REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Co Was Zachwyca???

# pola

06.05.2003 13:14

Po lekturze wątku "co ludzie widzą w tym Kazimierzu" postanawiam wirtualnie przedłużyc długi weekend i rozpoczynam wątek- przewodnik po Waszych magicznych, mniej znanych albo tylko Wam znanych zakątkach w Polsce. Co Was zachwyca???Gdzie czujecie się najlepiej, i które miejsce w Polsce jest Waszym Magicznym miejscem??? Mam klika takich miejsc- a jestem ciekawa Waszych.

# Basia

06.05.2003 13:15

Ja uwielbiam Tatry (szczególnie poza sezonem) oraz Mazury (jak wyżej).

# antypolityka

06.05.2003 13:19

ja lubię jastarnię, poza sezonem

REKLAMA

# Nata

06.05.2003 13:29

Hel

# Kotkaa

06.05.2003 13:33

"Wenecja" Bydgoska - uliczka nad Brdą naprzeciwko Wyspy Młyńskiej.
Toruń
Sopot - poza sezonem

# Mieszkaniec

06.05.2003 13:37

Hel - no ładnie !

REKLAMA

# Basia

06.05.2003 14:26

A! Jeszcze Wrocław!

 m0n1ka

06.05.2003 18:08

A mnie zachwyciły Mazury - konkretnie wioska Bogaczewo, w której byliśmy w czasie ostatniej majówki. Piękne, czyściutkie jezioro, gościnni ludzie, a do tego jedzenie takie, że palce lizać - wcale nie chciałam wracać. Aha, no i wysypialiśmy się niesamowicie - zwykle potrafimy spać w weekend do południa i wcale się nie wyspać, a tam budziłam się sama z siebie o 7.30 rześka i wesoła.

 historyk

06.05.2003 19:46

Rzeczywiście, Mazury są zachwycające, i ma się wrażenie, że czas zatrzymał się na roku 1918. Szczególnie urzekające sa mazurskie wschody i zachody słońca, kiedy się siedzi w miłym towarzystwie na pagórku nad jeziorem, a komary już poszły spać.
Z miast: Wrocław, Toruń, Olsztyn, Sandomierz i Lublin. Największym rozczarowaniem był dla mnie Gdańsk, a odkryciem -- Sandomierz i Bydgoszcz.

REKLAMA

# Piotrek z Odkrytej

07.05.2003 10:40

Jaszowiec i okolice. Duże wrażenie robią kaskady Wisły. Woda tak czysta, że aż ...... niesmaczna - taka bez smaku (to mnie bardzo zdziwiło). Z miast na pewno Poznań (starówka, chociaż i ta w Płocku jest ładna).

# NN

07.05.2003 15:10

Wszędzie jest ładnie, gdzie nie ma ludzi (co najwyżej kilka osób). Przyroda - Bieszczady, miasto - Sandomierz. Jak zdemolować ładne miejsce - vide Dębki.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA