REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Czy na innych osiedlach jest tak samo?

 Mały_Buncol

08.05.2004 21:38

Witam,
mieszkam na osiedlu "Osada Rybacka" od 7 lat. Administracja osiedla, której skład kilkukrotnie się zmieniał, ciągle obiecuję dzieciom w wieku 10-12 lat (jestem jednym z nich, proszę mnie nie ignorować) małe boisko z bramką i siatką. W rogu osiedla (nad Wałem) postawiona jest drewniana bramka (bez siatki). Wypadała nam piłka za płot do momentu aż 1,5 roku temu załozono na płocie w przybliżeniu 2-metrową siatkę. Na placu są doły, piłka wciąż kozłuje. Byliśmy 4-osobową grupką z prośbą o skoszenie trawy na "boisku" (którego nie można nazwać boiskiem :) ) i zasienie w miejscu gdzieś jest piach nowej trawki. Prosiliśmy również o zakopanie dołu, który utrudnia bramkarzowi rzuty na piłkę. Ostatnio jest z naszych kolegów zbił sobie tam mięsień dwugłowy. Na tą ostatnią prośbę odpowiedziano nam: "Zakopcie se sami". Co do skoszenia trawy i zasiania nowej, obiecali nam iż poproszą ogrodnika o wykonanie tych zadań. Ogrodnik obiecał nam, że wszystko będzie gotowe we wtorek. A jest już sobota. Szkoda, że dla ludzi jest ważniejsze stawienie ogrodzeń do ogródków, a nie zapewnienie placu do gry dla dzieci. Pytanie: Czy na innych osiedlach jest tak samo?.

# Doświadczony pedagog

08.05.2004 22:02

Zrobcie to sami!

 Mały_Buncol

08.05.2004 22:07

Łatwo Ci powiedzieć. Już próbowaliśmy. I tak zaraz wszystko idzie na marne. Lecz troche przesadą jest wydawanie pieniędzy na ogradzanie ogródków czy sadzenie nowych drzewek których jest już bardzo dużo na naszym osiedlu. Kiedyś pewien rodzic z mojej klatki próbował zaapelować w tej sprawie, za co dziękujemy ale niestety administracja nic sobie z tego nie robi.

REKLAMA

# Vladymir

08.05.2004 22:51

A gdzie jest osiedle "Osada Rybacka", bo pierwszy raz ją słyszę, a mieszkam już tu długo ?

 Mały_Buncol

08.05.2004 23:00

@Vladymir:
Wiesz może gdzieś jest kościół św. Jakuba Apostoła na Mehoffera? Tam skręcasz w prawo, i są to takie białe bloki z brązowymi dachami (wjazd na przeciwko sklepu "Kup Coś").

# Vladymir

09.05.2004 23:33

W prawo ? Tam jest seminarium duchowne. A biale bloki z brązowymi dachami są wcześniej, na Nowodworskiej, to osiedle JWDestruction, to może to o to chodzi ? Odpowidz, bo już się mylę i nie wiem, czy dobrze znam Tarchomin, chociaż tu mieszkam.

REKLAMA

 ragozd

11.05.2004 10:34

o to chodzi. Na koncu odktrytej osiedle ma swoje boisko, przy mysliborksiej od strony lini wn chyba tez jest. generalnie na osiedlach ciezko wygospodarowac miejsce dla samochodowm nie mowiac o boisku. A wiekszosc deweloperow zamiast boiska postawi kolejny blok.
Jesli juz wymagac miejsc do uprawiania sportu - to od gminy raczej

# Karol

13.05.2004 19:43

#Vladymir
Osiedle na Nowodworskiej postawił JWC ale nazywa sie "Osada Rybacka"

# Vladymir

13.05.2004 22:18

Dzięki, kochani za cenne informacje, bo mieszkam tu już 4 lata i nie wiedziałem, że to osiedle nazywa się "Osada Rybacka". Dla mnie to jest JWD Nowodworska i nie miałem pojęcia, że ma ono inną nazwę, skąd inąd całkiem ładną. A gdzie ci rybacy ? Wyrzuceni przez JWD na bruk ?

REKLAMA

 ragozd

17.05.2004 12:23

Nawet jest slad po stronie internetowej - dawno juz nieaktualny ...
A o ile wiem, nazwa jest na tablicy ogloszeni w samym srodku osiedla
Ciekawe, czego jeszcze nie wiesz, Vladymir :)

 dar200

29.05.2004 19:17

Jacku odwiedzasz nie tych ludzi co trzeba i dlatego wszyscy mówią wam to samo.Zapewne wiesz kto pisze tego posta więc zpraszam na gg.Pozdrawiam

# merlot

31.12.2022 10:23

Poszukajcie dobrej firmy zarządzającej. Jeśli w lecie zieleń jest zaniedbana, a w zimie jest problem z odśnieżaniem, remonty się przeciągają w czasie albo ich ceny są wygórowane to trzeba poszukać kogoś innego. Kilku znajomych chwaliło zarządcę Fadrowskiego. Poszukaj opinii i porówna oferty. Z pewnością uda się znaleźć kogoś lepszego niż obecna firma.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break