REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# ksxklxsnx

23.01.2014 17:45

układ kumpelski trwa

# Gość

23.01.2014 19:53

Wielka szkoda i strata dla mieszkańców Bemowa.. p. B. Szułczyński powinien zostać Burmistrzem po przejściu p. J. Dąbrowskiego do miasta.. jak teraz będzie rozwijać się dzielnica? - zobaczymy.. Powodzenia dla p. Szułczyńskiego.

# qaz

24.01.2014 08:08

Ktoś powinien w końcu to towarzystwo rozgonić. Organizują dla gawiedzi pokazy ogni sztucznych, a w okolicy ratusza większość ulic jest dziurawych.

REKLAMA

# Bemowianin

24.01.2014 10:08

#qaz napisał(a) 24.01.2014 08:08
Ktoś powinien w końcu to towarzystwo rozgonić. Organizują dla gawiedzi pokazy ogni sztucznych, a w okolicy ratusza większość ulic jest dziurawych.

Tak się składa, że z ostatniej imprezy sylwestrowej Urząd zrezygnował. a pokaz sztucznych ogni był sponsorowany przez Developera Nexity.

# Grzesiek K.

24.01.2014 12:22

#Bemowianin - no to jeszcze gorzej, może powinno się pozamieniać stołkami z Młodzieżową Radą Dzielnicy, gdzie podobno "działają"... i do tego bezpłatnie ;)

# try

27.01.2014 09:56

Jeden koleś się uwłaszczył na państwowym i poszedł na swoje. Drugi cwaniak z partii złodziei go zastapił

REKLAMA

# anulka

27.01.2014 19:50

B. Szułczyński skoro zrezygnował z ciepłej posadki musiał sobie niezłe układy porobić że poszedł na swoje pewnie za dużą większą kasę na pewno.
Zresztą jest w radzie nadzorczej Metra więc tam też przytula parę złotych. Ja bym chętnie zajęła jakiś stołeczek w bemowskim ratuszu.

# sprawiedliwy głos Bemowa

27.01.2014 20:01

Nikt wam nie broni skończyć studiów i starać się o pracę w urzędzie. A pan Bohdan Szułczyński przeszedł przez wszystkie szczeble administracji w Urzędzie na Mokotowie, skąd został powołany tutaj. Nie byłbym aż tak odważny mówić o tym, że na pewno układy pomogły mu pójść na swoje. Przykra jest taka zazdrość... A myślę, że sprawy rodzinne są ważniejsze od wszystkiego innego. Ale kto nie ma rodziny, ten pewnie nie zrozumie! Także wszystkim zniesmaczonym życzę, Aby zaczęli patrzeć oczyma pełnymi wdzięczności za wszelkie inwestycje, które na Bemowie powstały w czasie mijających kadencji.

# jkk

27.01.2014 22:08

Spotkałem się z bylym już burmistrzem Szułczyńskim kilkanaście razy, za każdym razem spotkałem się z właściwym podejściem do moich problemów. To człowiek myślący, ale tkwiący na swym stanowisku w konkretnych układach, to nie on decydował o wszystkim, mógł jedynie forsować pewna linię. Fakt, iz odszedł ze względów rodzinnych nie oznacza dla mnie, że jest to tak do końca prawdą, być może, po odejściu burmistrza Dabrowskiego poczuł sie samotny w swoich poczynaniach na Bemowie. Historia to kiedyś oceni.

REKLAMA

# dfr

28.01.2014 08:50

To nieprawda , że dach przeciekał. a wogóle to prawie wcale nie padało...

# kserus

04.04.2015 12:46

W Polsce rolnictwo jest w tak fatalnej kondycji, że szkoda komentować. Poczytajcie sobie kilka artykułów - http://www.agro-gospodarstwo.pl/. Wyposażenie w Polsce, a na zachodzie, to całkiem inny świat, podobnie zresztą jak finansowanie samego rolnictwa.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA