REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Wola

REKLAMA

# BeMózg

27.04.2022 11:09

"W najszybciej zmieniającej się dzielnicy Warszawy żadna działka nie pozostaje pusta na długo" - autor tej bzdury chyba nigdy w Warszawie nie był. Na Woli jak i w całym mieście można wskazać miejsca - pojedyncze parcele i rozległe obszary - niezabudowane od dziesiątek lat. Skomplikowane problemy własnościowe oraz brak ustawy kompleksowo regulującej sprawy restytucji mienia po wojnie powodują, że wiele z tych terenów pozostaje i pozostanie niezagospodarowanych.
Rzetelność dziennikarska wymaga aby sprawy opisywać takimi jakimi są, a nie w stylistyce propagandowej.

# Połowinka

28.04.2022 17:21

Sąsiedzi się ucieszą. Będzie wesoło!

# Kolo

29.04.2022 14:24

Terenów ktore warte sa zagospodarowania jest ogromna ilość, choćby te ohydne straszydla zwane dumnie ogrodkani działkowych. Nie wiem kto na tym trzyma swoją łapę ale skandalem jest aby takie śmietniki, budy, graciarnie i golebniki tolerować prawie w centrum miasta. Już dawno te relikty komunizmu powinny być zlikwidowane a w tym miejscu powinny powstać ładne tereny ogolnodistepne, parki, obiekty sportowe i wpisująca się w okolice zabudowa. Brak jest jakichkolwiek społecznych, logistycznych, funkcjonalnych czy architektonicznych przesłanej dla dalszego utrzymywania tego dziadostwa i szkaradziejstwa na setkach hektarów w centrach miast. Co ciekawe także opłaty za użytkowanie czegoś takiego to jakieś grosze w stosunku do wartości rynkowej, stąd trwa ten relikt tyle dekad. Czas na debatę, racjonalne argumenty i likwidację tej karykatury.

REKLAMA

# Burak

01.05.2022 10:12

Dlaczego przy tak potężnych robotach rozbiórkowych na ul Ciołka nie ma TABLICY INFORMACYJNEJ BUDOWY ???? Informacja kto za to odpowiada peronalnie itp !! Jest to poważne naruszenie prawa ! Gdzie jest Nadzor Budowlany i co robią ,,pracusie'' ze Straży Miejskiej ?

# Burak

01.05.2022 10:13

Dlaczego przy tak potężnych robotach rozbiórkowych na ul Ciołka nie ma TABLICY INFORMACYJNEJ BUDOWY ???? Informacja kto za to odpowiada personalnie itp !! Jest to poważne naruszenie prawa ! Gdzie jest Nadzor Budowlany i co robią ,,pracusie'' ze Straży Miejskiej ?

# ZelaznA

06.05.2022 10:09

@Burak
Tablica jest, a przynajmniej była w rogu terenu od str. Górczewskiej.
Co do SM to nie wiem, ale na początku rozbiórki przyjechali policjanci, chyba wezwani przez kogoś z okolicy bo roboty spowodowały prawdziwą burzę piaskową :) i znaczne ograniczenie widoczności na ulicy Ciołka. Od tamtej pory teren prac jest polewany wodą co zapewne ma zmniejszyć zapylenie.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA