REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Do Admina Forum

 Kotka

10.11.2003 22:47

Proponuję usunąć wątek "Ranking mieszkańców Białołęki". Jakiś miły żartowniś znów usiłuje wymusić na wszystkich używanie stałego nicka.

 Kotka

10.11.2003 22:52

Jak również wątek "rowerek".

 Alf

11.11.2003 13:04

Dołączam się z kilkoma pomysłami:
- z uwagi na stałe wybryki naszego lokalnego mini-Urbana nick Gonzo (podszywanie sie pod innych, kanibalizacja dyskusji) proponuję wymusić na forum obowiazkowe logowanie się.
- jeśli obowiązek logowania się nie przejdzie, to może warto wyświetlać nr IP komputera, z którego poszedł post? W takim przypadku Gonzo będzie widoczny jak na tacy.

REKLAMA

 historyk

11.11.2003 13:54

Jestem za- albo IP albo logowanie.. Inaczej zmarnujemy to co nam się udało tu razem stworzyć (pomijam pewne patologie- vide Wyborca, który przygotował grunt pod to co jest teraz)

 Gonzo

11.11.2003 17:16

Jestem zdecydowanie ZA, choć bardzo, bardzo, bardzo wolę prezentowanie IP !!! :)
... a co do tego, kto się pod kogo podszywał, to nie będę wytykał palcami, ale wygląda mi na to, że wiele wspólnego z tym wszystkim ma ten wynalazek człekoształtny imieniem Alf !
(pięknym za nadobne - o ile wogóle zrozumiesz prostaczku :))

# sexi Gonzo

11.11.2003 17:30

A tak w ogóle to ide na cybersexik, bo mam już tego dosyć.
GONZO

REKLAMA

 Gonzo

11.11.2003 17:53

Proponuję poprostu ignorować durnia, jak widać powyżej nie przestaje i dalej niszczy to forum. Tak naprawdę przykre jest to, że są wśród nas takie padalce :)

# Gonzo :-(

11.11.2003 18:06

już wróciłem z sexczata, widze że jakiś dureń się już za mnie podszywał o 17:53, zalogował się jako Gonzo na stałe i udaje mnie już kilka dni. Ale gamoń. Bojkotujmy go.
Pozdrawiam,
Prawdziwy Gonzo

 Gonzo

11.11.2003 18:12

Co więcej, zdaje mi się, co widać z postu sexiGonza, że to jest właśnie Alf. Jakiś tam ludek, pewnie ze wsi zabitej dechami, który trafił na naszą Białołękę i robi raban na naszym forum, a parę osób z nas mieszka tu przecież od urodzenia. Od momentu pojawienia się tego głupka, analizowałem posty i wiecie co? Paru z was znam bardzo dobrze, a z paroma mamy wspólnych znajomych. Jaki ten świat mały :)

REKLAMA

 Alf

11.11.2003 22:16

Sądząc z nerwowej reakcji tego biednego człowieka, pomysł jest chyba dobry :-)

 jotes

12.11.2003 00:56

A może by tak zakończyć tę wojenkę i wrócić do normalności - czyli do kulturalnej, jak to onegdaj bywało, wymiany poglądów i informacji.
Gonzo co Ty na to?
Alf a Ty potrafisz stonować swoje wypowiedzi?

 Gonzo

12.11.2003 09:07

Nie bardzo rozumiem, dlaczego to do mnie z tym się zwracasz, to nie ten adres. Zwróć się do gostka, który jest przyczyną tego zamieszania ! Jak uwaznie czytasz to forum, to zapewne wiesz, że po pierwsze
- nigdy nie podpisywałem się za kogoś,
po drugie
- od momentu pojawienia się tej padaki na forum, zawsze się loguję, żeby być rozpoznawalnym,
po trzecie
- to ten głupek podpisuje się nickami tymczasowymi w nazwie z moim nickiem !
TAKŻE NA POCZĄTEK PROPONUJĘ WYSNUĆ WNIOSKI, KTO JEST TYM MĄDRALĄ !
Wcześniej przedstawiłem swoje typy, ale może wy macie lepsze ... ?

REKLAMA

 Gonzo

12.11.2003 15:17

Jak widzisz po otwartych nowych tematach, zdaje się, że nie mamy szans na normalność, zobaczymy, kiedy mu się ten kretynizm znudzi ... :)

 Alf

12.11.2003 15:47

@jotes,
Ja potrafię stonować swoje wypowiedzi.
Po prostu mam silne podejrzenie, że to podszywanie się to jednak jest w wykonaniu Gonzo, widać to po stylu i ogólnie niskiej kulturze wypowiedzi.
Moim zdaniem bez techniki tu sobie nie poradzimy, wysłałem prośbę do redakcji Echa, aby się zajęli tym, co się dzieje na forum.

 Kotka

12.11.2003 16:45

Myślę, że najlepiej będzie ignorować wypowiedzi osoby, która sieje ferment, i usiłować prowadzić normalne dyskusje.
Uważam też, że jeżeli ktoś ma jakiekolwiek "ale" do któregokolwiek Forumowicza, to powinien to sobie z nim wyjaśnić w sposób kulturalny, najlepiej w osobnym wątku pod stałym nickiem, ewentualnie nawrzucac mu poza Forum.

REKLAMA

# Duśka

12.11.2003 17:52

Dawno już proponowałam obojętność wobec wypowiedzi nas denerwujących. Nie dajcie się wciągać w dyskusje, bo o to właśnie chodzi takim osobom. Proponuję omijać je jakby ich nie było. Co wy na to ? Duśka

 Alf

13.11.2003 12:19

Tak, padalce można omijać.
Ale lepiej je wybić, stąd prośba, abyście też wsparli pomysł o wymuszone logowanie i prezentację nr IP komputera, to ograniczy ich pole działania.

# dekoracje ślubne

26.09.2016 21:49

myślę że to dobry pomysł
_________________
http://www.eden-florystyka.pl/

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA