REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

czy sklepy internetowe sa bezpieczne

# klik

05.05.2005 17:01

Chcę założyć sklep internetowy, macie jakies rady? Ufacie podobnym sklepom, czy jednak lepiej handlowac na allegro?

# Inspekcja Handlowa

06.05.2005 15:47

Jak podasz adres, telefony, zamieścisz regulamin zgodny z prawem o obrocie elektronicznym i dasz dobre ceny to ci każdy po pewnym czasie zaufa

# ted

09.05.2005 12:32

ja straciłam na allegro 140 zł - kupiłam buty, same pozytywy w komentrzach, fakt ze nieduzo. pewnie wystwili mu znajomi, i co mam isc na policje? 140 zł juz widze jak szukaja

REKLAMA

# XYZ 1

09.05.2005 12:49

Zgłoś a zobaczysz.Zupełnie nie rozumiesz zasad działania organów ścigania.Dzięki takim ludziom jak ty oszuści mają pole do popisu.

# Wiola

24.04.2014 10:50

Choć wątek bardzo stary to myślę, że godny odnowienia dla innych osób, które zastanawiają się nad otworzeniem sklepu internetowego. Otóż jeśli sklep zrobi dobry programista, sklep będzie dobrze zabezpieczony i w naszych czasach jeszcze zgłoszony do GIODO, to nie ma obaw. Oczywiście to wymaga czasu. Przykładem może być sklep https://buderus-inserw.pl/sklep/. Już od miesiąca widnieje informacja o pracach trwających w sklepie. Po prostu aby o wszystko zadbać trzeba trochę czasu, szczególnie jeśli jest dużo produktów i nie za tanich.

# jontek

24.04.2014 11:04

czy sklepy internetowe są bezpieczne...
tylko wtedy jeśli mają bardzo dobrą ochronę.

REKLAMA

 jaanulka3

18.06.2015 11:02

Wiadomo, dobra ochrona to podstawa. Coraz więcej osób zakłada sklepy on-line, grunt to dobre pozycjonowanie http://www.eyedesign.com.pl i można zarabiać przez internet.

# kaszanka

18.06.2015 17:01

nawet o oszustwa za 2,99 zł na allegro prowadzą dochodzenia
zgłoś!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024