REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Co zrobić z rowerem na jesień i zimę?

10.09.2019 15:38 skowron
Hej, szukam miejsca do przechowania mojego roweru, niestety w mieszkaniu które wynajmuję nie ma piwnicy i zastanawiam się co z tym zrobic?
10.09.2019 19:29 #elwirrra
wywieź do łojcuf na wioskie
12.09.2019 18:39 #Mariusz
Ja też mam podobny problem ale zastanawiam się nad wynajmem pomieszczenia - słyszałem, ze fajne warunki mają w Less Mess Storage
13.09.2019 15:36 #Arieletka
drogo strasznie, mało komfortowo, nie opłaca się, popytaj w administracji, za grosze wynajmują fajne pomieszczenia
14.09.2019 12:56 #Marta88
Ja się nie zgadzam, że drogo - sama u nich wynajmowałam i cena jest zawsze do negocjacji!
REKLAMA
14.09.2019 17:36 #TomaszK
nie polecam, kiepsko i bardzooooo drogo, zupełnie nieopłacalne!!!!
20.09.2019 11:18 wichurska
Sprytna instalacja na ścianie/suficie może?
22.09.2019 11:11 Daniello
Ja się zawsze bałem że mi ze ściany na łeb spadnie. Ale też właśnie słyszałem o Less Mess, można się podobno dogadać co do ceny a przynajmniej nikt go nie ukradnie jak z piwnicy.
22.09.2019 22:42 #katia11a
Daniello napisał 22.09.2019 11:11

Ja się zawsze bałem że mi ze ściany na łeb spadnie. Ale też właśnie słyszałem o Less Mess, można się podobno dogadać co do ceny a przynajmniej nikt go nie ukradnie jak z piwnicy.
musisz się bardziej postarać, słaby i bardzo niewiarygodny post, nie zapłaca ci 50 gr za taką słabą reklamę kiepskiej zresztą firmy.
Rower i less to kpina
23.09.2019 12:52 filip_p42
może piwnica lub balkon, trzeba pamiętać o zakonserwowaniu łąńcucha i zębatek.
REKLAMA
07.10.2019 13:39 Dorszu
też mam w Less Mess nie tylko rower, ale wszystko z piwnicy i polecam
08.10.2019 10:00 #hubertus
to może się tam wprowadź trollu reklamowy
28.10.2019 14:31 #Mimoza
Dorszu napisał 07.10.2019 13:39

też mam w Less Mess nie tylko rower, ale wszystko z piwnicy i polecam
Nie wiem czy jesteś reklamowym trollem, jak piszę poniżej ktoś, ale ja też wynajmuję w Less Mess i jestem bardzo zadowolona! :)
08.11.2019 15:53 #KFCCC
Cześć wszystkim, jeśli chodzi o przechowanie rowerów, to polecam Wam skorzystać z usług self storage w Less Mess Storage. Aktualnie można wynająć pomieszczenie na rower za 199zł za 5 miesięcy! Polecam!
08.11.2019 16:29 Kruczy
https://www.olx.pl/ oferta/twoj-bezpieczny-garaz-w-self- storage-z-dostepem-24h-dobe- CID3-IDCnGxp.html
REKLAMA
08.11.2019 19:25 #karawana troli
wygląda na to, że bida z tym less !!!! wysyp nachalnej taniej reklamy na darmowym zresztą portalu utwierdził mnie w przekonaniu że nie opłaca się tam nic przechowywać !!!!
13.11.2019 15:52 #Monica
Polecam Less Mess Storage. Dobre warunki i teraz mają mega rabaty!
13.11.2019 21:36 #rondatello
wygląda na to, że bida z tym less !!!! wysyp nachalnej taniej reklamy na darmowym zresztą portalu utwierdził mnie w przekonaniu że nie opłaca się tam nic przechowywać !!!!
14.11.2019 13:52 #Wolańska
Cześć wszystkim! A ja mimo wszystko polecam Less Mess Storage - z rabatem lub bez jest bezpiecznie i jakby luksusowo :D
18.11.2019 11:46 Nożyk33
Polecam serdecznie Less Mess na Bemowie, teraz aż 30 % taniej !!!
18.11.2019 12:17 #kieleckor
szkoda czasu, i zachodu a 30% taniej to i tak o 50% za dużo, nie polecam
07.12.2019 10:31 #Nelson
Też polecam Less Mess Storage
20.12.2019 13:36 #Krzyś
Mam swoje rzeczy w Less Mess. Cena za bezpieczeństwo i ogólne warunki jest wg mnie odpowiednia. A obsługa najlepsza!

44/2586 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Antyki
 Meble obrazy grafiki srebra platery brązy porcelanę pocztówki książki dokumenty zdjęcia legitymacje medale odznaki odznaczenia szable bagnety orzełki ryngrafy za gotówkę kupię tel 601336063

Różne
 ZAPRASZAM do nowo otwartego OUTLETU na BEMOWIE.Adres Zeusa 21 pon-ndz 18:00-20:00 Super towar taniej nawet do - 70%

Dam pracę
 Laboratorium Kosmetyczne JOANNA poszukuje pracowników na produkcję Wymagana aktualna ks sanepidu Praca 2 zmianowa od pon do pt 6-14,14-22 Umowa o pracę Wynagrodzenie 3360 brutto tel 502-667-699

Usługi stolarskie
 cześć Jestem francuską bizneswoman zamieszkałą we Francji, która udziela pożyczek lub inwestycji prywatnych w krótkim i długim okresie od 5 mld euro do 80 000 000 000 euro wszystkim poważnym, wiarygodnym i uczciwym osobom, które chcą udzielić pożyczki. Moje oprocentowanie różni się o 2% w zależności od pożyczonej kwoty i czasu zwrotu środków, ponieważ będąc prywatnym nie chcę naruszać przepisów dotyczących lichwy. Proszę o kontakt: ivette.skribek@gmail.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA