REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Co was najlepiej relaksuje?

# Kotkaa

06.11.2003 20:44

Pytam, bo ostatnio jestem okropieniecznie zestresowana, i najchętniej bym tym paskudnym bachorom w szkole łby poukręcała. Męzowi też. I nawet koty przeganiam. Wrrr!

# Malina

06.11.2003 22:10

Wybierz się na masaż do GOS na Strumykową.

# mała

07.11.2003 10:20

siłownia z samego rana, tak z pięćdziesiąt minut, lekkie śniadanie, dobry obiad i na zakończenie dnia sex (zależnie od nastroju ostro albo delikatnie)
pozdrawiam spróbuj

REKLAMA

# Matt Riggs

08.11.2003 20:14

Kotkaa, stajesz sie niebezpieczna. Oglądałaś taki film z Douglasem - chyba "Upadek" - facet zaczął rozwalać różnych ludzi, bo też był zestresowany. Ty chyba chcesz zacząć (łagodniej ?) od "bachorów", potem mąż i ........ co dalej. Aż się boję pomyśleć, że może czaisz się za rogiem z bejzbolem.

# Vladymir

08.11.2003 22:48

Kotkaa, wyluzuj, a na relax polecam piwko, szluga oraz dobry meczyk w Lidze Mistrzow, w kazdą środę, a piwko, to najlepiej codziennie.

# Duśka

09.11.2003 17:12

Kot na kolanach, druty w ręku i cisza, bez telewizji, babskie gazety, pogaduchy z przyjaciółką (przyjaciółką, a nie koleżanką!), haft, czerstwy pączek z gorącym mlekiem... i jeszcze parę innych rzeczy. Kotkaaa - zwolnij tempo, idź na spacer, zostaw zamiatanie i obiad, zamów pizzę, zrób manicure... Albo zdzwoń do mnie. Duśka

REKLAMA

# Kotkaa

10.11.2003 21:40

Dzięki wszystkim, dzięki. Właśnie zwolniłam - rzuciłam wszystko oprócz mego biednego Historyka i udałam się w podróż do Kazimierza. Spotkałam tam (no gdzieżby indziej) mnóstwo znajomych z Warszawy i zjadłam czerstwego kogucika z gorącym mlekiem.
Duśka, nie mamy telewizora :)
Trzymajcie się cieplutko!

 m0n1ka

11.11.2003 21:34

Kotkaa, Duśka jak zwykle dobrze poradziła, ale ja jeszcze do tego dorzucę jogę - naprawdę pomaga. Mam na myśli same ćwiczenia, wcale nie muisz medytować czy coś takiego, ja traktuję to jako rodzaj gimnastyki i naprawdę działa, nie dość, ze uspokaja, to jeszcze doskonale uelastycznia.
A że kot na kolanach pomaga, to my chyba wiemy, nie? :)))

# Duśka

12.11.2003 17:41

O, kurczę! Chyba założę kącik porad Duśkowych skoro Wam to tak pomaga. Polecam się! Duśka

REKLAMA

# Vladymir

13.11.2003 22:42

A Ligi Mistrzów nikt z Was nie ogląda ? NIe znacie sie na prawdziwym relaxie !!!

 krym

20.04.2018 18:38, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 20.04.2018 18:38

Jak moja zonka jest zestresowana to robi sobie z kolezankami babski wieczór. A jak zadna z dziewczyn nie ma akurat czasu to robię jej relaksującą kąpiel z pianą i jej ulubioną muzyką http://fm.tuba.pl/gatunek/Blues . Zawsze działa:)

 Olka1212

10.07.2018 19:28

Ja zawsze kiedy chce się zrelaksować wybieram się do dobrego masażysty, który rozluźnia moje wszystkie spięte mięśnie... To bardzo pomaga. Najlepiej jeszcze robić to systematycznie, np. raz w miesiącu. Ja swojego masażystę rehabilitanta znalazłam a tym rankingu https://ranking.abczdrowie.pl/ Poczytałam opinie i mam super specjalistę, który naprawdę mi pomaga!

REKLAMA

# syfffiasta reklama

11.07.2018 09:18

sprzedam temperówki stalowe po 7
polecam wspaniale się nimi temperuje
dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona..

# Marusia33

22.10.2018 01:21

Kotkaa
Konieczny urlop! Wiem co mówię. Też niedawno przechodziłam podobny kryzys! Wtedy biorę urlop i po prostu wyjeżdżam na kilka dni. Przez ten czas świat się nie zawali, a ja odpoczywam i się relaksuję. Najczęściej wybieram góry by przy okazji dotlenić organizm i się wyciszyć. Często zakotwiczam się w Szklarskiej Porębie. Jadę autobusem, wtedy można spokojnie poczytać książkę. Bilety kupuję za pośrednictwem portalu https://dworzeconline.pl/szukaj Nocleg również zawsze u tej samej kochanej Pani Józi :)

# sebaa

23.01.2019 15:13

Jak bylismy w grudniu w Krakowie na weekend udało nam sie dostać do nowego Studia masażu Unity Point, jak szukacie prawdziwego relaksu polecam masaż tantryczny...nie do opisania rozkosz i odprężenie www.unitypoint.pl

REKLAMA

# Sandrasandrunia

09.02.2019 22:47

Osobiście najbardziej relaksuje mnie to,jak zamawiam sobie jakąś nową bieliznę z etam.pl. Uwielbiam kupować, a bielizna dodaje mi w pewien sposób pewność siebie. Więc uważam, że warto, a w dodatku ten sklep jest godny polecenia.

# Mumin78

20.02.2019 14:27

A mnie najbardziej relaksuje szybka jazda autem :) Chyba http://szkolajazdysubaru.pl/, bo akurat mam takie auto, aby podszlifować trochę swoje umiejętności :)

# wlodissi

01.03.2019 15:07

Dla relaksu i odpoczynku polecam wyjechać gdzieś i odpocząć, dobrego miejsca na spędzenie urlopu warto poszukać na http://spotcameras.com/pl/

REKLAMA

# badong

24.03.2019 18:47

dla mnie najlepszym relaksem jest dobry masaż, uwielbiam jak jestem w Krakowie przejazdem zajrzeć do studia masażu Unity Point, dla mnie najlepsze. Masaż tantryczny polecam, nieziemski doznania www.unitypoint.pl

 wichurska

25.03.2019 15:13

Każdego dnia zrób 3 drobne rzeczy dla siebie, które sprawią ci przyjemność. Zobaczysz jakie efekty to przyniesie:D obiecuję że korzystne!

 Pani Wiosna

24.05.2019 22:56

Wyczyścimy Polskę ze smogu i z nieuczciwych polityków! #wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA