjalizuje się w prawie rodzinnym . Ma bardzo dobre podejście do klienta i wgl kontakt z nią jest równie dobry.Odbiera telefony , jeżeli nie może na daną chwilę odebrać to potem zaraz szybko oddzwania czy na maile odpisuje.Dużo osób ją sobie chwali .

# Karoleska

18.04.2016 18:11

Widzę, ze bardzo chwalisz p. Grześkowiak - dawno temu z nią współpracowałaś? widzę o nich wiele pozytywnych informacji ale ciągle ta niepewność - ciężko zaufać obcej osobie i tak opowiadać o całym życiu.... jak wogóle jej kontakt z dziećmi? pytam bo potrzebuję kogoś do rozwodu i obawiam się że w przypadku dzieci to one tez będą miały z tą sprawą kontakt a wazne zeby ktos miał do nich dobre podejście

 transsat

19.04.2016 18:39, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 19.04.2016 18:40

Polecam Panią mecenas Ewe Leszczuk. Link do profilu http://polecamspeca.pl/prawnik/warszawa - sprawdzony prawnik w rzeczywistości, który nam pomógł.

# jupi9

28.04.2016 14:34

Ja się niedawno rozwodziłem i generalnie

# MAdzia11

01.05.2016 08:11

Jak w Warszawie to odsyłam do mecenasa Michała Krawczyka, fajny adwokat z głową na karku! walczy do końca i ma dużą dozę cierpliwości tak do sprawy jak i do mnie:) Zdecydowanie na TAK.

# iwona35

13.05.2016 11:08

W pierwszej kolejności, to radzę zajrzeć tutaj http://lextel.pl . Oferują usługi prawne za pośrednictwem czatu, telefonu czy maila, ale nie tylko. Można również umówić się na spotkanie z prawnikiem specjalizującym się w danej dziedzinie. Wystarczy wypełnić formularz na stronie. Biuro mają w samym centrum Warszawy. Super sprawa!

 pepe

13.05.2016 15:03

Mi bardzo pomogła kancelaria pani adwokat Kosińskiej-Peteckiej -> http://www.kancelariaadwokackaplock.pl/adwokat

# adam f

16.05.2016 21:44

Witam szukam dobrego adwokata chodź o sprawy rodzinne o opiekę nad mama ktora ma 80 jest nas troje rodzeństwa i opieka spadla na mnie a rodzenstwo nie kwapi sie do pomocy w opiece nad mama ..

 Pawell

20.05.2016 13:47

Polecam mecenasa Dariusza Staniszewskiego - u nas zdziałał cuda. Z zapowiadającej sie na długą i nerwową rozprawę, zrobił szybkie i owocne dla wszystkich zakończenie, bez nerwów i niepotrzebnych emocji.

 AnnaOOO

24.05.2016 13:22

Osobiście korzystałam z usług mecenasa Dariusza Staniszewskiego i jestem bardzo zadowolona, takze do spraw rodzinnych mogę polecić tylko Jego.

# Nameof

24.05.2016 16:06

Ktos tu pytał jakie ma podejście do dzieci p Magdalena Grześkowiak , no więc ma je bardzo dobry , zreszta jak cały kontakt z klientem , Pani Grześkowiak jest osoba empatyczną , cierpliwą i bardzo rzetelna . A jeżeli dzieci będa uczestniczyły w sprawie rozwodowej to tymbardziej bym na nia postawiła . Ona akurat specjalizuje sie właśnie w prawie rodzinnym

# KlientkaMadzi

28.05.2016 22:24

Madzia da radę ze wszystkim, z dziećmi mi też... Ogarnięta w prawie rodzinnym bardzo, jedyny adwokat, który się orzejmuje klientem, a miałam z nimi sporo kontaktów. Młoda, więc niezepsuta przez celebryctwo, przygotowuje sie do kazdej rozprawy solidnie. Lepiej miec ja po swojej stronie:)

# bertt

02.06.2016 11:22

Rozwodziłem się już ponad rok temu i korzystałem z usług Piotra Chmielewskiego (namiar na kancelarię na adwokat-rodzinny.com) w pisaniu pozwu i też podczas spraw. Myślę, że dość krótko całość trwała, mimo że orzekano winę. Udało się ustalić winę po stronie żony, i myślę, że duża tu zasługa właśnie mojego prawnika.

# mila

02.06.2016 22:27

Można zajrzeć sobie tutaj http://cswadwokaci.pl i sprawdzić ofertę. Generalnie nie są to łatwe sprawy. Każda z małżonków ciągnie bowiem w swoją stronę. Moja rada jest taka - jeśli rozkład pożycia jest z winy małżonka, to warto się starać o rozwód z orzeczeniem o winie, aby później móc wystąpić o alimenty an siebie.

# Kamil

10.06.2016 18:57

Według mnie warto iść do pani Magdaleny Grześkowiak. Moją sprawą zajęła się bardzo skrupulatnie i nie dopuściła do rozwodu z mojej winy. Rozwód się odbył ale nie z mojej winy na czym mi bardzo zależało. Jestem wdzięczny pani adwokat sam na pewno nie dał bym rady

# Elka_77

12.06.2016 16:03

Kamil a jak z kontaktem z p. Grześkowiak? Wszystko prosto, fajnie czy były jakieś problemy? Pytam bo szukam nowego adwokata bo z poprzednim niestety kontakt był tragiczny i zastanawiam się właśnie nad nią... może kobieta potrafi podejść do sprawy bardziej profesjonalnie niż facet

# Aaron

13.06.2016 12:14

Korzystałem z usług mecenasa Dariusza Staniszewskiego i jestem bardzo zadowolony. Wszystko składnie i rzeczowo.

# Żona i matka

14.06.2016 10:33

Polecam mec. Magdalenę Grześkowiak, kancelaria na Chłodnej. Absolutnie najlepsza do spraw rodzinnych - rozwody, alimenty, opieka - przeszłam z nią już dwie sprawy, teraz walczymy w trzeciej, liczę, że wygramy i tym razem. Przytomna, ogarnięta, ZAWSZE PRZYGOTOWANA, nigdy po terminie, zawsze pod telefonem, pamięta każdą sprawę w najmniejszych detalach, bije na głowę "starych, doświadczonych" wyjadaczy z top listy warszawskiej palestry. Spryt, wiedza, a przy tym empatia i normalność - brak mi słów, żeby oddać wszystkie jej zasługi w moich sprawach. W swoim życiu widziałam już wielu pełnomocników we wszystkich rodzajach spraw, bo często bywam w sądzie (taka moja praca) - tak zaangażowanego i oddanego klientom adwokata nie spotkałam w żadnej. Ceny rynkowe, a nie z sufitu. ABSOLUTNIE POLECAM, ma jedną dodatkową zaletę: właściwie zajmuje się głównie sprawami rodzinnymi, więc jest w tym absolutnie najlepszą specjalistką a nie specjalistką "od wszystkiego". Uwielbiam ją również jako człowieka - normalna, ciepła, empatyczna "bez sodówki", cechującej wielu adwokatów.

# Roksana5

14.06.2016 11:56

zgadza sie , niektórym adwokatom ,bije woda sodowa do głowy i kasa .Mi pani Magdalena Grześkowiak pomogła przy rozwodzie , kiedy mąż mnie zostawił oraz dzieci , powiedział ,ze zakochał się w innej i nie chce miec ze kontaktu ani dziecmi . Masakra . oprócz pani Grześkowiak , miałam jeszcze psychologa , który pomagał i dojść do siebie . Jakoś dopadłyśmy mojego mężulka , dostał za swoje .

# gertt

15.06.2016 15:28

Ostatnio się zdecydowałem na obsługę zewnętrznej firmy przy kadrach i płacach i jestem zadowolony. Parę osób mi polecało kancelarię Audix i na nich się koniec końców zdecydowałem. Oferta jest kompleksowa, w zasadzie zajmują się obsługą księgową na każdym poziomie, ale też prowadzą szereg dodatkowych usług, takich jak windykacja, czy wsparcie w procesie dofinansowań unijnych. Więcej o ofercie i namiar na nich jest na audix.pl.

# Helenka

15.06.2016 15:41

Sprawy rodzinne wymagają dużego wyczucia o umiejętności dopasowania prawnych rozwiązań do delikatnej materii spraw rodzinnych. Sprawy rodzinne rozstrzygane w sądzie poczynając od rozwodowych, majątkowych opieki nad dziećmi po alimenty... często wiążą się w wieloma innymi sprawami o czym prawnik powinien wiedzieć i umieć reagować. Takiej pomocy można oczekiwać w warszawskiej Kancelarii Cieślak http://kancelaria-cieslak.pl/

# Anitaaa

16.06.2016 15:21

Polecam mecenasa Dariusza Staniszewskiego, od kilku lat prowadzi wszystkie moje sprawy.

# Monikka

23.06.2016 04:06

ja trafiłam na adwokat J. Łapińską i jestem bardzo zadowolona, bo pomoc i obsługa super, rozjechała mojego męża na sprawie jak próbował kombinować i kłamać,bardzo polecam, dobry fachowiec

# Krzestyknik

02.07.2016 17:53

Ja wybrałam się do mecenasa pana michała krawczyka. Polecono mi go w pracy - koleżanka jak się okazało trafiła do niego z rozwodem. to niesamowite ile osób korzyta z usług adwokatów tylko o tym nie mówi. A poczta pantoflowa to jest najlepsza rekomendacja. No i w ten sposób i ja polecam pana mecenasa. Jest bardzo dobry - oczywiście wg mnie. Owszem, nie mam doświadczenia, ale nie widzę braków czy braku zaangażowania. Ma miłych pracowników, sam jest również dla ludzi. No i zna się. Ja polecam, ale wiem że każdy musi się przekonać indywidualnie.

# Hadrianwaz

03.07.2016 19:03

#Anka Kosińska napisał(a) 10.12.2013 23:42
Szukam jakiegoś dobrego adwokata od prawa rodzinnego (czeka mnie rozwód i trudny podział majątku). Słyszałam, że bardzo dobry jest mec. Przemysław Sokołowski. Ponoć ma dobry kontakt z klientami, szybko udziela porad, a do tego jest skuteczny. Koleżanka mi go poleciła, ale ja chciałabym jeszcze zapoznać się z jakimiś opiniami, może jest tu na forum ktoś, kto zaangażował go w swoją sprawę? Chętnie wysłucham opinii na temat tego adwokata.
Pozdrawiam!
Polecam adwokat Woźniak Małgorzatę. Świetny fachowiec prowadzi prowadziła moja sprawę rozwodową, trafiłem do niej z polecenia. Ceny przystępne. Telefon 503 662 367, kancelaria w centrum Warszawy.

# Hadrianwaz

03.07.2016 19:04

Polecam adwokat Woźniak Małgorzatę.

# niksa

06.07.2016 01:09

Tutaj http://bhs-adwokaci.pl jest kancelaria adwokatów, którzy zajmują się prawem rodzinnym. Walczą o alimenty, reprezentują klientów w sprawach rozwodowych, w sprawach o podział majątku. Udzielają również porad prawnych. Rzetelnie podchodzą do każdej sprawy.

# Aldona

07.07.2016 23:28

Dobre opinie, z tego co słyszałam, ma kancelaria Lexon z Warszawy. Słyszałam, że pełen profesjonalizm.

# zxczx

14.07.2016 16:29

Dużo zawdzięczam adwokatowi Chmielewskiemu. Pomógł mi się rozwieść z moim mężem furiatem dość szybko, a mąż nie chciał dać w ogóle zgody na rozwód i robił mi ciągle pod górkę. Kancelaria pana Chmielewskiego ma swój serwis z formularzem do kontaktu -adwokat-rodzinny.com.

# Antesia

23.07.2016 02:54

Mi bardzo pomogła Pani Ewa z kancelarii Polz&Polz. Mąż robił problemy z podziałem majątku. Było bardzo nieprzyjemnie. Pani Ewa była nie tylko bardzo profesjonalna, ale jeszcze udzielała psychicznego wsparcia.

# jarmosz

01.08.2016 13:12

Ja znam świetnego adwokata z Tczewa cejrowski.pl Korzystałem z jego usług i doświadczenia i muszę przyznać, że lepiej trafić nie mogłem. Polecam serdecznie.

# nikka

11.08.2016 08:25

Proszę wybrać się do mec. Michała Krawczyka, polecam w stu procentach!!!

# sloy

25.08.2016 09:06

Ja polecam panią adwokat Olę Kabaczyńską z kancelarii Kurpisz Ziobrowski, bo z moją sprawą poradziła sobie bezbłędnie!

 Szamanka

26.08.2016 18:30

Ja, jak widzę wiele osób wyżej również polecam mecenas Magdalenę Grześkowiak. Półtorej roku rozwodziłam się z mężem, na szczęście z sukcesem :) Rozwód trochę trwał, sprawy o opiekę nad dziećmi również, ale dziś już jestem wolną kobietą z domem i pełną opieką nad dziećmi. Pani mecenas Grześkowiak jest naprawdę rewelacyjna. Zna się na swojej pracy no i dodatkowo jest bardzo empatyczną kobietą. Polecam, jeżeli chodzi o sprawy rozwodowe i podział władzy rodzicielskiej.

# JanekP

31.08.2016 14:24

Ja miałem ostatnio szczęście spotkać adwokat Kamilą Morawską http://km-law.pl która pomogła mi w sądzie w ustaleniu alimentów na sensownym poziomie. Moja była żona chciała wyciągnąć ze mnie więcej niż zarabiam, ale na szczęście wszystko się dobrze skończyło. polecam mecenas Morawską

# manna

31.08.2016 15:00

Ja też miałam do czynienia http://km-law.pl. polecam
#JanekP napisał(a) 31.08.2016 14:24
Ja miałem ostatnio szczęście spotkać adwokat Kamilą Morawską http://km-law.pl która pomogła mi w sądzie w ustaleniu alimentów na sensownym poziomie. Moja była żona chciała wyciągnąć ze mnie więcej niż zarabiam, ale na szczęście wszystko się dobrze skończyło. polecam mecenas Morawską

# Monika K

02.09.2016 13:45

Uważajcie na kancelarię HASIK & PARTNERS od znaków towarowych. To naciągacze i oszuści. Na fakturze wystawiają czynności, których nie wykonywali lub zawyżają stanowczo czas jak poświęcili na daną czynność. Przyłapałam ich na około 6 kłamstwach, kręcili, ale w końcu zgodzili się skorygować częściowo fakturę, NIE Polecam. Omijajcie szerokim Łukiem!!!

# Joanna

09.09.2016 11:22

Ja miałam przyjemność poznać panią Magdalenę Grześkowiak. Prowadziła moją sprawę rozwodową. Dzięki niej potoczyła się ona korzystnie dla mnie. Dlatego mogę ją polecić tym którzy nie chcą stracićna rozwodzie.

# zeemm

12.09.2016 16:08

Ja pisałem skargę do Trybunału w Strasburgu i finał sprawy był pozytywny. Przyznano mi rację, że proces nie był sprawiedliwie przeprowadzony. Przygotowaniem skargi zajęła się kancelaria Lex Optimum. Mają prawie 20 lat doświadczenia i oddziały w całej Polsce. Duża, renomowana firma. Ich polecam, zwłaszcza do takich

# Tove Lo

23.09.2016 23:12

ja też tak sie nadziałam na jedneg prawnika , szkoda gadać , na rozprawach to po prostu spał . W końcu trafiłam do pani adwokat Magdaleny Grześkowiak i wtedy ... był wielki przewrót w sprawie . A mianowicie pomogła mi zebrać dowody ,bardzo miła kobieta . I widać ,ze dla niej najwazniejszy jest interes klienta , którego reprezentuje podczas rozprawy . W moim przypadku toczyła się 1,5 roku zakończona sukcesem oczywiscie

# Fersss

28.09.2016 13:37

Teraz walczę z wierzycielami, próbuję jakość wyjść na prostą i powoli mi się to udaje. Duża tutaj zasługa kancelarii Lex Optimum. Mam u nich pełne wsparcie w zakresie oddłużania, jeszcze trochę i powinienem ogłosić upadłość, a to rozwiąże wiele problemów. Profesjonalna obsługa, uczciwe warunki, dyspozycyjność ze strony prawnika.

# obcy

07.10.2016 10:58

Osobiście mam zaufanie do Piotra Chmielewskiego z kancelarii przy Solidarności w Wawie. Profesjonalista, zawsze przygotowany i terminowy. U mnie to w ogóle była ciężka sytuacja, bo żona chciała mi dość mocno ograniczyć prawa do dziecka. Na szczęście trafiłem na odpowiedniego prawnika z odpowiednim momencie. Kancelaria na swojej stronie adwokat rodzinny.com ma dokładnie wypisany zakres obsługi.

# Wanda77

08.10.2016 10:25

Bez zbędnego wychwalania uważam, że mój adwokat jest całkiem niezły i pewnie jeszcze raz bym do niego poszła :) Dobrze mi się z nim rozmawia i czuję, że mnie rozumie a obecnie właśnie tego mi było potrzeba. Gdyby ktoś szukał takiej osoby odsyłam do adwoakta Michała Krawczyka.

# kurcze pieczone

13.10.2016 18:39

Same reklamy... Można patrzeć tylko na negatywy, pieśni pochwalne zawsze można pisać o sobie

# Anastazja

02.11.2016 20:16

Ja od siebie mogę polecić mec. Grześkowiak. Jest bardzo kompetentny adwokat i ogromną widzą,. Można zaufać jej w każdej sprawie z zakresu prawa rodzinnego

# Anastazja11

02.11.2016 20:17

Ja od siebie mogę polecić mec. Grześkowiak. Jest bardzo kompetentny adwokat i ogromną widzą,. Można zaufać jej w każdej sprawie z zakresu prawa rodzinnego

# ceee

04.11.2016 12:07

Teraz walczę z wierzycielami, próbuję jakość wyjść na prostą i powoli mi się to udaje. Duża tutaj zasługa kancelarii Lex Optimum. Mam u nich pełne wsparcie w zakresie oddłużania, jeszcze trochę i powinienem ogłosić upadłość, a to rozwiąże wiele problemów. Profesjonalna obsługa, uczciwe warunki, dyspozycyjność ze strony prawnika.

# iwa1

10.11.2016 21:06

Znam z Wrocławia adwokata, który specjalizuje się w rozwodach. Nazywa się Wojciech Podgórski. Ma swoją kancelarię przy Wierzbowej 15. Na jego stronie www.adwokat-podgorski.pl jest też wiele przydatnych informacji dotyczących rozwodów. Warto sobie tam zerknąć.

# Truska78

13.11.2016 08:46

Rozwód to nie jest proste znaleźć adwokata, który Ci pasuje, który jest uczciwy i któremu można wszystko bez oporów i wstydu powiedzieć. Ja miałam trochę na swoim sumieniu i fakt faktem w pierwszej kancelarii myslałam, że uniknę opowiadania o niektórych sytuacjach - mój błąd, wiem. Zmieniłam obsługę z innych względów - jak można przegapić termin rozprawy?! I korespondencji nie czytać a tak się stało w moim przypadku - no dramat zupełny! Koleżanka zaciągnęła mnie do jej rodzinnego adwokata i jestem bardzo zadowolona że jej pozwoliłam. To nie jest kancelaria kolos, która traktuje wszystkich bezosobowo, to nie jest też mała pipidówa gdzie nie ma sekretariatu. zobaczymy co uda się u mnie zrobić bo sytuacja jest beznadziejna, ale nie tracę nadziei.... Polecam bardzo! ALe uważam że polecenie poleceniem a trzeba po prostu iść i sprawdzić samej...Aha adwokat michał krawczyk :)

# Martyna K

14.11.2016 20:40

Długo walczyłam z myslami nad rozwodem. Bałam się, ze skonczy się porażką. Koleżanka zaproponowała mi, żebym poszła na konsulatcję do pani Magdaleny Grześkowiak. Wywarła na mnie pozytywne wrażenie, nie tylko bardzo skrupulatnej profesjonalistki, ale też osoby życzliwej i wyrozumiałej. Chyba jej zaufam

# Pawel

14.11.2016 21:23

Polecam mec. Staniszewskiego z Solca. Jest naprawdę skuteczny, a przy tym w większości prac nie musisz uczestniczyć - dostajesz podsumowanie, co da sie zrobić - bardzo fachowe i konkretne podejście

# Mamba

15.11.2016 18:39

najgorsze jest , jak wynajmiesz adwokata , płacisz mu , a on cie po prostu oleje . Moim zdaniem najlepiej na adwokata wybrac sobie kobietę :D w moim przypadku , sa jakieś takie bardziej empatyczne niz faceci , poza tym kobieta , kobiete lepiej zrozumie ;) ja korzystałam z usług pani Magdaleny Grześkowiak . terminowa i rzetelna . nie olewa mówiac brzydko ludzi , tylko zawsze odpisuje na maile czy oddzwania ;)

# tywik

20.11.2016 22:53

no wiec dlatego warto z polecenia. i gdyby mi ktoś polecił Grześkowiak to z pewnoscia bym się do niej zgłosiła! w takich sprawach trzeba kogoś wziąć sprawdzonego!

# wopir

23.11.2016 21:44

nie znalazłaś w G?
_________________
http://www.toplustra.pl/lustra-stalowe-odporne-na-szron-i-pare.html
http://www.toplustra.pl/lustra-garazowe-i-parkingowe.html
http://www.toplustra.pl/lustra-parkingowe-szerokokatne.html

# pablo423

29.11.2016 00:44

o ja tak naiwnej pseudo reklamy dawno nie widzialem, taki adwokat po prostu musi być słaby inaczej nie miał by czasu na umieszczanie tylu postów

# Kimmi

19.12.2016 22:45

ja w Warszawie mam na oku paru adwokatów, między innymi byłam u Grześkowiak i faktycznie wrażenie doskonałe na mnie wywarła! jestem pod wrażeniem!

 grzesiu4564

20.12.2016 08:43, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 06.01.2017 12:48

w warszawie jest mnóstwo tego według mnie
_________________
http://www.londonpleasure.com

# csa

01.01.2017 09:49

Mój rozwód prowadziła adwokat Małgorzata Woźniak.

 Jan43j

01.01.2017 17:22, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 09.01.2017 17:45

są napewno około 1500
_________________
http://www.sexy.co.uk

# Marcin Budziak

03.01.2017 00:31

To jest idiotyczna strona reklamowa. Nikt z tych wpisujących nigdy się nie rozwodził. Zweryfikować? W kilku pytaniach nikt nie odpowie na pytania od razu albo odpowie po naradzie z prawnikiem

# Marcin Budziak

03.01.2017 00:32

To jest strona reklamowa. Nikt z tych wpisujących nigdy się nie rozwodził. Zweryfikować? W kilku pytaniach nikt nie odpowie na pytania od razu albo odpowie po naradzie z prawnikiem

# ieczysław

04.01.2017 19:07

#Anka Kosińska napisał(a) 10.12.2013 23:42
Szukam jakiegoś dobrego adwokata od prawa rodzinnego (czeka mnie rozwód i trudny podział majątku). Słyszałam, że bardzo dobry jest mec. Przemysław Sokołowski. Ponoć ma dobry kontakt z klientami, szybko udziela porad, a do tego jest skuteczny. Koleżanka mi go poleciła, ale ja chciałabym jeszcze zapoznać się z jakimiś opiniami, może jest tu na forum ktoś, kto zaangażował go w swoją sprawę? Chętnie wysłucham opinii na temat tego adwokata.
Pozdrawiam!

Polecam Małgorzatę Woźniak mecenaskę z Warszawy, kancelaria w samym Centrum. Znakomita współpraca, przed każdą sprawą było spotkanie, czy w sądzie czy w kancelarii, zawsze miała czas dla mnie, czy na telefon, czy osobiście.

 maksiu432

12.01.2017 14:14

Mój znajomy mówił że miał jakiś problem w pracy nie wiedziałem o co dokładnie chodziło ale mobbing to jest coś strasznego i nikomu tego nie życzę :/
http://www.kancelaria-ostrowska.pl/

# iwona29

12.01.2017 23:55

Koniecznie zerknijcie sobie na artykuły zamieszczone tutaj http://adwokat-podgorski.pl . Jest tam bowiem sporo przydatnych informacji dotyczących rozwodów. W ten prosty sposób można pozyskać niezbędną wiedzę i dzięki temu odpowiednio się przygotować.

# Lusia

14.01.2017 07:26

adwokat Grzeskowiak - jest dobra i konkretna. Daje radę z ciężkimi sprawami rozwodowymi także można bez obaw do niej sie zgłosić.

 Mała 35

16.01.2017 14:11

osobiscie bardzo polecam Adw Anetę Kowalczuk- Stogniew. Prowadziła moja sprawę rozwodowa o kontakty i podział majątku . Świetnie orientowała się w temacie i bardzo sprawnie udało nam się przejść przez rozwód a moja sytuacja do prostych nie należała . Dla zainteresowanych podaje numer telefonu 790 207 368

# xxx

17.01.2017 22:32

Tylko nieudacznicy reklamują się na darmowym forum...

# Marek 1982

19.01.2017 11:28

Polecam Adwokata Jakuba Kolowcę. Prowadził moją sprawę o alimenty i kontakty z synem. Bezproblemowy kontakt mailowy i telefoniczny, zaangażowany w sprawę. Kancelarię ma na Kazimierzowskiej. Tel 606123745
Marek.

# ewa7535o

20.01.2017 09:51

#Marek 1982 napisał(a) 19.01.2017 11:28
Polecam Adwokata Jakuba Kolowcę. Prowadził moją sprawę o alimenty i kontakty z synem. Bezproblemowy kontakt mailowy i telefoniczny, zaangażowany w sprawę. Kancelarię ma na Kazimierzowskiej. Tel 606123745
Marek.

jakie sa jego stawki ?

# mariooo

21.01.2017 08:58

Ja jedyną sprawę w jakiej musiałem brać udział miałem akurat we Wrocławiu i tam korzystałem z pomocy http://adwokat-wroclaw.eu/. Była to sprawa cywilna związana z podziałem nieruchomości.

# nanna

21.01.2017 16:11

Jestem szczęśliwą ex żoną już. Polecam adwokat Małgorzatę Woźniak.

# nanna

21.01.2017 16:12

Jestem szczęśliwą ex żoną już. Polecam adwokat Małgorzatę Woźniak. tel. 503662367

# umierzwduchalabo nawet dwa

23.01.2017 16:19

o ja tak naiwnej pseudo reklamy dawno nie widzialem, taki adwokat po prostu musi być słaby inaczej nie miał by czasu na umieszczanie tylu postów

# JOWPPW54

13.02.2017 13:19

reklama widzę wszędzie reklamę I TO NAJNIŻSZYCH LOTÓW

# gwieke179283makne

16.02.2017 12:13

#JOWPPW54 napisał(a) 13.02.2017 13:19
reklama widzę wszędzie reklamę I TO NAJNIŻSZYCH LOTÓW

zgadza się, ale spokojnie ludzie to widzą nikt nie jest na tyle głupi żeby szukać adwokata na darmowym forum

# Hubert Ulas

20.02.2017 18:46

Podział majątku po rozwodzie, alimenty i rozwód. Moja żona chciała mnie puścić w skarpetach, broniła mnie Adwokat Małgorzata Woźniak. Temperamentna mecenas z dużym zaangażowaniem i dobrym przygotowaniem merytorycznym, nie boi się wyzwań.

# jagna33

01.03.2017 17:46

Długo chorowałam, nie pracowałam, a mąż w tym czasie mnie zdradzał. Mąż ciągle mi groził, że bez niego trafię na ulicę. Niestety miał dużo racji, ponieważ ze względu na sytuację życiową praktycznie w całości uzależniłam się od mężczyzny, a on niestety zmienił się mocno na niekorzyść. W każdym razie zaczęłam czytać w tajemnicy o rozwodzie. Kiedy stan zdrowia mi się poprawił poszłam na bezpłatne konsultacje do kancelarii pana Marcina Budziaka w Warszawie. Krótko mówiąc zainteresowałam się tematem obowiązku alimentacyjnego z tytułem na mnie. Zebrałam niezbędne dowody zdrady i innych negatywnych zachowań męża i świadków, a kancelaria poprowadziła sprawę tak, że rozwód otrzymałam z winy męża. Otrzymuję skromne alimenty na siebie i przyznam, że w końcu staję na nogi. W przygotowaniach wielce pomogła mi strona e-rozwod.warszawa.pl. Zalecam przeczytać każdy artykuł od dechy do dechy.

# a.a

01.03.2017 18:37

adwokat Bedelek - jest bardzo dobrze przygotowany do wyciągnięcia od klienta możliwie jak najwyższego honorarium dla siebie, poza tym, jak już otzyma kasę, jego dostępność dla klienta i zainteresowanie jego sprawą drastycznie spada, nie odpowiada na maile, telefony, sprawia wrażenia, że jest bardzo zajęty, gdy tymczasem łowi następnych jelenii

# terryk

06.03.2017 14:32

http://www.adwokat-alimenty.warszawa.pl/zakres-uslug/ - sprawdź jeszcze sobie tą kancelarie

# terryk67

06.03.2017 14:32

http://www.adwokat-alimenty.warszawa.pl/zakres-uslug/ - sprawdź jeszcze sobie tą kancelarie

# teryyyk554

06.03.2017 14:32

http://www.adwokat-alimenty.warszawa.pl/zakres-uslug/ - sprawdź jeszcze sobie tą kancelarie

# adam4kkoo329284o2

07.03.2017 16:17

#hwoee3281
Tylko nieudacznicy reklamują się na darmowym forum
08.02.2017 13:22#hwoee3281oio
Tylko nieudacznicy reklamują się na darmowym forum
08.02.2017 13:22#hwo75461oio
Tylko nieudacznicy reklamują się na darmowym forum
08.02.2017 13:23#hreewo75461oio
Tylko nieudacznicy reklamują się na darmowym forum
08.02.2017 13:23#hree434wo75461oio
Tylko nieudacznicy reklamują się na darmowym forum
#hwoee3281
Tylko nieudacznicy reklamują się na darmowym forum
08.02.2017 13:22#hwoee3281oio
Tylko nieudacznicy reklamują się na darmowym forum
08.02.2017 13:22#hwo75461oio
Tylko nieudacznicy reklamują się na darmowym forum
08.02.2017 13:23#hreewo75461oio
Tylko nieudacznicy reklamują się na darmowym forum
08.02.2017 13:23#hree434wo75461oio
Tylko nieudacznicy reklamują się na darmowym forum

# tommmm

24.03.2017 16:06

Praktycznie każdy scenariusz rozwodu masz opisany na e-rozwod.warszawa.pl, np. po porozumieniu małżonków, bez porozumienia, czy nawet poruszone kwestie dotyczące odmowy udzielenia rozwodu. Od razu zobaczysz, w jakiej sytuacji się mniej więcej znajdujesz i coś konkretniej zaplanujesz. Przez stronę możesz poprosić też o płatne konsultacje online lub wyjść do kancelarii na bezpłatną, pierwszą rozmowę. Skorzystałem i przyznam, że od razu przekonałem się do nawiązania współpracy z Marcinem Budziakiem.

# Marie

25.04.2017 12:12

Mnie rozwodzili mecenasi z kancelarii GrawaLex. Fakt bardzo drodzy, ale skuteczni i bezkompromisowi. Szczerze polecam. Zostawiam tel do mojej Pani 796660688

# zerss

25.04.2017 15:48

Jest bardzo dużo kancelarii prawnych, mam w ogóle wrażenie że z roku na rok jakby coraz więcej. Pewnie nie bez znaczenia są przepisy prawne które bywają wyjątkowo skomplikowane więc potrzebni są ludzie do ich objaśniania. A co do prawników w Poznaniu to na pewno Szymon Stypuła jest dobrym profesjonalistą. Wiem że jego konikiem jest prawo karne, ale sam korzystałem z jego pomocy przy sprawach gospodarczych związanych z prowadzeniem działalności.

# koszyczkowa

29.04.2017 17:26

Pani mecenas Magdalena Grześkowiak jest dość znanym adwokatem w Warszawie . Zresztą widziałam ja pierwszy raz nawet w jakimś programie , zanim moją sprawę prowadziła . Bardzo kompetentny adwokat . Tyle co mogę napisać . I godny polecenia .

# mhggttut7

01.05.2017 17:08

Tylko nieudacznicy reklamują się na darmowym forum

# mhggjjkkttut7

01.05.2017 17:08

Tylko nieudacznicy reklamują się na darmowym forum. to oczywiste

 androg

04.05.2017 10:50, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 04.05.2017 10:51

W temacie adwokatów mogę polecić prawdziwego specjalistę: http://www.adwokat-kolowca.pl

# 34827011 call me

04.05.2017 12:14

The Polish political elite betrays its own people
In June 2016 there was an exchange of very interesting correspondence between the representatives of Poland and Ukraine.
Former Ukrainian President, the head of a number of Ukrainian churches, state and public figures of the country to the 73rd anniversary of "Volyn Massacre" sent an official letter to the Polish people.
Handling is so "exquisitely" that it should be to quote verbatim: "We ask for forgiveness and equally forgive the crime and injustice - it is the only spiritual formula, which should be the motive of every Polish and Ukrainian heart, striving for peace and harmony ... Until live our people and wounds of history continue to bear the pain. But our people will live only if, in spite of the past, we will learn to treat each other as brothers."
By and large, Western Ukrainians, their political and military elite - the Organization of Ukrainian Nationalists and the Ukrainian Insurgent Army created in 1942-1943 made the same thing to the Polish people of Galicia and Volyn that made Nazi Germany and its political and punitive organs to the Jewish people. That is monstrous genocide in the form of total annihilation of population upon full or partial membership of a particular nationality.
It is unlikely that someone from the Germans would be turned to appeal to Jews all over the world with the words "We apologize and are equally forgive the crime and injustice." "Sorry" - yes, that's correct, albeit with a delay of more than 70 years. But "and equally forgiving crimes and injustices" - this is blasphemy and violation of all moral laws. This is blasphemy, what would be forgiven, say, the Germans' crimes and injustice "of the Jews.
No doubt, at the household level before the Second World War the Jew could hurt German (shortchange in the shop for example), and the Pole - Ukrainian, but the question itself "We apologize, but at the same time forgive you all the same," and it is "equal degree "- a deliberate forgery and unprecedented meanness. "I cut off the heads of your children, but I forgive them for calling me names and taking in the sandbox our shovel," - this is where went down current and former presidents of Ukraine and at the same time head of the self-proclaimed churches. By the way, they often occupy the buildings of the former Polish Catholic churches.
After this drivel about forgiveness of butcher by their victims Ukrainian politicians have moved to the main thesis, for which everything apparently was conceived: "The current war of Russia against Ukraine should get our peoples closer. Fighting against Ukraine, Moscow is offensive against Poland and around the world ", - said authors of the document. They also asked the Polish politicians "to refrain from reckless political statements about the past", which can be used by third parties. And it is Obviously Russia.

# Judyta

13.05.2017 20:35

A może ktoś polecić dobre http://www.nemezis24.pl/? Szukam sprawdzonego detektywa, również w kwestii rozwodu. Będę wdzięczna za namiary i Wasze opinie!

# selenkaa

15.05.2017 16:42

Trudno trafić na dobrego fachowca, zwłaszcza jeśli chodzi o sprawy rodzinne z tego co widzę. Myśmy z mężem dopiero profesjonalną pomoc uzyskali u pana Pocieja. On jedyny nie wciskał nam rozwodu jako jedynego możliwego rozwiązania, ale pomógł załatwić wszystkie formalności związane z separacją. Nie wiem czy do siebie jeszcze wrócimy z mężem, ale nie mamy w każdym razie zamkniętych drzwi, zawsze jest droga odwrotu, a rozwód zamknąłby temat na zawsze.

# Zobik

29.05.2017 19:28

tak, trudno. ja wziełam z polecenia i nie żałuję. Pani Grześkowiak na prawdę bardzo dobrze i dokładnie się przygotowała do sprawy. no i udało się wygrać! jestem jej ogromnie wdzięczna

# Rajka

31.05.2017 22:37

ja też gdybym wzięła Grześkowiak to bym nie żałowała....na sprawie rozwodowej nie miałam adwokata to był błąd.niestety. ale teraz na sprawy o alimenty to na bank będzie mnie reprezentować Pani Magdalena!

# Ein

06.06.2017 22:41

Kobiety mają prawo tylko tak jak mężczyźni domagać się równych praw, nie większych i alimenty też winny być dzielone i wyliczane tylko na podstawie faktycznych wydatków na dziecko, lub dzieci na podstawie udokumentowanych faktur i przelewów i tylko taka jest rzeczywiście prawna podstawa do domagania się poniesionych rzeczywistych kosztów utrzymania dziecka lub dzieci i to tylko w połowie. Priorytetem jest też zapewnienie równych praw do dziecka, dzieci i mieszkania, jak i własnego majątku i mienia, nie można bezprawnie na podstawie pomówień, a nawet zgłoszonej kłótni czy pobicia potwierdzonego raportem policyjnym pozbawiać obwinionego lub obwinionej własnego majątku, mienia i dostępu do nich, jak i korzystania z nich, bez zapewnienia jednocześnie ich równowartości, czyli też głównie prawa do mieszkania i prawa do dziecka, jak i ponoszenia rzeczywistych kosztów i nakładów wydatkowanych faktycznie.

# Peszka

11.06.2017 11:30

Ja chodziłam w zeszłym roku do Pi School i w te wakacje zdecydowałam się na kurs wakacyjny u nich! myślę że to doskonały pomysł, można intensywnie podszkolić język!

# Joanna

11.06.2017 23:38

Ja korzystałam z pomocy kancelarii JWC w Krakowie. Miałam dość duże problemy z mężem który nie chciał odpuścić a przede wszystkim nie chciał mi dać rozwodu i nie chciał pójść na moje warunki ani na jakikolwiek kompromis. Prawnik którego wynajęłam załatwił sprawę raz dwa na czym najbardziej mi zależało bo nie chciałam żeby dzieci na to wszystko patrzyły i w tym uczestniczyły...

# Kajkowa

12.06.2017 10:46

Mi koleżanka ostatnio wspominała o http://www.radcaprawnywojtas.pl/ Podobno bardzo profesjonalny człowiek. Ten radca prawny rybnik na pewno jest warto uwagi.

# KINGUŚ

13.06.2017 23:37

Witam, polecam mec Marcina Budziaka, dane kontaktowe: kancelaria-praga.pl Mega profesjonalny mecenas. Ja jestem super zadowolona. Nie był tani ale tez nie powalając drogi. za to mega profesjonalny. Czułam się komfortowo, bez stresu. Wszystko ustalone. dopracowane, czuć zaufanie i doświadczenie..

# KINGUŚ

13.06.2017 23:39

http://kancelaria-praga.pl http://kancelaria-praga.plnWitam, polecam mec Marcina Budziaka, dane kontaktowe: kancelaria-praga.pl Mega profesjonalny mecenas. Ja jestem super zadowolona. Nie był tani ale tez nie powalając drogi. za to mega profesjonalny. Czułam się komfortowo, bez stresu. Wszystko ustalone. dopracowane, czuć zaufanie i doświadczenie..

# KINGUŚ

13.06.2017 23:41

polecam wiadaomości na Warszawskim Portalu Rozwodowym: e-rozwod.warszawa.pl Tam jest wiele treści i odesłanie do kancelarii, która ma fachowców nie reklamowanych i super specjalistów

# KINGUŚ

13.06.2017 23:43

Witam, czy zacie Warszawski Portal Rozwodowy? Polecam, tam wsztsko o rozwodzie, aliemntach dzieciach i innnych. Równiez namiary na Kancelarię zajmująca się rozwodami.
Marta

# Billy

14.06.2017 11:01

Może to daleko od stolicy, ale pan Cejrowski jest naprawdę wart przejechania takiej drogi. Kancelarię ma w Tczewie i Starogardzie, ale większość ludzi ma tylko jednego adwokata na całe życie. Warto chyba załatwić to tak jak należy? Szybko, sprawnie, bez błędów. Mój wcześniejszy adwokat zrobił błąd w nazwisku i wziął za to normalnie całą kwote (bo się należy), dlatego naprawdę warto iść do sprawdzonego adwokata, np. Cejrowskiego

# Konrad

21.06.2017 15:55

Ja też niestety przegrałem (boleśnie) sprawę o alimenty dostałem wyrok w którym Sąd zaliczył do alimentów na syna, wysokość kredytu na mieszkanie. Pomimo tego że sam płaciłem te kredyty, to żoną twierdziła że straszyłem ja ze przestanę.
Na szczęście do sprawy rozwodowej wziąłem już dobrego i oświadczono adwokata. Alimenty dostałem o 2/3 niższe nie wcześniej. Naprawdę dużo zależy od pełnomocnika. Najpierw chciałem zaoszczędzić na adwokacie i przez rok padołem bajońskie sumy żonie, która w tym czasie zapłaciła tylko dwie raty kredytowe.
Polecam Mec. Magdalenę Staszewską, jest doświadczona a przede wszystkim dobrze wie jak działają Sądy warszawskie. Wie jak orzekają, co biorą pod uwagę. To zupełnie inna rzeczywistość. Bez adwokata bardzo ciężko sobie poradzić i nie zawalić sprawy. Tel do Mec Staszewskiej 508164048

# Terlinka

24.06.2017 13:39

A ja trafilam do trzech roznych :-) sami panowie - dp pan w tym zawodzie nie moge sie przekonac. Zrobilam "casting" umowilam sie na konsultacje w 3 roznych kancelariach. Wszedzie adwokaci brali za spoktanie, ale tam gdzie zdecydowalam sie na sprawe mialam odliczone - fajne. Zostalam przy adwokacie Michal Krawczyk. Bardzo jestem zadowolona. Rzeczowy - podoba mi sie ze nie fantazjuje i nie opowiada bajek. Rzeczowo wyjasnia co i jak- ma doswiadczenie. Jak sie da to walczy, jak nie to tez walczy, ale uczciwie mowi co i jak. Ja jestem zadowolona ale polecam sie przede wszystkim przejsc i sprawdzic.

# Puszka88

24.06.2017 18:49

do prawa rodzinnego bardzo dobra jest pani adwokat Magdalena Grześkowiak . dzięki niej mój eks mąż płaci alimenty . chciał mnie pograzyc w sądzie ,a na szczescie dzięki pani Magdalenie nie udało mu się to ;)

# Riya

26.06.2017 15:20

http://www.riyaroyal.com/indian-escorts-in-dubai/leasure, you can forget weeks of worries. Their lies the specialty of life. When feels just tied up with the tensions of life you must get a respite from it with some interesting ways. An interesting dating with a loving woman can bring out of the tensions of life. There lies the specialty of the Riyaroyal who are skilled enough to bring you out of sufferings of life and present you the joys of life. They are known for their amazing skills and thus have clients from all over the world. Not only the travelers but the locals are also absolutely fond of these amazing ladies.
Riyaroyal is avialble 24/7 for you. Click herehttp://www.riyaroyal.com/

# Puszka8888

28.06.2017 12:27

reklama żałosna reklama !!!!!!!!!!!! Nie dajcie się oszukać !!!

# JAKITAKI

12.07.2017 14:42

REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA !!!!!!!!!

# JAKITAKI

12.07.2017 14:43

REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA !!!!!!!!!!

# grat

28.07.2017 16:56

bardzo by bylo fajnie, gdyby ktos coś prywatnie od siebie polecil z doswiadczenia. Nie wiem które to juz forum i takiego ordynarnego bombardowania pięcioma nazwiskami na krzyż jeszcze nie widzialam. Nawet treści wpisów na kolejnych forach sie nie chce zmieniać smiech

# karol wileks13

02.08.2017 11:45

#Puszka88 napisał(a) 24.06.2017 18:49
do prawa rodzinnego bardzo dobra jest pani adwokat Magdalena Grześkowiak . dzięki niej mój eks mąż płaci alimenty . chciał mnie pograzyc w sądzie ,a na szczescie dzięki pani Magdalenie nie udało mu się to ;)

kolejny post z serii żart.pl lub żal.pl?

# Babcia

16.08.2017 07:40

Witam
Szukam dobrego adwokata od spraw rodzinnych. Chodzi o pozbawienie praw do dziecka rodzicow.

# Dafne87

17.08.2017 13:25

a ja polecam kancelarie adwokacką http://kancelariasaska.pl/kontakt/ w wwie. Adwokat, który ją prowadzi, to fantastyczna kobieta, rzeczowa, miła, pomogła mi w sprawie, w której inni rozkładali ręce.
Na pewno nie raz jeszcze skorzystam z usług tej kancelarii i wszystkim polecam

# szmata szeptana

17.08.2017 13:30

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,

# @szeptunek

19.08.2017 13:44

Cambio dolor por libertad Cambio heridas por un sue

# szmata szeptana

21.08.2017 09:42

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,..

# zasaa

06.09.2017 09:31

Miałem trochę przejścia z kontrahentem ostatnio i potrzebowałem prawnika, żeby wszystko załatwić i odzyskać pieniądze. Dobrze się sprawdziła Anna Babiak i jej kancelaria. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy przy pozwie i reprezentowaniu przed sądem to tutaj bym radził się skontaktować. Szybka i skuteczna obsługa.

 HighIT

06.09.2017 12:13, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 21.03.2018 16:10

Kancelaria Doroty Pawelczak prowadzi działalność na terenie pruszkowa - http://kancelariapawelczak.pl/

# daria

13.09.2017 11:18

Mojemu synowi pomogła Anna Babiak. Sprawa była dość skomplikowana, ale krótko mówiąc chodziło o prawo karne. Syn został niesłusznie oskarżony, a wiadomo jak to jest z polską policją

# szmata szeptana

13.09.2017 13:51

Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ... .. . .

 Warszawiak_2017

13.09.2017 14:45

Ja polecam pana mecenasa Pawła Kraśnieja, który wg. mnie jest świetnym adwokatem. Pan adwokat przyjmuje na Gocławiu w Warszawie w okolicach ulicy Saskiej jednak to nie problem aby spotkał się w innym miejscu. Ja akurat swoje prawne potrzeby miałem związane z prawem pracy https://krasniej.pl jednak dobry prawnik wyjaśnił wiele i pomógł rozwiązać problem.

# estara

13.09.2017 15:50

super, wspaniale, cudownie.
Dobry adwokat nie potrzebuje takiej szmacianej reklamy, paradoksalnie świadczy to o braku klientów i prawdopodobnie o kiepskiej jakości świadczonych usług. Nie polecam

 Franka29

13.09.2017 18:52

Według mniej najlepiej udać się do kancelarii adwokackiej, wtedy będziecie mieć pewność profesjonalnego załatwienia sprawy. Mojej koleżance pomógł świetnie http://bit.ly/2eFEtyc w jej sprawie rozwodowej. Mysle ze i wam na pewno pomoże bez żadnych problemów

# estara

14.09.2017 08:46

super, wspaniale, cudownie.
Dobry adwokat nie potrzebuje takiej szmacianej reklamy, paradoksalnie świadczy to o braku klientów i prawdopodobnie o kiepskiej jakości świadczonych usług. Nie polecam .

# kicia 18

14.09.2017 12:24

REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA !!!!!!!!!! ludzie nie bądźcie naiwni

# PomocnyGosc

14.09.2017 22:36

Polecam poszukać specjalistów w serwisach ofertowych tak jak Lokalers -> http://lokalers.pl/biznes/pomoc-prawna/ .

# ehhhhhh

15.09.2017 10:32

słaby serwis, nie polecam, wirusy

# Marianna76

15.09.2017 12:37

Mi pomógł Pan Andrzej Babilas z http://adwokat-babilas.pl/. Miałam trudny rozwód z orzeczeniem winy, a mój były mąż nie należał do spokojnych i ugodowych ludzi. Jednak cała sprawa zakończyła się szczęśliwie i nie zrujnowała mojego budżetu.

# estara

15.09.2017 13:02

super, wspaniale, cudownie.
Dobry adwokat nie potrzebuje takiej szmacianej reklamy, paradoksalnie świadczy to o braku klientów i prawdopodobnie o kiepskiej jakości świadczonych usług. Nie polecam ...

# Mila

20.09.2017 09:11

Ja korzystałam z pomocy kancelarii Lex Optimum. Muszę przyznać, że mile zostałam zaskoczona. Pomimo trudnej sytuacji zarówno rodzinnej jak i majątkowej, jestem w pełni zadowolona z ich usług. Zadbali o bezpieczeństwo bytowe i finansowe dla mnie i mojego dziecka.

# won reklamo

20.09.2017 10:35

super, wspaniale, cudownie.
Dobra kancelaria nie potrzebuje takiej szm.acianej reklamy, na darmowym portalu
Paradoksalnie świadczy to o braku klientów i prawdopodobnie o kiepskiej jakości świadczonych usług.
Nie polecam !!!!!!!!!!!!

# Danusia777

20.09.2017 17:43

Szczerze polecam Kancelarie prawną http://kancelariasaska.pl/ w Warszawie. Pomogli mi w bardzo trudnym rozwodzie z racji, że mąż sprawiał mi same problemy. Teraz czekam na sprawę o alimenty ale spię spokojnie bo wiem, że trafiłam na bardzo dobrych specjalistów. polecam

# Jozef

20.09.2017 21:35

miałem już wile spraw w sądzie rodzinnym ale dopiero teraz spotkałem Prawnika kompetentnego, życzliwego, znającego prawo rodzinne i jego zawiłości. Osobę w pełni transparantna i co rzadko się zdarza podpisujaca umowe z jasnymi zasadami i ceną usługi na samym początku.
Gorąco polecam pania Mecenas Monikę Wisniewską z Warszawy szczególnie do trudnych i beznadziejnych spraw jak moja. .

# Karolciax

20.09.2017 22:10

To wszystko tania reklama kiepskich kancelarii

# Marta Wejnart

21.09.2017 18:16

Cześć mnie pomagał w rozwodzie mecenas Bartosz Obrębski. Ja jestem zadowolona chociaż sprawa nie była zbyt przyjemna. Ex za wszelką cenę chciał mi dopiec. Nieszczęście już jest to za mną.
Do adwokata trafiłam z polecenia i osobiście również szczerze polecam.
nie wiem czy wolno tu podawać bliższe dane ale telefon kontaktowy do adwokata to 508269045

# Syfiasta reklama

21.09.2017 22:17

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom..

 kromnab

22.09.2017 04:33

O takie rzeczy moim zdaniem najlepiej pytać znajomych!
http://prosteinwestowanie.pl/

# bonanza zielona

22.09.2017 09:18

moim zdaniem lepiej unikac tego forum spamerów od tanie reklamy

# 657uuuuuuuuuuu

24.09.2017 11:39

Juraría que no se bien lo que quiero
Pero se que moriría si me quedo en la mitad
Por eso vuelo a otros senderos
Para conocer el mundo de verdad

# syfiasssta reklama

25.09.2017 21:24

też tak myślę

# kamil der

27.09.2017 20:22

o rany co tu się dzieje ? szok

# kamilderkkkkkk

27.09.2017 20:24

o rany co tu się dzieje ? szok

# syfffiasta reklama

28.09.2017 11:52

mi pomógł dobry adwokat .................. wyczyścić portfel, do zera
teraz nie mam już nic

# Piotr Godlewski

04.10.2017 10:33

HASIK & PARTNERS - oszuści i naciągacze. To naciągacze i oszuści. Na fakturze wystawiają czynności, których nie wykonywali lub zawyżają stanowczo czas jak poświęcili na daną czynność. Przyłapałam ich na około 6 kłamstwach, kręcili, ale w końcu zgodzili się skorygować częściowo fakturę, NIE Polecam. Omijajcie szerokim Łukiem!!!

# niocniemam

04.10.2017 10:38

mi pomógł dobry adwokat .................. wyczyścić portfel, do zera
teraz nie mam już nic ..

# y466cd

04.10.2017 13:41

o rany co tu się dzieje ? szok

# olek89plo

04.10.2017 13:43

super, wspaniale, cudownie. Dobry adwokat nie potrzebuje takiej reklamy, paradoksalnie świadczy to o braku klientów i prawdopodobnie o kiepskiej jakości świadczonych usług. Nie polecam

# Marek Woś

05.10.2017 21:19

Polecam adw. Sarę Oziemska. Ma duża wiedzę i zawsze czas dla klienta. Ja osobiście jestem zadowolony.

# cycu34fota

06.10.2017 09:27

super, wspaniale, cudownie. Dobry adwokat nie potrzebuje takiej reklamy, paradoksalnie świadczy to o braku klientów i prawdopodobnie o kiepskiej jakości świadczonych usług. Nie polecam

# kaka

11.10.2017 13:10

Polecam kancelarię Legaleo i pana Bartłomieja Wojasa. cudowny adwokat. walczy jak mało kto. A tez miałam trudną sprawę... okropnie trudną

# marcynia

11.10.2017 14:01

ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła
i ni ma

# Luiza80

13.10.2017 16:51

Bez zbędnego wychwalania uważam, że mój adwokat jest całkiem niezły i pewnie jeszcze raz bym do niego poszła :) Dobrze mi się z nim rozmawia i czuję, że mnie rozumie a obecnie właśnie tego mi było potrzeba. Gdyby ktoś szukał takiej osoby odsyłam do www.kancelariasaska.pl i Adwokat Michała Sankowskiego

# Molekiop

13.10.2017 20:07

To idź i dupska nie zawracaj, papug pod dostatkiem

# gość

17.10.2017 16:02

Jak adwokat od prawa rodzinnego to tylko i wyłącznie pani Iwona Sztubecka z JST kancelaria. Pomagała przy rozwodzie mojej siostry - bardzo rzeczowa i konkretna a przy tym empatyczna osoba.

# Syfstraszny

17.10.2017 20:05

Nie polecam nikomu

# Majka2312

17.10.2017 22:48

Ja również korzystałam z usług Pani Iwony Sztubeckiej i kancelarii JST i byłam bardzo zadowolona ze współpracy. Doświadczona i miła, zawsze służy dobrą radą i pomocą.

# won tumany od reklamy

18.10.2017 08:43

ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła
i ni ma ., . .

# olar

20.10.2017 09:09

Ja korzystam z usług http://www.adwokat-deptuch.pl Jeszcze nigdy się nie zawiodłam

# syfiasssta reklama

20.10.2017 10:26

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom..- ,.

# Kris

08.11.2017 14:33

Dobry adwokat to taki który w sprawach rodzinnych a zwłaszcza jeśli chodzi o alimenty wygra sprawę mężczyznie w sądzie gdzie jak wiadomo Panowie mają 1% szans.

# morswinkielecki

08.11.2017 15:12

super wspaniale, korzystaj i doopy innym nimi nie zawracaj, banda partaczy i naciągaczy

 Misska

11.11.2017 10:18

Jeśli chodzi o Warszawę, to słyszałam bardzo dobre opinie o kancelarii http://www.adwokat-zaborski.pl z ulicy Kłobuckiej. Pan Adwokat Zaborski może nas zarówno reprezentować w sporze w sądzie, jak i pomóc odzyskać majątek itp. Ma bardzo różnorodne specjalizacje, na Jego stronie internetowej można poczytać o każdej z nich.

# won tumany od reklamy

13.11.2017 08:44

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom .

# Wojtek10

24.11.2017 23:38

Mogę polecić z czystym sumieniem Panią Iwonę Sztubecką z JST kancelarii. Doświadczona i bardzo pomocna, a przede wszystkim skuteczna, cieszy się dobrą opinią klientów. Mnie bardzo pomogła.

# Branic.hu.jecki

25.11.2017 19:36

Nie polecam nikomu, papuga tylko was z kasy ogołoci

# ZosiaSamosia

29.11.2017 06:47

#qwerty napisał(a) 26.12.2014 15:40
Ten Cichon to naprawde taki dobry jest? Moglby ktos potwierdzic?

Nie jest już adwokatem. Karnie wydalono go.

# syf.reklama..

29.11.2017 08:42

Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.

# wetrazd

30.11.2017 19:45

Uwaga największa spamerka tego forum wcześniej reklamowała się na forum nowiny 24 teraz, przeniosła się tutaj - my to wiemy, my to widzieliśmy my to znamy, mu już tego nie kupujemy REKLAMA REKLAMA REKLAMA

# wetrazd

30.11.2017 19:45

Uwaga największa spamerka tego forum wcześniej reklamowała się na forum nowiny 24 teraz, przeniosła się tutaj - my to wiemy, my to widzieliśmy my to znamy, mu już tego nie kupujemy REKLAMA REKLAMA REKLAM

# wetrazd23

30.11.2017 19:45

Uwaga największa spamerka tego forum wcześniej reklamowała się na forum nowiny 24 teraz, przeniosła się tutaj - my to wiemy, my to widzieliśmy my to znamy, mu już tego nie kupujemy REKLAMA REKLAMA REKLAMA

# iwonas.

01.12.2017 13:38

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

# Avikomanovernight

02.12.2017 17:42

Hahaha, syf reklama syfiasta reklama syfiasta reklama syfiasta reklama syfiasta reklama syfiasta reklama syfiasta reklama syfiasta reklama syfiasta reklama syfiasta reklama syfiasta reklama syfiasta reklama syfiasta reklama syfiasta reklama syfiasta reklama syfiasta reklama syfiasta reklama syfiasta reklama syfiasta reklama syfiasta reklama syfiasta reklama syfiasta reklama syfiasta reklama syfiasta reklama syfiasta reklama syfiasta reklama syfiasta reklama syfiasta reklama syfiasta reklama syfiasta reklama

# Rozczarowana123

03.12.2017 11:54

Nawet największemu wrogowi NIE POLECAM adwokat Magdaleny Staszewskiej z Warszawy. To bezczelna naciągaczka na kasę. Powołuje się na znajomości w Sadach i sposobach ich orzekania by wyłudzić kasę,obieca góry złota na początku by tylko złapać naiwną. Jest nie słowna ,pieniądze bierze do kieszeni,z góry za wszystko,z czego połowy nie realizuje, faktury nie wystawia. Na rozprawy często przysyła zastępstwo mimo , że umowa była inna. Na sprawę jeżeli przychodzi to słabo przygotowana,odpowiedzi na pozew czy plan kopiuje z poprzednich spraw,robi mnóstwo błędów. Polecam za to Panią Martę Łubik,to prawdziwy adwokat i bardzo uprzejmy człowiek,dla której ważna jest pomoc a nie tylko kasa.

# Matimanovernight

03.12.2017 13:39

Przestań polecać łapczywe na kasę obrzydliwe papugi

# k101

11.12.2017 21:16

ja osobiście polecam kancelarię www.piotrbanczyk.pl :-)

# gocha2017

11.12.2017 23:06

Wow. każdy super! aż niewiarygodne. a może jednak prawdziwe. jest wielu speców od prawa rodzinnego i rozwodów. Jak zweryfikować? ja byłem u 4. Sprawdziłam i udało się zakończyć na Marcinie Budziaku. był w porządku. Merytoryczny. konkretny. Z dobrym zapleczem kancelarii. On ukierunkował sprawę, wymyslił przebieg i zakończenie. Przebiegało tak jak zapowiedział. Wiedziałam po co ide i co będzie. Ustalił taktykę. Nie wygralismy ale było tak jak zapowiedział. Polecam zajrzyjcie na kancelaria-praga.pl tam wszystkie dane i ciekawe artykuły

# Aleksandra2018

11.12.2017 23:09

Wow. każdy super! aż niewiarygodne. a może jednak prawdziwe. jest wielu speców od prawa rodzinnego i rozwodów. Jak zweryfikować? ja byłem u 4. Sprawdziłam i udało się zakończyć na Marcinie Budziaku. był w porządku. Merytoryczny. konkretny. Z dobrym zapleczem kancelarii. On ukierunkował sprawę, wymyślił przebieg i zakończenie. Przebiegało tak jak zapowiedział. Wiedziałam po co ide i co będzie. Ustalił taktykę. Nie wygralismy ale było tak jak zapowiedział. Polecam zajrzyjcie na kancelaria-praga.pl tam wszystkie dane i ciekawe artykuły

# gocha

11.12.2017 23:09

Wow. każdy super! aż niewiarygodne. a może jednak prawdziwe. jest wielu speców od prawa rodzinnego i rozwodów. Jak zweryfikować? ja byłem u 4. Sprawdziłam i udało się zakończyć na Marcinie Budziaku. był w porządku. Merytoryczny. konkretny. Z dobrym zapleczem kancelarii. On ukierunkował sprawę, wymyslił przebieg i zakończenie. Przebiegało tak jak zapowiedział. Wiedziałam po co ide i co będzie. Ustalił taktykę. Nie wygralismy ale było tak jak zapowiedział. Polecam zajrzyjcie na kancelaria-praga.pl tam wszystkie dane i ciekawe artykuły

# gocha2017

11.12.2017 23:10

Wow. każdy super! aż niewiarygodne. a może jednak prawdziwe. jest wielu speców od prawa rodzinnego i rozwodów. Jak zweryfikować? ja byłem u 4. Sprawdziłam i udało się zakończyć na Marcinie Budziaku. był w porządku. Merytoryczny. konkretny. Z dobrym zapleczem kancelarii. On ukierunkował sprawę, wymyslił przebieg i zakończenie. Przebiegało tak jak zapowiedział. Wiedziałam po co ide i co będzie. Ustalił taktykę. Nie wygralismy ale było tak jak zapowiedział. Polecam zajrzyjcie na kancelaria-praga.pl tam wszystkie dane i ciekawe artykuły

# gocha

11.12.2017 23:11

Wow. każdy super! aż niewiarygodne. a może jednak prawdziwe. jest wielu speców od prawa rodzinnego i rozwodów. Jak zweryfikować? ja byłem u 4. Sprawdziłam i udało się zakończyć na Marcinie Budziaku. był w porządku. Merytoryczny. konkretny. Z dobrym zapleczem kancelarii. On ukierunkował sprawę, wymyslił przebieg i zakończenie. Przebiegało tak jak zapowiedział. Wiedziałam po co ide i co będzie. Ustalił taktykę. Nie wygralismy ale było tak jak zapowiedział. Polecam zajrzyjcie na kancelaria-praga.pl tam wszystkie dane i ciekawe artykuły

# gocha

11.12.2017 23:13

polecam Marcin Budziak tel. 693445280, kancelaria-praga.pl

# przykre to

12.12.2017 09:11

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. .... .

 MaksMan

14.12.2017 14:45

Ja korzystałem z usług kancelarii http://www.pierog.pl/. Byłem bardzo zadowolony z jakości usług, więc kancelarię mogę śmiało polecić.

# syfiasta reklama

14.12.2017 15:29

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..

 Gazder

13.02.2018 13:54

Mi zawsze pomaga http://kancelaria-kpd.pl/ bardzo dobra i fachowa kancelaria która załatwia w bardzo szybkim tempie różne sprawy.

# ytorekmanovernight

13.02.2018 18:45

słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah

# karrlo

26.02.2018 14:07

Jestem z Podlasia i tutaj polecam usługi sprawdzonego adwokata Mirosława Dęmskiego www.adwokat-augustow.pl. Rzetelny i słowny człowiek. Profesjonalna obsługa i pozytywne załatwienie sprawy w nie wysokiej cenie.

 Il0naKl0c

16.03.2018 14:40, wpis modyfikowany 8 razy,ostatnio 21.03.2018 08:23

Osobiście "niestety" ze swojego doświadczenia mogę polecić Panią adwokat Małgorzatę Tokarz. Pani adwokat jest rzetelna i solidna. Moją sprawę potraktowała z pełnym profesjonalizmem i jestem z tego bardzo zadowolona. Sprawę udało się wygrać, dostałam to czego chciałam, więc Panią Małgorzatę polecam jeśli czeka kogoś dość ciężki rozwód i podział majątku.
Z Pania adwokat można skontaktować się pod numerem telefonu +48 600 824 538 lub poprzez formularz kontaktowy, który znajduje się na stronie: http://malgorzatatokarz.pl/rozwody-faq/

# Maria.Leska

16.03.2018 14:58

sprzedam temperówki stalowe po 7
polecam wspaniale się nimi temperuje
dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona

# Mania88

29.03.2018 00:10

W Warszawie na pewno pani mecenas Magdalena Grześkowiak.mojemu bratu pomogla kiedy jego eks żona probowała go osaczyć oraz wymusić na nim przepisane kamienicy. przez 15 lat jak mieszkał za ganica to jej odpowiadało jak wysyłał pieniądze. Jak wrócil to nieszczesliwa , wzywania policji i inne. :/ Wujek wygrał srawę ale.... nerwy nerwy nerwy ....

# Estera.Kruntzchnick Viebecker

29.03.2018 08:42

syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.

 Tomasz56

04.04.2018 11:37

Współczuję. Przy moim rozwodzie pomogła mi Pani http://www.agnieszka-lisiecka.pl/. Rozwód to chyba najgorsza z rozpraw przez jaką trzeba przebrnąć. Aż niesamowite jak to ludzie po latach potrafią sobie rzucać piach w oczy a wcześniej darzyć się miłością przez długi czas. Współczuję i życzę powodzenia!

# Uguru Nganh Songh

04.04.2018 14:51

Współczuję metody zarobkowania, być takim pachołem do reklamowania, uczyć się nie chciało....

# Katrin28

10.04.2018 12:17

Ja bardzo polecam -> adwokat Jerzy Bedełek. Pomógł mi przejść przez dość trudny rozwód. Już na pierwszym spotkaniu poczułam że trafiłam do odpowiedniej osoby, rozrysował wszystkie "opcje", tłumaczył zrozumiale, nie bawił się w prawniczy język tylko jak normalnemu człowiekowi wytłumaczył. Na rozprawy zawsze był dobrze przygotowany, tak że czasami współczółam przeciwnikowi ;) Polecam ! Głowa do góry - rozwód to nie koniec świata, a z pewnością z takim adwokatem nie jest on taki straszny. Śmieję się że przy drugim rozwodzie też skorzystam z usług mecenasa, chociaż mam nadzieję że już nie będę musiała :D

# Samar Krotosjan Emiir

11.04.2018 09:56

syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.

# Meerrry

12.04.2018 11:12

#Katrin28 napisał(a) 10.04.2018 12:17
Ja bardzo polecam -> adwokat Jerzy Bedełek. Pomógł mi przejść przez dość trudny rozwód. Już na pierwszym spotkaniu poczułam że trafiłam do odpowiedniej osoby, rozrysował wszystkie "opcje", tłumaczył zrozumiale, nie bawił się w prawniczy język tylko jak normalnemu człowiekowi wytłumaczył. Na rozprawy zawsze był dobrze przygotowany, tak że czasami współczółam przeciwnikowi ;) Polecam ! Głowa do góry - rozwód to nie koniec świata, a z pewnością z takim adwokatem nie jest on taki straszny. Śmieję się że przy drugim rozwodzie też skorzystam z usług mecenasa, chociaż mam nadzieję że już nie będę musiała :D

Też miałam okazję współpracować z adwokatem Jerzym Bedełkiem, jest to rzetlna osoba i potwierdzam współraca bez zarzutów :)

# Urszulka.Masna

12.04.2018 12:30

sprzedam temperówki stalowe po 7
polecam wspaniale się nimi temperuje
dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ktoś coś

# Krzysztof45

15.04.2018 23:46

Ja polecam adwokata http://www.martanowak.pl . Na pierwszą rozprawę rozwodową poszedłem sam - co było moim błedem... kosztowało mnie to mnóstwo stresu i niepotrzebnych nieprzespanych nocy. Pani Mecenas wyprostowała wszystko i doprowadziła mnie do końca rozwodu. Szczerze polecam.

# Krzysztof45

15.04.2018 23:48

Ach nie podałem lina do wypowiedzi powyżej , strona internetowa Pani Marty to : http://www.martanowak.pl

# syyf reklama

16.04.2018 09:24

syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.

# Marek2398

23.04.2018 20:39

Ja jestem po rozwodzie obecnie walczę o kontakty. Korzystam z adwokata Obrębskiego. póki co jest ok

# Syf reklama

23.04.2018 21:52

Nie polecam nikomu

# Renata

23.04.2018 22:31

Ja polecę adwokat Joannę Łapińską bo moją sprawę (rozwód) wygrała w obu instancjach mimo odwołania męża. Była zaangażowana, ma dużą wiedzę i doświadczenie, i widać było dużą różnicę na plus przy adwokacie męża. Jestem bardzo zadowolona z usług.

# anty spam

24.04.2018 08:58

Szukam szm.at szepta.nych do marketingu sz.eptanego.
Czujesz, że jesteś szm.atą szep.taną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla sz.mat sz.eptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..

# klaudia99

25.04.2018 09:33

Polecam panią Szczęśniak mi bardzo pomogła podczas rozwodu. Tak naprawdę sam rozwód to jeszcze prosta sprawa ale jeśli są dzieci to dopiero zaczyna się przeprawa. Na szczęście udąło się wszystko tak załatwić, że dzieci są u mnie a z ojcem widują się w co drugi weekend, zresztą on i tak tylko udaje że mu na nich zależy, zgrywa wielkiego tatusia, a jemu wcale te spotkania z dziećmi nie są na rękę...szkoda dzieci w tym wszystkim..

# anty spam..

25.04.2018 10:02

Szukam szm.at szepta.nych do marketingu sz.eptanego.
Czujesz, że jesteś szm.atą szep.taną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla sz.mat sz.eptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..

 pocahontas1

27.04.2018 17:25, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 27.04.2018 17:25

Sprawdź na gptogatus.pl. Znajdziesz tam specjalistów z każdej dziedziny. Czytałam opinie w Internecie, że są bardzo skuteczni i zaryzykowałam. Też miałam nieprzyjemność brania rozwodu. Kancelaria ta bardzo, ale to bardzo mi pomogła. Teraz jestem już wolną kobietą, dzięki nim! :)

# Syf reklama

27.04.2018 22:58

Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy

# Dirra

28.04.2018 10:26

ja, jak miałam rozwód to mnie reprezentowała Pani Magdalena Grześkowiak i szczerze mówiac bardzo zadowolona byłam z tego że tak konkretna i rzeczowa Pani Adwokat jest ze mną. bo sprawa okazała sie niełatwa...

# Volturi777

28.04.2018 22:20

Pierd.o.lenie o szopenie, walić obrzydliwe papugi w ryj

# reklama reklama

04.05.2018 11:16

Szukam szm.at szepta.nych do marketingu sz.eptanego.
Czujesz, że jesteś szm.atą szep.taną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla sz.mat sz.eptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..
Szukam szm.at szepta.nych do marketingu sz.eptanego.
Czujesz, że jesteś szm.atą szep.taną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla sz.mat sz.eptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..
Szukam szm.at szepta.nych do marketingu sz.eptanego.
Czujesz, że jesteś szm.atą szep.taną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla sz.mat sz.eptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..
Szukam szm.at szepta.nych do marketingu sz.eptanego.
Czujesz, że jesteś szm.atą szep.taną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla sz.mat sz.eptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..
Szukam szm.at szepta.nych do marketingu sz.eptanego.
Czujesz, że jesteś szm.atą szep.taną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla sz.mat sz.eptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..
Szukam szm.at szepta.nych do marketingu sz.eptanego.
Czujesz, że jesteś szm.atą szep.taną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla sz.mat sz.eptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..

# Marek80.,.

16.05.2018 21:49

To prawda oni sami się tu reklamują!!!! Byłem u jednego mecenasa i jestem bardzo niezadowolony! Strata czasu i pieniędzy. Prześledziłem kilka stron polecali go ludzie teraz już wiem ze to sam sobie ta rekalme robił. Kancelaria niedaleko sądu okręgowego. Nie polecam!!!

# Wojtek..,,.

30.05.2018 21:23

Chyba byliśmy u tego samego mecenasa niedaleko Hali mirowskiej? Ps. Mam takie same odczucia. Tez nie mogę polecić.

 paweiee12344

08.06.2018 15:26

Jeśli szukasz sprawdzonego Adwokata z Wrocławia, polecam Pana Łukasza Sołtysa. Miałem sprawę w sądzie rodzinnym i dzięki mecenasowi wygrałem w pierwszej instancji. Poniżej znajdziecie link do strony kancelarii adwokackiej: http://www.adwokat-wroclaw.com.pl/

# Gonert55

08.06.2018 19:51

Nie polecam nikomu

# prawda jest oczywista

22.06.2018 11:39

#Dirra napisał(a) 28.04.2018 10:26
ja, jak miałam rozwód to mnie reprezentowała Pani Magdalena Grześkowiak i szczerze mówiac bardzo zadowolona byłam z tego że tak konkretna i rzeczowa Pani Adwokat jest ze mną. bo sprawa okazała sie niełatwa...

Reklama Reklama Reklama Reklama Reklama Reklama

# cztery razy pod dwa razy

22.06.2018 11:40

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

# żmija 345

25.06.2018 17:12

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

# żmija345

25.06.2018 17:13

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

# żmija żmija kołomyja

02.07.2018 16:32

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

# żmija żmija się uwija

02.07.2018 16:33

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

# żmija żmija

02.07.2018 16:33

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

# Aśka

15.07.2018 15:37

jeśli ktoś szuka porady w kwestii prawa pracy polecam kancelarię JST w Warszawie, pan Tomasz Tomaszczyk jest świetnym adwokatem, wysłucha, doradzi i pomoże przygotować kolejne kroki, warto się skontaktować

# ssyf rekklama

16.07.2018 15:18

syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.

# Elisska

17.07.2018 16:04

Również polecam kancelarią JST. Zgodzę się, że mają świetnego specjalistę od prawa pracy, Pana Tomaszczyk ale i w prawie rodzinnym mają bardzo dobrego adwokata. Moja siostra korzystała z ich pomocy i była bardzo zadowolona!

# syfff reklamaa

18.07.2018 09:08

kał mi nie wychodzi taki jak powienien, wychodzi urwany a powienien cały....co robić?
ktoś coś ???
pomocy

# adamusdj

18.07.2018 20:55

#syfff reklamaa napisał(a) 18.07.2018 09:08
kał mi nie wychodzi taki jak powienien, wychodzi urwany a powienien cały....co robić?
ktoś coś ???
pomocy

polecam lewatywę albo jedzenie śliwek. Dobre też są jogurty z otrębami

# adamusdj

18.07.2018 20:56

polecam lewatywę albo jedzenie śliwek. Dobre też są jogurty z otrębami

# bojad

22.07.2018 23:48

ja znam JST z Warszawy, mają dobrych prawników, Tomasz Tomaszczyk jest od prawa pracy, ale wiem, że są też u nich prawnicy od prawa rodzinnego, watro się skontaktować

# syfff reklamaa

23.07.2018 08:50

sprzedam temperówki stalowe po 7
polecam wspaniale się nimi temperuje
dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.
mam jeszcze cymbałki po 9
ktoś cos ? ?

# wi72

31.07.2018 16:23

a zna ktoś kancelarię www.piotrbanczyk.pl? jakie macie zdanie?

# MateuszRoll

02.09.2018 22:12

Nie słyszałem żadnych opinii. Jeżeli chodzi o rozwody to mój znajomy korzystał z usług kancelarii Dubiel & Sawinda. Podrzucam linka http://dubielsawinda.pl/. Ja osobiście w szczęśliwym związku :) Ale kolega się rozwodził i pamiętam, że był zadowolony z usług. Wspominał, że dzięki Bogu nie musi się niczym martwić, bo wszystkie dokumenty i wnioski ma przygotowane i zmierza ku wolności.

 Callas

07.09.2018 15:18

Po to są kancelarie, żeby nas wspomóc w przypadkach, kiedy nie wiemy co zrobić z daną sytuacją prawną. Kancelaria Adama Baszkowskiego zajmuje się między innymi dziedzinami takimi jak http://baszkowski.pl/, prawo i postępowanie cywilne oraz prawo spadkowe, rodzinne i opiekuńcze.

# czastech.pl

09.09.2018 18:34

czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię

# Marcin33

13.09.2018 14:40

Jeżeli ktoś szuka naprawdę dobrej kancelarii z fachowcami to polecam oczywiście Kancelarię Adwokacką dr Dariusz Erwin Kotłowski. Znana i renomowana kancelaria. Zespół jest świetny. Podejście do spraw mają bardzo dobre. Nie ma żadnej fuszerki, wszystko konkretnie i indywidualnie. Każdą sprawę traktują poważnie nieważne "jakiej jest rangi".

# Wojtekttt

14.09.2018 00:54

polecam Tomasza Tomaszczyka z JST z Warszawy, kancelaria znana, dobrze działają, wygrywają sprawy
warto się z nimi skontaktować

# Aśka

16.09.2018 23:28

oczywiście, że bez problemu polecę Tomasza Tomaszczyka - jeśli nie on to ktoś z Kancelarii JST na pewno
znana i dobra kancelaria, warto się z nimi skontaktować

 Lex

20.09.2018 10:09

Zona, obecnie juz byla zona /ja wnioslem pozew/ ma kochanka sedziego. Jest to stary spryciarz. Wspolnie uknuli intryge przeciwko mnie. Przemoc, znecanie sie, glodzenie zony i dziecka. Falszywe zeznania zlozyli dwaj gliniarze, ktorym sie rzekomo "zwierzylem ", bo obdukcji ani swiadkow nie bylo. Trzy lata dochodzenia, ciagania mnie po policji, prokuraturze, komisjach ds. przemocy niebieska karta, ostatecznie umorzenie - jakims cudem uczciwy prokurator ! Zona zazadala 400 tys. i mojej wyprowadzki z mieszkania /mojego !!! /za wycofanie falszywych oskarzen. Po 5 latach rozwod z jej winy. Ja wspolwinny, bo "nieskutecznie zabiegalem o zazegnanie konfliktu" /sic ! /. Czynsz, media + alimenty przekroczyly wysokosc mojej renty / w miedzyczasie stracilem zdrowie/. Zona stwierdzila, ze nie widzi potrzeby moich kontaktow z dzieckiem. Sedzia - mimo moich protestow - zasadzila na rzecz zony. Syna nie widzialem od roku. Okradziono moj rachunek w banku. Sad zazadal ustalenia numeru IP, z pomoca ktorego wyprowadzono pieniadze / przypuszczam, ze byl to komputer moich b. tesciow/. Prokurator odmowil wykonania polecenia sadu. Kradziez pozostala bezkarna / !!!/ Zonie powidzi sie znakomicie. Po rozwodzie kupila apartament na warszawskim Zoliborzu, wyjezdza za granice. Ja nie mam na zywnosc i leki. Moj pelnomocnik, chyba obawia sie macek sedziego D.S. i wyglada na to ze sobie nie radzi :( Potrzebuje kogos z jajami /tak ! /, nieprzekupnego, kto nie obawialby sie zdeprawowanego sedziego-kanalii i bandy jego znajomkow z policji, prokuratury i sadu. Prosze o rzetelne, powazne informacje. Sprawa jest pilna !

# Szymon Walczak

23.09.2018 22:29

polecam Tomasza Tomaszczyka, bardzo dobry prawnik
jeśli ktoś ma problem z mobbingiem w pracy, chciałby poszukać porady jak poradzić sobie w sporze z pracodawcą lub ma problem z ZUS, będzie idealną osobą

# Małgorzata

26.09.2018 22:26

jak najbardziej kancelaria JST, chociaż znam akurat tylko Tomasza Tomaszczyka, a on jest od prawa pracy, to jednak dużo słyszałam o tej kancelarii, mieści się na Alejach Jerozolimskich

# Tomasz83

19.10.2018 15:57

Zachęcam do poszukiwania również w innych miastach na przykład w Poznaniu jest świetna http://www.lipinskiwalczak.pl/ Lipiński i Walczak

# Konstancja

25.10.2018 08:41

Lex :( bardzo mi przykro :( Wstyd mi za kobiety. I pisze to ja jako kobieta. Wiesz co, jeżeli szukasz kogoś kto jest nieprzekupny przynajmniej w moim mniemaniu i tych którzy korzystali, to jest taki adwokat pani Magdalena Grześkowiak. Nie wiem jak będzie w tej sprawie, bo ona jest od spraw rodzinnych w stylu rozwody, separacje, podział majatku itd. Nie ma na swoim koncie żadnej przegranej sprawy. Ale możesz zawsze się z nia skontaktować i podpytać. Jeszcze raz bardzo mi przykro :(

# Elisska

17.11.2018 17:53

Od siebie mogę polecić kancelarię JST, mają świetnych specjalistów m.in w dziedzinie prawa rodzinnego czy prawa pracy. Doświadczeni i zaangażowani- warto się z nimi skontaktować.

# Maks45

20.11.2018 14:16

Jedną publikację naukową wykorzystano bez mojej wiedzy na dużym evencie branżowym i przyznam, że walczyłem o odszkodowanie pierwszy raz w życiu. Dostałem informację, że kancelaria https://grzybkowskiguzek.pl zajmuje się podobnymi problemami i faktycznie u mnie się sprawdziło.

# namala

20.11.2018 16:08

Na pewno w tej dziedzinie prawa możecie liczyć na pomoc w Kancelarii Adwokackiej Cejrowski. Duże doświadczenie i wiele wygranych spraw!

# hahah beka z reklamy

21.11.2018 11:15

#Konstancja napisał(a) 25.10.2018 08:41
Lex :( bardzo mi przykro :( Wstyd mi za kobiety. I pisze to ja jako kobieta. Wiesz co, jeżeli szukasz kogoś kto jest nieprzekupny przynajmniej w moim mniemaniu i tych którzy korzystali, to jest taki adwokat pani Magdalena Grześkowiak. Nie wiem jak będzie w tej sprawie, bo ona jest od spraw rodzinnych w stylu rozwody, separacje, podział majatku itd. Nie ma na swoim koncie żadnej przegranej sprawy. Ale możesz zawsze się z nia skontaktować i podpytać. Jeszcze raz bardzo mi przykro :(

ocho reklama w natarciu - na gazeta.pl, na go work, na nowiny 24 itd. itd. wstyd wstyd

# Wojyek

27.11.2018 00:30

polecam kancelarię adwokata Tomasza Tomaszczyka, słyszałem i wielu prowadzonych przez niego sprawach, większość z nich wygranych, jest specjalistą prawa pracy i ZUS, warto mieć kogoś takiego w swoich kontaktach

# krolra

06.12.2018 14:29

jeśli chodzi o dobrego adwokata to ja mogę śmiało polecić http://jwc-kancelaria.pl/ . Sam korzystałem nie raz już z ich porad i jestem bardzo zadowolony z ich usług. Myślę, że warto spróbowac.

# skleprybnylomianki.pl

06.12.2018 21:43

http://skleprybnylomianki.pl/

# danonka

08.12.2018 11:12

Dobrze w prawie rodzinnym radzi sobie Kancelaria Adwokacka Cejrowski z Tczewa. W dzisiejszych czasach dobry adwokat jest na wagę złota. Ich doświadczenie i ogromna wiedza w tym zakresie są naprawdę imponujące i pomagają wygrać nawet najbardziej skomplikowane sprawy.

# danonka1

08.12.2018 11:12

Dobrze w prawie rodzinnym radzi sobie Kancelaria Adwokacka Cejrowski z Tczewa. W dzisiejszych czasach dobry adwokat jest na wagę złota. Ich doświadczenie i ogromna wiedza w tym zakresie są naprawdę imponujące i pomagają wygrać nawet najbardziej skomplikowane sprawy.

# gustawo

18.12.2018 18:18

Jeżeli chodzi o prawo rodzinne, więc w takim razie pewnie chodzi o rozwód. Moja siostra miała ciężki rozwód, istna masakra, wszystko na wierzch wychodziło w sądzie. No ale dobrze, że miała świetnych reprezentantów i mówię tutaj o kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak. Niestety nie jest to w Warszawie, ale na śląsku w Gliwicach, ale byłem wtedy tam w sądzie i widziałem jak sobie radzą- super.

# Kamill09

17.01.2019 15:04

Ze swojej strony mogę z czystym sumieniem polecić Kancelarię Adwokacką Dr. Dariusza Erwina Kotłowskiego. Jestem pewien, że gdyby nie oni pewnie bym skończył pod mostem. Profesjonalizm to za słabe słowo by określić tych ludzi, pracę traktują jak powołanie i chyba o to w tym chodzi. Polecam, polecam

# janekku

21.01.2019 10:57

Podpowiem Pawłowską z kancelarii na Świstackiego we Wro. Konkretna i kompetentna osoba. Jeśli chodzi o sprawy rozwodowe, alimenty, ustalenie władzy rodzicielskiej to jak najbardziej mogę ją polecić. Jest skuteczna.

# Marta778

23.01.2019 13:29

Udało mi się podnieść alimenty przez kancelarię grzybkowskiguzek.pl. Było ciężko wygrać z mężem, bo miał naprawdę solidne zaplecze prawne. Moje argumenty, a także pomoc prawników okazała się zbawienna. Ogólnie warto poszukać dobrego prawnika, nie żałować pieniędzy, a jak przychodzi, co do czego to liczy się przecież tylko pozytywny wynik. Pieniądze zawsze można odpracować później. Kancelaria udostępniła mi również arkusz umożliwiający szybkie przeliczenie wydatków na dzieci, co się bardzo jednak w sądzie przydaje.

# IzkaSS

24.01.2019 14:01

Świetnego specjalistę w prawie rodzinnym ma też kancelaria JST, siostra korzystała z ich pomocy przy rozwodzie i była bardzo zadowolona ze współpracy.

# ania889

28.01.2019 11:00

Dobrze się stało że trafiłam na Katarzynę Pawłowską. Miałam naprawdę ostre starcie ze swoim byłym mężem w kwestii opieki nad dziećmi, ale dzięki pani adwokat córki zostały jednak ze mną, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Kontakt do kancelarii jest na http://kancelariapawlowska.pl/.

# Krzysztof1

28.01.2019 23:01

polecam tylko tą kancelarię
https://jstkancelaria.pl/
pan Tomaszczyk prowadzi kancelarię, która zajmuje się również prawem rodzinnym

# Konradd

30.01.2019 09:43

Rozwodziłem się przez kancelarię grzybkowskiguzek.pl i lepiej trafić nie mogłem. W sądzie rodzinnym nie jest lekko, szczególnie teraz dla mężczyzny, ale tam gdzie się dało ograniczyli moje straty. Alimenty przynajmniej płacę w wysokości, którą akceptowałem.

# Margarita

06.02.2019 01:15

rzadko wystawiam komentarze i opinie w internecie, chyba, że ktoś naprawdę zasłuży. Dlatego polecam panią adwokat Joannę Łapińską, bo to najlepszy prawnik od spraw rodzinnych jakiego spotkałam. Poleciła mi ją koleżanka której prowadziła sprawę o alimenty, ja potrzebowałam zmienić adwokata, bo mój wcześniejszy nie sprawdzał się. Pani Joanna nie tylko skutecznie poprowadziła mi rozwód i go wygrała z winy męża oraz wywalczyła wysokie alimenty na córki, ale też poprowadziła rozdzielność majątkową i dość skomplikowany podział majątku. Dzięki niej ja i dzieci jesteśmy zabezpieczone i zagrałam mężowi na nosie, bo on twierdził że to on wygra wszystko. Stało się inaczej dzięki pani Joannie, jej zaangażowaniu, wiedzy i doświadczeniu, prawnik męża to by mógł za nią teczkę nosić co najwyżej. A ja mam wielką satysfakcję. Bardzo polecam, bo to najlepsza prawniczka.

# mareksto77

06.02.2019 10:45

Polecam Panią Martę Łubik prowadzi kancelarie która zajmuje się tylko sprawami rodzinnymi więc dobrze zna temat, pracowała kiedyś w sądzie więc zna spojrzenie drugiej strony i jak podejmuje się sprawy to działa odrazu i opisuje mniej więcej co realnie można ugrać, nie obiecuje nie wiadomo czego.

# KarolinaM

11.02.2019 10:16

Margarita, cieszę sie że wygrałaś sprawę. Wiesz, niektórym facetom to tak właśnie się wydaje że wszystko mogą, ze wszystko wygraja etc. W moim przypadku tez wygrałam sprawę , tylko ze moja prowadziła pani mecenas Magdalena Grześkowiak. Nie znam na chwile obecną akurat z mojej strony lepszego adwokata. Nabrałam do niej zaufania i tyle.

# Kawka78

16.02.2019 10:42

To idz do Michala Krawczyka - doswiadczony, wiek ok - ani mlody ani stary i na pewno ma jaja. Nie da sobie wejsc na glowe i walczy, jest dobry!

# OKOKO

18.02.2019 01:37

Kobiety prawniczki są lepsze do rozwodów, dokładniejsze, bardziej zaangażowane, mówię z doświadczenia

# Romek37

20.02.2019 12:26

Polecam współpracę z Kancelarią Adwokacką Dariusza Erwina Kotłowskiego z Warszawy. Działają tez w m.i. w Poznaniu i we Wrocławiu. Prowadzili kilka spraw bliskim mi osobom, maja szeroką oferte, więc powinni Ci pomóc.

# uwazny

24.02.2019 15:53

#qwerty napisał(a) 26.12.2014 15:40
Ten Cichon to naprawde taki dobry jest? Moglby ktos potwierdzic?

reklama ???????????????????

# Bbcbi

24.02.2019 19:33

Nie będę polecać nikogo z nazwiska, ale zawsze sprawdzajcie kto ile jest już adwokatem, jak ktoś jest dopiero parę lat to wciąż się uczy i dopiero zdobywa doświadczenie, ja bym sie bała mu oddać swoją sprawę. Warto wziąć kogoś z dużym doświadczeniem kto zjadł zęby na swojej pracy i nic go nie zaskoczy i nie przegra wam sprawy, trzeba uważać na nowicjuszy

# namik

09.03.2019 23:18

W przypadku rozwodów warto udać się do:
Kancelaria Prawna Klisz i Wspólnicy
ul. Joachima Lelewela 23/7
53-505 Wrocław
tel. 71 740 50 00
tel. kom. 695 560 425
W tamtym roku pomogli mi przy sprawie rozwodowej, udało się w szybki sposób rozwiązać sprawę i obyło się bez żadnych niesprawiedliwości. Więcej informacji o nich znajdziecie na https://adwokat-wroclaw.biz.pl/.

# Kamilka75

12.03.2019 13:26

Nie jestem co prawda ze stolicy, a z Łodzi, ale powiem Wam, że u nas to od tego głównie jest mecenas Chróścielewska. Prowadzi kancelarię z mężem i już niejednej osobie pomogła. ja byłam tylko na jednej poradzie, a już wiem , że to harda kobieta, sięgająca po to, co jest w interesie klientów. Myślę, że spokojnie możecie do niej napisać. W rankingu http://www.skuteczny-adwokat.com/ jest najlepiej oceniana z okręgu.

# anina

12.03.2019 18:19

W prawie rodzinnym (między innymi) specjalizuje się adwokat Paweł Cejrowski. Doskonały adwokat i strateg procesowy. Mieć go po swojej stronie jest prawdziwym szczęściem. Pomógł mi wygrać dość skomplikowaną sprawę, która pod jego dowództwem wydała się banalnie prosta. Jestem mu ogromnie wdzięczna!

# Lilka

14.03.2019 13:07

Dużo dobrego słyszałam o kancelarii JST. Z tego co wiem to mają świetnych prawników w wielu dziedzinach więc chyba warto spróbować się z nimi skontaktować.

# Zoffia

15.03.2019 11:50

Przy sprawach z prawa rodzinnego zawsze korzystam z usług sprawdzanego już adwokata, a dokładniej Pani Adwokat Małgorzaty Tokarz - http://malgorzatatokarz.pl/ . Pani adwokat specjalizuje się w prawie rodzinnym co udowodniła prowadząc moją sprawę rozwodową i sprawę o podział majątku. Mam do niej pełne zaufanie i mogę polecić ją każdemu, komu zależy na pełnym profesjonalizmie.

# ania78

19.03.2019 13:07

Miałam tak samo jak autorka postu. Rozwód i do tego ciężki podział majątku, tym bardziej że oboje posiadamy własne firmy, które dobrze prosperują. Od jakiegoś czasu moją firmą zajmowała się kancelaria adwokacka Wojas Pawlak, więc poprosiłam ich o reprezentowanie mnie podczas rozwodu. Dobrze znają moją firmę i mój dorobek, dlatego też świetnie się w tym sprawdzili.

# barber_wwa

21.03.2019 08:02

#Kawka78 napisał(a) 16.02.2019 10:42
To idz do Michala Krawczyka - doswiadczony, wiek ok - ani mlody ani stary i na pewno ma jaja. Nie da sobie wejsc na glowe i walczy, jest dobry!

dzięki - faktycznie się sprawdził

# Magdalena P.

21.03.2019 14:07

Jak jeszcze mieszkałam w Bielsko-Białej to moim adwokatem był pan mecenas Mateusz Szymkowiak. Ma on tam własnie swoją kancelarię. Potrzebowałam go, ponieważ rozwodziłam się z mężem i wnioskowałam o rozwód z orzeczeniem o winie męża. Dlatego było ciężko, ale pan Szymkowiak świetnie sobie poradził.

# Rikiruu

12.04.2019 11:54

korzystałam z usług pana Tomaszczyka z Warszawy i jego jak i cała kancelarie moge polecic, nie zdzierają z czlowieka a podchodza do sprawy po ludzku

# Anonimek299

23.04.2019 11:05

Profesjonalnie i przede wszystkim skutecznie prowadzi sprawy Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Tarasek - Zatyka. :) Jakość oraz zaangażowanie godne polecenia. Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie szybki czas załatwienia sprawy oraz indywidualne podejście do tematu. Wszyscy pracownicy cechują się ogromnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Kancelaria, którą śmiało mogę polecić każdemu, kto liczy na skuteczne załatwienie sprawy!

# Ols

27.04.2019 01:39

#Margarita napisał(a) 06.02.2019 01:15
rzadko wystawiam komentarze i opinie w internecie, chyba, że ktoś naprawdę zasłuży. Dlatego polecam panią adwokat Joannę Łapińską, bo to najlepszy prawnik od spraw rodzinnych jakiego spotkałam. Poleciła mi ją koleżanka której prowadziła sprawę o alimenty, ja potrzebowałam zmienić adwokata, bo mój wcześniejszy nie sprawdzał się. Pani Joanna nie tylko skutecznie poprowadziła mi rozwód i go wygrała z winy męża oraz wywalczyła wysokie alimenty na córki, ale też poprowadziła rozdzielność majątkową i dość skomplikowany podział majątku. Dzięki niej ja i dzieci jesteśmy zabezpieczone i zagrałam mężowi na nosie, bo on twierdził że to on wygra wszystko. Stało się inaczej dzięki pani Joannie, jej zaangażowaniu, wiedzy i doświadczeniu, prawnik męża to by mógł za nią teczkę nosić co najwyżej. A ja mam wielką satysfakcję. Bardzo polecam, bo to najlepsza prawniczka.

Skorzystałam i polecam bo sprawdziła się pani mecenas - moja sprawa zakończona szybko, sprawnie i korzystnie!

# Monia123

06.05.2019 16:16

Ja się rozwodziłam we Wrocławiu i tam kancelaria Iwo Klisz i wspólnicy jest godna polecenia. Zawsze przygotowani, odpowiadają na wszystkie pytania szczerze. Ceny mają jak wszędzie, ale przynajmniej miałam poczucie,że płacę za dobrą robotę.

# SzatanK

07.05.2019 13:00

Ja mogę polecić kancelarię JST. Mają specjalistów w różnych dziedzinach, m.in w prawie rodzinnym. Mnie pomagali przy rozwodzie i wszystko skończyło się po mojej myśli.

# Beata_1978

14.05.2019 20:44

Przeczytałam wiele opinii w internecie na temat prawników. Poszłam na konsultację do trzech Pań Mecenas. W końcu wybrałam jedną i była to Pani Mecenas Anna Rojek. Wygrała tym, że wydawała się być najbardziej ludzka i najbardziej konkretna. Jakoś od razu jej zaufałam, a wydaje mi się , że to jaki ma się kontakt ze swoim prawnikiem jest bardzo ważne. Jestem już po rozwodzie, alimenty zasądzone i kontakty ustalone. Teraz czeka mnie podział majątku. Z Pani Mecenas byłam bardzo zadowolona, sama nawet jej powiedziałam, że będę ją z całego serca polecać. Także jeżeli komuś się przyda to podaję numer bezpośrednio do Pani prawnik: 793 219 064 Pozdrawiam, Beata

 saa-sklep.pl

14.05.2019 21:16

Adwokat Jerzy Bedełek , polecam
https://www.saa-sklep.pl/

# Tomik

18.05.2019 18:14

Świetną kancelarią od prawa rodzinnego jest Wojas Pawlak czyli Legaleo z Gliwic. Sam kilka razy potrzebowałem ich pomocy, ponieważ moja była żona miała płacić alimenty na dzieci i potrzebowałem kogoś kto się tym zajmie w miarę szybko i bezproblemowo.

# zadowolona mężatka

19.05.2019 16:07

A ja sobie powiększyłam biust i jestem SZCZĘŚLIWA. Nie muszę się rozwodzić. POLECAM KAŻDEMU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# Wiosna

24.05.2019 20:05

Zwycięstwo #Wiosny w wyborach to łatwiejszy dostęp do pigułek dzień po. #wiosna #wiosnabiedronia #KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

# Mias

30.05.2019 22:09

Sprawdź sobie kancelarię JST. wiem, że mają tam specjalistów z różnych dziedzin. Sama akurat współpracowałam z Panem Tomaszczyk i byłam bardzo zadowolona z jego pomocy.

 agat277

13.06.2019 12:35

Polecam kancelarię audens która znajduje się na terenie Wrocławia https://audens.pl/, można również zdalnie współpracować. Mój rozwód przebiegł bardzo sprawnie i bez zastrzeżeń.

 agat277

13.06.2019 12:37

Polecam https://audens.pl/ która znajduje się na terenie Wrocławia https://audens.pl/, można również z nimi zdalnie współpracować. Mój rozwód przebiegł bardzo sprawnie i bez zastrzeżeń

# HAKER

14.06.2019 04:21

Witam,
ZAJMUJĘ SIĘ PROFESJONALNYM WŁAMYWANIEM NA KONTA FACEBOOK!
Zanim zapacisz to udowodnię Ci, że posiadam login i hasło do konta FB, które mi zleciłeś/aś! Jako dowód Wyślę Ci część rozmów z Tobą i tą osobą lub inną osobą, którą mi wskażesz!
Pierwszę udowodnię, potem płacisz i wysyłam Ci login i hasło do konta fb tej osoby!
NIE PISZ DO MNIE TU TYLKO NAPISZ NA MAILA!
damian.kozdron88@o2.pl
ZAPISZ SOBIE SZYBKO TEGO MAILA, BO TEN POST ORAZ MOJE KONTO ZOSTANIE ZA NIEDŁUGO USUNIĘTE ZA DODANIE TAKIEGO POSTA!
100% DYSKRECJI!
cena: 400 zł do negocjacji!
Zapraszam!

# Karolinaa

27.06.2019 09:25

U nas również JST bardzo pomogło, brat walczył z byłą żoną, która chciała go ze wszystkiego oskubać, bardzo nam wtedy pomógł p. Tomasz Tomaszczyk.

# SylwiaD9

11.07.2019 15:41

Uważam, że w tej sytuacji powinnaś zgłosić się do Kancelarii Adwokackiej Dariusza Kotłowskiego. Nikt sobie tak nie radzi z tymi kwestiami jak oni. Wiem z doświadczenia.

# doświadczony 53

14.07.2019 13:47

a ja ODRADZAM rozwody nie warto bo można trafić gorzej. Poszedłem na siłownię, zacząłem brak tabletki na potencję (wiadomo jakie ) żonę wysłałem na powiększenie biustu z B na D, powiększenie warg. Jest nam cuuuuuudownie. Nie warto szukać nowych wrażeń z obcymi. Naprawdę - docencie to co macie w domach. Se.s po 50 też jest super i nie trzeba do tego młodszej

# Gość4325

14.07.2019 19:24

Ja z kolei mogę polecić Panią Barbarę Laskowską. Jest to bardzo dobry prawnik z dużym doświadczeniem. Tutaj wstawiam link do jej strony internetowej: https://www.adwokat-laskowska.pl/

# Monikaq

17.07.2019 02:48

Najlepsza adwokat Joanna Łapińska - skuteczna, słynie z tego że nigdy nie wychodzi z sądu przegrana. Korzystałam z jej usług z polecenia innych osób i też uważam, że jest najlepszym adwokatem rozwodowym

# Anita

18.07.2019 15:17

Sprawdź sobie kancelarię JST. Wiem, że mają specjalistów z różnych dziedzin i cieszą się na prawdę dobrymi opiniami.

# bojad

22.07.2019 11:49

jak najbardziej kancelaria JST, tez polecam, bardzo konkretni prawnicy i nie trzepia po kieszeni

# dymek

29.07.2019 18:02

Kancelaria Adwokacka Cejrowski. Doświadczenie w zakresie wielu dziedzin prawa. Profesjonalnie i za rozsądną cenę.

# kafee225

12.08.2019 12:31

Zdecydowanie polecam https://audens.pl/ z Kancelari Audens. Pan Paweł Sysło to pasjonat prawa, widać to gołym okiem. Ma ogromną wiedzę i angażuje się w sprawę na 100%. Polecam każdemu kto szuka dobrego zaufanego adwokata i nie za miliony. A we Wrocławiu takich dużo...

# Brenda44

19.08.2019 12:46

Najlepszym według mnie od prawa rodzinnego jest pani mecenas Magdalena Grześkowiak. Bardzo mi pomogła w sprawie rozwodowej. I co jeszcze ważne, że otrzymałam swoją połowę majątku. Mąż musiał mnie "spłacić"

# Martita

08.09.2019 23:51

najlepsza od prawa rodzinnego moim zdaniem jest pani adwokat Joanna Łapińska, która prowadziła mi juz 3 sprawy, kiedyś rozwód i podział majątku, teraz podwyższenie alimentów, wszystkie 3 wygrane, pani Joanna była ogromnym wsparciem nie tylko w sprawie w sądzie ale mądrze doradzała mi co mam robić w sprawach dzieci podczas afer z mężem, dała mi duże poczucie bezpieczeństwa zawsze mogłam na nią liczyć, kazała zbierać dowody na wszystko i to się potem przydało w sądzie, dzięki niej wszystko poszło po mojej myśli i jest godna polecenia

# Amelia

11.09.2019 19:54

Dla mnie najlespzym adwokatem w Warszawie od tch spraw jest Katarzyna Pluta. Zawsze polecam ją znajomym i zawsze są zadowoleni.
Nawet mam link do jej strony zapisany dalej
http://zachowekbeztajemnic.pl

# Marca1976

22.09.2019 22:59

Ze swojej strony polecam Panią Mecenas Annę Rojek. Pani Ania prowadzi kancelarię na Mokotowie. Można zajrzeć na stronę internetową: www.rprlegal.pl tel. kontaktowy: 793 219 064 Pani Mecenas bardzo mi pomogła. Oprócz tego, że na sprawach rodzinnych zna się świetnie i jest bardzo aktywna na sali sądowej, to tak po ludzku podchodzi do klienta. Ja namiar na Panią Anię mam z polecenia, więc nie tylko ja jestem zadowolona, moja koleżanka również była. Z czystym sumieniem polecam, ponieważ wiem, że z dobrymi i uczciwymi prawnikami bywa niestety różnie....

# vollka36

25.09.2019 09:49

Ja Ci polecam kontakt z Kancelarią Adwokacką Dariusza Kotłowskiego. Pracują tam ludzie z pasją. Działają szybko i skutecznie.

# Beskidka_wsc

28.09.2019 11:06

Idz, zadzwon i spotkaj sie. Ja od 4 lat jestem wierna - chociaz adwokatowi ;))) troche mnie uratowal w beznadziejnej sytuacji - zamiast stracic wszystko, podzial poszedl bardzo lagodnie i nie awanturniczo - nie spodziewalam sie, ale merytoryka i podejscie mojego adwokata wygralo z pretensjami ex meza. Mnie representuje Michal Krawczyk - juz nie podpisuje zanej umowy bez niego - wiem, ze jak on powie ok to znaczy ze jestem bezpieczna. Ratowal mnie nie raz i jako czlowiek tak po ludzku jestes dozgonniw wdzieczna

# Dakota88

28.09.2019 13:25

wierna chociaż adwokatowi ? No to ładnie Ci powiem :p Widzisz, w małżeństwie to ja byłam ta zdradzona. Tylko że mój ex chciał zabrać wszystko..... bezczelny ..... Szkoda gadać. Mnie reprezentowała akurat Pani mecenas Magdalena Grześkowiak. Super kobieta. Wywalczyłam co chciałam

# Wroclawianin

03.10.2019 14:33

Jeżeli szukacie dobrego prawnika i zespołu radców prawnych we Wrocławiu to śmiało polecam:
https://kancelariakufieta.pl

# mai91

07.10.2019 11:58

Polecam sprawdzonego adwokata www.piotrbanczyk.pl

# Olas

07.10.2019 19:00

Polecam adwokat Joannę Łapińską, najlepsza mecenaska od prawa rodzinnego w Warszawie! Mój rozwód wygrany i podział majątku dogadany szybko i korzystnie

# Turinka

29.10.2019 06:52

Pani Grześkowiak z Warszawy jest doskonala. Moim zdaniem warto się do niej zglosić w szczególności jak jest jakaś cięższa sprawa - podział majątku czy ustalenie pieki nad dziećmi. No i dzięki niej mój rozwód nie przebiegł tak dramatcznie jakby to się wydawało. Jestem zadowolona z niej!

 MalVVina

29.10.2019 12:42

Jeśli szukasz dobrego adwokata od prawa rodzinnego to zachęcam do sprawdzenia oferty Pani adwokat Małgorzaty Tokarz - http://malgorzatatokarz.pl/ . Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że Pani Małgorzata jest prawdziwą specjalistką jeśli chodzi o prawo rodzinne. Wszystkie sprawy rozwodowe, czy o podział majątku to dla niej chleb powszedni, dlatego wie jak poprowadzić sprawę, żeby wygrać ją dla klienta. Ze 100% pewnością mogę ją polecić!

# Amelia

21.11.2019 16:43

Ja mogę polecić adw Katarzynę Pluta. Mi prowadziła rozwód, a koleżance sprawę spadkową. Ze wszystkimi sprawami porozwodowymi np. alimenty, chodzę do niej http://zachowekbeztajemnic.pl

# Marta12

21.11.2019 16:49

Mecenas Małgorzata Woźniak to naprawdę dobry wybór, mówię to z własnego doświadczenia. Zawsze polecam ją wszystkim znajomym - myślę, że i tobie pomoże. https://dzialspadkubeztajemnic.pl

# Martyna Jedrzejak

25.11.2019 15:05

nie jestem osobą decyzyjną - mam z tym problem. rozwód nie był z mojej inicjatywy i bardzo długo się zastanawiałam czy chcę adwokata czy nie. na szczęście moja siostra mnie przekonała i dosłownie zawlekła na salę. mój były mąż chyba liczył, że będę sama i wykorzyta to...zdzwił się. trafiłam super - co za konkret! przynam - wiele rozmów było dla mnie trudnych - ale on chcial jak najlepiej, a ja musiałam pozwolic mu o mnie zawalczyć. to miłe jak ktoś robi dla ciebie to co ważne i dobre. polecam michała krawczyk - na sali twardziel, ale dusza człowiek.

# Kasandra3

25.11.2019 16:37

Na twoim miejscu wybrałabym mecenas Małgorzatę Woźniak. Świetnie zna się na swoim fachu i byłam pod wielkim wrażeniem gdy prowadziła moją sprawę :)

# Kajta3

26.11.2019 11:23

Mi bardzo pomogli w Kancelarii Adwokackiej Dariusza Kotłowskiego. Mecenas jest spokojnym, wyważonym człowiekiem o wielkim autorytecie na sali sądowej.

 HighIT

26.11.2019 13:21, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 26.11.2019 13:29

Na stronie http://www.kancelariaminsk.pl znajdziesz informacje, czy Radosław Domalewski zajmuje się tego typu dziedziną prawa.

# dla naiwnych

27.11.2019 13:31

#Kasandra3 napisał(a) 25.11.2019 16:37
Na twoim miejscu wybrałabym mecenas Małgorzatę Woźniak. Świetnie zna się na swoim fachu i byłam pod wielkim wrażeniem gdy prowadziła moją sprawę :)

Reklama ??????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# Kasandra3

27.11.2019 17:28

Well, ktoś pyta o godnego polecenia adwokata więc mówię z własnego doświadczenia jak to wygląda. Pani Woźniak za prowadzenie sprawy policzyła mi naprawdę mało, a całość dzięki niej wypadła na moją korzyść. Będę jej zawsze wdzięczna za to ile dla mnie zrobiła, więc chętnie polecę ją innym ;)

# Sandra

28.11.2019 18:41

W sprawach cywilnych o podział majątku z byłym mężem polecam adwokata Sławomira Dudę. Bardzo oddany sprawie.

# Ulówka

29.11.2019 16:14

Właśnie! Pani Małgosia Woźniak to naprawdę super adwokat! Mi akurat prowadziła zachowek nie rozwód, ale widać, że wie co robi!

# PalomarLulu

30.11.2019 11:56

Jak dla mnie niezastąpiona jest pani mecenas Magdalena Grześkowiak. Była moim drugim adwokatem, Pierwszy nic mi nie doradził, straciłam tylko pieniądze nic więcej. Tutaj przynajmniej uzyskałam fachową pomoc

# Baśka

04.12.2019 13:54

Wiem, że Pan Tomasz Tomaszczyk z JST zajmuje się też prawem rodzinny i cieszy się dobrymi opiniami więc myślę, że warto się umówić na spotkanie.

# Urszula121

22.12.2019 20:18

Dobry prawnik rozwodowy jest na wagę złota, bo potrafi pomóc w zaoszczędzeniu nerwów i lepszym samopoczuciu. Ja bardzo doceniam pomoc jaką zaoferowała mi Pani Mecenas Justyna Węgrzynowicz-Cichońska z Krakowa. 100% profesjonalizm.

# Koteleczka

23.12.2019 00:10

Bardzo polecam panią mecenas Magdalenę Grześkowiak. nie ma na swoim koncie żadnej przegranej sprawy plus to, ze jest jest bardzo empatyczna.

# andrzej p

27.12.2019 14:50

#Ulówka napisał(a) 29.11.2019 16:14
Właśnie! Pani Małgosia Woźniak to naprawdę super adwokat! Mi akurat prowadziła zachowek nie rozwód, ale widać, że wie co robi!

Byłem i odradzam. Uciekłem jeszcze szybciej niż przyszłęm, cały czas sie śmiała nie wiem z czego , dziwna atmosfera. Poszedłem do mecenasa Roman zdecydowanie inne podejście i poziom

# kinga

12.01.2020 16:46

polecam Pana Karola Wieczorskiego

# Kajkosz_sa

14.01.2020 15:12

Kancelaria Dariusza Kotłowskiego specjalizuje się w prawie rodzinnym i jest niezwykle skuteczna. Moim zdaniem warto się do nich odezwać, bo poprowadzą Twoja sprawę tak, aby jak najbardziej Cię odciążyć i do tego są bardzo skuteczni

# Diska

15.01.2020 19:38

Mega wsparcie w trakcie rozwodu i podziału majątku dostałam od Pani Grześkowiak - super babeczka, pomocna i przede wszystkim na prawdę dobrze działa. konkretna jest.

# Adamf

27.01.2020 07:38

Ja ostatnio korzystałem z https://tuadwokatkielce.pl/adwokat-skarzysko-kamienna/. Byłem zadowolony polecam kontakt gdyż ta kancelaria zna się na rzeczy.

# Czajka

03.02.2020 20:05

Wiem, że Pan Tomaszczyk z JST zajmuje się też prawem rodzinnym i jest całkiem dobry w tej dziedzinie.

# neta

25.02.2020 15:48

Moją sprawę rodzinną prowadził adwokat z kancelarii Cejrowski z Gdańska. Doświadczony, dobre podejście, dobre przygotowanie.

# Anonim

25.02.2020 20:45

polecam kancelarię JST prowadzoną przez adwokata Tomasza Tomaszczyka, jego kancelaria zajmuje się wszystkimi dziedzinami prawa, zatrudnia wieli świetnych prawników a sam ma ogromne doświadczenie i profesjonalne podejście do klienta

# Afika

15.03.2020 08:23

W Warszawie bardzo pomocna okazała się Pani Grzeskowiak. Adwokat bardzo prężnie działała, pomogła i przede wszystkim nie pozwoliła mi zginąć.

# Marta228

17.03.2020 19:26

Wiem, że prawem rodzinnym zajmuje sie tez Pan Tomaszczyk z JST. Koleżance pomagał przy rozwodzie i była bardzo zadowolona ze współpracy.

# Krzysztofff

30.03.2020 21:16

kancelaria JST jest moim zdaniem najlepszą aktualnie kancelarią w Warszawie, mają świetnych prawników, a prowadzący ją mecenas Tomasz Tomaszczyk jest świetnym specjalistą w dziedzinie prawa pracy i ZUS! polecam

# Justinka

11.04.2020 14:50

W warszawie na pewno prawem rodzinnym zajmuje się też Pan Tomaszczyk z JST. Konkretny, rzeczowy i doświadczony, koleżance pomagał przy rozwodzie i była bardzo zadowolona ze współpracy. Fajne jest też to, że sporo spraw można z nim załatwić przez skypa co w obecnej sytuacji jest dużą wygodą.

# Piotr1212

28.04.2020 09:54

Moją sprawę rodzinną prowadziła Pani adwokat Justyna -Słowińska-Wiecha. Doświadczony, dobre podejście, dobre przygotowanie. http://slowinska-wiecha.pl

# marekk

29.04.2020 21:31

najlepszy prawnik z jakim współpracowałem to mecenas Tomasz Tomaszczyk, ma szerokie doświadczenie w różnych dziedzinach prawa, również w prawie rodzinnym, polecam

# MartaO

30.04.2020 13:44

Ile ludzi tyle opinii. Dla mnie najlepszą opcją póki coś jest pani mecenas Magdalena Grzeskowiak,ona prowadziła moją sprawę rozwodową i dzięki niej jakos udało mi się wygrać sprawę, która generalnie była beznadziejna

# mag651

07.05.2020 19:44

Szukam opinii na temat www.lexom.pl, ktoś, coś?

# Gosia

15.05.2020 16:36

A czy ktoś mógłby napisać w jakiej w kwocie się zamknął przy rozwodzie z orzekaniem o winie plus sprawa alimentacyjna?

# ewa6789

15.05.2020 22:40

ja zapłaciłam 15000 zł. W tym 4000 zł rozdzielność, 3500 zł alimenty i 7500 zł, bardzo cięzi rozwód, masa pism, zażaleń, załączników do protokołów, maili. Ale nie żałuję jakby wycenilła mi moja Pani mecenas na 20.000 zł tez bym zapłaciła bo było warto. Co z tego, że zapłacisz 5000 zł jak po roku kończy się zapał do pracy

# Adam87

25.05.2020 11:37

Kancelaria https://www.legalsalutaris.pl/ - w moim przypadku udało się faktycznie przeprowadzić dla mnie sprawę o rozwód I uzyskać pozytywne rozstrzygnięcie, tak więc wydaje mi się, że to kancelaria, z której usług będzie warto skorzystać. Świetny kontakt z prawnikami, którzy są dostępni przez cały tydzień i służą poradami jeśli będzie taka potrzeba.

# Klarcia

26.05.2020 15:55

Na pewno prawem rodzinnym zajmuje się Pan Tomaszczyk z JST i wiem, że cieszy się dużym powodzeniem. Jest konkretny, rzetelny, zaangażowany i po prostu przyjazny w kontaktach co według mnie również się liczy.

# Robert

30.05.2020 21:31

też widziałam dużo pozytywnych opinii na temat mecenasa Tomaszczyka

# mart521

03.06.2020 10:57

ja czytałam dużo dobrego o www.piotrbanczyk.pl

# Iwonka

08.06.2020 23:15

do rozwodu najlepsza Joanna Łapinska. Mnie się udało wygrać rozwód z winy męża i alimenty 3000 własnie dzięki niej, pani mecenas pełna profeska i fajne podejście do klienta, życzliwa osoba, komórka 601-955-555

# Kaja

14.06.2020 17:19

Mysle, ze adwokat Mikolejwska Maryla. Ja byłam jedynie po poradę więc cięzko mi coś więcej powiedzieć o sprawach (porada super, bardzo merytorycznie) ale moja znajoma wygrała sprawę dzięki niej

# kad

18.06.2020 15:08

#Kaja napisał(a) 14.06.2020 17:19
Mysle, ze adwokat Mikolejwska Maryla. Ja byłam jedynie po poradę więc cięzko mi coś więcej powiedzieć o sprawach (porada super, bardzo merytorycznie) ale moja znajoma wygrała sprawę dzięki niej

gdzie mozna jakies opinie o niej poczytac?

# Ula

24.06.2020 13:26

wystarczzy imie i nazwisko wpisac w google wyskoczy ale najlepiej o opinie pytac kogos kto mial z pania mecenes do czynienia tak najabrdziej wiarygodnie

# lilia

26.06.2020 14:26

Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na adwokata Pawła Cejrowskiego. Olbrzymia pomoc z jego strony i cała sprawa potoczyła sie bardzo szybko.

# Czarls

29.06.2020 19:08

Maryle Mikolajewska polecam

# Thalia88

30.06.2020 16:58

Niektórzy nie rozumieją czegoś takiego, że rozwód jest jedynym wyjsciem. Troche brutalne, ale co zrobić. Z mojej. U mnie był problem z kochanką byłego męża, plus to, że próbowal ze mnie robić wariatke i w ogóle. I dobrze że są adwokaci jak np pani mecenas Magdalena Grześkowiak.

# Pixi

07.07.2020 14:49

Prawem rodzinnym na pewno zajmuje się Pan Tomasz Tomaszczyk. Bratu pomagał przy rozwodzie i wiem, ze był bardzo zadowolony ze współpracy. Duże doświadczenie, wiedza i obycie a do tego zaangażowanie w sprawę.

# Janina123

31.07.2020 12:36

Od prawa rodzinnego według mnie jest pani mecenas Magdalena Grześkowiak, Dodam, ze jest to mój drugi adwokat, z którym współpracowałam i bardzo się cieszę, ze mnie repzenetowałam w sądzie, bo dzięki niej udało mi się udowodnic rzeczy byłemu mężowi jak np przemoc psychiczna.

# miiii

20.08.2020 10:48

Jeśli będziesz szukać dobrych propozycji to w mojej ocenie warto się będzie skontaktować z kancelarią https://www.legalsalutaris.pl/. Bardzo dobrze funkcjonująca kancelaria, która zajmuje się sprawami z zakresu władzy rodzicielskiej. Będą w stanie zagwarantować faktycznie obsługę na najwyższym poziomie jeśli chodzi o takie sprawy.

# trujekkkkkk

25.08.2020 15:24

Znam dobrego adwokata z Wrocławia od spraw rodzinnych. Jest nim Izabela Baran, która nie jedną sprawę już wygrała w tym temacie. Jeśli ktoś jest zainteresowany to odsyłam do sprawdzenia wizytówki https://izabelabaran.pl/sprawy-rodzinne. Warto też wejść na bloga gdzie często Pani Izabela dodaje artykuły poświęcone sprawach rodzinnych

# Anix

14.09.2020 06:54

zdecydowanie PAni Magdalena Grześkowiak. Bardzo dobry adwokat, pomocna i rzeczowa! jej można po prostu zaufać!!

# zażenowany

23.09.2020 14:04

Wygląda na to że wszystkie kancelarie już się tutaj wpisały..

# JanekKa

23.09.2020 15:13

Polecam portal na temat prawa http://swiat-prawa.eu/
----
https://www.kora.net.pl/

# mart511

12.10.2020 11:44

zerknij na ofertę www.piotrbanczyk.pl

# matra51

13.11.2020 13:50

polecam kontakt z www.piotrbanczyk.pl

# Anonim

19.11.2020 13:51

Zdecydowanie prawnicy z JST Tomasz Tomaszczyk pomogą w tej kwestii.

# Zośka

22.11.2020 11:39

Pan Tomaszczyk z JST też na pewno zajmuje się prawem rodzinnym i cieszy się dobrymi opiniami więc myślę, ze warto próbować.

# Dorota85

25.11.2020 11:55

Jak się rozwodziłam skorzystałam z kancelarii http://www.kancelaria-mm.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Profesjonalne podejście, a i sprawa skończyła się dla mnie bardzo dobrze.

# kayla

08.12.2020 22:07

#Czarls napisał(a) 29.06.2020 19:08
Maryle Mikolajewska polecam
Również :) profesjonalne podejście ale przede wszystkim jak człowiek do człowieka

# kolorowanka1

15.12.2020 20:25

O pomoc warto zwrócić się do jakiejś sprawdzonej i doświadczonej kancelarii, która stanie na wysokości zdania i zrobi wszystko aby sprawę wygrać. Wiem że jedną z takich kancelarii na pewno są oni http://snkancelaria.pl/ Na pewno pomogą.

# agat65

16.12.2020 13:13

moim zdaniem warta uwagi jest oferta www.wosiekdorosz.pl

# MiaS

09.01.2021 15:21

Ja z doświadczenia mogę polecić Pana Tomaszczyk. Sama niedawno korzystałam z jego pomocy i byłam zadowolona z otrzymanych porad.

# Aneta75

17.01.2021 22:42

Jak Warszawa to radca prawny Anna Rojek. Pani Mecenas wszystko załatwiła, jest konkretna, fachowa i rzetelna. Ma biuro przy pl. Unii Lubelskiej. Polecam bo ma duże doświadczenie w rodzinnych sprawach i rozwodach! 10/10

# wata52

18.01.2021 09:28

polecam wygodne poradyonline.lexcarta.pl

# gart56

12.03.2021 09:30

ja również polecam www.poradyonline.lexcarta.pl

# skarabeushek

15.03.2021 14:12

osobiście polecam https://www.msz-kancelaria.pl

# Andrzej1122

15.03.2021 16:34

Jedna rzecz. Jeśli nie chcecie tego przeżywać, to warto pomysleć o prawniku. I to na serio. Zabezpieczy Twój interes, zminimalizuje stres związany z rozprawami. Wiem to z autopsji. W Wawie sprawę prowadziła dla mnie adwokat Wiktoria Domaradzka. Nie ma co się zastanawiać. bez prawnika stres 1000, z prawnikiem może 50.

# kraksa81

27.03.2021 07:56

zdecydowanie warto brać mecenasa - inaczej takie sprawy wyglądają i on od tego jest aby brać na siebie ciężar i stres. no i trzeba wybrać kogoś komu jest się w stanie zaufać. wybo.r jest ogromny. ale jeśli idziesz na spotkanie i ktoś wie o czym mówi, prowadzi cię i tlumaczy jak będzie wygladać cała ścieżka to dobry znak. mnie rozwiódł i dzielił michał krawczyk. jestem zadowolona bo zrobił to super sprawnie i profesjonalnie. jest zawsze przygotowany i bardzo wymagający dla przeciwnej strony. to jednak ważne jak się prowadzi sprawę, jak się przesłuchuje i jak się jest dokładnym. on jest.

# klient

02.04.2021 12:34

zdecydowanie odradzam mec. Łukasza Domańskiego z Warszawy. Piszę to po to, żeby ewentualnym kolejnym klientom oszczędzić gehenny we współpracy z tym adwokatem. Już w momencie trwania sprawy nie ma z nim żadnego kontaktu, nie odbiera telefonów, nie odpisuje na maile, jak raz zadzwoniłem z innego numeru (kiedy to łaskawie odebrał tel) - to rzucił mi słuchawką. Poza tym, co jest już zupełnie karygodne, nie mogę się doprosić przekazania wniosku strony przeciwnej, nie wiem, dlaczego to ukrywa. Poza tym jest opieszały w podejmowanych działaniach, właściwie nie podejmuje żadnych, pomimo iż ma ode mnie dowody, materiały. Naprawdę mocno nie polecam! Gdybym wiedział to wcześniej, w życiu nie zdecydowałbym się na współpracę z nim. Nie dość, że samym stresem jest sama sprawa w sądzie, to dodatkowym i dużym stresem jest kompletny brak wsparcia i kontaktu ze strony Pana Mecenasa.

# klient

02.04.2021 13:10

Zdecydowanie odradzam Kancelarię Adwokacką Adw. Łukasz Domański z Warszawy. Piszę to po to, żeby ewentualnym kolejnym klientom oszczędzić gehenny we współpracy z tym adwokatem. Już w momencie trwania sprawy nie ma z nim żadnego kontaktu, nie odbiera telefonów, nie odpisuje na maile, jak raz zadzwoniłem z innego numeru (kiedy to łaskawie odebrał tel) - to rzucił mi słuchawką. Poza tym, co jest już zupełnie karygodne, nie mogę się doprosić o przekazanie wniosku strony przeciwnej, nie wiem, dlaczego to ukrywa. Poza tym jest opieszały w podejmowanych działaniach, właściwie nie podejmuje żadnych, pomimo iż ma ode mnie dowody, materiały. Naprawdę mocno nie polecam! Gdybym wiedział to wcześniej, w życiu nie zdecydowałbym się na współpracę z nim. Nie dość, że wielkim stresem jest sama sprawa w sądzie, to dodatkowym i jeszcze większym - jest kompletny brak wsparcia i kontaktu ze strony Pana Mecenasa.

# Amelia68

06.04.2021 14:40

W prawie rodzinnym specjalizuje się kancelaria Lilianny Skiby, ma biuro w Warszawie i w Łomiankach. Korzystałam z jej usług, dostałam namiar od znajomej z pracy i też jestem zadowolona ze współpracy. Byłyśmy w stałym kontakcie telefonicznym, wiedziałam na bieżąco co się dzieje w mojej sprawie.

 dertf

01.05.2021 16:57, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 01.05.2021 16:58

Słuchajcie, jak potrzebujecie odpowiedniego prawnika, albo porady to polecam Wam śmiało [url]http://ekancelaria.tv/[/url] Dodatkowo można jeszcze zadać pytanie prawnikowi.. zdalnie, więc fajna opcja na start.

# gosc931

13.05.2021 12:43

polecam www.piotrbanczyk.pl

# Majuna

14.05.2021 10:14

ooo ja mogę z czystym sumieniem polecić Magdalenę Grześkowiak! bardzo konkretna i pomocna Pani Mecenas! zna się na rzeczy i wie jak odpowiednio zawalczyć na sali rozpraw!

# adwokatolsztyn

20.05.2021 14:18

Miałem ostatnio ten sam problem. Szukałem porady prawnej w internecie, ale niestety nic ciekawego nie znalazłem. Udałem się do kancelarii adwokackiej w Olsztynie http://adwokatrozbicka.pl/, Pani Marty Rozbickiej. Od razu widać było, że Pani Adwokat zna się na rzeczy. Sprawa roztrzygnęła się po mojej myśli, dzięki usługom prawnym pani Marty, polecam.

 janek1

21.05.2021 13:30

No proszę, same pozytywne opinie i wdzięczni klienci :).

# Nika737

26.06.2021 04:57

Polecam mec. Michał Krawczyk - w mojej ocenie dobry prawnik ze konkretnym podejściem do klienta. Sprawa przygotowana i przeprowadzona sprawnie i tak jak zakładaliśmy przy pierwszym spotkaniu. Ponadto, duży plus dla jego sekretarki za załatwienie sądowych formalności.

# Daniel

03.08.2021 07:52

Pan Michał Krawczyk jest bardzo dobrym i uczciwym adwokatem. Mówi szczerze jak wygląda sprawa, gdzie będą problemy i co można faktycznie zrobić. Dzięki jego poradom i taktyce w sprawie alimentacyjnej uzyskałam korzystny wyrok (zwłaszcza przy uwzględnieniu tego czego zażądała była żona). Polecam go wszystkim którzy potrzebują fachowej pomocy.

# Alka

03.08.2021 13:54

teraz to w sumie nawet lokalizacja kancelarii nie ma za bardzo znaczenia, także wybór jest ogromny. Od spraw rodzinnych, rozwodów, podziału majątku to mec. Mindykowski jest dobry. Wąska specjalizacja, duża rzetelność, indywidualne podejście do klienta. Jakis czas temu przechodziłam przez rozwód. W sumie poszło szybko bez większych problemów.

# Miro454545

03.08.2021 14:09

#Alka napisał(a) 03.08.2021 13:54
teraz to w sumie nawet lokalizacja kancelarii nie ma za bardzo znaczenia, także wybór jest ogromny. Od spraw rodzinnych, rozwodów, podziału majątku to mec. Mindykowski jest dobry. Wąska specjalizacja, duża rzetelność, indywidualne podejście do klienta. Jakis czas temu przechodziłam przez rozwód. W sumie poszło szybko bez większych problemów.

Będzie w stanie ogarnąć trudny podział majtku?

# Alka

03.08.2021 20:03

Mysle, że tak, skontaktuj się z nim to zobaczysz co moze Ci zaoferować. On specjalizuje się w spawach spadkowych i rozwodach, więc pewnie Ci nie odmowi.

# Claudia

24.08.2021 15:57

Bardzo polecam mec. Paulina Kornacka-Duda. Niezwykle rzetelnie przygotowała mnie do sprawy, wiedziałam wszystko co się może wydarzyć, każdy scenariusz. Dzięki temu nie spanikowałam i już po wszystkim! Polecam.

# Anna88

31.08.2021 17:47

Na pewno jeżeli chodzi sprawy majątkowe to na pewno mogę polecić panią mecenas Grześkowiak. Jak dla mnie najlepszy z najlepszych adwokatów ;)

# Albert76

28.09.2021 10:57

Dobry prawnik to nie wszystko. W wielu sprawach bardzo przydaje się pomoc prywatnego detektywa, który może być także świadkiem na rozprawie rozwodowej. Na początek możesz skorzystać z porady - wtedy podejmiesz decyzję. Polecam dwie firmy: https://detektyw-wroclaw.com oraz http://abital.waw.pl. Powodzenia.

# Sylwia112

09.10.2021 08:43

Ja często współpracuję z mec. Michałem Krawczykiem z Warszawy. Bardzo dobry adwokat z fajnym zespołem prawników (szczególnie Pani Ania) - doświadczeni i zaangażowani. Bardzo się cieszę, że na nich trafiłam. Szczerze polecam!

# MagdaOLN

14.10.2021 11:38

Dobry adwokat? To tylko: http://adwokatkakowski.pl/. Profesjonalista pełną gębą. Nie tylko fachowo doradzi ale pomoże zrozumieć zagadnienia, które dla zwykłego człowieka mogą się okazać trudne. Jego Kancelaria Adwokacka to miejsce ciepłe i warte odwiedzenia.

# Ojciec

24.11.2021 22:24

Po opiniach w sieci skorzystalem z konsultacji u Pani Grzeskowiak.
Fakt, jest tak konkretna, ze az apodyktyczna... To moze dobrze.
Za prowadzenie sprawy rozwodowej z orzekaniem o winie zaproponowala mi cene rowno 3 krotnie wyzsza niz srednia warszawska ugruntowanych kancelarii (czyli idaca juz w kilkadziesiat tys zlotych z ew apelacja). Ok. Niech bedzie.
Na pytanie co zaproponowalaby mojej zonie w opisanej sytuacji - jasno okreslila strategie, postepowanie i skutki zarowno w zyciu jak i przed Sadem, a to jak wiadomo nie to samo. Fachowo.
Zas na pytanie - dlaczego w takim razie mi nie proponuje takiego rozwiazania jako ew przyszlemu klientowi ... Zapadla zenujaca dluuuga cisza. Po czym zrobilo sie zdecydowanie nie milo.
Moze zle trafilem, ale nie dane mi bylo poczuc bezpieczenstwa, o ktorym mowa w wielu postach.

# Jaca

20.12.2021 11:25

Ja przy sprawie rozwodowej korzystałem z pomocy Pani Dominiki Daniluk i jej kancelarii. Świetna prawnik z dużym doświadczeniem, Doskonały kontakt, indywidualne podejście do sprawy i tym samym taka pomoc prawna, która faktycznie uwzględnia te wszystkie aspekty, które danej sprawy dotyczą. Pod tym kątem zdecydowanie mogę ich polecić, na pewno będzie to szansa na pozytywne poprowadzenie sprawy przed sądem.

 HighIT

20.12.2021 14:57

Hej, szukając informacji na poruszonym przez Ciebie temacie znalazłem kancelarię, która prawo rodzinne ma jedno z gałęzi specjalizacji, możesz sprawdzić pod adresem http://legalalliance.pl Mam nadzieję, że pomogłem Ci :)

# Adam33

04.01.2022 08:59

Mnie się bardzo dobrze układa współpraca z kancelarią Vindigo, jeśli ktoś szuka pomocy odnośnie sprawy rozwodowej, spraw związanych z firmą to można na nich liczyć. Duże doświadczenie w tym temacie i świetne podejście do klienta. Przede wszystkim zawsze starają się szuka najlepszych rozwiązań dla danej osoby, dzięki czemu te działania przez nich realizowane stoją na najwyższym możliwym poziomie, warto to wykorzystać.

# Albert76

07.01.2022 14:04

Warto mieć dobrego adwokata ale polecam też rozważyć współpracę z prywatnym detektywem (który może być świadkiem w sądzie). Takie połączenie to najlepsze rozwiązanie. Jeśli chodzi o detektywa to polecam: http://www.detektyw-wroclaw.com.

# Wojtek84

25.01.2022 21:21

Pozytywnie oceniam kontakt z Kancelarią adw. Michała Krawczyka. Zgłosiłem się po poradę prawną dot. alimentów i otrzymałem wg mnie najrozsądniejsze rozwiązanie mojego problemu. Obyło się dzięki temu bez zbędnych stresów i komplikacji w sądzie.

# Monia44

31.01.2022 08:49

Cześć, jeżeli szukasz porady prawnej i profesjonalnej pomocy z zakresu prawa rodzinnego w Warszawie to bardzo polecam Panią mecenas Małgorzatę Durlej-Piotrowską. Naprawdę super profesjonalna pomoc. https://prawnikzpolecenia.pl/prawnik/malgorzata-durlej-piotrowska/ <- generalnie polecam sprawdzić ten portal, bo są tam kontakty do wielu prawników i adwokatów. Na pewno znajdziesz pomoc, to mogę powiedzieć z doświadczenia.

# Jaca

18.03.2022 11:46

Ja mogę polecić kancelarię na Szafera - adwokatslomka.pl. Pan Michał to doświadczony adwokat, który prowadził dla moje firmy różne sprawy i zawsze z pozytywnym rozstrzygnięciem, świetne podejście, indywidualne przygotowanie do każdej sprawy.

# Alex

05.04.2022 14:00

KANCELARIA ADWOKACKA WROCŁAW KLAUDIA GRUM

# Pawcioo

04.05.2022 11:58

Polecam mecenasa Michała Krawczyka, dobry fachowiec i miły człowiek. Koniec końców pierwsze moje doświadczenia sądowe ostatecznie oceniam, dzięki niego, pozytywnie. Dziękuje i pozdrawiam. Paweł.

# Promyk

06.07.2022 10:53

Jeżeli chodzi o prawo rodzinne to kancelaria vindigo.com.pl/oferta, bo mają na koncie wygrane związane z zaprzeczeniem ojcostwa. To jeden z najbardziej skomplikowanych tematów, praktycznie tabu w niektórych sądach rodzinnych. Według niektórych danych ponad 30% ojców wychowuje cudze dzieci, a podejrzewam, że skala jeszcze wyższa.

# Anika

31.07.2022 19:34

Co prawda mnie pomagał w sprawie karnej, ale też się zajmuje prawem rodzinnym mecenas Mariusz Oleżąłek, ma własnie Kancelarie w Warszawie

# Sebastian

02.08.2022 14:54

Polecam Mecenasa Michała Krawczyka. Niezwykle rzeczowy, sumiennie prowadzi każdą sprawę. Można zawsze liczyć na niezwłoczną informację zwrotną o stanie prowadzonej sprawy. Dodatkowy plus za odbieranie telefonów lub oddzwanianie. Generalnie tak to powinno wyglądać zawsze.

# Karolina M.

22.10.2022 15:30

Plecam Panią Adwokat Anetę Filarowską. Bardzo dobrze zajęła się moją sprawą, jestem zadowolona ze współpracy. Kontakt bardzo dobry, rzeczowe i konkretne podejście i oczywiście pozytywne rozstrzygnięcie.

# dajana

01.11.2022 14:58

Dla mnie najlepsza jest Profesor Iwona Sepioło- Jankowska Z Łodzi, pomogla mi, wspierała. Jest niesamowita

# Elkocz

14.12.2022 09:56

Kancelaria z Gdańska wyspecjalizowana w prowadzeniu spraw rozwodowych to https://gautier.com.pl/ i właściwie reprezentują klienta od początku do końca wraz z optymalizacją wskazówek na każdym etapie współpracy.

# Asiak

19.12.2022 19:42

Polecam ci sprawdzonego prawnika https://prawnik-medyczny.com.pl/ . Zna się na fachu.

# Magduś

19.04.2023 10:32

W sprawach rodzinnych polecam Kancelarię Szeffner Wspólnicy z Warszawy. Mają dobrą lokalizację, są przy samym metrze Świętokrzyska więc łatwo do nich dojechać. Są zaangażowani w prowadzone sprawy, zawsze chętnie odpowiadali na wszystkie moje pytania i okazywali duże wsparcie w mojej sprawie rozwodowej. Podpowiedzieli o co warto zawalczyć i dzięki temu zwycięsko wyszłam z tej sprawy. Chociaż początkowo miałam duże obawy w związku ze swoją sytuacją finansową.

# krainka

08.05.2023 21:22

Nie wiem czy ktoś z was kojarzy panią profesor Iwonę Sepieło, ona jest akurat z Poznania, ale jakby ktoś w tych okolicach akurat szukał, to polecam :)

# adwokat piaseczno

09.06.2023 23:29

Mój rozwód prowadziła pani adwokat Halina, polecam https://piaseczno-adwokat.com.pl

# Ronin

13.09.2023 08:13

Podobno kancelaria na 3 Maja 20/2A w Lublinie specjalizuje się w rozwodach i podziałach majątku. Skontaktuj się z p. mecenas Anetą Lipską. Na stronie tej kancelarii zresztą możesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jak mogą Ci tam pomóc.

# Kamil1212312

29.11.2023 13:47

http://adwokatpruszkiewicz.pl

# Tobiaszkowa

04.12.2023 11:55

Nie dobra a najlepsza jest pani prof Iwona Sepioło Jankowska ! Klasa, doswiadczenie, systematycznosc, wspołczucie, zrozumienie. Najlepsza!

 wede

19.12.2023 14:29

Polecam https://kancelaria-domena.pl/jak-powinno-sie-prowadzic-sprawy-rozwodowe/ to bardzo dobry fachowiec.

# milena

30.12.2023 13:37

Jak rozwody i inne sprawy rodzinne, to tylko Legaleo - Kancelaria Wojas Pawlak. Mają siedzibę w Gliwicach, ale uwierzcie- po tym, jak bardzo mi pomogli, nie żałuję ani jednego kilometra, który musiałam do nich przejechać. Bardzo skuteczni i kompetentni. Mogę śmiało powiedzieć, że wygrałam na swoim rozwodzie :)

# KaskaKasia

13.01.2024 16:52

Polecam zdecydowanie do spraw trudnych mec. Michała Krawczyka - duża wiedza, opanowanie, rzeczowe podejście do tematu i dobry kontakt z biurem. Jak się okazało w mojej sprawie taki adwotak jest na wagę złota!

 fese

15.01.2024 11:32

Zobacz https://petitandblanc.pl/w-jakich-sprawach-pomoze-zaufany-radca-prawny/ szczerze polecam.

# KAJA

28.01.2024 01:31

Szczerze polecam Legaleo - Kancelarię Wojas Pawlak. Mega profesjonalnie podchodzą do tych spraw Pomagają w formalnościach, to wiadomo, ale dodatkowo jeszcze bardzo wspierają.

# adam88

29.01.2024 13:15

Pewnie więcej informacji na temat świadczonych usług przez Adama Gautier znajdziesz na stronie jego kancelarii gautier.pl. Dobra opcja pomocy prawnej w sytuacji, gdy zmagasz się z problemami np. związanymi z rozwodem czy sprawą o opiekę nad dziećmi.

# Tamara90

31.01.2024 14:11

Ja szczerze polecam usługi pani mecenas Iwony Sepioło Jankowskiej, ma swoją kancelarię w Warszawie :) Konkretna doswiadczona najlepsza

# Kajetan.

06.02.2024 12:25

To w końcu który adwokat jest najlepszy vo nie wiem komu wierzyć już

# Sara

06.02.2024 16:59

Najlepsza jeśli chodzi o prawo rodzinne jest Lilianna Skiba. Pomogła mi od rozwodu przez uzyskanie opieki nad dziećmi po uzyskanie odpowiedniej wysokości alimentów

# Aleksander

21.02.2024 16:40

Nie jest łatwo znaleźć dobrego i w rozsądnych cenach adwokata czy kancelarie. Ale omijałbym takie "topowe" jak Mickiewicza.

# Kamila.bu

07.03.2024 03:39

Ja korzystałam z usług mecenas Joanny Łapińskiej i jestem bardzo zadowolona - załatwiła wszystko co chciałam, rozwaliła exmęża na łopatki. Doświadczona fachowa i skuteczna prawniczka. Najlepsza z najlepszych do rozwodu i alimentów.

 toli

11.03.2024 11:09

Dobra decyzja https://kancelaria-domena.pl/czym-sie-zajmuje-radca-prawny/ naprawdę warto.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe