REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

22.05.2020 16:43 #ddd
I owszem, zgadzam się, że woda w Warszawie jest dobrej jakości. Ale to nie znaczy, że taka sama jakość jest w naszych mieszkaniach. Niestety w wielu budynkach instalacje nie są konserwowane, chociaż to ponoć obowiązek.
Jeżeli po godzinnej przerwie w dostawie wody przez około 30 minut trzeba "spuszczać" wodę, aby zaczęła lecieć z kranu przyzwoicie wyglądająca, to można mieć wątpliwości, czy jest to rzeczywiście woda dobra
22.05.2020 17:34 #olafasola
Osobiście piję kranówkę, ale po uprzednim przefiltrowaniu. Może i nie jest trująca, nie ma w niej zarazków czy bakterii, ale tak śmierdzi chemikaliami, że bezpośrednio z kranu się nie da :( po przefiltrowaniu nadal jest "taka se" - na pewno daleko jej do wody oligoceńskiej czy nawet najtańszej butelkowanej z marketu. Dodam, że mieszkam na nowiuteńkim osiedlu na Białołęce. Wcześniej na Ursusie w bloku z lat siedemdziesiątych kranówka była rzeczywiście świetnej jakości.
22.05.2020 21:38 #Leo
Od zawsze kranówka, ale przegotowana.
22.05.2020 23:31 #Daniel
Jakość kranówki zdatna do picia, a zakamieniona jest masakrycznie! Aż dziwne, że sprzęty - pralka, zmywarka funkcjonują...
23.05.2020 10:25 #Kasper
U mnie woda jest żółta a po wypiciu jej mam efekt smoka wawelskiego i tylko coraz bardziej chce mi się pić.
REKLAMA
23.05.2020 16:33 #Tadek54
Kranówka jest dobra ale na filtrach a nie w mieszkaniach naszych. W mieszkaniach naszych nikt kranówki nie bada. Do naszych mieszkań gdyby była dostarczana rurami szklanymi to by była ok ale jest dostarczana rurami metalowymi ocynkowanymi z wierzchu a w środku jest rdza. Ja często brzydzę się rąk umyć w niej bo leci żółta po naprawach. W sobotę nalałem do wanny wodę do kąpieli zaglądam a tu woda żółta i musiałem ją spuscic do kanału i na nowo nalać. A tu zachęcają żeby kranówę pić a człowiek się brzydzi w niej umyć się.
23.05.2020 22:37 #bws
Wcale nie jest smaczna. Przegotowana po ostudzeniu ma paskudny smak.
25.05.2020 12:13 #jan
kranówka jest dobra, ale tylko w ujęciu w filtrach warszawskich
25.05.2020 12:57 #tomas
Trzeba pamiętać że bielany mają dostarczaną wodę z Zegrza a nie z filtrów. Tej jakość jest bardzo slaba
26.05.2020 09:19 #Wwaman
Dobrej jakości? HA HA HA!!

A czajniki dalej zachodzą kamieniem...
Rury mają po 60 lat albo i więcej a osady są w pakiecie więc nie pieprzcie głupot o czystej kranówce.
REKLAMA

129/4446 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA