REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# ZA333

30.10.2015 10:40

Ważne by jak najmniej odolaończyków wybierało samochód.I niech w końcu miasto zepnie drogę dla rowerów Jelonki-Kasprzaka.

# juzef

30.10.2015 10:53

I będzie jak w ich rodzinnej wsi. Na rowerku do pegeerku.

# ZA333

30.10.2015 11:23

#juzef Dokładnie!Pracuję przy Rondzie Daszyńskiego i inaczej tego nie widzę.Moje dzieciństwo to rower i stąd nie ma we mnie tyle jadu co u tych co od małego słyszą przekleństwa rodziców,stojących w korku.A ma być w Centrum jeszcze gorzej z parkowaniem.Coraz mniej miejsc do parkowania a coraz więcej chętnych i niedługo opłata za parkowanie porządnie wzrośnie.Lubię mój rowerek:)

REKLAMA

# darq

30.10.2015 12:15

Co ciekawe, sporo głosów w konsultacjach pochodziło od ludzi, którzy jeszcze nie wprowadzili się na Odolany, a już domagają się inwestycji miejskich w swej przyszłej okolicy. Problem w tym, że jeśli ma to być tramwaj dla Odolan, to nic nie wyjdzie z likwidacji mało uczęszczanych przystanków, których na tej linii jest zwyczajnie zbyt dużo. Albo tramwaj ma być szybki, albo obsługiwać ruch lokalny. A tu wyjdzie takie coś do wszystkiego, czyli do niczego. To już lepiej niech wróci 506.

# popielarz

31.10.2015 07:06

Ważne , żeby znajomy owcy zarobił kolejne kilkaset milionów

# Tomek

31.10.2015 20:52

Dlaczego "tylko" Odolanom? Jelonki mają swoje E-5, które Odolany omija. Poza tym jak uruchomią ten tramwaj za 4-5 lat to na Odolanach będzie więcej mieszkańców niż na Jelonkach, więc proszę się już tak nie rozczulać nad tymi Jelonkami.

REKLAMA

# darq

01.11.2015 22:40

@Tomek
Powiedz to ZTM-owi, który w ostatnich latach zdemolował komunikację na Jelonkach i wykorzysta linię na Kasprzaka do dalszego pocięcia autobusów. Jeśli zadeklarują: "tak, budujemy tramwaj dla Odolan, innym nie ruszamy połączeń", to wszystko OK. Ale dobrze wiesz , że tak nie będzie.

# Ybki

09.11.2015 11:25

@juzef
Pegeer == Korporacja
Ja jestem za wprowadzeniem opłat / winiet za jeżdżenie po mieście autem np. 1000 zł. abonament miesięczny. Jednodniowy np. 100 zł.
Soboty i Niedziele za FREE.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA