REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Czy dokumenty samochodowe trzeba tłumaczyć?

# miodek

10.08.2017 16:04

Jak w tytule: czy dokumenty samochodowe trzeba tłumaczyć? Sąsiad ma możliwość ściągnięcia dobrego auta z zagranicy i chce się w kosztach rozeznać ile go to będzie dodatkowo poza samym kupnem kosztowało. I powstało włansie powyższe pytanie.

# Diego

14.08.2017 12:34

Tak, w interesie nabywcy jest to zrobić. Zazwyczaj jak się z komisu bierze to oni już to załatwiają ale żeby było szybciej to ja to zrobiłem na swoją rękę w skrivanku - cena przystępna i szybko to robią, duża kadra prawdopodobnie więc polecam, u mnie był francuski ale wiem, że inne języki też tam obsługują.

# mopsiak

28.09.2022 18:17

W sumie nad tymi sprawami ja się jeszcze nigdy nie zastanawiałem, ale za to jestem zdania, że bardzo ważną sprawą jest również to aby wiedzieć dokładnie który translator online jest najlepszy. Myślę, że ciekawie o tym napisano w https://dogadamycie.pl/blog/najlepszy-translator-online/ i faktycznie takie porady mogą okazać się bardzo praktyczne.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA