REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Co zrobić z 6 m-cznym bobasem???

# Dorota

01.02.2005 11:29

Mam 1 pytanko do doświadczonych mam: Co zrobić z 6 m-cznym bobasem gdy trzeba wrócić do pracy? Czy na Nowodworach jest jakiś żłobek/przedszkole, które przyjmie takie maleństwo?

# Kłapołuchy

01.02.2005 11:38

Żłobek "Puchatek" na Nowodworskiej.

# starsza mama

01.02.2005 12:35

Funkcjonuje także żłobek Pani Taranek ale nie wiem gdzie jest polożony.

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

01.02.2005 12:49

Uaaa ...dopiero teraz o to pytasz ? To bedzie ...eee, tak ze 12 miesiecy za pozno, zdajesz sobie chyba sprawe ?!

# gość2

01.02.2005 14:20

jak przeczytałem pierwszy raz ten post, pierwsza myśl jaka nasunęła mi sie, była: kto pierwszy i kiedy udzieli porady w stylu jak wyżej? odpowiedziałem sobie sam od razu: będzie to mszg, najdalej do południa.
fajnie tak samemu ze sobą czasem porozmawiać, mimo wszystko jednak to okropne nie być nie zaskakiwanym i nie przewidującym. czas chyba zmienić płytę. lub odbiorców. pozdrawiam.

# Kotkaa

02.02.2005 14:41

Matka Sławka ma racje... żlobek puchatek przyjmuje dzieci, które mają skonczony rok, jest 30 miejsc i 300 podan rocznie. Nasz dziekco dopiero sie urodziło, my juz szukamy złobka. Najblizsze dla maluszków są na Bródnie.

REKLAMA

# wanda

02.02.2005 16:13

Podań do Puchatka było kilkadziesiąt i jak się ma niskie dochody, to bardzo łatwo o miejsce. Tylko szkoda dzieci, których rodzice podejmują ot tak decyzję o oddaniu maluszków do żłobka.

# kotkaa

02.02.2005 20:38

Wanda, te decyzje nie są podejmowane ot tak, tylko z bólem serca, jak się już nie ma innego wyjścia. O ilości podań wiem z urzędu dzielnicy, który zajmuje się ich rozpatrywaniem - być może urzędniczka podała nieprawdziwe informacje.
Ale co mają robić rodzice, którzy z jednej budżetowej pensji nie utrzymają siebie i dziecka, a do tego wykorzystanie urlopu wychowawczego oznacza zamknięcie możliwości powrotu do pracy? Opiekunki są drogie, babcie mają swoje życie.

# wanda

03.02.2005 11:32

Mało jest takich rodzin, które z jednej pensji utrzymują dziecko, ale są takie rodziny, które wychowują dwoje, a nawet troje dzieci nie posyłając ich do żłobków. Też nie są bogaci. To kwestia wyboru. Jeżeli słyszę, że nie możesz wykorzystać wychowawczego, bo nie masz powrotu do pracy, to dla mnie znaczy to tyle, co przedkładanie pracy nad własne dziecko. Nie znam Twojej sytuacji i nie mam zamiaru się wtrącać, ale dla dobra Twojego dziecka, ono powinno być do 4 roku życia z Tobą, a nie w żłobku. Dziecko musi mieć świadomość, że ma rodzinę. Życzę ci, żebyś nie doporowadziła do sytuacji, że nie znasz własnego dziecka, jak wiele mam z Nowodworów, które nie wiedzą, czym interesują się ich dzieci, czym lubią się bawić, jakie znają wierszyki i piosenki. Jeżeli kasa jest problemem - to problemu nie ma. Są tysiące możliwości jej zarobienia bez wychodzenia z domu.

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

03.02.2005 11:46

Tak Dziewczeta.
Nie ma racji Nasza Kotkaa... myslalysmy bowiem o zabiegiu miejscowym polegajacym na usunieciu skutkow tego slodkiego momentu zapomnienia.
I nie rozwazalysmy zupelnie meandrow przepisow opieki spolecznej w zakresie rekrutacji do zlobkow...
A pies morde lizal ...
No ... to dlaczego ? A dlatego, ze w poscie Doroty nie ma Milosci.
Jest natomiast to, o czym moglyby rozmawiac dajmy na to "Baby pod Geesem"
- ... a ceguj ta Halka ta marna chodzi ud swiunt ?
- ... Uona ma klopot !
A gdyby byla miastowa, to by miala problem ? Tak . Bobasa

# mama

09.02.2005 11:04

Żłobek p.Taranek jest na Książkowej między Mehofera a Strumykową , bliżej Strumykowej, tam stoi teraz tablica ul. Zagaje.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break