REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

czy sklepy internetowe sa bezpieczne

# klik

05.05.2005 17:01

Chcę założyć sklep internetowy, macie jakies rady? Ufacie podobnym sklepom, czy jednak lepiej handlowac na allegro?

# Inspekcja Handlowa

06.05.2005 15:47

Jak podasz adres, telefony, zamieścisz regulamin zgodny z prawem o obrocie elektronicznym i dasz dobre ceny to ci każdy po pewnym czasie zaufa

# ted

09.05.2005 12:32

ja straciłam na allegro 140 zł - kupiłam buty, same pozytywy w komentrzach, fakt ze nieduzo. pewnie wystwili mu znajomi, i co mam isc na policje? 140 zł juz widze jak szukaja

REKLAMA

# XYZ 1

09.05.2005 12:49

Zgłoś a zobaczysz.Zupełnie nie rozumiesz zasad działania organów ścigania.Dzięki takim ludziom jak ty oszuści mają pole do popisu.

# Wiola

24.04.2014 10:50

Choć wątek bardzo stary to myślę, że godny odnowienia dla innych osób, które zastanawiają się nad otworzeniem sklepu internetowego. Otóż jeśli sklep zrobi dobry programista, sklep będzie dobrze zabezpieczony i w naszych czasach jeszcze zgłoszony do GIODO, to nie ma obaw. Oczywiście to wymaga czasu. Przykładem może być sklep https://buderus-inserw.pl/sklep/. Już od miesiąca widnieje informacja o pracach trwających w sklepie. Po prostu aby o wszystko zadbać trzeba trochę czasu, szczególnie jeśli jest dużo produktów i nie za tanich.

# jontek

24.04.2014 11:04

czy sklepy internetowe są bezpieczne...
tylko wtedy jeśli mają bardzo dobrą ochronę.

REKLAMA

 jaanulka3

18.06.2015 11:02

Wiadomo, dobra ochrona to podstawa. Coraz więcej osób zakłada sklepy on-line, grunt to dobre pozycjonowanie http://www.eyedesign.com.pl i można zarabiać przez internet.

# kaszanka

18.06.2015 17:01

nawet o oszustwa za 2,99 zł na allegro prowadzą dochodzenia
zgłoś!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy