REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

dla dzieci

# meja

26.11.2002 08:57

polecam sklepik-komis na przeciwko petli, mozna kupic niedrogo fajne rzeczy dla dziecka, mnie sie udalo kupic sliczne sukienki dla coreczki.

# Vladymir

26.11.2002 22:16

Ten komis jest dziwny: w małym, ciemnym pomieszczeniu zawalonym po sufit wózkami dla dzieci i pluszowymi miśkami siedzi jedna pani, która jest w jednej osobie sprzedawcą, rzeczoznawcą d/s wyceny nieruchomości, agentem ubezpieczenieniowym, likwidatorem szkód komunikacyjnych, brokerem, pośrednikiem handlu i najmu nieruchomościmi, oraz prowadzi agencję ogłoszeniodawców - to wszystko sa informacje zawaete na szybie tego przedziwnego lokalu.

# Zadowolona klientka

02.12.2002 11:50

Przez calkowity przypadek trafilam na super sklepik z zabawkami na Tarchominie na przeciwko petli autobusowej.Znajduje sie tutaj takze komis,ostatnio kupilam wozek bebe comfort za polowe ceny i to z gwarancja!!Nie wspomne juz o przeslicznych pluszowych zabawkach, jakich nie widzialam nawet w Galerii Mokotow!!!Po prostu "odlotowe" rzeczy dla dzieciaczkow: posciele, kocyki, foteliki samochodowe...itd.Kazda pociecha bedzie zadowolona z zakupu w tym przytulnym sklepiku.Nawet odsluga jest b. sympatyczna, ta mloda osobka zadziwila mnie swoja uprzejmoscia i pomoca w wyborze prezentu dla mojej chrzesnicy. Teraz jest tutaj kiermasz swiateczny i mozna zakupic tanio,b.ladne bpmbki oraz rozne swiecidelka.Oprocz tego super ubranka dla dzieci. Po prostu kazdy musi tutaj przyjsc i zobaczyc te cudowne rzeczy. Oczywiscie nie zgodze sie z panem Vladimirem, ktory jest chyba zazdrosny, ze nie posiada takiego sklepiku. No trudno sa i tacy ludzie. Ale ja osobiscie polecam ten sympatyczny sklepik i zycze udanych zakupow. SKORZYSTAJCIE, MOZECIE TU ZROBIC SUPER SWIATECZNE PREZENTY!!
P.S.Jestem calkowicie osoba prywatna i nie mam nic wspolnego z obsluga tego sklepu.

REKLAMA

# David

02.12.2002 12:26

ja nie mam dzieci ale i tak przyjde bo jest ladna pani obslugujaca :>

# Vladymir

02.12.2002 23:49

Ależ ja nie zazdroszczę nikomu takiego sklepu !!! Wyraziłem jedynie swoje zdziwienie, że jedna osoba może na raz handlować wózkami, mieszkaniami, polisami ubezpieczeniowymi, kredytami, itd... Ja tego nie potępiam !!! Niech tej pani będzie na zdrowie, martwię się tylko, czy da radę, czy czasem nie pomyli misia z mieszkaniem, które sprzedaje.... Fakt, wózki są dobrej jakości, miesie i inne pluszowe przytulanki bardzo ładne, pani sprzedawczyni też niczego sobie, tylko po co ten groch z kapustą ? Nie wystarczyłby sam komis z wózkami ?

# mieszkanka

03.12.2002 11:52

ja rowniez polecam ten sklepik, są ubranka i pluszaczki. Mysle ze warto sie tam wybrać bo przeciez wkrotce swieta no i Mikolajki :)

REKLAMA

# Peter Blyskawica

04.12.2002 11:38

Panie Vladimirze zaszla chyba mala pomylka. Ja pobieglem kupic mieszkanie i misia,a ona powiedziala,ze misia owszem sprzeda, ale od mieszkan czy kredytow sa inne kolezanki, tez niczego sobie!!!!!!!!!!!!!!!!!!Musial pan jej wpasc w oko! Poza tym sklep jest ok. i tak w ogole to nie ma tam biura ogloszen, a przydaloby sie na Tarchominie! Wiec wszystko w pana rekach,a pani ze sklepu z misiami na pewno posluzy porada!!

# Vladymir

06.12.2002 00:12

Ależ ja bardzo lubie panią ze sklepu z misiami i nie trzeba mnie do niej przekonywać. A mieszkanie mozna kupić mimochodem, przy okazji oglądania misia, wystarczy przeczytać ogłoszenia, którymi zaklejone są wszystkie witryny tego sklepu.

# Zadowolona

06.12.2002 11:19

Całkiem przypadkowo byłam w tym sklepie i muszę przyznać, że rzadko spotyka się tak miłą obsługę.
Kilka razy byłam w sklepie z art. dla dzieci na ul. Książkowej i czułam się za każdym razem tak, jakbym wróciła do czasów głębokiej komuny. Klient jest traktowany jak intruz, który zakłóca święty spokój pań sprzedających (widać to po minach i tonacji głosu).
Od dnia kiedy odwiedziłam komis vis`a vis pętli, szerokim łukiem będę omijać sklep na Książkowej!

REKLAMA

# mms

06.12.2002 12:11

A ja na Książkowej w sklepie z zabawkami byłam raz, kupowałam u pana nie u pań i był bardzo miły i życzył mi miłego dnia. Natomiast bardzo się zawiodłam na obsłudze pizzerii przy Świderskiej. To było po powrocie z wyjazdu wakacyjnego, kiedy chciliśmy szybko zjeść coś ciepłego. Ponad pięć minut czekaliśmy na podanie karty, w końcu sami po nią poszliśmy. Przez następne 10 minut nie mogliśmy się doczekać pani kelnerki. W końcu jak przysżła sprzątać sąsiednie stoły nie wytrzymałam i poprosiłam ją o podejście, ale pani znów zginęła na dalsze pięc minut. W końcu po prostu wyszliśmy i zjedliśmy w chińskim przy bazarku. Dlatego cieszę się bardzo, że na Książkowej powstała pizzeria, bo lubię włoskie jedzenia...
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe