REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Co was najlepiej relaksuje?

# Kotkaa

06.11.2003 20:44

Pytam, bo ostatnio jestem okropieniecznie zestresowana, i najchętniej bym tym paskudnym bachorom w szkole łby poukręcała. Męzowi też. I nawet koty przeganiam. Wrrr!

# Malina

06.11.2003 22:10

Wybierz się na masaż do GOS na Strumykową.

# mała

07.11.2003 10:20

siłownia z samego rana, tak z pięćdziesiąt minut, lekkie śniadanie, dobry obiad i na zakończenie dnia sex (zależnie od nastroju ostro albo delikatnie)
pozdrawiam spróbuj

REKLAMA

# Matt Riggs

08.11.2003 20:14

Kotkaa, stajesz sie niebezpieczna. Oglądałaś taki film z Douglasem - chyba "Upadek" - facet zaczął rozwalać różnych ludzi, bo też był zestresowany. Ty chyba chcesz zacząć (łagodniej ?) od "bachorów", potem mąż i ........ co dalej. Aż się boję pomyśleć, że może czaisz się za rogiem z bejzbolem.

# Vladymir

08.11.2003 22:48

Kotkaa, wyluzuj, a na relax polecam piwko, szluga oraz dobry meczyk w Lidze Mistrzow, w kazdą środę, a piwko, to najlepiej codziennie.

# Duśka

09.11.2003 17:12

Kot na kolanach, druty w ręku i cisza, bez telewizji, babskie gazety, pogaduchy z przyjaciółką (przyjaciółką, a nie koleżanką!), haft, czerstwy pączek z gorącym mlekiem... i jeszcze parę innych rzeczy. Kotkaaa - zwolnij tempo, idź na spacer, zostaw zamiatanie i obiad, zamów pizzę, zrób manicure... Albo zdzwoń do mnie. Duśka

REKLAMA

# Kotkaa

10.11.2003 21:40

Dzięki wszystkim, dzięki. Właśnie zwolniłam - rzuciłam wszystko oprócz mego biednego Historyka i udałam się w podróż do Kazimierza. Spotkałam tam (no gdzieżby indziej) mnóstwo znajomych z Warszawy i zjadłam czerstwego kogucika z gorącym mlekiem.
Duśka, nie mamy telewizora :)
Trzymajcie się cieplutko!

 m0n1ka

11.11.2003 21:34

Kotkaa, Duśka jak zwykle dobrze poradziła, ale ja jeszcze do tego dorzucę jogę - naprawdę pomaga. Mam na myśli same ćwiczenia, wcale nie muisz medytować czy coś takiego, ja traktuję to jako rodzaj gimnastyki i naprawdę działa, nie dość, ze uspokaja, to jeszcze doskonale uelastycznia.
A że kot na kolanach pomaga, to my chyba wiemy, nie? :)))

# Duśka

12.11.2003 17:41

O, kurczę! Chyba założę kącik porad Duśkowych skoro Wam to tak pomaga. Polecam się! Duśka

REKLAMA

# Vladymir

13.11.2003 22:42

A Ligi Mistrzów nikt z Was nie ogląda ? NIe znacie sie na prawdziwym relaxie !!!

 krym

20.04.2018 18:38, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 20.04.2018 18:38

Jak moja zonka jest zestresowana to robi sobie z kolezankami babski wieczór. A jak zadna z dziewczyn nie ma akurat czasu to robię jej relaksującą kąpiel z pianą i jej ulubioną muzyką http://fm.tuba.pl/gatunek/Blues . Zawsze działa:)

 Olka1212

10.07.2018 19:28

Ja zawsze kiedy chce się zrelaksować wybieram się do dobrego masażysty, który rozluźnia moje wszystkie spięte mięśnie... To bardzo pomaga. Najlepiej jeszcze robić to systematycznie, np. raz w miesiącu. Ja swojego masażystę rehabilitanta znalazłam a tym rankingu https://ranking.abczdrowie.pl/ Poczytałam opinie i mam super specjalistę, który naprawdę mi pomaga!

REKLAMA

# syfffiasta reklama

11.07.2018 09:18

sprzedam temperówki stalowe po 7
polecam wspaniale się nimi temperuje
dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona..

# Marusia33

22.10.2018 01:21

Kotkaa
Konieczny urlop! Wiem co mówię. Też niedawno przechodziłam podobny kryzys! Wtedy biorę urlop i po prostu wyjeżdżam na kilka dni. Przez ten czas świat się nie zawali, a ja odpoczywam i się relaksuję. Najczęściej wybieram góry by przy okazji dotlenić organizm i się wyciszyć. Często zakotwiczam się w Szklarskiej Porębie. Jadę autobusem, wtedy można spokojnie poczytać książkę. Bilety kupuję za pośrednictwem portalu https://dworzeconline.pl/szukaj Nocleg również zawsze u tej samej kochanej Pani Józi :)

# sebaa

23.01.2019 15:13

Jak bylismy w grudniu w Krakowie na weekend udało nam sie dostać do nowego Studia masażu Unity Point, jak szukacie prawdziwego relaksu polecam masaż tantryczny...nie do opisania rozkosz i odprężenie www.unitypoint.pl

REKLAMA

# Sandrasandrunia

09.02.2019 22:47

Osobiście najbardziej relaksuje mnie to,jak zamawiam sobie jakąś nową bieliznę z etam.pl. Uwielbiam kupować, a bielizna dodaje mi w pewien sposób pewność siebie. Więc uważam, że warto, a w dodatku ten sklep jest godny polecenia.

# Mumin78

20.02.2019 14:27

A mnie najbardziej relaksuje szybka jazda autem :) Chyba http://szkolajazdysubaru.pl/, bo akurat mam takie auto, aby podszlifować trochę swoje umiejętności :)

# wlodissi

01.03.2019 15:07

Dla relaksu i odpoczynku polecam wyjechać gdzieś i odpocząć, dobrego miejsca na spędzenie urlopu warto poszukać na http://spotcameras.com/pl/

REKLAMA

# badong

24.03.2019 18:47

dla mnie najlepszym relaksem jest dobry masaż, uwielbiam jak jestem w Krakowie przejazdem zajrzeć do studia masażu Unity Point, dla mnie najlepsze. Masaż tantryczny polecam, nieziemski doznania www.unitypoint.pl

 wichurska

25.03.2019 15:13

Każdego dnia zrób 3 drobne rzeczy dla siebie, które sprawią ci przyjemność. Zobaczysz jakie efekty to przyniesie:D obiecuję że korzystne!

 Pani Wiosna

24.05.2019 22:56

Wyczyścimy Polskę ze smogu i z nieuczciwych polityków! #wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break