REKLAMA
REKLAMA
Wakacje lato 2020 - zniżki do 60%
REKLAMA
REKLAMA

Co zrobić z rowerem na jesień i zimę?

10.09.2019 15:38 skowron
Hej, szukam miejsca do przechowania mojego roweru, niestety w mieszkaniu które wynajmuję nie ma piwnicy i zastanawiam się co z tym zrobic?
10.09.2019 19:29 #elwirrra
wywieź do łojcuf na wioskie
12.09.2019 18:39 #Mariusz
Ja też mam podobny problem ale zastanawiam się nad wynajmem pomieszczenia - słyszałem, ze fajne warunki mają w Less Mess Storage
13.09.2019 15:36 #Arieletka
drogo strasznie, mało komfortowo, nie opłaca się, popytaj w administracji, za grosze wynajmują fajne pomieszczenia
14.09.2019 12:56 #Marta88
Ja się nie zgadzam, że drogo - sama u nich wynajmowałam i cena jest zawsze do negocjacji!
REKLAMA
14.09.2019 17:36 #TomaszK
nie polecam, kiepsko i bardzooooo drogo, zupełnie nieopłacalne!!!!
20.09.2019 11:18 wichurska
Sprytna instalacja na ścianie/suficie może?
22.09.2019 11:11 Daniello
Ja się zawsze bałem że mi ze ściany na łeb spadnie. Ale też właśnie słyszałem o Less Mess, można się podobno dogadać co do ceny a przynajmniej nikt go nie ukradnie jak z piwnicy.
22.09.2019 22:42 #katia11a
Daniello napisał 22.09.2019 11:11

Ja się zawsze bałem że mi ze ściany na łeb spadnie. Ale też właśnie słyszałem o Less Mess, można się podobno dogadać co do ceny a przynajmniej nikt go nie ukradnie jak z piwnicy.
musisz się bardziej postarać, słaby i bardzo niewiarygodny post, nie zapłaca ci 50 gr za taką słabą reklamę kiepskiej zresztą firmy.
Rower i less to kpina
23.09.2019 12:52 filip_p42
może piwnica lub balkon, trzeba pamiętać o zakonserwowaniu łąńcucha i zębatek.
REKLAMA
07.10.2019 13:39 Dorszu
też mam w Less Mess nie tylko rower, ale wszystko z piwnicy i polecam
08.10.2019 10:00 #hubertus
to może się tam wprowadź trollu reklamowy
28.10.2019 14:31 #Mimoza
Dorszu napisał 07.10.2019 13:39

też mam w Less Mess nie tylko rower, ale wszystko z piwnicy i polecam
Nie wiem czy jesteś reklamowym trollem, jak piszę poniżej ktoś, ale ja też wynajmuję w Less Mess i jestem bardzo zadowolona! :)
08.11.2019 15:53 #KFCCC
Cześć wszystkim, jeśli chodzi o przechowanie rowerów, to polecam Wam skorzystać z usług self storage w Less Mess Storage. Aktualnie można wynająć pomieszczenie na rower za 199zł za 5 miesięcy! Polecam!
08.11.2019 16:29 Kruczy
https://www.olx.pl/ oferta/twoj-bezpieczny-garaz-w-self- storage-z-dostepem-24h-dobe- CID3-IDCnGxp.html
REKLAMA
08.11.2019 19:25 #karawana troli
wygląda na to, że bida z tym less !!!! wysyp nachalnej taniej reklamy na darmowym zresztą portalu utwierdził mnie w przekonaniu że nie opłaca się tam nic przechowywać !!!!
13.11.2019 15:52 #Monica
Polecam Less Mess Storage. Dobre warunki i teraz mają mega rabaty!
13.11.2019 21:36 #rondatello
wygląda na to, że bida z tym less !!!! wysyp nachalnej taniej reklamy na darmowym zresztą portalu utwierdził mnie w przekonaniu że nie opłaca się tam nic przechowywać !!!!
14.11.2019 13:52 #Wolańska
Cześć wszystkim! A ja mimo wszystko polecam Less Mess Storage - z rabatem lub bez jest bezpiecznie i jakby luksusowo :D
18.11.2019 11:46 Nożyk33
Polecam serdecznie Less Mess na Bemowie, teraz aż 30 % taniej !!!
REKLAMA
18.11.2019 12:17 #kieleckor
szkoda czasu, i zachodu a 30% taniej to i tak o 50% za dużo, nie polecam

22/2541 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
oprawki-50%
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

3-pokojowe sprzedam
 Otrzymałeś spadek/udział który generuje koszty? Odziedziczyłeś tylko część nieruchomości? Odkupimy Twój udział we współwłasności: - mieszkania, - domu, - działki Masz problem z porozumieniem się z innymi współwłaścicielami? Załatwimy wszelkie formalności. Skontaktuj się z nami: Tel: 571-360-354 www.citihaus.pl

Porady prawne
 Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa dla Osób w kraju i za granicą tel. kom. 693 876 173 (do godz. 19.00) a.bolesta@op.pl dr Arletta Bolesta adwokat kościelny (zatwierdzona przez właściwą władzę kościelną, także za granicą)

Inne nieruchomości sprzedam
 SPRZEDAM miejsce parkingowe! Olbrachta 118. ZADZWOŃ 668- 830-141

Budowlane
 POZYCZKA PRYWATNA i Kredyt Inwestycyjny.dla osób prywatnych i firm.(Wroclaw) Oferujemy POZYCZKA PRYWATNA i Kredyt Inwestycyjny.BEZ SPRAWDZANIA BAZ, BEZ ZASWIADCZEN O DOCHODACH.Minimum formalnosci. Pozyczamy od 10.000 do 3.500.000zl ( idzie do 803.000 euro),na okres 6-300 miesiecy z niska rata. Szybko,sprawnie,konkretnie! Specjalizujemy sie od ponad 12 lat w udzielaniu prywatnych pozyczek.Dzieki temu pomoglismy wielu klientom którzy nie mogli dostac kredytu w banku. Dzialamy na terenie calej Polski. E-mail: capitalfinans74@gmail.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wakacje lato 2020 - zniżki do 60%
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%