REKLAMA
REKLAMA
Wakacje lato 2020 - zniżki do 60%
REKLAMA
REKLAMA

Depilacja laserowa czy warto

08.10.2015 07:28 #astin
Cześć. Czy ktoś z Was był może na takim zabiegu? Czy jest to skutecne?
08.10.2015 12:22 #arielka
Warto bo tylko tak w 100% mozesz pozbyć się niechcianego owłosienia. Nie jest to również wbrew pozorom takie drogie. Czasami o wiele więcej wydajemy na woski czy depilatory. Najskuteczniejszym laserem jest obecnie laser Palomar Vectus. Na stronie masz porównanie tego lasera w stosunku do innych laserów
http://vectusgdansk.pl
Nie wiem gdzie w Warszawie można się na to zapisać ale zabieg jest wykonywany na pewno w Gdańsku na ulicy Marii Curie Skłodowskiej.
18.11.2015 22:34 Mandlesz
Uważam, że nie warto. Samodzielna depilacja jest tak prosta, że szkoda kasy na zabiegi kosmetyczne w drogich salonach.
08.12.2015 11:37 niewczas
Pewnie, że warto. Ja miałam problem wrastania włosków po goleniu maszynką. Po laserze chociażby ten problem odpada. Depilacja laserowa to duża wygoda. Ja robiłam w Vici Clinic w Krakowie. Mają bardzo dobry laser dwugłowicowy dlatego zabieg był prawie bezbolesny. Jakby ktoś był zainteresowany to aktualnie jest promocja, przy zakupie 5 zabiegach dostaje się 1 gratis :)
09.12.2015 14:16 Virginia12
Ja poddałam sie zabiegowi depilacji laserowej - zrobiłam nogi, ręce i bikini. Po 4-ech zabiegach zapomniałam o włosach! Wymysliłam sobie taka maleńka intymna fryzurkę, a reszta na gładko. I tak mi kosmetyczka machnęła laserkiem. Moge nosić małe majteczki, stringi i wiem, że nawet gdyby ktos sie na plazy przyglądał - to i tak ani jednego włoska nie dojrzy ;)
REKLAMA
16.02.2016 22:48 #nikosia
Ja sobie robiłam depilację laserową nóg jeszcze na studiach w Poznaniu w tej klinice i też się przyłączam, do którzy mówią że warto. Trochę to kosztuje ale przynajmniej potem jest spokój i gładkie nogi na długi czas.
17.05.2016 13:40 klaudia24135
zdecydowanie warto chodzic do specjalistów :) ja byłam ostatnio na depilacja vectus i efekt utrzymuje sie do do dziś :) sama nie dałabym rady osiagnac takich efektów :)
18.05.2016 10:37 krelma
Ja się poddałam takiemu zabiegowi i uważam, że warto. Ważne jest tylko by znaleźć profesjonalny salon.
18.05.2016 13:11 #LadyCold
no pewnie ,ze warto ;) bo nie trzeba się użerać z golarką co 2 dni . Ja musiałam co 2 albo co 3 dni bawić się z golarką i pianką . Stosowałam te plastry nawet , czy kremy depilujące ... weee nic nie dawało . jeszcze jakiegos uczulenia dostałam , nogi to mnie tak swędziały ,ze mialam dość . A z takich miejsc gdzie warto sie udac na taki zabieg polecam w naszej kochanej Warszawie klinikę Miracki . Tam właśnie depilacja przeprowadzana jest laserem vectus. i bardzo waznw jest tutaj to ,ze czyta poziom melataniony , w zwiazku z czym wklucza sie poparzenie skóry .
18.05.2016 19:29 #passaran
Niestety jest to dosyć drogi zabieg, a potrzebnych jest parę sesji. Sama zastanawiam się nad zakupem tego depilatora laserowego, ale jestem ciekawa czy jest to tak skuteczne jak zabiegi w salonie kosmetycznym.
16.06.2016 15:53 michalinka55
Ja dwa lata temu robiłam depilację nóg i bikini i nie żałuję. Od tamtej pory ani razu maszynki nie używałam, skóra cały czas jest gładka, więc jak najbardziej jest skuteczne :)
Oczywiście to, czy i u Ciebie tak będzie zależy np. od tego jakie masz owłosienie, bo nie przy każdym rodzaju depilacja da taki sam efekt a przy niektórych jest nawet niewskazana.
Jak się zdecydujesz to polecam Ci najpierw przeczytać o przygotowaniach do depilacji
http://www.esteti-med.pl/blog/, bo unikniesz wtedy jakichś niechcianych przygód i będziesz w 100% zadowolona.
wpis modyfikowany 1 raz, 16.06.2016 15:55 
20.06.2016 12:42 androg
A czy warto skorzystać może z keratynowego prostowania włosów w In Harmony? Kojarzycie może to miejsce?
02.08.2016 21:47 pruszynka
Depilacja laserowa to moim zdaniem najlepsza z metod usuwania zbędnego owłosienia, wszystkie możliwe sposoby są opisane na http://doskonalakobieta.pl/. Od około pół roku chodzę na zabiegi, nie są bolesne a włoski już praktycznie nie odrastają.
06.08.2016 17:17 urszula
Jak decydujecie się na depilację laserową, to warto pomyśleć o zakupie kremu Jest to krem przeciwbólowy. Stosuje się go na 30 min przed zabiegiem. W znacznym stopniu łagodzi odczuwanie bólu.
REKLAMA
11.08.2016 17:42 #Whistle
Pewnie ,ze warto zrobic depilację laserowa . Bo przynajmniej ma się spokój z goleniem ;) A w warszawie co juz zreszta zostało tutaj niejednokrotnie wspomniane , brdzo dobrym miejscem , w którym ja zreszta usuwałam włoski depilacja laserowa jest klinika miracki . bardzo mi sie podobało to chłodzenie skóry przed zabiegiem , podczas zabiegu i po ;)
06.10.2016 12:38 #jagoda689
Bardzo fajn ą ofertę ma Klinika Medycyny Estetycznej Beauty Skin (www.beautyskin.com.pl). Dużym plusem dla mnie jest doskonała lokalizacja
06.10.2016 12:40 #jagoda689
klinika mieści się przy ul. Pokornej, około 3 minuty od stacji metra
27.01.2017 17:29 #MaryJ
Sugerując się tutejszymi opiniami wybrałam się na tą depilacje laserową i to własnie do kliniki Miracki ;) I bardzo Wam dziękuję ;) Miałąm robione łydki wybieram sie w niedługim czasie na depilacje bikini ;)
29.01.2017 21:10 #Barbarka
No, tak trzeba to zrobić zanim przyjdzie czas zdejmowania grubych rajstop. Jak ktoś ma to jeszcze przed sobą, to może rozważyć depilację laserową lub depilację woskiem w klinice TresJolie na ul. Elbląskiej 67 http://tresjolie.com.pl/depilacje/ Laserowe usuwanie włosów w gabinecie Tr
28.03.2017 10:48 #tasia
Jeśli chodzi o depilację w Warszawie to mogę polecić Time for Wax. Mają w swojej ofercie magic wax, dzięki czemu sam zabieg jest o niebo przyjemniejszy niż zwykła depilacja woskiem. Jeśli chodzi o laserówkę to niestety dość spory wydatek a nie ma gwarancji że włoski nie odrosną. A na wosk idziesz po pracy pół godzinki i po wszystkim. no i spokój masz na min 4-5 tygodni :) ja póki co hoduję włoski bo też się do nich wybieram :)
16.08.2017 17:58 #forola
czy taka depilacja boli?
21.08.2017 06:42 gruppa
Cześć forola. Mnie depilacja nie bolała, laser emituje łagodną wiązkę promieni, która nie jest mocno odczuwalna. Pamiętaj jednak, by wybrać profesjonalny gabinet medycyny estetycznej, gdzie jest nowoczesny sprzęt, np. CM Arnica, inaczej taki zabieg może być niedostatecznie skuteczny. Ja miałam przeprowadzone 4 zabiegi laserem frakcyjnym w ciągu kilku tygodni i teraz mam gładkie nóżki, zero owłosienia ;)
21.08.2017 09:38 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,..
08.08.2019 14:25 #Kisia172
Ja byłam w La Guel rok temu i byłam bardzo zadowolona:) Naprawdę to mega wygoda i oszczędność czasu. No i wiadomo, zero podrażnień, a w moim przypadku to było głównym czynnikiem, dla którego zdecydowałam się na depilację.
06.11.2019 09:58 #Manikka
A słyszeliście już o depilacji przez laser motus? W Warszawie tutaj można zrobić taki zabieg.
06.11.2019 14:13 quamil
Według mnie depilacja laserowa to całkiem ciekawe rozwiązanie, ale też zależy po prostu kto ją wykona. Jeśli ktoś wybierze porządną placówkę, która wykonuje tego typu czynności, to naprawdę warto na coś takiego się zdecydować. Po prostu człowiek po kilku zabiegach ma spokój i nie musi nie tylko się męczyć w czasie golenia, ale także wydawać pieniędzy na golarki, jakieś maści. Także dużo w tej sprawie zależy od wyboru porządnej kliniki, ale teraz jest pod tym względem fajnie, bo wyboru nie brakuje

85/3956 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
Wakacje lato 2020 - zniżki do 60%
REKLAMA
oprawki-50%
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię części
 Do Fiata 125+PRL: 513-606-666

Działkę budowlaną sprzedam
 Oferta kredytowa i finansowa dla twoich projektów Jestem gotów sfinansować wszystkie wiarygodne projekty inwestycyjne i udzielić pożyczek od 4000 do 50 000 000 EUR bez protokołu w maksymalnym okresie 48 godzin. Mówię poważnie i czekam na przeczytanie, abyśmy mogli dość szybko robić interesy. Proszę o kontakt, jeśli twoja prośba jest poważna Kontakt: claranoter@gmail.com

Inne do wynajęcia
 Wynajmę mieszkanie lub pokój na Ursynowie blisko Metra Natolin.balkon duża piwnica-składzik , obok skarpy rezerwatu.Wynajmę tanio studentom mieszkanie dwa przystanki od stacji metra ,cicha okolica ,blisko sklepy lasu,lasu kabackiego ,centra usługowe ,siłownie ,szkoły, komunikacja .niedaleko Wilanowa . itp tel. 539-652- 373 lub akkasia@wp.pl

Usługi transportowe
 Transport/Przeprowadzki 500-349-713

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
Nowości do -45%