REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Dekoder CANAŁ+

# mors

30.08.2002 21:42

Po południu "przychodzi baba do" ... domu i oznajmia "Opłaca Pan regularnie abonament TV, dlatego wygrał Pan w ramach promocji dekoder CANAŁ+ na roczne bezpłatne użytkowanie". Mam konto w banku, stałe zlecenie więc sie zgadza. Spisujemy umowę, czytam pobieżnie bo jutro zaczynam urlop i wyjeżdżam na miesiąc. Pogoda świetna itd. Powrót z urlopu i rachunek od C+ na 94,- abonament za dwa m-ce. Czytam dokładnie umowe faktycznie, bezpłatna jest tylko "Opłata Aktywacyjna i Kaucja", Abonament płatny. Piszę ku przestrodze bo człowiek się uczy na błędach, dobrze jak na innych, a nie na swoich. Swoją drogą dystrybutor też chce pare groszy zarobić bo takie czasy przyszły, wygrywa ten kto przekręci drugiego.

# Alf

31.08.2002 12:26

Do mnie też przyszedł taki "dystrybutorek" ale na moje pytanie gdzie jest haczyk uczciwie powiedział, że jest jednak abonament.
Jakby nie było, płatną TV miałem w zyciu 3 razy:
- C+ analog
- C+ Cyfra
- HBO
i z wszystkich zrezygnowałem, bo to nonsens, nic tam nie ma.
Jesli w HBO za 30 PLN / m-c leci Seksmisja i inne hity z darmowej TV, to ja juz wole zwykly kabel Aster City

# blebleble

04.10.2002 22:49

a Aster City na lewusa za darmo co?

REKLAMA

# Alf

06.10.2002 14:14

???

 ZiziKam

20.04.2020 11:08

A może szare szafki? Co myślicie? Podpatrzyłam wpis o http://http://blog.mirjan24.pl/jakie-meble-kuchenne-beda-modne-w-2020-roku i przyznam, że faktycznie biel trochę już mi się opatrzyła, a szarość jest bardzo interesującą propozycją.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe