REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

Dieta pudełkowa

 Nunek

17.02.2020 02:13

Szukam dobrego cateringu dietetycznego i trafiłem na taką porównywarkę http://napudelkach.pl/dieta-pudelkowa-warszawa/wszystkie?page=1&deliveryCity=warszawa Widzę, że dużo jest możliwości wyboru. Mnie interesuje dieta ketogeniczna. Chciałbym wypróbować, ale samemu w domu, to nie ma szans, żebym to pichcił, liczył i kombinował.

# FitWOLF

20.02.2020 09:35

Fitness Catering ma i Keto i Pre-keto. Byłem polecam ale sama dieta ciężka

# Leszek87

24.07.2020 10:17

własnie jestem w trakcie testowania cateringów z Warszawy, i jak do tond największe wrażenie zrobił na mnie ChefBox, podbił moje kubki smakowe ale i również portfel. Ich Dieta domowa jest idealna dla osób które nie mają czasu gotować. Polecam serdecznie https://chefbox.pl/nasze-menu/dieta-domowa/ , Pozdrawiam!

REKLAMA

# gość

03.08.2020 13:06

ja zamawiam pudelka od wygodnadieta, maja spoko dania, duzy wybor jesli chodzi o diety i kalorycznosc.

# Anonim

10.10.2020 23:43

Ja też zamawiam od Wygodnadieta.pl. Bardzo mi odpowiada ta forma bo jestem bardzo zabiegana nie mam kiedy zjeść normalny posiłek a firma traktuje każdego klienta bardzo indywidualnie co czyni że czujesz się wyjątkowo traktowany, a ja lubię być tak traktowana :)

# Moleska

18.10.2020 23:08

A mi udało się już zrzucić ponad 10kg z pomocą diety od Sport Food na 1800kcal, no i oczywiście moje zaangażowanie sportowe. Natomiast bez takiego wsparcia raczej po kilku dniach już nie chciałoby mi się gotować i wszystkiego liczyć. Tak mam posiłki na cały dzień, nie chodzę głody i mam dużo więcej chęci do aktywnego działania :)

REKLAMA

# Anonim

29.10.2020 00:20

W Wygodnadieta.pl jest tak, że wybierasz odpowiednią dietę dla siebie kaloryczność można skorzystać z pomocy dietetyka jeśli jest potrzeba. A posiłki są naprawdę pyszne i syte.

# Kamcia

04.11.2020 12:49

Jak widzę nie tylko ja korzystam z wygodnadieta.pl :) W moim indywidualnym przypadku konsultacja z dietetykiem przeważyła szalę na stronę tej firmy. Odpowiednie dopasowanie kaloryczności do moich problemów zdrowotnych było kluczowym zagadnieniem, aby dieta była skuteczna! a reszta to już dodatkowe bonusy jak smak, wygląd, jedzenie zawsze na czas itd.... można wymieniać i wymieniać.

# Anonim

29.11.2020 15:30

Wg mnie najlepsza dieta pudełkowa to wygodnadieta.pl. Bardzo dobre bardzo syte. Można sobie dopasować kalorie pod siebie

REKLAMA

# Anonim

30.11.2020 10:04

Super w wygodną dieta.pl jest to że można wszystko dopasować pod siebie i wszystko na bieżąco kontrolować.

# Anonim

18.12.2020 19:57

Wg mnie najlepsza dieta pudełkowa to ta od Wygodnej diety. Szybko smacznie i zdrowo.

# gość

30.12.2020 22:27

Ja bardzit lubię i oczywiście polecam diety z wygodnadieta.pl.
Jest super pod każdym względem.

REKLAMA

 Kamila333

01.05.2021 14:41

hej wszystkim ! Ostatnio zainteresowałam się tematem witarianizmu, i jestem pod wielkim wrażeniem efektów. Zgłębiając temat trafiłam na nich https://www.odmladzanienasurowo.com/ i powiem szczerze że są niesamowici, nie wiem czy wytrwałabym tak długo odżywiając się w ten sposób... choć przyznam że niektóre potrawy wyglądają zaskakująco apetycznie - oglądałam filmik z pytania na śniadanie :) co sądzicie o takim stylu życia?Ktoś w ogóle próbował tej diety?

# EDYTA.ANNA

13.11.2022 22:57

Nunek napisał 17.02.2020 02:13
Szukam dobrego cateringu dietetycznego i trafiłem na taką porównywarkę http://napudelkach.pl/dieta-pudelkowa-warszawa/wszystkie?page=1&deliveryCity=warszawa Widzę, że dużo jest możliwości wyboru. Mnie interesuje dieta ketogeniczna. Chciałbym wypróbować, ale samemu w domu, to nie ma szans, żebym to pichcił, liczył i kombinował.

Ja polecam dietę KETO z diety pudełkowej ntfy. Sprawdziłam ostatnio i naprawdę fajne, smaczne dania i spory wybór. Dopiero początki a już czuję się znacznie lepiej. Jakby ktoś chciał sprawdzić a również nie miał czasu czy ochoty samemu gotować i liczyć kalorie to podsyłam kod rabatowy do NTFY: kul107648
Ja polecam tą dietę z całego serca :)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA