REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# nnn

22.10.2021 19:00

Nie bądźcie śmieszni, od póltora roku. Mnie nie przysyłają o pięciu lat!!! Gmina Warszawa-Wola. Nie płaciłem za nieruchomość, bo wymagalność zapłaty powstaje w momencie otrzymania decyzji. Teraz przyszło z tego COP zawiadomienie o wszczęciu postępowania podatkowego., ale decyzji nadal nie ma. Czekam i liczę na przedawnienie.

# Pec

24.10.2021 08:43

A ile lat w takim przypadku to przedawnienie?

# Tomasz.Ja

24.10.2021 10:36

Witam !!!
Jeśli chcecie dostawać decyzje o podatkach poprzez ePUAP trzeba złożyć Wniosek. Do tej pory ktoś chodził i roznosił lub były decyzje podatkowe wysyłane poprzez Pocztę-Polską,
Dostałem z Warszawa 19115
Szanowni Państwo,
w przypadku chęci otrzymywania korespondencji z Centrum Obsługi Podatnika Urzędu m.st. Warszawy za pośrednictwem platformy EPUAP proszę o przesłanie takiego wniosku opatrzonego kwalifikowanym podpisem na skrytkę EPUAP Urzędu m.st. Warszawy
Z poważaniem,Warszawa 19115Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu.Tel. 19115www.warszawa19115.pl

REKLAMA

# nnn

24.10.2021 17:32

#Pec napisał(a) 24.10.2021 08:43
A ile lat w takim przypadku to przedawnienie?
Do przedawnienia zobowiązań podatkowych powstałych na skutek doręczenia decyzji odnosi się art. 68 Ordynacji podatkowej. Przepis ten podaje, że takie zobowiązanie nie powstaje, jeżeli decyzja została doręczona po upływie 3 lat, licząc od końca roku kalendarzowego, w którym powstał obowiązek podatkowy. Jeżeli jednak podatnik nie złożył deklaracji w terminie przewidzianym w przepisach prawa podatkowego albo w złożonej deklaracji nie ujawnił wszystkich danych niezbędnych do ustalenia wysokości zobowiązania podatkowego, zobowiązanie podatkowe nie powstaje, pod warunkiem że decyzja ustalająca wysokość tego zobowiązania została doręczona po upływie 5 lat, licząc od końca roku kalendarzowego, w którym powstał obowiązek podatkowy.

# Konkretnej poproszę

24.10.2021 21:01

#Tomasz.Ja napisał(a) 24.10.2021 10:36
Witam !!!
Jeśli chcecie dostawać decyzje o podatkach poprzez ePUAP trzeba złożyć Wniosek. Do tej pory ktoś chodził i roznosił lub były decyzje podatkowe wysyłane poprzez Pocztę-Polską,
Dostałem z Warszawa 19115
Szanowni Państwo,
w przypadku chęci otrzymywania korespondencji z Centrum Obsługi Podatnika Urzędu m.st. Warszawy za pośrednictwem platformy EPUAP proszę o przesłanie takiego wniosku opatrzonego kwalifikowanym podpisem na skrytkę EPUAP Urzędu m.st. Warszawy
Z poważaniem,Warszawa 19115Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu.Tel. 19115www.warszawa19115.pl
Na jaki adres to zapytanie e-puapem do COP w Warszawie należy kierować?

# kaska22

22.05.2024 18:07

Dzięki https://biegly-skarbowy.pl/blog/ mogłem lepiej przygotować się do kontroli skarbowej. Bardzo wartościowe artykuły

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break