REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# ddd

22.05.2020 16:43

I owszem, zgadzam się, że woda w Warszawie jest dobrej jakości. Ale to nie znaczy, że taka sama jakość jest w naszych mieszkaniach. Niestety w wielu budynkach instalacje nie są konserwowane, chociaż to ponoć obowiązek.
Jeżeli po godzinnej przerwie w dostawie wody przez około 30 minut trzeba "spuszczać" wodę, aby zaczęła lecieć z kranu przyzwoicie wyglądająca, to można mieć wątpliwości, czy jest to rzeczywiście woda dobra

# olafasola

22.05.2020 17:34

Osobiście piję kranówkę, ale po uprzednim przefiltrowaniu. Może i nie jest trująca, nie ma w niej zarazków czy bakterii, ale tak śmierdzi chemikaliami, że bezpośrednio z kranu się nie da :( po przefiltrowaniu nadal jest "taka se" - na pewno daleko jej do wody oligoceńskiej czy nawet najtańszej butelkowanej z marketu. Dodam, że mieszkam na nowiuteńkim osiedlu na Białołęce. Wcześniej na Ursusie w bloku z lat siedemdziesiątych kranówka była rzeczywiście świetnej jakości.

# Leo

22.05.2020 21:38

Od zawsze kranówka, ale przegotowana.

REKLAMA

# Daniel

22.05.2020 23:31

Jakość kranówki zdatna do picia, a zakamieniona jest masakrycznie! Aż dziwne, że sprzęty - pralka, zmywarka funkcjonują...

# Kasper

23.05.2020 10:25

U mnie woda jest żółta a po wypiciu jej mam efekt smoka wawelskiego i tylko coraz bardziej chce mi się pić.

# Tadek54

23.05.2020 16:33

Kranówka jest dobra ale na filtrach a nie w mieszkaniach naszych. W mieszkaniach naszych nikt kranówki nie bada. Do naszych mieszkań gdyby była dostarczana rurami szklanymi to by była ok ale jest dostarczana rurami metalowymi ocynkowanymi z wierzchu a w środku jest rdza. Ja często brzydzę się rąk umyć w niej bo leci żółta po naprawach. W sobotę nalałem do wanny wodę do kąpieli zaglądam a tu woda żółta i musiałem ją spuscic do kanału i na nowo nalać. A tu zachęcają żeby kranówę pić a człowiek się brzydzi w niej umyć się.

REKLAMA

# bws

23.05.2020 22:37

Wcale nie jest smaczna. Przegotowana po ostudzeniu ma paskudny smak.

# jan

25.05.2020 12:13

kranówka jest dobra, ale tylko w ujęciu w filtrach warszawskich

# tomas

25.05.2020 12:57

Trzeba pamiętać że bielany mają dostarczaną wodę z Zegrza a nie z filtrów. Tej jakość jest bardzo slaba

REKLAMA

# Wwaman

26.05.2020 09:19

Dobrej jakości? HA HA HA!!
A czajniki dalej zachodzą kamieniem...
Rury mają po 60 lat albo i więcej a osady są w pakiecie więc nie pieprzcie głupot o czystej kranówce.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe