REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Co wy na to?

# podatnik białołęcki

10.07.2004 22:46

Proponuję napisać petycję do Rady Warszawy, aby w planach na rok 2005 uwzględniła fundusze na modernizację dwóch boisk piłkarskich:
- kartofliska na BOS-ie przy Światowida
- asfaltu przy SP nr 344
Niech położą na nich sztuczną trawę, taką jaka jest na Strumykowej i przy SP nr 314.
Płacimy podatki, więc żądajmy aby nasze dzieciaki grały w piłkę na boiskach XXI a nie XX wieku.

# Jadwin

11.07.2004 22:39

Osobiście na początek wolałbym chodnik na Nowodoworskiej do Odkrytej. Tam moje dzieciaki ryzykują codziennie życie !!
Pozdrawiam,Jadwin

# Webster

12.07.2004 13:43

Jeszcze więcej ryzykują grając na kartofliskach zaś jak nie grają to różne dziwne pomysły mogą im do głowy przyjść...

REKLAMA

# gracz amator

13.07.2004 12:52

A Ty podatniku jakoś grałeś przez dotychczasowe życie na kartoflisku i żyjesz ?!

# Webster

14.07.2004 12:46

graczu amatorze: mozna grac na kartoflichu ale to raczej odstrasza od takiej gry. Zreszta spojrza na rzeczone boiska za dnia: są puste!! całymi godzinami puste zaś młodzież która powinna tam grać... nie trudno ją znaleść wystarczy udać się pod najbliższy sklep z piwem lub klatkę schodową...

# podatnik białołęcki

14.07.2004 20:06

do #gracza amatora
oczwiście, grałem na kartoflisku, ale to było 40 lat temu, a poza tym co dwa lata wraz z rodzicami równaliśmy boiska i sialiśmy trawę.
I jeszcze jedno, wtedy boiska były otwarte i naprawdę bezpłatne.
Teraz płacę podatki i chcę aby z tych pieniędzy był pożytek już nie dla mnie, ale dla moich dzieci i wnuków.
Co by nie było ja petycję napiszę i puszcze ją po dzielnicy.
Jestem gotów porzeć podpisem petycję w sprawie chodnika.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA