REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

czy świeży student ma szanse

# piotrek

28.02.2006 22:13

czy świeży student, zaraz po ukończeniu szkoły, powiedzmy tej lepszej ma jakiekowiek szanse na znalezienie pracy w wymiarze finansowym3000-5000 PLN, bez układów rodzinnych, znajomości i koligacji partyjnych....pytam ponieważ nie wiem.....

# Karol

28.02.2006 22:33

Jeżeli jest to student po dobrej państwowej uczelni z tradycjami, jeżeli zna dobrze przynajmniej 2 języki obce (i ma certyfikaty potwierdzające znajomość tych języków), jeżeli był na studiach dziennych i wykazał się dużą aktywnością w czasie studiów (praktyki w dużej renomowanej firmie, wakacje work and travel w USA lub w Australii) to szansę takie istnieją. Trzeba jednak naprawdę wyróźnić się jakoś pozytywnie wśród innych.

# Gemini

01.03.2006 01:33

Cóż to za ogólnikowe pytanie? Zależy po jakich studiach, a co ważniejsze - zależy co się umie. W niektórych zawodach pensja 3-5 tys. na początek nie jest niczym nadzwyczajnym.

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

01.03.2006 08:24

...czy świeży student, zaraz po ukończeniu szkoły, powiedzmy tej lepszej .... ?
Pfi, tez pytanie !
Taki student jest po prostu pyszny. Oczywiscie, prosto z wody. Mozna dosolic do smaku. I pieprzyc...

# motyl

01.03.2006 09:31

Problem polega na tym ze teraz prawie wszyscy maja pokończone jakieś studia albo są w trakcie.CEL:skończyć studia.
No i tytuł magistra sie dewaluuje,teraz ludzie po studiach pracują w sklepach jako ekspedienci.
Nie chodzi mi o to żeby przestać studiować ale po wpisie "piotrka"widać że celem było skończyć a póżniej coś się znajdzie.Albo płacz przed jakąś kamerą lokalnej tv: UKOŃCZYŁEM STUDIA I PAŃSTWO POWINNO MI ZAGWARANTOWAĆ PRACĘ W MOIM KIERUNKU!!A figa dobrą pracę mają tylko najlepsi.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

01.03.2006 11:36

Boicie sie konkurencji ?
A smierci ?
Tez ?
A...
Smierc jest Piekna !
Dlatego:
- Cala nadzieja w ptasiej grypie !

REKLAMA

# clio

01.03.2006 11:49

nie martwcie się juz niedługo wasze ganianie za przedmiotami i pomnażanie majatków na ch.j sie zda.
praca
zebrania zarządów
anglojezyczne przedszkole dla pociech
sprawdzanie przelewów
lepszy dojazd do pracy
wszystko to na ch.j
i tak PAN was wezwie do siebie nie patrzac że dopiero co kupiliście nowiutki samochód i nie zdążyliście sie nim nacieszyć-przeganiacie całe życie troszcząc sie o ciągłe polepszanie bytu materialnego.....a potem nawet na łozu smierci największym waszym problemem jest -co sie stanie z moim dobytkiem po smierci.
15 LAT szkoła
30 LAT robota
2 LATA emerytura
a piach jest wieczny

# siostra

01.03.2006 20:04

No clio jak Ty masz tylko 15 lat nauki to się nie ma co dziwić, że niedouczone jesteś i straszysz tu jakimiś wizjami apokaliptycznymi....
A Ty pewnie tylko lezysz i pachniesz......
I eksploatujesz swojego biednego chłopa.....
... Widać się biedactwo nie chciało uczyć i takie uszczypliwe teraz jest.... no i zazdrość zżera bo ... nikt cię nie kocha i nikt Cię nie lubi.....
Mąż pewnie do Gdańska zabrał sekretarkę bo miał dość Twojego pierdzielenia, alimentów na czas nie przysyła? a Ty teraz siedzisz na necie i szukasz dziur w całym.... a żeby tak komuś dopierdzielić troszeczkę... chumorek lepszy?

# clio

01.03.2006 20:42

najpewniejszym sposobem by zostać oszukanym to
uważać się za najsprytniejszego
De Lflocchard

REKLAMA

# clio

06.03.2006 10:05

to nie mój post ja takich głupot nie piszę !!!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe