REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# BMB

24.02.2012 11:29

Jeszcze nie otworzyli, a już rdzewieje

# Andrzej

24.02.2012 11:34

ani grosza na tą pseudo plażę z Ratusza a wy jak chcecie tą się kąpcie i leżakujcie na tle kominów i wąchajcie smrody Wisły

# Winnica

24.02.2012 11:58

Zakup piasku na plażę przy Wiśle? A to tam nie ma piachu? :DDDDD

REKLAMA

# delorian

24.02.2012 16:24

Andrzej ty chyba masz jakiś problem, w czym przeszkadza ci plaża?

# Wypoczynek

25.02.2012 17:45

http://www.facebook.com/Plazanatarcho

# Boro

26.02.2012 16:34

Radny Marcin Korowaj pisał o tym projekcie na swojej stronie, słuszna inicjatywa! Mam nadzieję, że starczy radnemu siły by projekt zrealizować, będę trzymał kciuki. :)

REKLAMA

# Szpak

27.02.2012 01:23

SUPER!!! Ten radny Korowaj ma fajne pomysły.

# kfasia

29.02.2012 08:04

hej,
Uważam, że plaża na Tarchominie to nie głupi pomysł LA Play koło Zoo robi wieka furorę latem :) Wiec fajnie było by mieć coś takiego i u nas. Nikt nie myśli o kapaniu - w końcu w Wiśle w dzisiejszych czasach nie da się kąpać, ale fajni by było na plaży na leżaku obejrzeć film, napić się drinka czy posłuchać muzyki. Fajna alternatywa na spędzenie wolnego czasu. Kino plenerowe w parku Henrykowskim cieszy się dużym powodzeniem może i nad brzegiem Wisły było by to atrakcją?? Po za tym Wisła powinna być atutem Warszawy (w tym też Tarchomina) a nie elementem krajobrazu którego wszyscy chcą się pozbyć

# antyurzędnik

29.02.2012 13:59

tylko jeszcze zastęp szpaków do zjadania komarów w nadwiślańskich chaszczach by się przydał

REKLAMA

# Lisek

29.02.2012 23:38

Radny Korowaj załatwia sprawy kompleksowo - buduje wieże dla ptaków co jedzą komary i lobbuje plażę, to mi się podoba. :) Będzie zatem plaża bez komarów. :) Rewelacja, w końcu coś się dzieje! :)

# real

29.02.2012 23:41

Ciekawa jestem jak ten mądrala Korowaj chce zmusić jerzyki do zamieszkania w jego wieży?

# PanRabarbar

01.03.2012 17:55

Po przeczytaniu artykułu denerwuje mnie opieszałość urzędów odpowiedzialnych za tereny nad Wisłą, a także władze (jak burmistrz, HGW, rada miasta), które mają gdzieś taką inicjatywę i piętrzą problemy jakby to miała być budowa elektrowni atomowej. Nie są to też takie astronomiczne koszty, wystarczy wejść na stronę pierwszej, lepszej żwirowni i można zobaczyć ile kosztuje żwir. Ponadto tak jak było napisane na profilu fb, pol-aqua z racji opóźnień wspólnie z miastem powinny same zaproponować plażę. Jakoś miasto, które tak szczypie się z wydatkami nie miało żadnych oporów, żeby zwolnić wykonawcę z kar za opóźnienia!

REKLAMA

# antyurzędnik

01.03.2012 21:25

Przecież mamy wydmy piaszczyste na terenie Piaskarza w pobliżu seminarium. Wystarczy przynieść ze sobą leżaczki, postawić sztucznego dwugarbika, z jedną piramidkę sprzedającą piwo, drugą spelniającą funkcję toyki, zakazać pracy piaskarni w weekendy i mamy plażę jak nad Morzem Czerwonym.
Co więcej uruchomiena pompa z Piaskarza zrobi sztuczną rzekę, a filtr założony na zasysającą rurę oczyści wodę tak, aby można było się w niej pochlapać.

# Wypoczynek

05.03.2012 16:25

Dopiero teraz pojawiła się odpowiedź na interpelację radnego M.Korowaja. Jak widać urzędnicy się nie spieszą, a pytanie przekazali kolejnej dziwnej instytucji (sic!).

 tarantula01

05.03.2012 22:52

Szczerze powiedziawszy, to jak przeczytałem odpowiedź (skierowanie do Zarządu Zlewni Wisły Mazowieckiej w Warszawie), to mi szczęka opadła. Ale poszukując trochę okazało się, że to część: http://www.warszawa.rzgw.gov.pl/gorne_menu-o_rzgw-organizacja_wewnetrzna-zarzady_zlewni-zarzad_zlewni_wisly_mazowieckiej_z_siedziba_w_warszawie.html

REKLAMA

 tarantula01

05.03.2012 22:52

Szczerze powiedziawszy, to jak przeczytałem odpowiedź (skierowanie do Zarządu Zlewni Wisły Mazowieckiej w Warszawie), to mi szczęka opadła. Ale poszukując trochę okazało się, że to część: http://www.warszawa.rzgw.gov.pl/gorne_menu-o_rzgw-organizacja_wewnetrzna-zarzady_zlewni-zarzad_zlewni_wisly_mazowieckiej_z_siedziba_w_warszawie.html
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break