REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

czy warto teraz iść na studia podyplomowe

# senioritesa

18.07.2016 14:29

Jaka jest wasza opinia? Jestem po europeistyce, chciałabym dalej w tym kierunku się kształcić. Czy ktoś z was może takie studia podyplomowe kończył?

# kasia21

22.07.2016 10:15

bardzo fajny artykuł dla osób które planują rozpocząć studia po trzydziestce - http://www.wsb.pl/studia-30-i-40 Jest tu kilka cennych informacji.
Z roku na rok grupa studentów po 30-stce stale się powiększa. Coraz więcej dojrzałych i pracujących już zawodowo osób chce poszerzać swoje kwalifikacje, zdobywać nowe doświadczenia i umiejętności. Wśród żaków z tej grupy wiekowej są tacy, których motywacją do podjęcia studiów jest sytuacja zawodowa np. nowe przepisy, które wymagają potwierdzenia kwalifikacji. Innymi kieruje chęć zdobycia nowych doświadczeń i rozwijania zainteresowań, o których zawsze marzyli. Jedni i drudzy przyznają, że wybór studiów w dojrzałym wieku jest z pewnością bardziej świadomy. Studenci wiedzą, czego chcą, co ich interesuje i w jakim kierunku chcą się rozwijać. Ich zdaniem na naukę nigdy nie jest za późno, choć przyznają, że nie łatwo jest pogodzić studia z życiem rodzinnym i pracą zawodową.

# Vołeck

27.07.2016 13:15

Na pewno nie polecam wybierania jakiś nieznanych prywatnych uczelni, które generalnie rzecz ujmując nie dadzą ci nic. Zerknij sobie na Kolegium Europejskie w Natolinie.

REKLAMA

# AndrzejWałłowicz

29.07.2016 12:19

Na forum przewija się wielokrotnie wątek Europeistyki na Kolegium w Natolinie. Poczytaj sobie. Generalnie podyplomówka fajna, interdyscyplinarna, tak więc masz możliwość zdobycia widzy z różnych dziedzin tak naprawdę.

 kama

12.08.2016 11:35

Jeśli potrzebujesz studiów podyplomowych do pracy, to myślę, że jak najbardziej warto. Ja byłam w takiej sytuacji, że podyplomówka u mnie w pracy była "dobrze widziana" :D, dlatego zaryzykowałam i zrobiłam. Ten czas wspominam bardzo dobrze, byłam na Zarządzaniu Zasobami Ludzkimi na UTH Chodkowskiej w Warszawie. Przerobionego materiału było sporo, widać było po wykładowcach, że znają się na tym o czym mówią. Studia trwały 2 semestry. Oprócz mojej specjalności, mają tam sporo innych - http://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/ ;)

 oewsb

17.08.2016 14:26

Witam! Jako przedstawiciel Wyższej Szkoły Bankowej zapraszam na studia podyplomowe do naszych oddziałów. W naszej ofercie można znaleźć studia z obszarów nie tylko ekonomicznych, ale i też nieruchomości, budownictwa, pedagogiki czy prawa. Naszą pełną ofertę można odnaleźć na stronie wsb.pl na która serdecznie zapraszam! Dodam, że zapisując się na studia do 19 września wpisowe wynosi dzięki promocji 100 zł zamiast 400 zł, a na czesnym można zaoszczędzić nawet 300zł.
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

REKLAMA

# orfik

04.09.2016 13:39

A jak z cenami studiów?

 oewsb

08.09.2016 19:32

#orfik napisał(a) 04.09.2016 13:39
A jak z cenami studiów?

Orfik aktualne ceny czesnego poznasz na naszej stronie internetowej. Zapraszam!http://www.wsb.pl/studenci/studia-podyplomowe/ceny-studiow
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

# WolatBe

14.12.2016 16:46

ja bym zwrócił uwagę na to, jakie stypendia dają poszczególne uczelnie ...

REKLAMA

# Werii

27.12.2016 13:12

Kolegium Europejskie w Natolinie daje 24 tysiące euro. Studia podyplomowe

# Werii

27.12.2016 13:13

Kolegium Europejskie w Natolinie daje 24 tysiące euro. Studia podyplomowe interdyscyplinarne.

# Awwa

29.12.2016 10:59

No

REKLAMA

# Awwa

29.12.2016 11:00

No. Za takie pieniądze można się kształcić. W sumie się nie dziwie, europeistyka w takim wydaniu jak patrzę na ich www to są specjalistyczne studia.

# momwes

09.01.2017 10:43

Wszystko zależy tak naprawdę od tego, jakie macie oczekiwania, czy macie konkretny plan na to wszystko. Z kierunków, które moim zdaniem są godne uwagi, to na pewno dietetyka - czyli to, co sama studiuję. Trzymajcie namiary tutaj - http://www.wsp.szkolymydlowskiej.pl/ I tam masz to konkretnie rozpisane, bo dalej można iść jeszcze w podyplomówkę i zrobić dietetykę sportową. Moim zdaniem przede wszystkim trzeba mieć na siebie pomysł i po prostu wiedzieć jak to rozegrać, aby miało sens.

# tosiasamosia

11.04.2017 10:00

Pewnie że warto studiować są różne szkoły podyplomowe :) ja zdecydowałam się na http://www.puw.pl/pl/studia/ochrona-rodowiska online więc swobodnie się uczę w domu. :) Po ukończeniu studiów znajdę wymarzoną pracę i będę robić to co właśnie chciałabym robić.

REKLAMA

# jaktos

11.04.2017 10:55

To wszystko zależy od tego, w jakich kategoriach na to patrzysz. Jeśli idziesz na studia po to, żeby dostać papier, to jest to głupotą - analogicznie będzie z podyplomówką. Ale jeśli widzisz w tym głębszy sens, to wszystko będzie w porządku. Też jestem w szkole Mydłowskiej, też w planach mam podyplomówkę z dietetyki sportowej, ale u mnie to na pewno przyniesie efekty. Mam plan na pracę, wiem co chcę robić. Będzie w porządku.

 katte

12.04.2017 16:16

Wielu z nas zdaje sobie sprawę, że studia nie przygotowują nas doskonale do zawodu. Sama zdaję sobie z tego sprawę i dokształcam się: academyofbusiness.pl/pl /szkolenia/harmonogram/
Wiele firm wymaga teraz nie lada umiejętności, dlatego warto myśleć nad rozwojem osobistym. Znajdziecie tam zróżnicowaną tematykę szkoleń i kursów, a także studia podyplomowe. Z pewnością dla wielu z Was sektor finansowy oraz zarządzanie to będzie chleb powszedni, dlatego warto się rozwijać. A takie kursy nie są drogie w porównaniu z profitami jakie mogą Wam przynieść. Pozdrawiam :)

# dsid

20.05.2019 01:06

Podbijam wątek. Ktoś z Was robił podyplomówkę na WSB?

REKLAMA

# Kacperczak

22.05.2019 00:00

Dla mnie ciekawe rozwiązanie to podyplomówka w centrum Kształcenia Podyplomowego w Łodzi. Na weekendowe zjazdy nie jest daleko a kierunki dla nauczycieli bardzo ciekawe i dające możliwość dużej satysfakcji z pracy i niezłego zarobku nie tylko w szkole.

# Wiosna

24.05.2019 19:58

Wiosna zapewni dobre wynagrodzenie i godne starzenie. Płaca minimalna powinna wynosić w Polsce 1000 euro.#wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

 oewsb

31.05.2019 13:58

Dzień dobry,
Zachęcam do rozważenia wyboru studiów podyplomowych Wyższych Szkół Bankowych, placówki są dostępne w kilku miastach w Polsce. Na naszej stronie internetowej można zapoznać się ze szczegółami oferty: https://www.wsb.pl
Dodatkowo, jeśli ktoś zdecyduje się zapisać na studia do końca czerwca, może liczyć na zniżki, a nawet na zwolnienie z opłaty wpisowej.
W razie pytań służę pomocą.
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
___________________________
Online Ekspert WSB

REKLAMA

# mao

31.05.2019 15:16

Pewnie ze warto, chyba ze robotę masz mega super i nie ma czasu i chęci :)

# Gambrinus

03.10.2019 02:01

Nawet jak masz robotę mega super, to trzeba się kształcić, bo wszystko się zmienia w tempie torpedy. Jak się nie dokształcasz, to nie możesz liczyć na awans czy na nową, lepsza pracę. Warto w swoim kierunku szukać nowych trendów. Jako nauczyciel mam wiele ciekawych kierunków do wyboru w Centrum Kształcenia Podyplomowego w Łodzi na AHE. Część kierunków można studiować przez Internet, więc nie muszę wyjeżdżać z domu.

# Roksana1234

15.10.2019 20:44

Mój brat właśnie jest na studiach podyplmowych, tylko że w Toruniu na Kolegium Jagielońskim. Bardzo sobie je chwali i namawia mnie, żeby też na takie się wybrała. Przede wszytskim mówi o tym, że to jest ciągły rozwój, podkoszenie kompetencji, że wykładowcy spoko i pracodawcy dobrze na to patrzą... chyba mnie przekonał

REKLAMA

# Paula

20.03.2020 18:50

Czemu Wy z Warszawy wyjeżdżacie studiować do łodzi albo Torunia? Jest tam coś czego u nas nie ma? Mamy taki wybór uczelni i kierunków jak chyba żadne inne miasto w Polsce. Mi by było szkoda pieniedzy na zjazdy w innym mieście. I czasu szkoda na dojazdy do Torunia. Sama rozważam podyplomówkę na AEH https://vizja.pl/ od przyszłego roku i zastanawiam się nad dwoma specjalizacjami.

# Bella

22.05.2020 19:41

Zgadzam się z Paulą, mieszkajac w warszawie czy pod w życiu nie poszłabym na studia do Torunia, wybierałabym to co mają uczelnie w stolicy. Szkoda kasy na zdecydowanie

# Maur80

10.06.2020 10:53

Studia podyplomowe wiążą się często ze sporymi wydatkami, dlatego decydując się na nie trzeba wziąć pod uwagę czy te uprawnienia faktycznie mogą się przydać. Pewne jest jedno, http://emba-warszawa.pl/ to przepustka do najlepiej opłacanych stanowisk kierowniczych oraz miejsc w radach nadzorczych spółek. Trzeba zainwestować, ale w zamian otrzymuje się konkretne uprawnienia, których uzyskanie szybko się zwróci.

# Daga

05.08.2020 15:03

Szukałam studiów podyplomowych blisko mojego miejsca zamieszkania. Koleżanka poleciła mi WSKZ. Szeroka oferta kierunków i wieloletnie doświadczenie. Miałam wiele pytań, zanim rozpoczęłam studia, ale na infolinii i mailowo odpowiedzieli wyczerpująco na każde i wykazali się ogromną cierpliwością do mnie :)

# Majjka

01.09.2020 08:43

Ja zdecydowałam się na kierunek Inżynieria oprogramowania na UTH. W dzisiejszych czasach kształcenie się w zakresie oprogramowania to podstawa. Po studiach w zasadzie mogę szukać pracy bez ograniczeń lub pracować zdalnie .

# Kaja

31.05.2021 07:55

#Daga napisał(a) 05.08.2020 15:03
Szukałam studiów podyplomowych blisko mojego miejsca zamieszkania. Koleżanka poleciła mi WSKZ. Szeroka oferta kierunków i wieloletnie doświadczenie. Miałam wiele pytań, zanim rozpoczęłam studia, ale na infolinii i mailowo odpowiedzieli wyczerpująco na każde i wykazali się ogromną cierpliwością do mnie :)

Daga, czy jesteś w stanie napisać coś więcej o WSKZ? Studiowałaś podyplomowo?

# marekk

13.07.2021 14:17

Dobrą bazę propozycji jeśli chodzi o podyplomowe studia ma między innymi Łużycka Szkoła Wyższa w Żarach. Mimo, że to była podyplomówka to byłem bardzo zadowolony, bo było widać również starania o poziom kształcenia i faktycznie było czuć, że człowiek coś będzie mógł z tych studiów wyciągnąć dla siebie. Więc nie jest to tylko pójście po papierek.

# AdrianKa

30.09.2021 16:08

Witam, bardzo polecam http://www.wsb-nlu.edu.pl/pl/neuropsychologia-studia-podyplomowe w Wyższej Szkole Biznesu

 kwiatuszek25

06.10.2021 09:51

Ja również jestem po ŁSW i jestem bardzo zadowolona z wyboru akurat tej uczelni.

# Krzysztof222

09.02.2022 09:12

A czy ktoś robił podyplomówkę z neuropsychologi? Jeśli tak to gdzie, proszę opinie?

# Beata11

10.02.2022 14:54

Ja studiowałam w Wyższej Szkole Ksztłacenia Zawodowego i jestem zadowolona z tego wyboru. Kontakt z uczelnią bardzo dobry, materiały bogatę w wiedzę. Studia są całkowicie online, więc uczysz się wtedy kiedy masz na to czas. Nie musisz rezygnować z dodatkowych zajec.

# jacektomczak 1967@gmail.com

12.05.2022 09:15

Ja osobiście nie polecam studiów podyplomowych na UW w Warszawie. Studiowałem tragedia rady programowe składają się z samych doktorów w średniej wieku 80 lat . Wykłady nudne nic nie wnoszące do osobistego rozwoju człowieka w momeńcie polemiki z wkładowcą za wszelką cenę chcę cię zgnoić i pokazać wyższość. Czesne bardzo wysokie, kontakt bardzo utrudniony typowa spychologia do końca sam zdany jesteś na siebie a pracodawcy nie patrzą na świadectwo w której uczelni skończyliśmy podyplomówkę , studia podyplomowe traktują na równi z dobrym kursem . Z tego co słyszałem dobrze studiuje się na Uniwersytecie Wrocławskim i Jagielońskim. Pozdrawiam Jacek
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe