REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# damador

10.12.2014 20:41

Czyli kontynuacja polityki PO z lat ubieglych - sa niewygodne tematy - zrywamy sesje ....

# Bronisław

10.12.2014 22:53

PO trochę jak dogorywająca PZPR w latach 80-tych, wszyscy wiedzą że za chwilę zejdzie ale nikt nie wie czy ta chwila potrwa jeszcze miesiąc czy rok czy też 4 lata

# Bemowianin

10.12.2014 23:13

"Wielkie buu od publiczności " czyli działaczy pisow, peosow i innych partyjniaków czekających na stołki... porażka. Mam nadzieje, że Jarek wie co robi i ustawi to partyjne towarzystwo. Bemowo dla mieszkańców, a nie partyjnych interesów! !

REKLAMA

# Jarek K

11.12.2014 08:16

Przez takie durne ruchy i popisy Jarek przybliża koalicję po z pisem co mnie cieszy, jarek nie dostanie nic i ból będzie mu d..pę ściskał, he he he he he

# lideksynubeka

11.12.2014 09:45

@Bemowianin
Parówo Dąbrowskiego,a z namaszczenia jakiej to partii Dąbrowski rządził Bemowem przez 7 lat? W sumie podziwiam wasz elektorat za to,że już nie pamięta ,iż Dąbrowskiego wywalono z PO za przewały. Ale to małorolne zakompleksione chłopstwo wyrwane ze swoich wiosek i spłacające do końca życia kredyt za swoje 40 m2 da sobie wtrynić każdą głupotę.
"Grubego" nie posadzono tylko dlatego,że skompromitowałoby to Bufetową,która mianowała go wiceprezydentem Stolicy. Ale w PO istnieje przyzwolenia dla przewałów i złodziejstwa. To tylko PiS wypieprza na bruk od razu takich,którzy mają,powiedzmy standardy peowców.

# Smiech

11.12.2014 13:44

Lideksynubeka, do szkoły Prostaku, kultury, a potem się wypowiadaj, a nie odrazu obrażasz. A jak jesteś taki hojrak to podpisz się z imienia i nazwiska pod oszczerstwami.

REKLAMA

# EnshinKarate

11.12.2014 14:21

CZAS POWOLI SIĘ PRZYZWYCZAJAĆ I PISAĆ JAROSŁAW D. KRZYSZTOF Z. NO I NAJWIĘKSZA GWIAZDA ŁUKASZ L. znany wszem i wobec chociażby z artykułów http://www.rp.pl/artykul/373508.html

# ccc

11.12.2014 15:00

#EnshinKarate napisał(a) 11.12.2014 14:21
CZAS POWOLI SIĘ PRZYZWYCZAJAĆ I PISAĆ JAROSŁAW D. KRZYSZTOF Z. NO I NAJWIĘKSZA GWIAZDA ŁUKASZ L. znany wszem i wobec chociażby z artykułów http://www.rp.pl/artykul/373508.html

Ten artykuł raczej dobrze świadczy o Lorentowiczu i jego postawie moralnej.

# lideksynubeka

11.12.2014 15:02

@śmiech
1/chojrak,a nie hojrak. Usprawiedliwia cię to,że w świetle badań socjologicznych okazało się,że większość działaczy PO ma wykształcenie.....podstawowe
2/Sam się podpisz z imienia i nazwiska jak jesteś taki chojrak

REKLAMA

# Bemowianin od 1982 r.

12.12.2014 19:45

#Bemowianin napisał(a) 10.12.2014 23:13
"Wielkie buu od publiczności " czyli działaczy pisow, peosow i innych partyjniaków czekających na stołki... porażka. Mam nadzieje, że Jarek wie co robi i ustawi to partyjne towarzystwo. Bemowo dla mieszkańców, a nie partyjnych interesów! !

Ja tam byłem, nagrywałem i wiem, że wielkie buuu to nie PiS i PO tylko ojaw niezadowolenia mieszkańców. "Zamieciona pod dywan" afera bemowska przez HGW pozwoliła na kandydowanie osób nierozliczonych. Dlaczego Jarosław D. ze swoją grupą wygrał wybory? A to dlatego, że udzielał się wśród emerytów i niektórym Spółdzielniom Mieszkaniowym oraz trick w obwodzie wyborczym nr 5. Najważniejsze, żeby 17 grudnia nie pozwolić na zerwanie obrad, gdyż następne obrady mogą być po Sylwestrze. A to zagraża, że Przewodniczącego wybierze HGW.

# quest

13.12.2014 05:39

Emerytow? Wiele mlodych ludzi glosowalo na JD. Nikt nie jest glupi i kazdy wie ze w kaazdej dzielnicy niezalezna kontrola pokaze to samo, ale za czasow JD chociaz widac bylo progres Bemowa. A nie ciagle tylko edukacja i seniorzy do znudzenia.

# keks

13.12.2014 12:18

Pan Dąbrowski został wyrzucony z PO, więc PO nie będzie z nim rozmawiać. Pozostali nie będą rozmawiać z panem Dąbrowskim do momentu, w którym prokuratura zakończy prowadzone postępowania przeciw niemu. Mamy efekt zupełnie niezrozumiałych wyborów Bemowian - głosować na ugrupowanie, którego liderem jest człowiek z postępowaniami za nie niegospodarność.

REKLAMA

# quest

13.12.2014 17:59

Zarzut to nie wyrok, puki nie ma orzeczenia o winie moze w pelni pelnic swoje funkcje.

# lideksynubeka

14.12.2014 14:34

Boże,co za szemrane towarzystwo ci przewalacze od Dąbrowskiego.Język jak pod przysłowiową budką z piwem.Jeden pisze "hojrak",drugi "puki"
Panie,chroń mój portfel przed nimi,zanim mnie okradną.To im wychodzi lepiej,niż pisanie po polsku.

# bezpartyjny

15.12.2014 16:05

Powiem krótko partyjniacy z PO i PIS znajdźcie porządną pracę jak każdy normalny Polak a nie partyjne nieróbstwo. Uczyć się i pracować a nie na naszych podatkach żerować Na Bemowie czy tego chcemy czy nie chcemy wygrał Dąbrowski i to ze względu na wolę mieszkańców powinien być burmistrzem. Zaznaczam jeżeli dostanie wyrok dopiero wtedy na zieloną trawkę. Sami wybraliśmy i sami powinniśmy nasz wybór egzekwować.

REKLAMA

# lideksynubeka

15.12.2014 20:12

towarzyszu bezpartyjny,proszę o odpowiedź na proste 2 pytania;
1/do jakiej partii należał Jarosław Dąbrowski w latach 2005-2013?
2/z jakiej partii został wywalony za przekręty?
Może być pytanie pomocnicze;za chachmęcenie przy jakim przetargu przestał być wiceprezydentem Warszawy?

# jkk

15.12.2014 23:05

Gwoli prawdzie, Jarosław Dąbrowski wraz ze swoim ugrupowaniem uzyskał jedynie największą liczbę mandatów spośród wszystkich startujących w wyborach. Pomijam tutaj drobiazg w postaci zastosowania tricku w jednym z okręgów, gdzie wykoszono konkurencję z PO. Jednak ugrupowanie pana Dąbrowskiego znalazło się w sytuacji określanej mianem braku zdolności koalicyjnej. Dla myślących Bemowian jest też zastanawiającą okoliczność, co mógłby ewentualny burmistrz Dąbrowski zrobić dla nich w sytuacji braku akceptacji ze strony rządzącej miastem PO. Może zatem lepiej stanie się, gdy ugrupowanie Dąbrowskiego harcować będzie w opozycji. Może precedens w postaci lokalnej koalicji POPIS przyniesie nam więcej korzyści?

# Orto Graf

16.12.2014 14:42

@śmiech - "chojrak" piszemy przez "ch". Zatem nie rób śmiechu i do szkoły (podstawowej) wrrróć!!!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break