REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Dlaczego Jacek Kaznowski kłamie?

# zaskoczony

22.09.2005 09:17

To nieprawda, że JK organizujac swoje koncerty nie wydawał gminnych pieniędzy. Dlaczego PO firmuje kłamstwo w jego materiale wyborczym w "Echo Białołęki"
Owszem, zdobywał sponsorów i oni pokrywali część kosztów, ale dofinansowanie z pieniędzy budżetowych też miały miejsce.

# Piotr z Dąbrówki W.

22.09.2005 09:23

A dlaczego ty kłamiesz ? Czarna kampania wyborcza pewnej partii ?
"My dotrzymujemy słowa" - kto to powiedział i dlaczego kłamie.
Gdzie jest Most Północny ?
Lepiej odpowiedz sobie na to pytanie.

# zaskoczony

22.09.2005 09:27

Agitatorze, sprawdź fakty, zamiast w ciemno ufać ludziom teoretycznie kryształowym. Jacek Kaznowski ma fioła na punkcie wielkiej kultury, zorganizował na Białołece wspaniałe koncerty i chwała mu za to, ale dlaczego kłamie? Przecież to żaden wstyd, że do tych koncertów dolożono z pieniędzy publicznych. Mecenat jest sprawą całkowicie normalną i zgodna z prawem. Kłamstwo nie uchodzi kandydatowi na posła.

REKLAMA

# Piotr z Dąbrówki W.

22.09.2005 09:32

Agitatorze ?? Wyrażanie swoich poglądów to agitacja ?? :(
Dobrze, że chociaż zauważyłeś, że Jacek Kaznowski "zorganizował na Białołece wspaniałe koncerty i chwała mu za to".
Jak jest z tym dofinansowaniem to najpierw sprawdź potem pisz i przeczytaj dobrze ulotkę wyborczą.

# zaskoczony

22.09.2005 09:41

Nie widziałem ulotki wyborczej, czytam artykuł-wywiad. Chyba sam ze sobą go przeprowadził, wystarczy przeczytac pierwsze pytanie.
Ale do rzeczy:
cytat:
"Nigdy nie wydawałem gminnych pieniędzy! Koncerty, które dedy-kowałem mieszkańcom Białołęki były wydarzeniami ogólnodostępnymi - co prawda kosztownymi, lecz finansowanymi przez sponsorów."
W pierwszym zdaniu pan JK mija się z prawdą.

# Też Jacek

22.09.2005 09:57

Dofinansowanie przez Jacka cwaniaczka miało różne tła. Niby dawali sponsorzy (tak zwane bajki różne ) a dofinansowywała Gmina w tak zwanych kombinacjach.Występ w kościele -to pod pozorem zapłacenia za oświetlenie (np 10 000 zł )przez działki kulturalne (budżet ) itd.Za te pieniądzę organizator Kaznowski mógły oświetlić całą BIałółękę.Kropidło Głódzia płacą wszyscy podatnicy -a to przez wykonawcę ,dofinansowanie przedsiewzięć pod szczytnym hasłem zabytki itd. Kiedy przyjdą i poświęcą za friko ?-oto jest pytanie ?

REKLAMA

# Biedronka

22.09.2005 20:28

Poza tym bezposrednio szły pieniądzę z Budzteu Gminy Białołeka.Wydział finansowy i Smoczyński wiedzą o tym dokładnie
Poza tym przełożenie na banki było związane z tym ze Kaznowski
organizował kampanie prezydecka Gronkiewiczowej.No i teraz dwaj przyjaciele od interesów na Białołece wzajemnie sie wspierająSmoczyński poprze Kaznowskiego,a Kaznowski skorumpowanego Smoczyńskiego uchroni przed Kaczorem.Mam nadzieję że młodzi działacze PO nie dadzą się chłopakom wmanewrowac w to piekiełko.I załatwia chłopaków za rok
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break