REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Czy na innych osiedlach jest tak samo?

 Mały_Buncol

08.05.2004 21:38

Witam,
mieszkam na osiedlu "Osada Rybacka" od 7 lat. Administracja osiedla, której skład kilkukrotnie się zmieniał, ciągle obiecuję dzieciom w wieku 10-12 lat (jestem jednym z nich, proszę mnie nie ignorować) małe boisko z bramką i siatką. W rogu osiedla (nad Wałem) postawiona jest drewniana bramka (bez siatki). Wypadała nam piłka za płot do momentu aż 1,5 roku temu załozono na płocie w przybliżeniu 2-metrową siatkę. Na placu są doły, piłka wciąż kozłuje. Byliśmy 4-osobową grupką z prośbą o skoszenie trawy na "boisku" (którego nie można nazwać boiskiem :) ) i zasienie w miejscu gdzieś jest piach nowej trawki. Prosiliśmy również o zakopanie dołu, który utrudnia bramkarzowi rzuty na piłkę. Ostatnio jest z naszych kolegów zbił sobie tam mięsień dwugłowy. Na tą ostatnią prośbę odpowiedziano nam: "Zakopcie se sami". Co do skoszenia trawy i zasiania nowej, obiecali nam iż poproszą ogrodnika o wykonanie tych zadań. Ogrodnik obiecał nam, że wszystko będzie gotowe we wtorek. A jest już sobota. Szkoda, że dla ludzi jest ważniejsze stawienie ogrodzeń do ogródków, a nie zapewnienie placu do gry dla dzieci. Pytanie: Czy na innych osiedlach jest tak samo?.

# Doświadczony pedagog

08.05.2004 22:02

Zrobcie to sami!

 Mały_Buncol

08.05.2004 22:07

Łatwo Ci powiedzieć. Już próbowaliśmy. I tak zaraz wszystko idzie na marne. Lecz troche przesadą jest wydawanie pieniędzy na ogradzanie ogródków czy sadzenie nowych drzewek których jest już bardzo dużo na naszym osiedlu. Kiedyś pewien rodzic z mojej klatki próbował zaapelować w tej sprawie, za co dziękujemy ale niestety administracja nic sobie z tego nie robi.

REKLAMA

# Vladymir

08.05.2004 22:51

A gdzie jest osiedle "Osada Rybacka", bo pierwszy raz ją słyszę, a mieszkam już tu długo ?

 Mały_Buncol

08.05.2004 23:00

@Vladymir:
Wiesz może gdzieś jest kościół św. Jakuba Apostoła na Mehoffera? Tam skręcasz w prawo, i są to takie białe bloki z brązowymi dachami (wjazd na przeciwko sklepu "Kup Coś").

# Vladymir

09.05.2004 23:33

W prawo ? Tam jest seminarium duchowne. A biale bloki z brązowymi dachami są wcześniej, na Nowodworskiej, to osiedle JWDestruction, to może to o to chodzi ? Odpowidz, bo już się mylę i nie wiem, czy dobrze znam Tarchomin, chociaż tu mieszkam.

REKLAMA

 ragozd

11.05.2004 10:34

o to chodzi. Na koncu odktrytej osiedle ma swoje boisko, przy mysliborksiej od strony lini wn chyba tez jest. generalnie na osiedlach ciezko wygospodarowac miejsce dla samochodowm nie mowiac o boisku. A wiekszosc deweloperow zamiast boiska postawi kolejny blok.
Jesli juz wymagac miejsc do uprawiania sportu - to od gminy raczej

# Karol

13.05.2004 19:43

#Vladymir
Osiedle na Nowodworskiej postawił JWC ale nazywa sie "Osada Rybacka"

# Vladymir

13.05.2004 22:18

Dzięki, kochani za cenne informacje, bo mieszkam tu już 4 lata i nie wiedziałem, że to osiedle nazywa się "Osada Rybacka". Dla mnie to jest JWD Nowodworska i nie miałem pojęcia, że ma ono inną nazwę, skąd inąd całkiem ładną. A gdzie ci rybacy ? Wyrzuceni przez JWD na bruk ?

REKLAMA

 ragozd

17.05.2004 12:23

Nawet jest slad po stronie internetowej - dawno juz nieaktualny ...
A o ile wiem, nazwa jest na tablicy ogloszeni w samym srodku osiedla
Ciekawe, czego jeszcze nie wiesz, Vladymir :)

 dar200

29.05.2004 19:17

Jacku odwiedzasz nie tych ludzi co trzeba i dlatego wszyscy mówią wam to samo.Zapewne wiesz kto pisze tego posta więc zpraszam na gg.Pozdrawiam

# merlot

31.12.2022 10:23

Poszukajcie dobrej firmy zarządzającej. Jeśli w lecie zieleń jest zaniedbana, a w zimie jest problem z odśnieżaniem, remonty się przeciągają w czasie albo ich ceny są wygórowane to trzeba poszukać kogoś innego. Kilku znajomych chwaliło zarządcę Fadrowskiego. Poszukaj opinii i porówna oferty. Z pewnością uda się znaleźć kogoś lepszego niż obecna firma.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA